در كنكور سراسري 89 كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شدي؟؟!!

hmggi

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
hmggi گفت
blackassassin گفت
ای بابا! هنوز برای من خوابگاه تعیین نکردن! قضیه چیه! شاید من سوتی ای چیزی دادم! وارد سیستم میشم نوشته تاریخ تقاضا 23ام! اما وضعیت درخواست رو نوشته بررسی نشده! بیام تهران کارتن خواب شم پس؟!

حامد(hmggi) تو هم خوابگاه ثبت نام کردی؟! بهت جواب داده تو سایت اسکان؟!
آره. جواب من دقیقا 72 ساعت بعد که گفته بود اومد. بوستان3 اتاق102. بوستان دیگه چیه؟!
منم دقیقا مشکل انتخاب واحدو دارم. ولی در مورد مشکل اول شما: فکر نمی کنم چیز مهمی باشه. همون روز سوم مهر که بریم حتما می فهمیم چی به چیه.
حامد جان شما امسال از همون اول دارین میاین کوی!!!
در حالی که ما سال پیش کوی نبودیم!
خوابگاه سال پیش ما رو دخترانه کردن و دخترای سال اولی میرن اونجا!
ولی به نظرم کار اشتباهی کردن!دخترا باید از همون اول کوی باشن!
بوستان اسم خوابگاه های پسرانه است!

گلستان اسم خوابگاه های دخترانه!

گل بوستان هم اسم خوابگاه های متاهلی!
جالبه!

kavosh

New Member
لایک ها
75
...
امروز باز رفتم دفتر خونه برای تعهد محضری
گفتم از اول این فرم رو تنظیم کنن
ولی گفتن نمی‌خواد
موارد خواسته شده رو تو قسمت توضیحات پیوست کردن
باز دوباره اسکن کردم
و ارسال

ولی اینا باز دوباره ایراد گرفتن که:
"حاشيه سمت راست دراسكن نيست توضيحات واضح اسكن نشده واضح اسكن شود"

من دیگه روم نمی‌شه این رو ببرم اسکن (
)
حالا این که هیچ
اگه بخواد حاشیه‌ اینور کامل بیاد حاشیه اونور می‌پره (
)
خودشونم گفتن باید تو یه برگه A4 اسکن شه
نمی‌شه دو تاش کرد
...

afshin

New Member
لایک ها
71
hmggi گفت
blackassassin گفت
ای بابا! هنوز برای من خوابگاه تعیین نکردن! قضیه چیه! شاید من سوتی ای چیزی دادم! وارد سیستم میشم نوشته تاریخ تقاضا 23ام! اما وضعیت درخواست رو نوشته بررسی نشده! بیام تهران کارتن خواب شم پس؟!

حامد(hmggi) تو هم خوابگاه ثبت نام کردی؟! بهت جواب داده تو سایت اسکان؟!
آره. جواب من دقیقا 72 ساعت بعد که گفته بود اومد. بوستان3 اتاق102. بوستان دیگه چیه؟!
منم دقیقا مشکل انتخاب واحدو دارم. ولی در مورد مشکل اول شما: فکر نمی کنم چیز مهمی باشه. همون روز سوم مهر که بریم حتما می فهمیم چی به چیه.

fk konam bayad beri to ketabe boostan bekhabi

hmggi

New Member
لایک ها
0
kavosh گفت
...
ولی گفتن نمی‌خواد
باز دوباره اسکن کردم
و ارسال

)
حالا این که هیچ
)
نمی‌شه دو تاش کرد
...
فرم تعهد محضری من چند ساعت پیش تایید شد. با اینکه اسکنش چندان ترو تمیز نبود نیازی به اسکن مجدد نشد.

لایک ها
1
kavosh گفت
...
ولی گفتن نمی‌خواد
باز دوباره اسکن کردم
و ارسال

)
حالا این که هیچ
)
نمی‌شه دو تاش کرد
...
منم مث تو همین مشکلو داشتم! جا نمی شد تو اسکنر!
اما دو قسمته اسکنش کردم و با استفاده از فناوری فتوشاپ به هم وصلشون کردم و ارسال کردم! فرداش هم تایید شد!

m-s

New Member
لایک ها
129
چرا شما اینقدر درگیر شدین؟؟؟؟
من یه توک پا رفتم دانشگاه ثبت نام کردم برگشتم!!!
عجب دانشجوهای گلمونو اذیت میکنن

شما هم رفتین اذیتشون کنین

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
m-s گفت
چرا شما اینقدر درگیر شدین؟؟؟؟
من یه توک پا رفتم دانشگاه ثبت نام کردم برگشتم!!!
عجب دانشجوهای گلمونو اذیت میکنن

شما هم رفتین اذیتشون کنین
اره بابا واسه ثبت نام كه پدرمونو دراوردن!!!!!!
بعدش گفتن فردا برين دانشكده علوم كلاس رياضي و فيزيك رفتيم گفتن هفته بعد!!!!!!

