mshf

New Member
لایک ها
10
مهم اینه که شما نه هنر خر خونی دارید نه درس خونی البته شما که نه تنبلاتون شما که خیلی خرخونید

لایک ها
1,316
m-narvan گفت
shayan70 گفت
بچه ها سوال خواهشا هركي ميدونه جواب بده!
اين اطلاعيه سازمان سنجش خيلي گيج كنندس!!
يعني چه نوشته بايد برگ مشخصات و برگ تعهدنامه سازمان سنجشو از سامانه الكترونيكي دانشگاه پرينت كنيم؟؟؟
ميدونم يه سري از دانشگاها مثه تهران بايد قبل مراجعه حضوري الكترونيكي ثبت نام كني ولي مثلا من كه شريفم چيزي ننوشته!فقط مراجعه حضوريه!اين برگ مشخصات و تعهد ديه چيه؟؟
بعد هم قضيه اسكن كردن چيه يعني بايد ار همه اين مداركي كه نوشته اسكن بگيريم،سي دي اش را ببريم دنبالمون موقه ثبت نام؟؟؟؟
فکر می کنم این مدارکی که تو صفحه 2 اطلاعیه هست(شامل همین برگ مشخصات و تعهد و...)و بعد اسکن مدارک و ثبت نام اینتر نتی فقط برای دانشگاه تهران(یعنی خود تهران و نه حتی علوم پزشکیش)باشه.یعنی در واقع اون تیکه توضیحات دانشگاه تهرانه فقط فکر کنم چون خیلی زیاد بوده تو جدول نذاشتنش :D فکر میکنم بقیه باید مطابق با توضیحات ثبت نام دانشگاه خودشون عمل کنن و مدارک هم همونا باشه که تو صفحه اول هست و البته به اضافه ی مدارکی که خود دانشگاهشون خواسته.
ضمن اینکه این ثبت نام اینترنتی از 23 شهریور شروع میشه و خیلی هم تاکید شده که تا اینو انجام ندین حضورا ثبت نام نمی شین در صورتی که بعضی از رشته های شریف و علوم پزشکی تهران 22 شهریور ثبت نامشونه.به نظرم این خودش نشون می ده که این قضیه مر بوط به ما نیست.
طولانی شد ببخشید.
ممنونم،اما تو خود اطلاعيه قبل اين مطالب زده قابل توجه هم پذيرفته شدگان كنكور سراسري!!!ولي خوب آره حرفتا قبول دارم ماله بعضي دانشگاها مثه تهران يا اميركبيره!مشكل از اطلاعيه است!!

mshf

New Member
لایک ها
10
دانشگاه ایران تو جدول شماره3 نیست در این صورت باید بر اساس جدول شماره 2 باشه اما در صفحه های بعد یه چیز دیگه گفته اخرش باید30ام بریم یا25
البته فکرکنم همون30ام باید بریم اما میشه بگید جریان جدول شماره 2 چیه

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
اون ليست بلند بالا كه با مدارك لازم رو نوشته(پرينت مشخصات از سامانه الترونيكي دانشگاه دوازده تا عكس و...)مخصوص دانشگاه تهرانه.اگه دقت كني بالاي همين اطلاعات آدرس سايت تهران رو داده.(بيچاره ما كه تهرانيم!ثبت نام حضوريمون 6مهره!)
شريف يه جدول داشت.بر اساس رشته ثبت نام ميكنه.يادمه فيزيكش 1شنبه بود ساعت 9صبح(فيزيك شريف نقبوليديم هي حسرت ميخوريم!اگه بومي نكرده بودن...)

