Homayoon

New Member
لایک ها
192
پاسخ : زیستی های امسال ( دوره شونزده ) !

چی بگم
:20::20::20::20::20::20::20::20::20:
خودم امیدی دارم تلاشمو می کنم ولی نتیجش را بعداً می بینم
حقیقتش من فکرم خیلی درگیره یکبارم خواب دیدم تو حوضه دارم امتحان می دم راحتم نمی ذاره
تقریبا هر 15 دقیقه یکبار
دارم دیوونه می شم
شما چی اینجوری شدید
چه پی نهادی دارید
تا 26ام
ساعت 9
دیوونه می شم
منم پارسال امتحان دادم
تا سر جلسه امتحان مرحله دوم هم استرس نداشتم!:4:
استرس تنها کاری که می کنه اینه که بازده رو میاره پایین
مخصوصا اگه الکی باشه ( مثل استرس تو !:4:)
آخرش اینه که قبول نمیشی ... خوب به درک!:4: می خونی سال دیگه طلا میشی! استرس که نداره

لایک ها
59

چی بگم
هم در حکم پیش برندس
و هم باز دارنده

لایک ها
4

چی بگم
هم در حکم پیش برندس
و هم باز دارنده
ناراحت نباش اصلا چون از خیلیا جلوترو بهتری مثل من.من همون چیزایو ک تو بهش مسلطی هنوز کامل بلد نیستم پس من باید برم چیکار کنم؟؟!!!!من خیلی‌ زیست خوندنو دوس دارم اگرم الان برای المپیید ثبتنام کردم برا اینکه یه چیزی باشه یه هدفی‌ چیزی تا برای اون زیست بخونم الانم نصف اطلاعاتی‌ ک این بچها دارنو از کی‌ تابحال بکوب خوندنو ندارم ولی‌ دارم لذت میبرم از اینکار حالا اگرم لیاقتم باشه خدا بخواد:63: قبول میشم قبولم نشدم مهم اینکه کاری کردم ک برام لذت بخش بود و باعث شده زندگیم از یکنواختی در بیاد

بهله هم چین آدم سر خوشی‌ام من:4::95:

موفق باشی‌ اصنم استرس نداشته باش ک میزنی همون اطلاعاتیم ک داری داغون می‌کنه

لایک ها
59

استرس
درسته حس خوبیه
زیست خوندن عالیه
:63::63::63::63: ولی و اما نداره تلاشمو کردم چه کم چه زیاد بالاخره سال دیگه هس

Fallen

Well-Known Member
لایک ها
760

اینجا تاپیک انگیزشی بود خیر سرم !
تریپ نا امید و نتیجه گرا برندارید به بقیه هم منتقل میشه چون تماشای ناراحتی دیگران خودش ناراحت کننده است .
خوش باشید و نتیجه هم هرچی بود به درک ! مهم اینه که تلاش خودمونو کردیم
موفق باشیم :4:

لایک ها
59

هرگاه خداوند آرزویی در دل می اندازد می داند که توان رسیدن به آن را داریم.
همیشه به اندازه ی تلاش هایت آرزوکن مگر نه به انداره آرزو هایت تلاش
مادامی که چیزی آن بالاست پایان کارفرا نرسیده
من از زندگی از خودم و از دیگران و هر چیزی که با من مرتبط است انتظار زیادی دارم.
هدف های من بزرگ است من می خواهم در آینده ای نزدیک المپیادی باشم می دانم هدفی کوچک است در برابر هوش و استعدادم.در برابر پشتکارم شاید المپیاد شروعی کوچک و گام اول در پیمودن راهم باشد تلاش می کنم و به آن میرسم.کار چندانی نکرده ام آخر خدا مرا دوست دارد و به من یاری می رساند پس باید از او برای تمامی زندگی ام و نفس های که می کشم تشکر کنم.
من هوش بالایی دارم و تلاش خودم را دارم دو چندان می کنم به امید رسیدنم.یادم باشد که من مسئولم.مسئول خدا خودم مادر مهربان و پدر زحمت کشم دوستانم معلمانم کشورم مردمم و هم نوعانم پس عزمم را جزم می کنم از امروز از نو و با تمام توانم تلاش می کنم به همه ثابت می کنم به کسانی که مرا می شناسند و یا این را دیده اند قول می دهم که میرسم به زودی زود

