در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

لایک ها
1
به این لینک اینجا مراجعه نموده و به قسمت مصاحبه ها توجه نمایید و لطفا پس از مشاهده عزیزانی که با رتبه هایی خیره کننده پزشکی دانشگاه تهران قبول شده اند لب و لوچه خود را به سرعت جمع کنین! چون پیش میاد دیگه!!!

لطفا دود کردن اسپند برای این عزیزان را نیز فراموش نکنین....

afshin

New Member
لایک ها
71
blackassassin گفت

توجه ويژه :

عدم ارسال اسكن سند تعهد محضري مخصوص بازپرداخت تسهيلات دريافتي از صندوق رفاه و پر نكردن فرم مشخصات ضامن در سامانه ثبت نام اينترنتي دانشگاه حداكثر تا تاريخ 3/7/89، به منزله انصراف از تمامي خدمات رفاهي (انواع وام، اسكان در خوابگاه، مجوز موكول كردن بدهي مقاطع قبل دانشجويان تحصيلات تكميلي و ...) خواهد بود. (حتي در صورت اسكان موقت در خوابگاه، مجوز ادامه سكونت لغو خواهد گرديد)

[center:fed69232d0]
[/center:fed69232d0]

yani age in formo por nakonim khab gah nemidan ??/

in form k be vam marboot mishe ???????

infinity31

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت

توجه ويژه :

عدم ارسال اسكن سند تعهد محضري مخصوص بازپرداخت تسهيلات دريافتي از صندوق رفاه و پر نكردن فرم مشخصات ضامن در سامانه ثبت نام اينترنتي دانشگاه حداكثر تا تاريخ 3/7/89، به منزله انصراف از تمامي خدمات رفاهي (انواع وام، اسكان در خوابگاه، مجوز موكول كردن بدهي مقاطع قبل دانشجويان تحصيلات تكميلي و ...) خواهد بود. (حتي در صورت اسكان موقت در خوابگاه، مجوز ادامه سكونت لغو خواهد گرديد)

[center:8cec8a7c24]
?!WHAT [/center:8cec8a7c24]
این فرم که دیگه تو سامانه جدید(گلستان) نیست؟ تو قبلیه(ereg) بود فقط! از کجا بیاریم؟!

(البته اگه باز منظورتون فقط پزشکی نبود.
)

yoyo

New Member
لایک ها
7
کسی میدونه دانشگاه پزشکی شیراز داخل شهره یا نه؟ با دانشگاه فنی جدا هسته؟

لایک ها
1
به فرمه که نمیاد فقط مربوط به علوم پزشکیا باشه! چون همگانی به نظر میاد! احتمالا شاید اینو بعدا از شما بخوان! فرم رو از این آدرس بگیرین [font=Tahoma, sans-serif dir=ltr][FONT=]http://refah.tums.ac.ir/taahod-mahzari.pdf[/font][/FONT] یکی هم باید ضامنتون بشه (معمولا پدر دانشجو
!) بعد هم میبرین دفترخونه ثبتش می کنین!
البته آدرسش مربوط به سایت علوم پزشکیه!
(نمیدونم بابا! چه گیری دادینا!
)
در ضمن افشین! خوابگاه که به همه میدن! هیچ کدوم از بکس ما هم از این فرم خبر نداشتن! نگران نباشین به راحتی هم خوابگاه میدن هم غذا هم ...! اما دیگه وام رو نمیدونم!

(قضیه چیه؟!
آدرسه نشون داد نمیشه!!!
)

لایک ها
1
yoyo گفت
دانشگاه علوم پزشکیش تو شهره!
معمولا هم دانشکده های فنی و پزشکی از هم جداست!