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
پسر با 1000منطقه2 داروسازي دانشگاه تهران!:-O
پسر با 1100منطقه3 پزشكي رفسنجان دختر با200(زيرگروه يك 160)منطقه 3پزشكي كرمان!!!:-O
واقعا عجيب نيست؟
نگيد كه در حقه دخترا ظلم نشده!
(دوباره ميگم خدارو شكر تجربي نبودم!:دي)

kquran

New Member
لایک ها
18
ما که عین مرد باید سه شنبه 24 ام بریم ثبت نام کنیم!!!
ساعتشم می خواین؟! 14-17 واسه پسرا!!!
البته بر اساس حروف الفباست!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ببخشید مهرناز خانم این پسره که با 1000 منطقه 2 دارو تهران قبولیده کیه؟از کدوم شهره؟بومی تهران نیست؟سهمیه خاصی داشته؟مگه میشه اینقدر طرفدار دارو تهران کم باشه؟

artemishia

New Member
لایک ها
7
قابل توجه ی رسا و بقیه همین الان آقای ظاهر نسب اعلام کردن:
خودم به تنهایی...
هزینه ی شیرینی و خریدشو به جای تمومیه قبولیای سایت متکلف میشم!...
آخ جوووون شیرینی!... ممنون آقای ظاهر نسب!...
لطفا هر وقت خریدین خبرمون کنید مام بیائیم بوخوریم!...

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
پوزيترون:بومي تهران نيست.هيچكس باورش نميشد.امسال توي تجربيا نه پسرل اندازه زحمتشون نتيجه گرفتن(بيشتر گرفتن)و نه دخترا(كمتر گرفتن)

kquran

New Member
لایک ها
18
خب پس فردا شیرینیا آماده است...
فقط شب قدر 23 ام حسابی منو باید دعا کنید!!!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
البته مهرناز خانم اینو هم بگم که اینجوری صحبت کردن درست نیست.من با رتبه 134 بدون هیچ سهمیه ای هم داروسازی تهران قبول می شدم.پس نگین پسرا بیشتر از زحمتشون گرفتن.خیلی از پسرا هم همینطورن.مثلا همین محمد مهدی خودمون که تهران هم قبول میشد ولی خودش شیراز زده و بدون هیچ سهمیه ای هم قبول میشد.پس خیلی از پسرا هم بدون سهمیه جنسیتی قبول میشدن.
میشه بگین این پسره کیه و از کدوم شهر؟رتبه زیرگروهش چنده؟یعنی سطح داروسازی تهران اینقدر پایین اومده؟

kquran

New Member
لایک ها
18
وااااااااااای وقتی از آدم تعریف میشه ها یه طوریش می شه!!!
مور مورم شد...

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
108 منطقه 2 همشهری من (دختر) عمران شریف قبول شده

Rostami

New Member
لایک ها
15
Mehrnaz گفت
پسر با 1000منطقه2 داروسازي دانشگاه تهران!:-O
پسر با 1100منطقه3 پزشكي رفسنجان دختر با200(زيرگروه يك 160)منطقه 3پزشكي كرمان!!!:-O
واقعا عجيب نيست؟
نگيد كه در حقه دخترا ظلم نشده!
(دوباره ميگم خدارو شكر تجربي نبودم!:دي)
شما کلا 5تا پست دادی 4تا و نصفش ماله این بوده که توی تجربی حق دخترا ضایع میشه به هر حال هر بازی قواعد خاص خودش رو داره که این قواعد رو باید قبل از شروع بازی خوند و بعد از تموم شدن بازی دیکه نباید غر زد!
به قول دوست عزیزم که باید به کنکور حرفه ای نگاه کرد!

لایک ها
1,316
خوب من پسرم و بايد از پسرا دفاع كنم،اما خوب راس ميگه ديگه مگه دخترا چه گناهي كردن كه توي سهميه جنسيتي به خصوص توي تجربي كمتر از پسرا سهميه داشته باشن؟!!
من همين جا با وجود پسر بودنم و اينكه شايد سهميه به نفع من بوده(توي رشته قبوليم توي رياضي)از دخترا دفاع ميكنم و تحصيل در رشته دلخواهشون را حق مسلمشون ميدونم
:wink:

لایک ها
1,316
خوب بحثو عوض كنيم:
بچه ها يه سوال،براي گرفتن رسيد ارزش تحصيلي كه بايد گواهي موقت پيشو بديم اقدام كردم و گواهي پيش را دادم اما توي فرم درخواست تاييديه كه پر ميكنيم قسمت معدلها اشتباه معدل هاي ديپلمم را نوشتم به نظر شما برام مشكلي پيش مياد؟
آخه معدل پيش كه جايي تاثير نداره و تازه فك كنم اين رسيد مهم بودنش ماله مدركه نه اون فرم حالا نظر شما چيه مشكلي برام پيش مياد؟؟؟ :roll:

mohsen_A

New Member
لایک ها
2
شما کلا 5تا پست دادی 4تا و نصفش ماله این بوده که توی تجربی حق دخترا ضایع میشه به هر حال هر بازی قواعد خاص خودش رو داره که این قواعد رو باید قبل از شروع بازی خوند و بعد از تموم شدن بازی دیکه نباید غر زد!
به قول دوست عزیزم که باید به کنکور حرفه ای نگاه کرد![/quote]

آفرین آخر یکی حرف درست رو زد!
دانشگاه رفتن هم فرهنگ می خواد!!!!!!!!!!
جالبه که توی کشور ما70% دانشجو ها دختر هستند !اون وقت اعتراض هم می شه!!
یکی از بچه ها میگفت سر کلاس مهندسی شیمی دانشگاه شیراز 5تا پسر نشستند در حالی که تعداد دختر ها 12 تاست!!! واقعا همچین مملکتی به کجا می خواد برسه؟فرض کننین توی یه پتروشیمی تمام کارگرها زن باشند!برای اون کشور چقدر زشت می شه!!
اونقت میگیم چرا جهان سومی هستیم!! :arrow:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
آقا محسن و آقای رستمی این چه حرفاییه شما می زنید؟
امسال در رشته تجربی دختر با 1500 پزشکی قبول نشده در حالی که پسر با 2500 پزشکی قبول شده.
آیا اسم این ظلم نیست؟مگه اون دختر بیشتر زحمت نکشیده؟پس چرا اینجوری باید حقش ضایع شه؟ اون هم با 1000 تا اختلاف رتبه!
بیچاره دختر با 1500 اونقدر ناراحت بود که نگو.حالا باید بره علوم ازمایشگاهیی بخونه ولی یه پسر با 1000 تا رتبه بدتر از اون میره پزشکی بخونه!

متاسفانه شنیدم امسال در رشته های پزشکی 60 درصد پسر و 40 درصد دختر بوده است!
من به عنوان یک پسر مخالفت خود را با سهمیه بندی جنسیتی اعلام میکنم.چرا یک پسر با رتبه ای به مراتب بدتر از یک دختر باید همکلاس من باشد؟

mshf

New Member
لایک ها
10
عجب سطح فکر بالایی کاشکی منم سطح دیدم اینقد بالا بود سطح فکرتون برمیگرده به2000 سال قبل از میلاد خیلی قدمت داره معذرت میخوام اگه از یه سری الفاظ استفاده میکنم فکر کنم همه ی ایرانی ها خوشحال بشن اگه پسرا به جای ریختن تو خیابونا و با بازی های کامپیوتری سرو کله زدن و مزاحم اسایش مردم شدن و جیغ زدن تو خیابونا الکل خوردن و مواد زدن و سیگار کشیدن پشت خونه مردم و خلاصه کارهای دیگری که قابل ذکر نیست
بچسبن به کارهای مفید و به پیشرفت کشورشون که زمانی با ابهت ترین کشور جهان بوده کمک کنن این کار را با یه مثال توضیح میدم
یه کارمند پرتلاش را در نظر بگیرید که مشکل مالی نداره کارشا بیش از حد انجام میده و خیلی خوب وظیفشو انجام میده در نتیجه این کار از طرف دولت نصف زحمتش پول میگیره
یه کارمند دزد و کسی که همش از زیر کار در میره را در نظر بگیرید دولت برای تشویق او دو برابر حقوق میده خب نتیجه این که این کارمند مدام به جامعه ضرر میزنه و درست هم نمیشه
البته این قانون میتونه برای جلوگیری از بیکاری پسرا و برقراری تعادل خوب باشه اما پسرا به درس خوندن تشویق نمیشن برای همین شاید بهتر بود این مشکل با گذشت زمان درست بشه
البته شماها شاید هم با سهمیه جنسیتی قبول شده باشید ولی بدون سهمیه جاهای دیگه حتما قبول میشدید بنابرین مصداق صحبتم کسایی هستن که واقعا به جامعه ضرر میزنن

بالا