hossein-bio

New Member
لایک ها
48
پاسخ : زیستی های دوره هجده

سلام
به نظرتون من که دارم میرم اول، تخصصی و کمپبل رو باهم بخونم یا اول کمپبل رو بخونم بعد برم تخصصی ها رو بخونم؟

ehsan.s

New Member
لایک ها
17

اول عمومی!حتما!

ArmyA

New Member
لایک ها
148

به نظر من اول تكامل! و كمپبل!

و بعد اكولوژي و رفتار!

ArmyA

New Member
لایک ها
148

به نظر من اول تكامل! و كمپبل!

و بعد اكولوژي و رفتار!

ehsan.s

New Member
لایک ها
17

آره!
اگه سوالا مثله امسال باشه جواب میده اینکار!

Wight

New Member
لایک ها
888

کسی کتاب یا جزوه ای چیزی در مورد سوال 15 مرحله دو امسال سراغ نداره؟!؟

همون ویژگی و حساسیت تست های بیماری ها ... !

البته پاسخ اون سوال رو می دونم فقط جزوه آموزشی می خواهم

ممنون!

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

سلام
من خیلی از پست ها رو خوندم ولی الان گیر کردم چون اگه اول کمپبل رو بخونم بعد تخصصی ها رو می ترسم اونایی که خوندم یادم بره از طرفی اگه همراه کمپبل تخصصی ها رو بخونم می ترسم وقت کم بیارم .
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.

ehsan.s

New Member
لایک ها
17

سوال م2 دوره 14 کاملا توضیح داده اینو!

لایک ها
164

سلام
به نظرتون من که دارم میرم اول، تخصصی و کمپبل رو باهم بخونم یا اول کمپبل رو بخونم بعد برم تخصصی ها رو بخونم؟
بهترین کار کتاب درسی ها>کمپبل یا ی بیولوژی عمومی>کتب تخصصی
حل سوال هم ی کار خوب دگ!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام
من خیلی از پست ها رو خوندم ولی الان گیر کردم چون اگه اول کمپبل رو بخونم بعد تخصصی ها رو می ترسم اونایی که خوندم یادم بره از طرفی اگه همراه کمپبل تخصصی ها رو بخونم می ترسم وقت کم بیارم .
لطفا راهنماییم کنید. ممنون.
خب این که طبیعیه تو همین الان تخصصی ها رو با کمپبل باهم بخونی اصن وقت هم داشته باشی خب ی هفته کتابارو ول کنی یادت میره تو باید همرو با هم موازی بخونی تا مثلا اینجوری نشه که سلولی بخونی بعد وقتی رفتی داری ژنتیک میخونی سلولی یادت بره!
بهترین کار اینه که خلاصه نویسی کنی و مرور اون خلاصه نویسی هارو تو برنامت بگنجونی!
تو همون کمپبل رو بخون تموم کن (با خلاصه نویسی) بعد که کمپبل تموم شد ی بار تند تند خلاصه نویسی هاتو دوره کن بعدش به حالت انفجاری برو سراغ تخصصی ها! همم میتونی همراه با خوندن خلاصه نویسی هات یواش یواش تخصصی هم کنارش بخونی!
موفق باشیم!

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

خب این که طبیعیه تو همین الان تخصصی ها رو با کمپبل باهم بخونی اصن وقت هم داشته باشی خب ی هفته کتابارو ول کنی یادت میره تو باید همرو با هم موازی بخونی تا مثلا اینجوری نشه که سلولی بخونی بعد وقتی رفتی داری ژنتیک میخونی سلولی یادت بره!
بهترین کار اینه که خلاصه نویسی کنی و مرور اون خلاصه نویسی هارو تو برنامت بگنجونی!
تو همون کمپبل رو بخون تموم کن (با خلاصه نویسی) بعد که کمپبل تموم شد ی بار تند تند خلاصه نویسی هاتو دوره کن بعدش به حالت انفجاری برو سراغ تخصصی ها! همم میتونی همراه با خوندن خلاصه نویسی هات یواش یواش تخصصی هم کنارش بخونی!
موفق باشیم!
خلاصه مطالب مفید رو بنویسم یا هرچیزی که از مطلب متوجه شدم رو؟

