معدل نهایی شما؟؟

• زیر 17

رای 2 3.5%
  • بین 17 تا 18

رای 3 5.3%
  • بین 18 تا 19

رای 4 7.0%
  • بین 19 تا 19.5

رای 15 26.3%
  • بین 19.5 تا 20

رای 30 52.6%
  • 20

رای 3 5.3%

• مجموع رای دهندگان
    57
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dimond96

New Member
لایک ها
373
پاسخ : امتحان نهایی شما؟؟؟؟

منم اگه مبانیه کامپیوترو 14.125 نمیشدم الآن معدلم میشد 19.99996 ولی خوب حیف شد میدونی الآن دیگه میشم 19.999959 خیلی بد شد:20::20: حالا چیکار کنم!!!
آخه اینجا همه اومدن میگن زیر 19 میشن بعد شما با این دقت اومدین میگین 19.95 رو چه حسابی این حرف رو میزنین
من با دلیل به شما ثابت میکنم شما اگه هفتادوپنج صدم هم تو کل امتحانات!! تو یه درس با کمترین ضریب یعنی ضریب 2 از دست بدید میشین 19.95 یعنی شما اینقدر مطمین هستید که حساب بیستو پنج صدم کمتر رو نمیکنین میاین اینجا میگین میشم19.95 ؟؟
حتی اگه خیلی خوب داده باشین یه بازه ای رو بیاید بگید. مثلا بگید بالای 19.7 میشم. این حرف ها فقط یه عده آدم رو ناراحت میکنه. البته میدونم قصد شما این نیست ولی خوب اینجوری که میگید.....
فک می کنم اگه دو درس با ضریب 3 ، 19.75 بشه معدل 19.95 می شه!

لایک ها
45

منم اگه مبانیه کامپیوترو 14.125 نمیشدم الآن معدلم میشد 19.99996 ولی خوب حیف شد میدونی الآن دیگه میشم 19.999959 خیلی بد شد:20::20: حالا چیکار کنم!!!
آخه اینجا همه اومدن میگن زیر 19 میشن بعد شما با این دقت اومدین میگین 19.95 رو چه حسابی این حرف رو میزنین
من با دلیل به شما ثابت میکنم شما اگه هفتادوپنج صدم هم تو کل امتحانات!! تو یه درس با کمترین ضریب یعنی ضریب 2 از دست بدید میشین 19.95 یعنی شما اینقدر مطمین هستید که حساب بیستو پنج صدم کمتر رو نمیکنین میاین اینجا میگین میشم19.95 ؟؟
حتی اگه خیلی خوب داده باشین یه بازه ای رو بیاید بگید. مثلا بگید بالای 19.7 میشم. این حرف ها فقط یه عده آدم رو ناراحت میکنه. البته میدونم قصد شما این نیست ولی خوب اینجوری که میگید.....
این دوست عزیزمون راهنمایی هستن ، شما فک کنم اشباها فک کردی ایشون دبیرستانن (منم خودم اولش تعجب کردم)

لایک ها
98

اوکی صبر کنید تا نتایج بیادد

zoha.r

New Member
لایک ها
5

1- نظمش خوب بود ولی تقلب میشد و برخوردی هم نبود....
2- بطورکلی آسون بود و مطابق کتاب بود. کاش بیشتر میخوندم..:45:
3- قوی ام ولی درس نمیخونم و این بزرگترین معضل منه. درست بشو هم نیس!!!!
4- 19 ونیم به بالا.
5- 90 درصد کلاسارو رفتم.

Maryam-M

New Member
لایک ها
423

تاپیک خوبیه ثنا خانوم .....منتها بچه ها ییخود سر معدل دعوا نکنید ....فعلا هیچی معلوم نیست ..این مصحح ها که معلوم نیستن !!! اشاله بهترین معدل هارا بیاریم ! :89::106:

Alice

New Member
لایک ها
189

کلن 75% کلاسارو رفتمو با اینکه شبای امتحان مجبور بودم 3ساعت بخوابم تا برسونم به نظرم اسون بودن فقط به خاطر بی خوابی سر جلسه سوتی میدادم
ولی همه ی امتحانارو 19به بالا میشم در ضمن منطقه2هستم(به نظرتون معدلم حدودن چند می شه؟)

mpsniper

Well-Known Member
لایک ها
676

1حوزه ی امتحانی ما چند تا مرد مهربون و گنده! مراقب بودن واقعا آدم های مهربونی بودن!!(جدی گفتم)
چند تا دوربین مدار بسته هم تو سالن بود!!!!!!که فیلم امتحان رو ضبط کنن!
2طرح سوالا خوب بود و به نظرم گنگ نبودن ولی سوالای جبر یه خورده سخت بود.
3در کل خودم دانش آموز متوسط رو به بالایی هستم چون قسمتی از وقت درسم رو به المپ اختصاص داده بودم و وقت نمیکردم خیلی درس بخونم.
4معدلم هم قطعاً از 19 بالاتر خواهد بود.
5 ترم دوم من بعد از یک ماه مدرسه رو ترک کردم و تا امتحان نهایی مدرسه نرفتم و حتی امتحان های مستمر رو ندادم ولی مدیرمون گفت اشکالی نداره! یعنی فقط 50 % سال رو مدرسه بودم!

Aryamehr2013

New Member
لایک ها
28

1- منظم ، بدون تقلبی .
2- مزخرف ! مخصوصا زبان و ادبیات:150::207::190:
3- :216:
4- 19.5
5- 20 %

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

اول سلام...
1- باید بگم توی حوزه ی ما تقلب میشد در حد چی؟؟؟با اشاره همچین باهم حرف میزدن اصلا یه وضعی....روبه روشو نگاه میکرد و حرف میزد....جالب اینجاس که از اول کلاس ردیف وسط با نقطه کور کلاس در ارتباط بود.
2-سولا بد نبودن.به جز جبر و فیزیک بقیه متوسط روبه بالا بودن.ولی اگر خوب می خوندیم میتونستیم نمره قابل قبول بیاریم
3-من همیشه میدونستم که بی دقتم،والآن مطمئن شدم.غلطای من همش بی دقتی بود.هنوز یادم نمیره که سوال 1 حسابان رو اشتباه خوندم و جواب دادم.:7:هنزم که یادم میاد گریم میگیره:20:
4-کتبی فکر کنم 17 به بالا بشم.کل هم فکر کنم 18.5 به بالا.حالا هرچی خدا بخواد.البته من همه ی نمره هایی که میگم Min نمره هامه.
5-من المپیادی نیستم.اما به خاطر بیماری که داشتم فکر کنم کل غیبت هام در طول سال دو هفته ای بشه.شاید یکم بیشتر،شایدم یکم کمتر

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

‏1)حوزه ی شماچطوربود؟
یه مدیر داغون در یه مدرسه داغون با صندلی های داغون تر!!!! :4:
تقلب میشد کرد اما تو در کل سوالا اونقد ساده بود که خیلی تقلب نشه...فوقش در حد 0.25
بود!
۲‏)به طورکلی وضعیت طرح سوال چطوربود؟
سوالا هم عالی بود....بعضی اوقات طوری بود که بچه ها جوب میزدن اما خب بد نبود و در حد کتاب بود...
3‏)در ارزیابی خودبه چه نکاتی رسیدید؟
خب به این نتیجه رسیدم که وضعم تو اختصاصی ها بدک نیست اما عمومی ها نیاز به خوندن دارم!
۴‏)حدودمعدل خودراتخمین بزنید:
با نمرات احتمالی تقریبا 19.7 میشم...
۵‏)چه کسری ازسال تحصیلی رودرکلاس حاضربودید؟

دیگه اینو نمی گم چون اگه بچه های مدرسه ما بیان اینجا منو می بندن به فحش!!!! :4:

Dimond96

New Member
لایک ها
373

لطفا رشته هاتونو بگید!

NiLOOFAR-Z

New Member
لایک ها
161

۱‏)حوزه ی شماچطوربود؟(ازلحاظ نظم جلسه/تقلب شدن یانشدن/برخوردبامتقلبین ومتوخرین/جدیت مراقبین حوزه/جدیت رئیس حوزه/شروع واتمام به موقع امتحان/و.....‏)‏
۲‏)به طورکلی وضعیت طرح سوال چطوربود؟(سطح سختی سوالات/تطابق یاعدم تطابق باکتاب/مفهومی بودن یانبودن سوالات/گنگ بودن ویاواضح بودن سوالات/و.....‏)‏
‏{دراین موردمیتونیداسم بعضی درس هاروبگید؛مثلابگید:همه ی درسهامتوسط بودن به جز درس$ که سخت بود!‏‏}‏
۳‏)در ارزیابی خودبه چه نکاتی رسیدید؟(ضعیف یاقوی یامتوسط بودن)‏
۴‏)حدودمعدل خودراتخمین بزنید
۵‏)چه کسری ازسال تحصیلی رودرکلاس حاضربودید؟(این برای دانش آموزانیه ک مدتی به علت المپیاددرکلاسهای درس حاضرنشدن)‏