لایک ها
59

خب بچه ها ببخشید باعث شدم انگیزه ها کم شه اما توی تاپیک بالا رفع شد
:4::4::4::4::4::4::4:

amideoxy

New Member
لایک ها
400

نزدیک المپه بچه ها حواستون باشه تو تاپیک چی مینویسین.....خیلی تاثیر داره

m.ghandali

New Member
لایک ها
9

به نظرمن هرچه قدر براي المپياد تلاش كني نتيجه ميگيري وچيزي روازدست نميدي.اگه بلندنظرباشي واونودرست انتخاب كرده باشي خيلي به دردت مييخوره توزندگي.بنده براش زحمات زيادي كشيدم باتوجه به وضع بدكلااستانمون درزمينه المپياد اماهيچ كدوم اززحمتموبادنياعوض نميكنم چون خيلي چيزايادگرفتم.همينطوركه تنهايي خوندم وخودم دنبال همه چيزبودم.المپيادبراي شخص تيزهوشي خوبه كه احتمال قبولي داشته باشه واميدوارم همتون همينجورباشيدو اگرازدستش دادضررنكنه وسطح فكرش جوري باشه كه اصلاناراحتنشه چون ميدونه خيلي چيزايادگرفته.المپياديه قشنگيه ديگه اي هم كه داره ومن اونوخيلي دوستدارم اينه كه صححنه ي رقابت پرهيجان داره وتوميتوني به استعدادهات مجال پرورش بدي وبه جزدرساي آبكي مدره چيزاي جديدئيادبگيري وتجربه كني.يه توصيه كاملادوستانه اگاه ميتوني رساي مدرسروجبران كنيدديگه فعلاحداقل تامرحله1 مدرسه نريد.
ازلحاظ مطالبي كه خوندم بااينكه زيس خيلي گستده هس ونميگم همه چي خوندم امادرحدخوبي هستم واينكه مهم اينه بتونيداستدلال خوبي براحل سوال داشته باشيدكه ان شاالله داريم.

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

هرگاه خداوند آرزویی در دل می اندازد می داند که توان رسیدن به آن را داریم.
همیشه به اندازه ی تلاش هایت آرزوکن مگر نه به انداره آرزو هایت تلاش
مادامی که چیزی آن بالاست پایان کارفرا نرسیده
من از زندگی از خودم و از دیگران و هر چیزی که با من مرتبط است انتظار زیادی دارم.
هدف های من بزرگ است من می خواهم در آینده ای نزدیک المپیادی باشم می دانم هدفی کوچک است در برابر هوش و استعدادم.در برابر پشتکارم شاید المپیاد شروعی کوچک و گام اول در پیمودن راهم باشد تلاش می کنم و به آن میرسم.کار چندانی نکرده ام آخر خدا مرا دوست دارد و به من یاری می رساند پس باید از او برای تمامی زندگی ام و نفس های که می کشم تشکر کنم.
من هوش بالایی دارم و تلاش خودم را دارم دو چندان می کنم به امید رسیدنم.یادم باشد که من مسئولم.مسئول خدا خودم مادر مهربان و پدر زحمت کشم دوستانم معلمانم کشورم مردمم و هم نوعانم پس عزمم را جزم می کنم از امروز از نو و با تمام توانم تلاش می کنم به همه ثابت می کنم به کسانی که مرا می شناسند و یا این را دیده اند قول می دهم که میرسم به زودی زود
حسين با جمله ي سوم ت خيلي حال كردم!
مطمئنم اگه همين طوري با انگيزه بخوني، موفق مي شي...يعني اون قدري ك ب تو إيمان دارم ب خودم ندارم!
راستش فك كردم دوباره تكست نااميد كننده دادي، خواستم بيام بهلاكمت:4: ديدم نه خداروشكر رو ب راهي:4:
مهم المپ نيس مهم اون فكره المپيادي هس ك پيدا مي كني اينو يادت نره!
برات بهترين هارو ارزو دارم:)