امروز رفتيم دانشكده خودمون واسه كلاس رسم فني بازم گفتن هفته بعد!!!من نمي دونم اينا چرا اذيت مي كنن از اول بگين از مهر بياين سر كلاس!!!!
اول مي گن اين هفته شروع كلاس (جالبه همه بچه هام مي يان!!!!)بعد مي ريم مگن هفته بعد!!!!!!!!!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
از اول که ما برگه انتخاب واحدمونو گرفتیم بهمون گفتن کلاسا 3مهر شروع میشه !!!این یه کار مفیدشون بود که الکی 27 شهریور کلاس نیاییم !تازه همون 3 مهرم فکرنکنم کلاسا جدی باشه !!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام.
ببخشید یکی از دوستان داروسازی لطف میکنه بگه چند واحد و چه درسایی بهشون دادن؟؟؟

یا حق

pozitrone

New Member
لایک ها
21
bihamta گفت
سلام.

یا حق
امسال بچه های ورودی 89(البته دانشگاه تهران) 20 واحد دارن که درساشون شامل شیمی عمومی و آناتومی وریاضی و زبان ومعارف و تربیت بدنی و تنظیم خانواده میشه.

pirate17

New Member
لایک ها
40
pirate17 گفت
چه خوشمون بیاد چه نیاد
دیگه قبولیا مشخص شدن
شاید خیلی‌ از سهمیه ها لیاقتشون خیلی‌ بیشتر باشه از ماها
شاید به خاطر شرایطی که داشتن نتونستن رتبه ی خوب بیارن
اونام تو سهمیه ی خودشون با هم مقایسه میشن
ولی‌ به بعضیا کاملا بی خود سهمیه ی شاهد میدن
این بی انصافیه
شما تا نمی دونید کدوما عادلانه اومدن کدوما نه
نمیدونم چطوری دلتون میاد اینطوری حرف بزنین
ولی‌ سهمیه ی هیأت علمیو بومی واقعا مسخره ان

از وقتی این حرفو زدم یه مدتی گذشته...توی این مدت خیلی چیزا دیدم که بعضیاشون واقعا ناراحتم کردن(مثلا یکی با رتبه ی ایکس (ایکس>50) سهمیه از برق شریف قبول شده و یکی دیگه با همون رتبه از منطقه 2 مکانیک شریف قبول نشده(من این ادمارو با اسم می شناسم اینو می گم فک نکنین از رو حرفایی که شنیدم قضاوت می کنم)) و خیلی چیزای دیگه شاید خیلی بدتر!ولی یه سری اتفاقام افتاد که باعث شد روی این سهمیه بیشتر فک کنم و از کسی که باعث اون اتفاقا شد واقعا ممنونم
من بالا گفتم که این سهمیه رو صرفا فقط با نداشتن امکانات کافی بعضیا توجیه می کنم ولی الان کاملا حرفمو پس می گیرم.الانه که به حرفای اقای مطمئن رسیدم که می گفتن اگه پدر مادرای اونا نبودن الان شاید ایران/ما/دانشگاهی وجود نداشت که بخوایم درس بخونیم.این سهمیه شاید جواب یه گوشه ی خیلی کوچیکی از زحمتای اونایی باشه که اون وقتا بدون اطلاع از این سهمیه و فقط واسه وطنشون می جنگیدن ولی چیزی که واسه من درکش مشکل بود و شاید واسه خیلیای دیگه این بود که این سهمیه سال به سال عوض می شد و سال به سالم بیشتر می شد.اگه یه بار برای همیشه مقدار این سهمیه رو فیکس کنن و اون مقدارو از ظرفیت رشته ها تو دفترچه ی راهنمای کنکور کم کنن همه می فهمن که حقشون چقده و عوض نمی شه و انقد مشکل به وجود نمیاد