Amirdb

New Member
لایک ها
0
yoyo گفت
سلام
دانشکده پزشکی:فلکه ستاد مرکز شیراز
یه خیابون با دانشکده مهندسی فاصله داره

m-s

New Member
لایک ها
129
نه اون فرم مال همه ی دانشگاه هاست!!!
اسمش مینوته
باید مخصوص دانشگاه خودتونو پر کنین
هم برای وام صندوق رفاهه هم خوابگاه
الکی نیست!!!خوابگاه نمیدن

kavosh

New Member
لایک ها
75
...
سلام
من چند روز قبل ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ولی تازه امروز بررسی شده
صبح پی ام دادن که ثبت نام اولیه انجام شد
ولی الان که نگاه کردم دیدم یه پی ام جدید اومده

"نقص مدارک اعلام شده از سوی معاونت دانشجویی
پیام کارشناس
تلفن و سریال ش ش ضامن و متعهد ثبت شود"

منتهی نه تو خود فرم تعهد محضری نه تو فرمای ثبت نامی جایی برای وارد کردن اینا نیست
برای کس دیگه‌ای هم این پی ام اومده؟
اقای ترکمانی تو پی ام شخصی یه چیزی گفتین راجع به مشخصات ضامن
منظورتون همین بود؟
من اون موقع بررسی ثبت نامم انجام نشده بود
...

hmggi

New Member
لایک ها
0
kavosh گفت
...
سلام
من چند روز قبل ثبت نام اینترنتی رو انجام دادم ولی تازه امروز بررسی شده
صبح پی ام دادن که ثبت نام اولیه انجام شد
ولی الان که نگاه کردم دیدم یه پی ام جدید اومده

"نقص مدارک اعلام شده از سوی معاونت دانشجویی
پیام کارشناس
تلفن و سریال ش ش ضامن و متعهد ثبت شود"

منتهی نه تو خود فرم تعهد محضری نه تو فرمای ثبت نامی جایی برای وارد کردن اینا نیست
برای کس دیگه‌ای هم این پی ام اومده؟
اقای ترکمانی تو پی ام شخصی یه چیزی گفتین راجع به مشخصات ضامن
منظورتون همین بود؟
من اون موقع بررسی ثبت نامم انجام نشده بود
...
برای من نوشته ثبت نام انجام شد. ولی هنوز جلوی فرم تعهد محضریم نوشته : درحال بررسی. محلت ثبت نام هم 2 روز بیشتر نمونده. خب اگه مشکل داره باید زودتر بگن تا درستش کنم دیگه!

لایک ها
1
ای بابا این ثبت اینترنتی چقدر دنگ و فنگ داره ها! همه مشکل دارن!
وقتی وارد سیستم میشین تو صفحه اصلی یه سری توضیحات هست که این جزئشونه:​
توجه ويژه :عدم ارسال اسكن سند تعهد محضري مخصوص بازپرداخت تسهيلات دريافتي از صندوق رفاه و[HIGHLIGHT=#ffff00] [/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffff00]پر نكردن[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffff00] فرم[/HIGHLIGHT] [HIGHLIGHT=#ffff00]مشخصات ضامن در سامانه ثبت نام اينترنتي[/HIGHLIGHT] دانشگاه حداكثر تا تاريخ 3/7/89، به منزله انصراف از تمامي خدمات رفاهي (انواع وام، اسكان در خوابگاه، مجوز موكول كردن بدهي مقاطع قبل دانشجويان تحصيلات تكميلي و ...) خواهد بود. (حتي در صورت اسكان موقت در خوابگاه، مجوز ادامه سكونت لغو خواهد گرديد)
تو قسمت زرد یه چیز عجیب خواسته که هیچ جای ثبت نام فیلدی برای پرکردن مشخصات ضامن نیست!
من فقط اون فرم اولیه رو پرینت کردم و پرکردم و بردم دفتر اسناد ثبتش کردم و ثبت شدشو اسکن و ارسال کردم! فرداش برام این پیغام ها اومد:​
اطلاعات فرایند ثبت نام تکمیل می باشد
اطلاعات مدارک ارسالی شما تکمیل می باشد

جلوی فرم تعهد محضریم هم نوشته : تکمیل مدارک
احتمالا" این مشکلات برای خیلی های دیگه هم رخ داده! بالاخره ثبت نام اینترنتیه با حضوری فرق داره !
خانم رحمانی شما فردا با ابن شماره های پایین تماس بگیرین! ایشالله مشکلتون حل میشه!

