mjbbaha

New Member
لایک ها
32
من که تازه به بحثتون اضافه شده بودم من که کاره ای نیستم به محمد مهدی بگین تسلیم!!

باور کنید من بدون طرفداری از هیچ گروهی این حرفا رو زدم آخه من چند تا پزشک تو خونواده مون هستن که حرفهاشونو شنیده ام
اگه پست های دیگه منو دیده باشین میفهمین که از هیچ کسی طرفداری نکرده ام!
در ضمن در پست قبلیم گفتم که در عین قبول داشتن سهمیه جنسیتی اونو یه بی عدالتی میدونم

mohsen_A

New Member
لایک ها
2
بابا اصلا بیخیال :D

چه خبر!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

mshf

New Member
لایک ها
10
lما که تسلین نشدیم اون مشکل قدرت بدنی با بدنسازی حل میشه برای مورد مکان انجام وظیفه سریال پزشک دهکده را یاداوری میکنم البته مثلا من عمرا برم تو روستا کار کنم و به عنوان پزشک این نقطه ضعف را میپذیرم اما مطمینا پسرا هم حاظر نیستن اما مجبور میشن برن.منم موافقم بحث را تموم کنیم و سعی خواهم کرد با عمل گفته ها را ثابت کنم :twisted:
اقای قلی زاده اون دختری که گفتین چرا تغذیه فیزیوتراپی ژنتیک و بینایی سنجی که خیلی بهتر از این رشته های دکترای حرفه این نرفته مخصوصا که فیزیوتراپی برای دکترای حرفه ای در ایران تصویب شده( البته این را باید قبل انتخاب رشته میگفتم)و اگه از دندون جلو نزنه کمتر هم نخواهد بود هرچند همین الان هم کمتر نیست
به هر حال یه اعتقاد شخصی دارم که ارزش پزشکی و دارو و دندون با فرهنگ غلط مردم ایران پایین اومده همچنین بقیه رشته ها
چه طور ممکنه 99درصد داوطلبان تجربی علاقشون به این رشته ها باشه درصورتی که علاقه یه امر ژنتیکی است(به طور عمده)

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
مطمئن باشین در هر حال باید واسه طرح برین یه روستا حالا اگه straight شدین بعد از تخصص!!!!!
یکی از دوستای خواهرم ورودی 76 دانشگاه تهران که ساکن تهران بود رفته بود یه جایی تو کهگیلویه که 6 ماه از سال جاده ها به طور کامل بسته بود(به خاطر برف) و تلفن هم نداشت چه برسه به اینکه موبایل خط بده
حالا اگه ایشاللا تو تخصص از سهمیه خانمها استفاده کنین (راستی اینو یادم رفته بود(تبعییییییییض!!!!!)) باید 3 برابر طول تحصیل برین مناطق محروم یعنی حداقل 12 سال!!!!!!

kquran

New Member
لایک ها
18
بابا بحث تسلیم شدن و این حرفا نیست که بحث کردیم حالا یا به نتیجه رسیدیم یا نرسیدیم...
آقا محمد قلی زاده صبر کن بری دانشگاه بعد ببین چند نفرشون دخترن چند تا پسر . تو غیب هم میگی؟!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
محمد مهدی جون اینو بچه ها تو صفحه های پیش گفتن که 60 درصد پسر و 40 درصد دختره.
ولی من دیشب یه محاسباتی انجام دادم که فهمیدم اینطور نیست.
من دقیقا حساب کردم با توجه به اطلاعاتی که داریم و مثلا دختر 1500 قبول نشده و پسر 2500 قبول شده و با توجه به 70 درصد دختر و 30 درصد پسر.
حدود 50-60 درصد پذیرش از دخترا و حدود 40-50 درصد از پسرا بوده است.اگه لازم باشه حتی میتونم محاسباتو بنویسم.پس فهمیدم خودمون هم اغراق می کردیم.
درسته ظلمه ولی نه اونقدر که ما گفتیم.مثلا 55 درصد دختره 45 درصد پسر.ولی 70 درصد داوطلبا دخترن و 30 درصد پسر.پس یعنی حدد 15 درصد به نفع پسراس.نه اینکه 60 درصد یا 70 درصد پسر باشه.
اگه بخواین محاسباتشو می نویسم.

