m.ghandali

New Member
لایک ها
9
پاسخ : زیستی های امسال ( دوره شونزده ) !

سلام !
من شخصا يه مشكل بزرگی دارم كه سرم شلوغه نميدونم چرا وقت نميكنم يسری كارامو انجام بدم حتی با بهترين برنامه ريزی
و خيلی وقتا مشكل سردرد دارم كه ناشی از همين فشاره يا شايدم آلودگی(!) (پزشك هم كاری واسم نكرده)...
درساي مدرسم كلاس زبان و... بم اجازه نميده اونطور كه بايد واسه المپياد بخونم
راستش با اين كه مثلا فرزانگانم جو مدرسمون تو نمره و كنكور خلاصه ميشه بگی المپياد يا نااميدت ميكنن بچه ها، يا ميگن حوصله داريا....ريسكش زياده!!!
كلاسای المپياد هم داشتيم تا حدودی هم خوندم اما نه اونقدر!! دبير زيستمون هم واقعا خوبه... و من واقعا عاشق زيستم....
اما مشكل وقت و سردرد و جو روانی مدرسه اذيتم ميكنه....
(اگر دوست داشتيد پاسخی بديد... كمكم كنيد)
سلام!
من قبلاتوي همچين جوي قرارميگرفتم وخيلي هابه آدم فازمنفي ميدادن هم معلم وهم همكلاسي
امااين كه چيزي نيست خيلي راحت كناراومدم باهاش بااين كه هميشه نمراتم خيل عالي بودوهميشه سعي ميكردم كه خوبباش اماالان كه المپ ميخونم ريسك نميكنم درسته كه كمتردرساي چرت وپرت وآبكي مدرسه روتوزمان كمتري ميخونم امامشكلي پيش نيومده وازكارم فوق العاده راضي ام وتازه فهميدم نمره هاي مدره چقدبي ارزشه ومهم فهم ويادگيريه!
دوست عزيزم كلاس بيرون نرواگه بهت فشارمياره بايه دست كه نيشه 2تاهندونه برداشت!
خودت ميدوني اماحرفاي ديگران نبايدبرات ارزش داشته كه توروآزاررواني بده باشه البته اگه درست هدفتوانتخاب كردي وبهش اطمينان داري
نبايد بزاري جوي كهمدرسه داره مانعت باشه.
موفقباشي
التماس دعا

المپياد يعني بافراق خاطر بادل فرصت با اعتمادبه نفس باشوروشوق وباايمان كامل به درس ومطالب علمي موردعلاقت بپردازي.
به اين ميگن يه المپيادي حرفه اي وكامل ازهمه نظر!

Expellite

New Member
لایک ها
3

دومین بارم هست که دارم المپیاد زیست میدم! اندکی دیوانه هستم! شاید بگین چرا! خوب این همه مدت نشستم هیچی نخوندم یه روز به المپیاد مونده دارم زیست میخونم. امروز ساختار باز های آلی رو یاد گرفتم! می دونم ضعیف ترین عضو این انجمن هستم ولی خوب زیست دوست دارم مخصوصا بیوتکنولوژی !!! امیدوارم سال بعد آماده باشم. تصمیم گرفتم کل تابستون رو تمرکزم رو بزارم رو المپیاد هر چند ... بی خیال. امروز شیمی دادم. هیچی نخونده بودم. 26 تاشو زدم. خیلی افتضاحه نه؟؟؟ :9::9:

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

دوستان زیستی:
امیدوارم که صبح ساعت 9 هممون با آرامش به جلسه امتحان برویم و با شادابی و نشاط امتحان رو بدیم و با شادابی بیشتر ساعت 12 پاسخنامه رو تحویل بدیم و بریم استراحت کنیم.
البته هممون بعد از دادن آزمون باید برای مرحله ی دوم خودمون رو آماده کنیم و منتظر نتایج نباشیم. چون نتایج اول فروردین میاد و اگه بخواهیم اون موقع شروع کنیم دیگه خیلی خیلی دیر می شه. :90:
امیدوارم هممون فردا موفق بشیم. این آرزوی من برای تمام دوستان و خودم در نماز هست: خدایا! هرچه که به صلاح من هست همان اتفاق بیفتد. اگر با قبول شدنم ممکنه در آینده دچار مشکل بشم امیدوارم قبول نشم ولی اگر قبول شدنم باعث پیشرفت روز افزون من میشود، امیدورام قبول بشم. :41:
امیدوارم شما هم همین نظر را داشته باشید.
خدانگهدار.

