tanaz19

New Member
لایک ها
358
پاسخ : بهترین تقلبتون(خاطره)

امتحان کامپیوتر داشتیم و منم با اعتماد به نفس کامل بدون هیچگونه درس خوندنی رفتم سر جلسه ... خدا صندلی جلوییمو واسم نگه داره!!!:21: نکردم نامردی و کل برگشو کپ زدم ... یعنی برگشو گرفتم... شدم 19.5 اون نیم نمره ه رو هم ی سوال محاسباتی بود ک خودم حل کردم و نمرشو نگرفتم.:98:....... ولی اااای بهم چسبید...

MBGO

New Member
لایک ها
104

من امسال یه بار تقلب کردم!
دو هفته پیش بود بعد مدت ها رفته بودم کلاس برای امتحان فیزیک. هیچی هم نخونده بودم!
امتحانو با این که نخونده بودم خوب دادم اما یکی از سوالاش یه چیزی بود که نمیدونستم چیه! جلوییم و راستیم المپیاد فیزیکی بودن! منم یکم بلند گفتم کاش سوال ... رو یکی بهم میگفت! انتظار داشتم بهم بگه اما نگفت. 2 دقیقه بعد یه برگه داد عقب. جوابش روش بود! هرچند امتحانو صفر می شدم هم فرقی برام نداشت اما واقعا دمش گرم. اسمش کیارش بود! من که خیلی حال کردم!
کیازش جان :122:

DRAGON

New Member
لایک ها
0

یه بار یکی از دوستام انقدر به ورقم نگاه کرد که چشمش چپ شد !!!!!

لایک ها
17

ما هم امسال امتحان تئوری ورزش داشتیم!
سر کلاس دین و زندگی بودیم که معاونمون برگه ها رو اورد و به دبیرمون گفت که 10 دقیقه اخر زنگ برگه ها رو بهمون بدن!دبیرمون هم برگه ها رو گذاشت زیر دفتر نمره اش!و مشغول گرفتن امتحان قرائت بود!اون برگه های امتحان از دور چشمک میزد!هزار و یک نقشه براش کشیدیم تا اینکه اخرین نقشمون گرفت و تونستیم یکی از برگه ها رو برداریم(با سرگرم کردن و سوال پرسیدن از دبیر).یکی از بچه ها به سرعت مشغول شد تا سوالا و جواباش رو از رو جزوه پیدا کنه!و چون همش تستی بود گزینه ها رو به همه بجه ها اطلاع رسانی کردیم :21::21:و بالاخره هممون 20 شدیم!
اخر سر معلم ورزشمون شک کرده بود ولی به هیچ عنوان فکرش به این نمیرسید که چنین کاری کرده باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی معلم دین و زندگیمون اصلا نفهمید:161:;);):21:

DRAGON

New Member
لایک ها
0

به نظرتون میشه سر یه امتحان که 5 تا مراقب سرتونه تقلب کرد؟؟!!البته تو یه کلاس 17 نفره.

M-Mohammadi

New Member
لایک ها
3,152

ما هم یه بار امتحان دفاعی داشتیم و خیلی هم زیاد بود مباحثی که باید میخوندیم .یکی از بچه ها روی یه برگه نصف درس رو نوشت و داد معاونمون برای همه فتو کرد و داد به بچه ها من و 2-3 نفر دیگه هم بقیه ی درس رو فینگیلیش روی تخته نوشتیم .خلاصه همه ی سوالا رو یا از رو تخته دیدیم یا از کاغذ هایی که اون دوستم فتو کرده بود البته برگه ی بغل دستی هم کمکمون کرد. خیلی خوش گذشت:89:

mehran88

New Member
لایک ها
1,232

کلا من همیشه مخالف تقلب بودم و بچه ها من رو می شناسند.دو سه بار خفیف اون هم در دبستان و راهنمایی تقلب کرده ام.
اما امروز یکی از خفن ترین تقلب های دسته جمعی رو می خوام بگم که تا حدودی تونستم جلوش رو بگیرم.

البته به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی کار های زیر رو انجام ندید.کافی بود یه مقدار بچه ها اشتباه کنند اون وقت دیگه ..:85:..