لایک ها
1

من دو تا مشکل جدید پیدا کردم!

اول: تو سیستم نوشته برای آزمون تعیین سطح زبان بعد از ثبت نام موقت باید به یه آدرسی مراجعه کنیم! موندم! یعنی باید بریم به این آدرس ثبت نام کنیم؟!
بعدش نوشته زمان آزمونا شنبه و یکشنبه و دوشنبه ساعت 12 و 14 و 16ه؟! یعنی چی؟!
(من که دندونپزشکیم دوشنبه امتحان دارم)
من قراره جمعه بیام تهران(تهران چه شکلیه؟!
) نمیدونم مشکلی پیش نمیاد! یعنی من میتونم شنبه یا یکشنبه برم ثبت نام آزمون تعیین سطح؟! یا نه ثبت نام نمی خواد و همون دوشنبه که امتحانمونه یکی از ساعتای 12 و 14 و 16 برم اون آدرس با کارت شناسایی و بشینم سر جلسه!!!

دوم: بحث انتخاب واحد!

چرا هیچ جا ننوشته چه دروسی رو ترم اول باید بگیرم؟! خودشون به صورت پیش فرض 14 واحد برام انتخاب کردن که احساسم میگه زیادی کمه!! الان موندم چه دروسی رو بگیرم تا به حدود 20 یا 22 واحد برسونمش! (دندونی ها ترم 1 چی می خونن؟!
)

از راهنمایی هایی که توسط شما دوستان قراره به من ارائه بشه پیشاپیش سپاسگزارم...

zhrs

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت

من دو تا مشکل جدید پیدا کردم!

اول: تو سیستم نوشته برای آزمون تعیین سطح زبان بعد از ثبت نام موقت باید به یه آدرسی مراجعه کنیم! موندم! یعنی باید بریم به این آدرس ثبت نام کنیم؟!
بعدش نوشته زمان آزمونا شنبه و یکشنبه و دوشنبه ساعت 12 و 14 و 16ه؟! یعنی چی؟!
(من که دندونپزشکیم دوشنبه امتحان دارم)
من قراره جمعه بیام تهران(تهران چه شکلیه؟!
) نمیدونم مشکلی پیش نمیاد! یعنی من میتونم شنبه یا یکشنبه برم ثبت نام آزمون تعیین سطح؟! یا نه ثبت نام نمی خواد و همون دوشنبه که امتحانمونه یکی از ساعتای 12 و 14 و 16 برم اون آدرس با کارت شناسایی و بشینم سر جلسه!!!

دوم: بحث انتخاب واحد!

چرا هیچ جا ننوشته چه دروسی رو ترم اول باید بگیرم؟! خودشون به صورت پیش فرض 14 واحد برام انتخاب کردن که احساسم میگه زیادی کمه!! الان موندم چه دروسی رو بگیرم تا به حدود 20 یا 22 واحد برسونمش! (دندونی ها ترم 1 چی می خونن؟!
)

از راهنمایی هایی که توسط شما دوستان قراره به من ارائه بشه پیشاپیش سپاسگزارم...

پاسخ سوال دوم:
حق انتخاب در ترم اول با شما نیست...یعنی با هیچ ترم اولی ای نیست...همه دانشگاهها ترم اول انتخاب واحدشون زوریه...بسته به میزان مرام و معرفت و برخی سیاستهای دیگر این انتخابها صورت گرفته است....شما هم نمی تونی کم و زیادش کنی

kavosh

New Member
لایک ها
75
...
منم اول 14 واحد انتخاب کرده بودن برام
ولی الان اندیشه اسلامی ( 2 واحد ) رو هم اضافه کرده شده 16 واحد
زبان رو هم بعدا انتخاب می‌کنن ( می‌کنیم؟ )
بر اساس ازمون تعیین سطح
تربیت بدنی هم هست
جمعا یه 20 واحدی می‌شه
تو انتخاب واحدی که کردن برنامه‌ی دو تا درس با هم تداخل داره
...