لایک ها
59

ممنون دوستای عزیز
همیشه تمام تلاشت را بکن تا وقتی به عقب نگاه می کنی افسوس نخری
به خدا توکل کنید
حتما به درس 9 دینی2سربزنید به من واقعا چسبید
ببخشیدا شما چه مدرسه ای میرید که اجازه دادن تعطیل باشید
به من که عمرا مدسه اجازه بده اگرم داد مامان بابا که نمی ذارن:13::45::45::45::45::45::45:
من یه چیزایی را درک کردم
که خدا خیلی دوستم داره /معلم ادبیاتم تقریبا اکثر شعرای کتابو از حفظ می پرسه. یه شب خسته بودم خونده بودمش ولی گیر داشتم از خدا از ته دل خواستم کمکم کنه نمی دونم حقیقتش چی شد سرم را رو بالش گذاشتم بعدش هیچی نفهمیدم حدود یک دقیقه گذشت واقعا سر حال بودم و شعر را زود یاد گرفتم بنظرم معجزه بود مثل این می موند که 9999999999999999999لیتر کافئین با غلظت 99 درصد تزریق کرده بودن
و یه دفعه ی دیگه خواب دیدم که تو یه جاده راه میرم یکدفعه بالا رفتم یه حس خارق العاده و غیر قابل توصیف بهم دست داد تا حالا همچین حسی نداشتم توی باغ بودم شاید بهشت بعد پایین تر از سطح جاده اومدم و دلم خیلی تنگ شد برای بالا و دوباره روی جاده اومدم و به راهم ادامه دادم و هنوز دلم تنگه و حاضرم برای داشتن اون حس همه چیز را بدم.
من اونقدر ها هم سست و کوتاه فکر نیستم و المپ را برای خودم می خونم.ولی واقعا مامن و تکیه گاهم خداست به شما هم پیشنهاد می کنم با اخلاص تجربه کنید.
من اون حس رو می خوام:24::24::24::24::24::24::24:
:4:

m.ghandali

New Member
لایک ها
9

چندوقت پيش داشتم يه كتابي مطالعه ميكردم ازتجربياتش تومقدمه گفته بودوباعث شدايمانم به اون چيزاييه كه توكتاباي روانشناسي خونده بودم بيشتربشه حوصلشونئاشتم اماچون خيلي خيل مفيده گفتم بگم.
اين كه آدم هرچيزي روتوذهنش ازخودش ترسيم كنه يااينكه بخواي تويه مسابقه ببري ياببازي همشوخودت ساختي وبه تصوراتت بستگي داره وميدان مسابقه يادادن آزمون فقط چيزيه كه به تواثبات ميكنه همون چيزي هستي كه فكرميكني وبراي اثبات تصوراتت درموفقيت ياشكسته.اگه يقين كني وصحنه ي مفقيت روبراي خودت ترسيم كني اونآزمون بتوثابت ميكنه كه به همون چيزي كه تصورت بودرسيدي يااگه حتي گمان كني كه شكست ميخوري احتمال موفقيتت ميادپايين.مثلادرمبارزات اگه ازحريفت كتك بخوري محاله موقع مبارزه شكستش بدي چون قبلااون شكستت داده.پس فقط وفقط تصوراته آدمه كه موجب شكست ياپيروزي ميشه.
سعي كنيدموفقيت خودتون روتوذهنتون بياريدچون خودم دقيقاهمينطوري ام وروانشاساهم كلي حرف درموردش گفتن كه باعث ميشه مغزت بسوي هدفت برنامه ريزي كنه وتلاشاتم زيادكني.وتوكل به خداهم فراموش نشه.به خودتون تلقين كنيدكه ميتونيداصولارانپزشكهااز اين اصول خيلي نتيجه گرفتن.شماهمخواهي گرفت.انرژي منفي خودت نباش.ازتجربه خودمم كه بخوام بگم چون خيلي به خودم اطمينان واعتماد دارم واراده ي قوي دارم خيلي باورخودم بهشون كمك كرده.تعريف ازخودنباشه كلاتو همه ازاعتمادبه نفسم شگفت زده ميشن..... كلاميخوام بگم اين انرژي ها ميتونن معجزه كنن.
درموردغيبت مدرسه بگم اگه سومي هستيدومدرسه شناخته شماروكهدرساي مدرسه براتون آب خوردنه نميخوادبري اونافهمشون ميرسه احتمالا.حالااولياتونم صحبتي كنن بدك نيس.اماخودم دوم بودم غيبت ميكردم امااينجوري كه بخوام توصيه كنم چون بيشترمدرسه ميرفتم ومعلماهم كاملاميدونستمن كه من براحتي جبران ميكنك هرچندكه بازم يه وقتايي بهم ميگفتن غيبت نكن اماتوامتحاناميفهميدن كه من مشكلي ندارم اماالان فكرم بازترشده ميبينم بازم م بهتربود!!!!:109:
التماس دعا.
به خداميسپرم همتونو.