همین یه ماه پیش بود.زنگ حسابان داشتیم.
آخر زنگ قرار بود یه امتحان تشریحی مثلثات داشته باشیم.برگه ها هم کپی گرفته شده بود و فکر توی کیف معلم جلوی میز ردیف اول بود. معلم مون که مشاور پایه مون هم هست از کلاس رفت بیرون.نمی دونم چی شد یه دفعه بچه ها گفتن سوالا رو پیدا کنید.یه نفر هم بپا جلوی در واستاد.اولش فکر کردم شوخیه بعدلحظات آخر بود که معلم مون داشت میومد سوالا پیدا شد.مرکز فتنه کلاس که جلوی من می نشست سریع سوالا رو گرفت بعد معلم اومد توی کلاس.هل کرده بود. یه دفعه سوالا رو انداخت زیر پا.کل کلاس داشتیم می خندیدیم و معلم نمیدونست چرا.همه داشتند بحث می کردند که چیکار کنیم.توی همین موقع ها بود که من حواسم نبود جلویی ام برگه رو برداشت و مچاله کرد رو جوری که حتی خودم نفهمیدم پرت کرد و از کنار سرم گذشت رو رسید به ردیف پشتی که میشه ردیف آخر. اونها هم شروع کردند به نوشتن سوالا برای پخش کردن توی کلاس(توجه داشته باشید که توی تموم این مدت معلم مون در حال تدریس بود و کلاس ساکت نبود) سوال اول رو نوشتند و دادند به بغل دستیم که به کل کلاس بده.من کلی باهاش صحبت کردم که آقا این کار رو نکن و فلان و... هی یواشکی به بچه ها می گفتم دیگه اون شوخی اولیه اش خوبه ولی دیگه کشش ندن.حالا اونم چهره انسانیتش گل کرد و سوال 1 رو به من داد و منم توی کیفم دفنش کردم تا دست هیشکی نرسه غافل از اینکه اونا سریعتر عمل کردند و چند تا از سوالا فقط توسط جند دیگه دیده شدند.با توجه به اینکه سوالا سخت بودند فقط من و یکی دو نفر دیگه می تونستیم توی 10 دیقه سوالا رو حل کنیم.تا لحظه شروع امتحان هیشکی نتونست جوابا رو پخش کنه و امتحان خیلی عادی برگزار شد.

حالا یه نکته جالب این که سوال اول یه شکل عجیب و غریب داشت که یه مساحت قطاع مانند رو باید حساب می کردیم.معلم تا اومد سوالا رو پخش کنه برگه ها از دور دیده میشن و اگه هم ورقه شکل داشته باشه که قشنگ از دور هم دیده میشه.همون عامل فتنه برگشت بلند به معلم گفت.
اِاِاِاِاِاِاِ اون سوال اول چی گفته؟؟ مساحت زیر را بر حسب تابعی از چی محاسبه کنید؟؟؟:96:

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

سال اول بودیم امتحان شیمی داشتیم دوست صمیمیم هیچی نخونده بود ب سر امتحان برگه هامونو جابجا کردیم تمام سوالارو من براش جواب دادم حالا جالب اینجاست 1سوالو برا خودم توضیح اضافه دادم اخر سر نمره دوستمن سر همون اشتباه بیست و بنج صدم از من بیشتر شد اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم :96:

ghasedak r

New Member
لایک ها
423

همین چند وقت بیش بودسر امتحان زبان برا تلفظا ما سوالات 4گزینه ای رو اینجوری رمز گذاری کردیم1)سخت 2)خیلی سخت 3)اسون 4)خیلی اسون بعد سر امتحان کسی ک 100%مطمئنه مثلا میگه خانم سوال 5 چقد سخته بعد بقیه نتیچه میگیرن ک چی ؟؟؟؟؟؟جواب سوال گزینه 2

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

آقا من کاری ندارم به اینکه تقلب حق بقیه رو میخوره یا نه
چون مثلا تو امتحان میان ترم دیگه فرقی نمیکنه نمره اول کلاس بشی یا آخر. ولی تو کنکور و ... فرق میکنه
اما شما موقع تقلب دارین بزرگترین بی احترامی رو به خدای خودتون میگنید. چون رسما اونو .... به حساب نمیارین نعوذبالله. شما چطور از معلپ میترسید ولی از خدا نمی ترسید؟
خوب اختلاس و دزدی و ... هم ریشه در همین تقلب های بچگی داره که فرد از خدا نمیترسه و فکر میکنه خدا اونو نمیبینه
اما خدا بخاطر اینکه الان بهش بی احترامی میکنید و ازش خجالت نمیکشید، تو قیامت به همین خاطر هم عذابتون میکنه
حالا فهمیدید چرا تقلب حرامه؟؟
موفق باشید

amirreza16

New Member
لایک ها
554

شیرینی دانش آموز بودن به تقلب 0.25 یا 0.5 نمره تو امتحانای چرت مدرسه مثل جغرافی هست:):)اصلا امکان نداره کسی تو دوران تحصیل تقلب نکرده باشه یا تقلب نداده باشه:|

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

من اصلا تاحالا تو زندگیم تقلب نکردم...:4:
زشته باو این چه کاریه آخه شما میکنین:37:

بالا