باتشکر:)
1) حوزمون خیلی خوب بود! همه چی مرتب و منظم و سر وقت بود. یه مراقب هم با من فیس تو فیس بود بسی مهربون! بام دوست شده بود هی میگفت برگه کم نیوردی!؟ آب نمیخوای؟ سردت نیست و ... :)
2) سوالای زیست و ادبیات و زبان فارسی زشششششت بودن. زبان انگلیسی افتضاح بود. ولی بقیه خیلی خوب بودن! کلا کیفیتشون میتونست بهتر باشه. مثل پارسال.
3) دقیقا متوجه سوالت نشدم!!!! :)
4) متاسفانه حدودا 19.70 میشه!! :(
5) کسر زیادی رو!!! :) کلا 2 هفته نرفتم مدرسه!!!!

موفق باشید!

Sobhan GH

New Member
لایک ها
4

سلام
دوستان سال دوم نترسید
به غیر از عربی بقیه ی دروس عمومی رو میشه بدون کلاس(در طول سال)رفتن بالای 19 شد.
من حدود 19.5 میشه معدلم
رشته ریاضی

rayehe

New Member
لایک ها
163

بچه ها شما همه خیلی خوب میشین.من میترسم بگم که چند میشم حدودی.آخه 19 نمیشم.
خیلی خوبش 18/50 تا 18/80 میشم.آخه خیلی افتضاح دادم همه رو.
حوزمون خوب بود یا نبود ،تقلب میشد یا نمیشد چه فرقی به حال بقیه میکنه؟؟؟؟اگه این شرایط باشه واسه یه تعداد کثیری بوده نه واسه یک نفر.
زیاد مدرسه نبودم.البته نه واسه المپیاد.کلا مدرسمون شرایط خوبی نداشت امسال.
سطح سوالا هم به نظرم از سال های قبل بالاتر بود.نه خیلی،ولی نسبت به این که انتخابات بود و دبیر ها سریع تر درس داده بودن و وقت یه تعدادی واقعا کم بود سطح سوالا بالا بود.به خصوص جبر و فیزیک.چون من این دو رو خیلی بد میشم اما بقیه دیگه مثل اون ها بد نیستن.گرچه اونها هم خوب نیستن به نسبت.
اصلن یه سوال دیگه:واسه چی این سوال پرسیده میشه؟؟؟من خودم به شخصه خیلی استرس گرفتم با این معدل افتضاحم.وقتی میبینم همه بچه ها اینقدر خوب میشن و درصد معدل امسال توی کنکور در حد لالیگا بالا رفته.تازه این که این نمرات واقعا احتمالی هستد و همه چیز به مصحح بستگی داره.و معمولا نمره ی اصلی حداقل نیم نمره از نمره ی احتمالی پایین تره.البته در اکثر موارد که به شانس هم بستگی داره قطعا.
در هر صورت من خودم خیلی ناراحت شدم.
رشتم هم ریاضیه

zahra_b

New Member
لایک ها
76

حوزه خوب بود بد نبود. به غیر از یه بار که چون کل بچه ها فرزانگان رشته ریاضی تو حیاط 10 دقیقه به امتحان تو سالن نبودن و 10 دقیقه اول ازمون محروم شدیم :d
سئوالات آسون بود.
من به مراتب ضعیف ظاهر شدم. (اما قوی تر از درسی که خونده بودم)
معدل فک کنم 19.2 بشم!( افت بی نهایت) من تقرسیبا 3/10 سال مدرسه بودم. کلا افتضاح امتحان دادم. یعنی خوب امتحان دادما ام خوب درس نخوندم!

javad moradi

New Member
لایک ها
26

دوستان من با نمره١٥ زيست معدلم از الان زير ١٨ه
بقيشون كه كلا بماند:19:

ASI74

New Member
لایک ها
175