لایک ها
59

چندوقت پيش داشتم يه كتابي مطالعه ميكردم ازتجربياتش تومقدمه گفته بودوباعث شدايمانم به اون چيزاييه كه توكتاباي روانشناسي خونده بودم بيشتربشه حوصلشونئاشتم اماچون خيلي خيل مفيده گفتم بگم.
اين كه آدم هرچيزي روتوذهنش ازخودش ترسيم كنه يااينكه بخواي تويه مسابقه ببري ياببازي همشوخودت ساختي وبه تصوراتت بستگي داره وميدان مسابقه يادادن آزمون فقط چيزيه كه به تواثبات ميكنه همون چيزي هستي كه فكرميكني وبراي اثبات تصوراتت درموفقيت ياشكسته.اگه يقين كني وصحنه ي مفقيت روبراي خودت ترسيم كني اونآزمون بتوثابت ميكنه كه به همون چيزي كه تصورت بودرسيدي يااگه حتي گمان كني كه شكست ميخوري احتمال موفقيتت ميادپايين.مثلادرمبارزات اگه ازحريفت كتك بخوري محاله موقع مبارزه شكستش بدي چون قبلااون شكستت داده.پس فقط وفقط تصوراته آدمه كه موجب شكست ياپيروزي ميشه.
سعي كنيدموفقيت خودتون روتوذهنتون بياريدچون خودم دقيقاهمينطوري ام وروانشاساهم كلي حرف درموردش گفتن كه باعث ميشه مغزت بسوي هدفت برنامه ريزي كنه وتلاشاتم زيادكني.وتوكل به خداهم فراموش نشه.به خودتون تلقين كنيدكه ميتونيداصولارانپزشكهااز اين اصول خيلي نتيجه گرفتن.شماهمخواهي گرفت.انرژي منفي خودت نباش.ازتجربه خودمم كه بخوام بگم چون خيلي به خودم اطمينان واعتماد دارم واراده ي قوي دارم خيلي باورخودم بهشون كمك كرده.تعريف ازخودنباشه كلاتو همه ازاعتمادبه نفسم شگفت زده ميشن..... كلاميخوام بگم اين انرژي ها ميتونن معجزه كنن.
درموردغيبت مدرسه بگم اگه سومي هستيدومدرسه شناخته شماروكهدرساي مدرسه براتون آب خوردنه نميخوادبري اونافهمشون ميرسه احتمالا.حالااولياتونم صحبتي كنن بدك نيس.اماخودم دوم بودم غيبت ميكردم امااينجوري كه بخوام توصيه كنم چون بيشترمدرسه ميرفتم ومعلماهم كاملاميدونستمن كه من براحتي جبران ميكنك هرچندكه بازم يه وقتايي بهم ميگفتن غيبت نكن اماتوامتحاناميفهميدن كه من مشكلي ندارم اماالان فكرم بازترشده ميبينم بازم م بهتربود!!!!:109:
التماس دعا.
به خداميسپرم همتونو.
ممنون دوست عزیز
من سرشار از انرژی مثبتم و حرفتو کامل قبول دارم خودم چندین کتاب روانشناسی خوندم و مدرک مدیریت زمان و مشاوره را دارم امسال گرفتمشون.
واقعا عالیه المپیدی ها فکرنوینی دارند.
مدرسه ی ما...
دولتیه
کلاس المپ نداریم
معلم درست نداریم
امکانات صفر
ولی مهم نیست من خودم همه فن حریفم کتاب زیست و ریاضی و شیمی و دینی و انگلیسی و که اصطلاحا می خورم
فیزیکو و عربی و هندسم هم بد نیست ولی به سر کلاس بودن نیاز دارم
و بقیه درس ها نیازی به ذکر نداره
اما مدیر فکر نکنم بذاره سعیم را می کنم ولی به خودم می تونم قول بدم که جبران کنم.