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوستان زیستی:
امیدوارم که صبح ساعت 9 هممون با آرامش به جلسه امتحان برویم و با شادابی و نشاط امتحان رو بدیم و با شادابی بیشتر ساعت 12 پاسخنامه رو تحویل بدیم و بریم استراحت کنیم.
البته هممون بعد از دادن آزمون باید برای مرحله ی دوم خودمون رو آماده کنیم و منتظر نتایج نباشیم. چون نتایج اول فروردین میاد و اگه بخواهیم اون موقع شروع کنیم دیگه خیلی خیلی دیر می شه. :90:
امیدوارم هممون فردا موفق بشیم. این آرزوی من برای تمام دوستان و خودم در نماز هست: خدایا! هرچه که به صلاح من هست همان اتفاق بیفتد. اگر با قبول شدنم ممکنه در آینده دچار مشکل بشم امیدوارم قبول نشم ولی اگر قبول شدنم باعث پیشرفت روز افزون من میشود، امیدورام قبول بشم. :41:
امیدوارم شما هم همین نظر را داشته باشید.
خدانگهدار.
نتایج 20 تا 25 اسفند

Expellite

New Member
لایک ها
3

ببینم بازم قراره 35 تا سوال باشه؟ امروز شیمی 50 تا سوال بود و 100 امیدوارم وقت زیست بیشتر باشه.

amideoxy

New Member
لایک ها
400

Iشیمی به روال عادیش برگشت
امیدوارم زیست هم برگرده

amideoxy

New Member
لایک ها
400

روال زیست 35 تا 40 سوال نکته دار و مفهویه با 5 تا تشریحی

لایک ها
303

البته اگه مثل سال گذشته نباشه.
انگار دوره 15 گل سرسبد همه المپ ها بوده.
اگاری المپ زیست داره برمیگرده به قدیم ندیم ها
الان دیگه باید جا اینکه بدونیم پنی سیلین به چه دردی میخوره باید بدونیم کی کشفش کرد و چه سالی به خاطرش نوبل گرفت.
جا اینکه بریم رفتار ببر و پلنگ هارو بررسی کنیم بدونیم چند تا قلاده تو ایران از این حیوونا وجود داره. منقرض شدن یا در حال انقراضن.
شعر بخونیم و رابطه شیر و روباهو تشخیص بدیم.
میگم امسال احتمالا داستان رزم رستم و سهرابو میذارن میگن شجره نامه بیماری آلکاپتونوریا در خانواده رستم رو با توجه به این شعر بکشین.
اینم از شانس ما
کاش حداقل به اون سمتی نمیرفت که بخواد ازمون کنکور بگیره......

khatereh

New Member
لایک ها
13

دومین بارم هست که دارم المپیاد زیست میدم! اندکی دیوانه هستم! شاید بگین چرا! خوب این همه مدت نشستم هیچی نخوندم یه روز به المپیاد مونده دارم زیست میخونم. امروز ساختار باز های آلی رو یاد گرفتم! می دونم ضعیف ترین عضو این انجمن هستم ولی خوب زیست دوست دارم مخصوصا بیوتکنولوژی !!! امیدوارم سال بعد آماده باشم. تصمیم گرفتم کل تابستون رو تمرکزم رو بزارم رو المپیاد هر چند ... بی خیال. امروز شیمی دادم. هیچی نخونده بودم. 26 تاشو زدم. خیلی افتضاحه نه؟؟؟ :9::9:
نه اینطوری فکر نکن خیلی فرصت داری از تابستون امسالت استفاده کن تا مثل الان من افسوس نخوری،میتونی مطمئن باش.

khatereh

New Member
لایک ها
13

نمیدونم چرا ولی حس عجیبی دارم همراه با کمی استرس:22:

zeinab-bio

New Member
لایک ها
39

من هیچی نمی گم چون هرچی خدا بخواد اون میشه ولی امیدوارم هر کی تلاش کرده به نتیجش برسه (خدا به من هم بین این همه آدم کمک کنه):124:

لایک ها
303

ایشالا که همه کسایی که تلاش کردن قبولن
خدا همرو به اون چیزی که لایقشن برسونه
استرس نداشته باشین
اینم یه تجربه تازه تو زندگی
واسه شما ها یی که دومین این حس خوب تا مدت ها ادامه داره
من فقط از خدا میخوام به سوما کمک کنه تا المپیادی بمونن

zeinab-bio

New Member
لایک ها
39

امیدوارم ک همه سوما(در کل دوما)موفق بشن:124::124:

لایک ها
2,256

انصافا سوالات زیاد هم سخت نبود درسته؟
ولی من که سوالات تشریحی رو زیاد خوب نزدم (یعنی فقط یکیشو نوشتم )
باید ببینم چی میشه ولی سال بعد رو حتما طلا میگیم هورا

raesi

New Member
لایک ها
5

سلام بچه هاكي امروز المپياد دادن چطور بود؟ من كه با اميد زيادي رفته بودم به نظر خودم خوب دادم اما سوالاش واقعا پوست ادم و ميكند اميدوارم همه بچه ها خوب داده باشن خودتون كه ميدونين سوالات زيست چقد استدلال ميخواد كي ميدونه كي كليد ميذارن رو سايت؟

لایک ها
2,256

من هم عین توام دقیقا
گفتی کلید یاد اون ماهی ها افتادم!!!!!!!!!!!!!!!!!جوابش کدوم میشد؟من 2 رو زدم
راستی سوالات رو داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی در کل خوشم اومد از سوالاتش

alibeiginejad

Well-Known Member
لایک ها
351

دوست عزیز سوال ماهی میشد گزینه 1
چون ماهی سمت راستی basking shark بود.
ببینم دوستان:
سوال 21 همون گلوکز و فشار خون کدوم گزینه میشه؟
راستی ممکنه کف نمره چند باشه؟
در ضمن من سوالات رو الان اسکن می کنم می گذارم تو سایتم اینم آدرسش:
http://www.olympiadzist.vcp.ir/forum/forum-46074.html
فقط به عنوان تشکر از من بیایید تو فروم سایت من و اونجا تایپیک ساختم و درباره ی جواب سوالات بحث کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر

raesi

New Member
لایک ها
5

كيا دركل خوب دادن به نظر خودشون؟احتمال قبوليشون با چندتا سوال درسته كه زدن

farnaz1998

New Member
لایک ها
0

سلام..!
من اولین بارمه میام این انجمن..! خیلی خوشم اومد..!!!!
امروزم المپیاد دادم..!!!
راستش تجربه نداشتم.... یه سری ها میگفتن 1% هم شک داری نزن.. یه سری ها میگفتن احتمال این که درست بزنی بیشتره پس اگه درست باشه 2-3 نمره میگیری ولی اگه غلط باشه فقط 1 نمره از دست میدی..برای همین بزن... برای همین نمیتونم پیش بینی کنم چطور دادم.. تا حالا 2 تا غلط دارم... ینی احساس میکنم..!!!28 تا رو جواب دادم.... ولی شایدم بیشترش درست باشه..! ای خدا..!
من که اولم قبولم بشم تاثیری نداره ولی خوب برای سال اولی ها مرحله ی اول خیلی خوبه نه؟
+رو سوال تشریحی ها وقت نذاشتم اصلا:102:
کسایی که تجربه دارن بگن کار بدی کردم که اگه احساس میکردم تو سوالایی که شک دارم یکی درست تره زدمش؟؟؟؟
+تو حوزه ی ما که بیشتر بچه های سوم بودن خیلی راضی بودن میگفتن خیلی آسون تر بوده و خیلی سطح بالاتر خوندن..! و احتمالا کف از 40 % بیشتره.!!! اما فکر نکنم..! با لطف اولی ها کف پایین تر میشه...!
+یکی پرسید کلید ها کی داده میشه؟! سوال منم هست..!
+ممنون میشم یکی به سوالام جواب بده..!
مرسی..!:116:

بالا