ولی هرچقد روی این سهمیه ی هیئت علمی فک می کنم اخرش به این نتیجه رسیدم که این سهمیه واسه استاد مثل مهندس ناظریه که یه برج ساخته و صاحب برج در کنار پرداخت همه ی حقوق این مهندس یه چند طبقه غی از این برجم به ایشون بده!اگه کسی بتونه تو این مورد راهنماییم کنه که اینو توجیه کنم واسه خودم ممنون می شم!مخصوصا حرف جالبی که هست اینه که یکی با رتبه ی 200 و اندی با این سهمیه پزشکی دانشگاه تهران می خونه
اونوقت یکی با رتبه ی تک رقمیه منطقه 3 نمی تونه پزشکی دانشگاه تهران بخونه

سهمیه ی بومیم که دیگه هیچی!!اول دانشگاهای همه ی شهرارو درست کنن بعد بومی گزینی را بندازن!
دیگه این که این حرفو نگفتم که دوباره این بحثو راه بندازم.اینو گفتم واسه اصلاح حرفای خودم که بالا گفتم و شاید رفع بعضی چیزا که سوتفاهم توشون به وجود اومده

m-s

New Member
لایک ها
129
pirate17 گفت
pirate17 گفت
چه خوشمون بیاد چه نیاد
دیگه قبولیا مشخص شدن
این بی انصافیه

از وقتی این حرفو زدم یه مدتی گذشته...توی این مدت خیلی چیزا دیدم که بعضیاشون واقعا ناراحتم کردن(مثلا یکی با رتبه ی ایکس (ایکس>50) سهمیه از برق شریف قبول شده و یکی دیگه با همون رتبه از منطقه 2 مکانیک شریف قبول نشده(من این ادمارو با اسم می شناسم اینو می گم فک نکنین از رو حرفایی که شنیدم قضاوت می کنم)) و خیلی چیزای دیگه شاید خیلی بدتر!ولی یه سری اتفاقام افتاد که باعث شد روی این سهمیه بیشتر فک کنم و از کسی که باعث اون اتفاقا شد واقعا ممنونم
من بالا گفتم که این سهمیه رو صرفا فقط با نداشتن امکانات کافی بعضیا توجیه می کنم ولی الان کاملا حرفمو پس می گیرم.الانه که به حرفای اقای مطمئن رسیدم که می گفتن اگه پدر مادرای اونا نبودن الان شاید ایران/ما/دانشگاهی وجود نداشت که بخوایم درس بخونیم.این سهمیه شاید جواب یه گوشه ی خیلی کوچیکی از زحمتای اونایی باشه که اون وقتا بدون اطلاع از این سهمیه و فقط واسه وطنشون می جنگیدن ولی چیزی که واسه من درکش مشکل بود و شاید واسه خیلیای دیگه این بود که این سهمیه سال به سال عوض می شد و سال به سالم بیشتر می شد.اگه یه بار برای همیشه مقدار این سهمیه رو فیکس کنن و اون مقدارو از ظرفیت رشته ها تو دفترچه ی راهنمای کنکور کم کنن همه می فهمن که حقشون چقده و عوض نمی شه و انقد مشکل به وجود نمیاد

ولی هرچقد روی این سهمیه ی هیئت علمی فک می کنم اخرش به این نتیجه رسیدم که این سهمیه واسه استاد مثل مهندس ناظریه که یه برج ساخته و صاحب برج در کنار پرداخت همه ی حقوق این مهندس یه چند طبقه غی از این برجم به ایشون بده!اگه کسی بتونه تو این مورد راهنماییم کنه که اینو توجیه کنم واسه خودم ممنون می شم!مخصوصا حرف جالبی که هست اینه که یکی با رتبه ی 200 و اندی با این سهمیه پزشکی دانشگاه تهران می خونه

سهمیه ی بومیم که دیگه هیچی!!اول دانشگاهای همه ی شهرارو درست کنن بعد بومی گزینی را بندازن!
دیگه این که این حرفو نگفتم که دوباره این بحثو راه بندازم.اینو گفتم واسه اصلاح حرفای خودم که بالا گفتم و شاید رفع بعضی چیزا که سوتفاهم توشون به وجود اومده

خب آخه 1 مسئله ایه!!!
مگه بابای من نرفته جنگ واسه وطنش؟؟؟؟تکلیف این چی میشه؟؟؟
اگه میخواین بگین اونا باباهاشون پیششون نیستن پس تکلیف کسایی که به مرگ طبیعی فوت کردن(ببخشید متوفی شدن)چی میشه!!!
اینطور سوالا منو درگیر کرده؟!!!!!!جواب دادن و فکر کردن بهشون جز بی نتیجه موندن و ناراحت کردن بقیه چیزی نداره

eepharma

New Member
لایک ها
1
bihamta گفت
سلام.