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
واسه ما هم 14 واحد انتخاب کرده ! منم میخواستم واحدای بیشتری بگیرم اما مثل اینکه ترم اولیا چنین اجازه ای ندارن!!

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1
ای بابا! هنوز برای من خوابگاه تعیین نکردن! قضیه چیه! شاید من سوتی ای چیزی دادم! وارد سیستم میشم نوشته تاریخ تقاضا 23ام! اما وضعیت درخواست رو نوشته بررسی نشده! بیام تهران کارتن خواب شم پس؟!

حامد(hmggi) تو هم خوابگاه ثبت نام کردی؟! بهت جواب داده تو سایت اسکان؟!

لایک ها
1
kavosh گفت
...
منم اول 14 واحد انتخاب کرده بودن برام
ولی الان اندیشه اسلامی ( 2 واحد ) رو هم اضافه کرده شده 16 واحد
زبان رو هم بعدا انتخاب می‌کنن ( می‌کنیم؟ )
بر اساس ازمون تعیین سطح
تربیت بدنی هم هست
جمعا یه 20 واحدی می‌شه
تو انتخاب واحدی که کردن برنامه‌ی دو تا درس با هم تداخل داره
...
برای من که چیزی فعلا" اضافه نشده! اندیشه از همون اول انتخاب شده بود!
(از این 14تا نصفش عمومیه!!)
قضیه چیه؟! نکنه به فکرمونن که ترم اول بهمون فشار نیاد!

در ضمن برنامه کلاسا فوق تخیلیه! یکشنبه حتی وقت ناهار هم ندارم! از 8صبح تا 5عصر یه سره! یه ربع ساعت خالی وقت دارم از 12:45 تا 13:00 که فقط میتونم آب بخورم!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
من هم فقط روزای شنبه /یکشنبه /چهارشنبه کلاس داریم !!شنبه از 8صبح تا 12 دو تا کلاس واز 4تا6 هم یه کلاس دیگه دارم یعنی از صبح تا 6 یکسره تودانشگاهم ! یکشنبه از 8تا2 بعداز ظهر وچهارشنبه هم از 8 تا 4 بعداز ظهر کلاس دارم ! اخه این چه وضعشه ما که روزانه ایم دیگه نباید کلاسای بعداز ظهر داشته باشیم ! باید کلاسای روزانه رو تا ساعت 2 بعد از ظهر تموم میکردن !!

hmggi

New Member
لایک ها
0
blackassassin گفت
ای بابا! هنوز برای من خوابگاه تعیین نکردن! قضیه چیه! شاید من سوتی ای چیزی دادم! وارد سیستم میشم نوشته تاریخ تقاضا 23ام! اما وضعیت درخواست رو نوشته بررسی نشده! بیام تهران کارتن خواب شم پس؟!

آره. جواب من دقیقا 72 ساعت بعد که گفته بود اومد. بوستان3 اتاق102. بوستان دیگه چیه؟!
منم دقیقا مشکل انتخاب واحدو دارم. ولی در مورد مشکل اول شما: فکر نمی کنم چیز مهمی باشه. همون روز سوم مهر که بریم حتما می فهمیم چی به چیه.

pozitrone

New Member
لایک ها
21
hmggi گفت
blackassassin گفت

آره. جواب من دقیقا 72 ساعت بعد که گفته بود اومد. بوستان3 اتاق102. بوستان دیگه چیه؟!
منم دقیقا مشکل انتخاب واحدو دارم. ولی در مورد مشکل اول شما: فکر نمی کنم چیز مهمی باشه. همون روز سوم مهر که بریم حتما می فهمیم چی به چیه.
حامد جان شما امسال از همون اول دارین میاین کوی!!!
در حالی که ما سال پیش کوی نبودیم!
خوابگاه سال پیش ما رو دخترانه کردن و دخترای سال اولی میرن اونجا!
ولی به نظرم کار اشتباهی کردن!دخترا باید از همون اول کوی باشن!
بوستان اسم خوابگاه های پسرانه است!

گلستان اسم خوابگاه های دخترانه!

گل بوستان هم اسم خوابگاه های متاهلی!

بالا