لایک ها
164

خلاصه مطالب مفید رو بنویسم یا هرچیزی که از مطلب متوجه شدم رو؟
بهتره که مطالبه مفید رو یا بنظر من هر مطلبی رو که مهم جلوه کنه و بیشتر سعیت رو بکن تا از تمامی مطالب خلاصه ای در اختیار داشته باشی تا وقتی داری مطالب رو دوره میکنی، خیالت راحت باشه که تمام مطالب رو دوره کردی و سوال هم حل کن تا هم میزان درکت از مطالب رو بسنجی هم نقاط ضعف و قدرتت رو بدونی!

FireAli

New Member
لایک ها
0

سلام دوستان یه سوال داشتم
میشه سر فصل ها و موضوعاتی که در کمپبل توضیح داده شده و ما می خونیم رو بگید
ممنون

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

سلام دوستان یه سوال داشتم
میشه سر فصل ها و موضوعاتی که در کمپبل توضیح داده شده و ما می خونیم رو بگید
ممنون
یکم واضح تر بگید دقیقا منظورتون چیه؟

amirreza16

New Member
لایک ها
554

دوستان از کتاب سلولی لودیش کدوم فصل ها لازم هست؟کدوم جلد ها لازمه که خونده بشن؟

ma.biolife

New Member
لایک ها
357

دوستان از کتاب سلولی لودیش کدوم فصل ها لازم هست؟کدوم جلد ها لازمه که خونده بشن؟
البرتس و امیری رو خوندین که دنبال لودیش هستید؟اگه نخوندین به نظر من اصلا صلاح نیست مستقیما لودیش بخونین.

آخرین ویرایش توسط مدیر

ArmyA

New Member
لایک ها
148

فرقي نداره...هرچي خوندين فهميدين...مشكلي نيست... از سلولي لازمه كه اين مباحث خونده بشن: signaling** protein sorting cytoskeleton cell cycle* cancer* و دو مبحث كه تو فيزيولوژي هم هست!! membrane structure membrane transport mechanism همچنين ميشه...ايمني رو هم از آلبرتس بخونيد! و اگه مرجع ژنتيك مولكولي...مثل واتسون يا سايمونز يا ويور...نخوندين...اين مبحث رو از روي كتاب سلولي بخونيد! (فقط اين كه ژنتيك مولكولي اميري خيلي كافي نيست! )

arian khani

New Member
لایک ها
41

فرقي نداره...هرچي خوندين فهميدين...مشكلي نيست... از سلولي لازمه كه اين مباحث خونده بشن: signaling** protein sorting cytoskeleton cell cycle* cancer* و دو مبحث كه تو فيزيولوژي هم هست!! membrane structure membrane transport mechanism همچنين ميشه...ايمني رو هم از آلبرتس بخونيد! و اگه مرجع ژنتيك مولكولي...مثل واتسون يا سايمونز يا ويور...نخوندين...اين مبحث رو از روي كتاب سلولي بخونيد! (فقط اين كه ژنتيك مولكولي اميري خيلي كافي نيست! )[/QUبر
براي ژنتيک مولکوليکتاباي سلولي (مثه البرتس و لوديش )کاملن کافيه و نياز ب منبع تخصصي تر نداره

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

من از چند نفر پرسیدم میگفتن برای سلولی اول امیری رو بخون بعدش بهتره آلبرتس بخونی چون لودیش خیلی پیچیده تره و کلا دانشگاهیه.

sadeghwh

New Member
لایک ها
14

با سلام خدمت تمام دوستان
متاسفانه من دیر شروع کردم
من تمام کتب درسی رو یک دور خوندم(روزنامه وار در حدی که اصل مطلب رو بفهمم)
حالا به نظر شما دوباره بشینم از اول به صورت عمیق ومفهومی بخونم و بعدش برم سراغ کمپبل یا اینکه برم سراغ کمپل و اونو دقیق بخونم؟

sadeghwh

New Member
لایک ها
14

کسی نیست جوابمو بده؟

بالا