khatereh

New Member
لایک ها
13

راستش من عاشق زیستم،برای همین المپیاد شرکت می کنم.
هدفم مدال نیست دوست دارم تا میتونم یاد بگیرم همین که تو مسیرش باشی ارزش داره:1:

faezeh.Gh

New Member
لایک ها
5

سلام من زیست عمومی وژنتیک وفیزیو و مقداری سلولی خوندم رفتارهم ای زیست سوم چهارم روهم دارم دورمیکنم
چیز دیگه ای نخوندم

لایک ها
59

خیلی هم بد نیست دوستان عزیز
درست میگی تلاش مهمه نه طلاش/
مهم توی راه قرار گرفتنه

لایک ها
4

ممنون دوست عزیز
من سرشار از انرژی مثبتم و حرفتو کامل قبول دارم خودم چندین کتاب روانشناسی خوندم و مدرک مدیریت زمان و مشاوره را دارم امسال گرفتمشون.
واقعا عالیه المپیدی ها فکرنوینی دارند.
مدرسه ی ما...
دولتیه
کلاس المپ نداریم
معلم درست نداریم
امکانات صفر
ولی مهم نیست من خودم همه فن حریفم کتاب زیست و ریاضی و شیمی و دینی و انگلیسی و که اصطلاحا می خورم
فیزیکو و عربی و هندسم هم بد نیست ولی به سر کلاس بودن نیاز دارم
و بقیه درس ها نیازی به ذکر نداره
اما مدیر فکر نکنم بذاره سعیم را می کنم ولی به خودم می تونم قول بدم که جبران کنم.
شدیدا با این امکاناتواینا ک گفتی موافقم منم این مشکلو معلم زیستمون ک هیچی همون کتاب معمولیو بعضی جاهاشو کاملاغلط یادمیده :190:

zahra1375

New Member
لایک ها
0

ببخشید یک سوال
تو بهمن آیریسک برای زیست آزمون نذاشته؟؟؟؟:(

zahra1375

New Member
لایک ها
0

به نظر من همه آدما استرس دارن اما باید به استرسشون غلبه کنن چون استرس زیاد فقط کارو خراب تر میکنه و هیچ سودی نداره
من توصیه میکنم برای کم کردن استرس سر امتحان 3بار سوره توحید بخونین وبا یک نفس عمیق امتحانو شروع کنین برای من که خیلی جواب میده امیدوارم که همه موفق باشن :)

لایک ها
59

چرا دوست عزیز به لینک صفحه اصلی مراجعه کنید
همین جمعه ساعت 8 قرار داده میشه

بالا