pirate17

New Member
لایک ها
40
تو حضور بزرگان سکوت بهترین کاره ولی به بزرگی خودتون ببخشید که من نظر می دم!
نظر خودم اینه که همه باید خودشون درس بخونن قبول شن بدون هیچ سهمیه ای و این که اون رتبه های 2500 که از پزشکی قبول می شن و پایین ترا نمی شن به ضرر جامعس خب چون شاید اونا تواناتر باشن!و فک می کنم تو پزشکی هم از دانش باید استفاده شه هم از قدرت!اونا با این کار سهم دانشو کم می کنن نه؟! :roll:
به هر حال شاید چون دخترم این نظرو داره!!!
ولی اون دختره 1500 خیلی حیف شد! :idea: چون از پزشکی ازاد قبول شده بود ولی یه سال پشت کنکور مونده بود! 8O

joolio

New Member
لایک ها
1
mishe nazar beDn:shoma beine sanaye sharif va barghe tehran chio tarjih midin?

Rostami

New Member
لایک ها
15
pozitrone گفت
محمد مهدی جون اینو بچه ها تو صفحه های پیش گفتن که 60 درصد پسر و 40 درصد دختره.
ولی من دیشب یه محاسباتی انجام دادم که فهمیدم اینطور نیست.
من دقیقا حساب کردم با توجه به اطلاعاتی که داریم و مثلا دختر 1500 قبول نشده و پسر 2500 قبول شده و با توجه به 70 درصد دختر و 30 درصد پسر.
حدود 50-60 درصد پذیرش از دخترا و حدود 40-50 درصد از پسرا بوده است.اگه لازم باشه حتی میتونم محاسباتو بنویسم.پس فهمیدم خودمون هم اغراق می کردیم.
درسته ظلمه ولی نه اونقدر که ما گفتیم.مثلا 55 درصد دختره 45 درصد پسر.ولی 70 درصد داوطلبا دخترن و 30 درصد پسر.پس یعنی حدد 15 درصد به نفع پسراس.نه اینکه 60 درصد یا 70 درصد پسر باشه.
اگه بخواین محاسباتشو می نویسم.
درسته آقای قلی زاده منم به همین نتیجه رسیدم! 8)

Rostami

New Member
لایک ها
15
Mehrnaz گفت
آقاي رستمي و mjbbaha:ما تسليم!برداشت ما از سهميه بندي اشتباه بود اما واقعا هنوز قبول نداريد انصاف نبود ديگه اينطوري بگيرن؟!
آقامحسن:گويا مملكت پيشرفت شاياني داشته و دكترا زياد شدن!
اما ما فيزيكيم.(زنده باد فيزيييييك!)
بحث مسئولين و اينجور مسائل رو پيش نكشيد.كه به فكرن نيستن.

سابجكت بدين!

شاد باشيد و موفق...چشمك
خانوم شرمندم که دیر دو هزاریم اوفتاد! :x اگه نمیگفین فیزیک که احتمالا اصلا نمیشناختمتون!
در مورد رتبه هزار که دارو قبول شده هم حق با شماست من خودمم تعجب کردم وقتی شنیدم تهران قبول شده ولی از شما انتظار نداشتم که اینجور در موردش اعتراض کنین! :wink:
بهش سلام منو حتما برسون!

Rostami

New Member
لایک ها
15
mjbbaha گفت
مطمئن باشین در هر حال باید واسه طرح برین یه روستا حالا اگه straight شدین بعد از تخصص!!!!!
یکی از دوستای خواهرم ورودی 76 دانشگاه تهران که ساکن تهران بود رفته بود یه جایی تو کهگیلویه که 6 ماه از سال جاده ها به طور کامل بسته بود(به خاطر برف) و تلفن هم نداشت چه برسه به اینکه موبایل خط بده
حالا اگه ایشاللا تو تخصص از سهمیه خانمها استفاده کنین (راستی اینو یادم رفته بود(تبعییییییییض!!!!!)) باید 3 برابر طول تحصیل برین مناطق محروم یعنی حداقل 12 سال!!!!!!
اگه خیلی از پسرا رو هم اینجور جاها بذارن روزی صد بار به غلط کردن میوفتن که چرا اومدن پزشکی چه برسه به دخترا!!!!!!! :D