یا حق
امسال بچه های ورودی 89(شهید بهشتی) 20 واحد دارن که درساشون شامل شیمی عمومی ،بیولوژی(ژنتیک) ، ریاضی، زبان ،تفسیر موضوعی قران ، آیین زندگی ، زبان فارسی و تربیت بدنی میشه.

pirate17

New Member
لایک ها
40
m-s گفت
pirate17 گفت
pirate17 گفت
چه خوشمون بیاد چه نیاد
دیگه قبولیا مشخص شدن
این بی انصافیه

خب آخه 1 مسئله ایه!!!
مگه بابای من نرفته جنگ واسه وطنش؟؟؟؟تکلیف این چی میشه؟؟؟
اگه میخواین بگین اونا باباهاشون پیششون نیستن پس تکلیف کسایی که به مرگ طبیعی فوت کردن(ببخشید متوفی شدن)چی میشه!!!
اینطور سوالا منو درگیر کرده؟!!!!!!جواب دادن و فکر کردن بهشون جز بی نتیجه موندن و ناراحت کردن بقیه چیزی نداره
منم در این مورد موافقم.اگه سهمیه ای هست باید برای همه ی اونایی که باباهاشون رفتن جنگ باشه ولی خب با مرگ طبیعی کاری ندارم چون اون چیزایی که بالا گفتم شامل همه می شد.چه اونایی که پدراشون پیششون هست چه اونایی که نیست.

irangirl

New Member
لایک ها
5
manam daghyghan in soalha zehnamo na alan kheyli vaghte mashghul karde ina va kheyli chiza dg nemidunam chetori halesh konam ba ki harf bezanam
hesabi gij shodam

m-s

New Member
لایک ها
129
من که شخصا بیخیال شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی تا اسم سهمیه و آثارش میاد گر میگیرم!

بدتر از اون قیافه گرفتن اوناییه که اصلا لیاقتشو نداشتن!!وگرنه خیلیا سهمیه براشون هیچ فرقی نمیکنه خودشون کلا خوبن!!!

خدا بخیر کنه!از این به بعد همیشه با اینا سرو کار داریم!!
بدبختی اینه که واسه تخصصم سهمیه دارن

خدارو شکر ما تو خط استخدامی نیستیم ولی اونجام سهمیه دارن!!
بخوان انتقالی بگیرن اونجا هم سهمیه دارن!!!

ولی بذار داشته باشن!!!چیکار میتونیم بکنیم جز تحمل؟؟؟همون بیخیال شدن از همه بهتره!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
گل گفتی خانم دکتر

hamavard

New Member
لایک ها
0
irmath گفت
سلام
هنوز نتايج نيومده ولي براي اينكه تو پست كنكوري هاي 89 كه از شير مرغ تا جون آدميزاد گير مياد و دنبال اينكه كجا قبول شديد نگرديم اين تايپيك را ايجاد كردم تا هم هم دانشگاهي هايم را بشناسم هم يه امتياز توپ از آقاي خلينا بگيرم!!!!!

همچنين از آقاي خلينا خواستاريم كه در اين تايپيك از دخالت مشاوران عزيز تالار ممانعت به عمل بياورند!!

خب هر وقت نتايج اومد
اينجا بنويسيد :
كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شديد
يادتون باشه غير از اينها هيچي ننويسيد.

همچنين نوشتن اينكه كدام شهر، كدام رشته و كدام دانشگاه قبول شديد براي تمام كنكوري هاي 89 واجب و اساسا داراي ثواب اخروي است.

تبصره : براي تبريك از كليد تشكر استفاده كنيد

بياييد سعي كنيم يكبار در تمام عمر سايت خلينا با قانون باشيم و تايپك را منحرف نكنيم!!!!
دندانپزشکی دانشگاه تهران

rasam_9026

New Member
لایک ها
7
مکانیک دانشگاه شیراز

بالا