Mehrnaz

New Member
لایک ها
5
جوابيه ملت: ( !!! )
آقاي رستمي:عجيبه!من چندين بار ذكر كردم فيزيكيم!(زنده باد فيزيييك!)
هرچي باشه من دخترم و وقتي همكلاسي هاي سال اولم و دوستام رو ميبينم ناراحت ميشم.3283947گفتم كه!حقش نبود اينطوري بگيرن.ماخودمون هم فك نميكرديم تهران بشه!!!اما كلا خوشحاليم كه شد!
kquran:ما فقط گفتيم درمورد پذيرش 70به30 اشتباه فك ميكرديم اما روي ساير حرفام همچنان پافشاري ميكنيم واصلا كوتاه نميام!
پوزيترون:جواب شما هم تسليميم!گويا در اين مورد حق با شماست...چشمك
mjbbaha:وقتي پزشكا ميرن مناطق محروم حقوق بيشتر دارن و مدت طرحشون كمتر.(بم رو شنيديم حدود2تومان).زندگي خرج داره ديگه!ديديم عده اي اون سختي رو به جون ميخرن!!!:دي
joolio:هيچ كدوم!اما كلا شريف خصوصيات خاص خودش رو داره و برق هم ويژگي هاي خاص خودش.در مجموع....فيزيييييك رو عشق است!!!

mshf

New Member
لایک ها
10
من که شخصا کشته مرده پزشکی نیستم اما در لحظات اخر هیچ رشته ی دلخواهی پیدا نکردم و در ضمن پسرای امروزی و دیروزی از دخترا بزدل ترن پس پسرا بیشتر به غلط کردن میفتن :evil:

kquran

New Member
لایک ها
18
طبق نتیجه گیری صریح mshf من به غلط کردن افتادم...
خب چون حرف حساب جواب نداره شما طرفداران نظام سلطه ی زن بر مرد
اندکی از مواضع پیشینتون کوتاه اومدید و این خیلی خوبه، چون اول راهه!!
فکر کنم به اجماع رسیدیم پس بیخیال این بحث شید بیاین در مورد یه چی دیگه صحبت کنیم...اوکی؟!
بچه ها دیروز شماها ثبت نام کردین؟!

sam

New Member
لایک ها
0
یه چیز دیگه:دختر بومی تهران با 174 منطقه 2 پزشکی تهران قبول نشده

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
منم با محمد مهدی موافقم خوب شد که خانم شفیعی یکم از مواضعشون پایین اومدن آخه خیلی جهت گیری شون تند بود.
من با خودم میگفتم اگه خانم شفیعی یه روزی رئیس جمهور بشه همه مردا رو تیر بارون میکنه!!!

در ضمن خانم شفیعی بحث بزدلی نیست بحث تحمله و مردا شرایط فیزیکی سخت و زنها شرایط روحی سخت رو بهتر تحمل میکنن!
با محمد رستمی هم موافقم که میگه پسرا هم به غلط کردن می افتن

در جواب خانم مهرناز:باور کنین بعضی جاها اینقدر سختی داره که اگه حقوقش 10 تومان هم باشه نمی ارزه!!!

mshf

New Member
لایک ها
10
ولی اونقدرا هم تند نگفتم من اصولا تندترم در هر صورت تو اکثر نظراتم لحنم شوخی بود اما لحن که از طریق اینترنت انتقال پیدا نمیکنه اگه به کسی برخورده ببخشید منم میگم بیخیال اقای قلی زاده نگفتن چرا اون دختر رشته های بهتری نزده :?:
هیچ کدوم خوشحال نشدید فیزیوتراپی دکترا حرفه ای شده ؟یه قدم به تمدن نزدیک شدیم

maryam11

New Member
لایک ها
2
sam گفت
یه چیز دیگه:دختر بومی تهران با 174 منطقه 2 پزشکی تهران قبول نشده
من بومی تهران با رتبه 178 زیر گروه 1 و رتبه کل 169 منطقه 2 بهشتی قبول شدم. اما خدا رو شکر مدالم به دادم می رسه.. انشا الله بعد شاید 2 ماه می رم دانشگاه تهران

بالا