لایک ها
1
پاسخ : زیستی های دوره هجده

سلام!
من دانش آموز سال 2 دبیرستان هستم !!!
من تابستون این سال شروع کردم به خوندن واسه المپیاد و جلد 1 و نصف جلد 2 کمپل رو خوندم ولی وقتی رسیدم به تنفس سلولی هیچی نفهمیدم و یهو دلسرد شدم و المپیاد رو کنار گذاشتم
تا این که تو این دوره (18) سوال های المپیاد خیلی در نظرم سخت نیومد و فکر میکنم اگه می خوندم می تونستم جواب بدم
به نظر شما ها من واسه المپیاد بخونم خوبه یا کنکور؟؟؟ اگه جوابتون المپیاد هست به نطرتون میشه ازش قبول شد ؟؟؟ یه برنامه به من میدید؟!!!!((( مثلا بگید تا اول تابستون جلذ فلان کمپل رو بخون تا آخر تابستون هم اینو بخون و ....) کــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــکم کنید!!!!

لایک ها
41

سلام دوستان
به طورکی برا مرحله ی دو باید چی خوند؟

mefmef

New Member
لایک ها
232

سلام دوستان
به طورکی برا مرحله ی دو باید چی خوند؟
بد نيست اول يه نكاهي به سوالات مرحله 2 بندازي

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام!
من تابستون این سال شروع کردم به خوندن واسه المپیاد و جلد 1 و نصف جلد 2 کمپل رو خوندم ولی وقتی رسیدم به تنفس سلولی هیچی نفهمیدم و یهو دلسرد شدم و المپیاد رو کنار گذاشتم
تا این که تو این دوره (18) سوال های المپیاد خیلی در نظرم سخت نیومد و فکر میکنم اگه می خوندم می تونستم جواب بدم
به نظر شما ها من واسه المپیاد بخونم خوبه یا کنکور؟؟؟ اگه جوابتون المپیاد هست به نطرتون میشه ازش قبول شد ؟؟؟ یه برنامه به من میدید؟!!!!((( مثلا بگید تا اول تابستون جلذ فلان کمپل رو بخون تا آخر تابستون هم اینو بخون و ....) کــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــکم کنید!!!!
اكه اونقدر كشش و تحمل نداري كه تا به يه مشكلي برخوردي المبياد ول كني به نظرم بهتره ادامه ندي ولي اكه فك مي كني مي توني بس لز همين الان شروع كن

redboy

New Member
لایک ها
208

کسی تاحالامرحله2بوده؟

لایک ها
1

امسال 14 درست و 11 غ دارم و 2 تا روهم جوابش رو نمیدونم به نطرتون میشه قبول شد؟؟؟:2::2::2:

لایک ها
56

امسال 14 درست و 11 غ دارم و 2 تا روهم جوابش رو نمیدونم به نطرتون میشه قبول شد؟؟؟:2::2::2:
درصدت دوروبر 30 میشه دیگه
میشه قبول شد

amirreza16

New Member
لایک ها
554

سلام!
به نظر من بشینین واسه کنکور خوب بخونین!
برای اینکه هم سن های شما 10 تاشون امسال مرحله 2 قبول میشن و حتی اونایی که قبول نمیشن خیلیاشون وضعشون خیلی خوب هست حالا به دلایلی(استرس-بی دقتی و....)قبول نشدن و همه ی اینا واسه طلا صف کشیدن!!شما قراره با اینا رقابت کنین ولی باز اگه خیلی علاقه دارین تا حد مرحله 1 بخونین.
نظر من بود و قصد ناامید کردن نداشتم صرفا واقعیت رو گفتم.ذاتا سهمیه ها هم چنگی به دل نمیزنه!

sara_ziaey

New Member
لایک ها
24

بله دوست عزیز من پارسال مرحله دو دادم(هر چند آزمایشی بود!!)
خرخوووون!!!!تو پارسال اول بودی و قبول شدی؟!!خدا بده شانس!ایول بابا:5:

sara_ziaey

New Member
لایک ها
24

ممنون!!!!! بابا شانس چیه خونده بودم واسه امتحان!!!!!:88::88:

نه سوءتفاهم نشه منظورم این نبود ک شما شانس اوردین قبول شدین!منظورم این بود ک خودم ک بخونم قبول نمیشم خدا بهم شانس بده خودم قبول شم!

nader.r

New Member
لایک ها
0

سلام دوستان میخاستم بدونم معمولا کف المپیاد زیست چنده برای مرحله اول؟؟

kaark

New Member
لایک ها
252

سلام دوستان میخاستم بدونم معمولا کف المپیاد زیست چنده برای مرحله اول؟؟

کاملا بستگی داره به همون سال!

فکر کنم امسال کف از سال پیش بیاد بالا تر!

البته هیچ کس واقعا نمیدونه کف دقیقا چنده ... بر اساس حدس و گمان و آخرین نمره ای که قبول نشده هر کس یه چیزی می گه...
خیلی به این جور چیزا دل خوش نکنید!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

مهم اینه که شما تلاش تون رو کرده باشید .... نتیجه رو بسپارید به خدا

مهدی16

New Member
لایک ها
3

سلام یک سوال داشتم با توجه به کلیدی که دانشگاه صنعتی شریف گذاشته به نظرم از مرحله اول قبول میشم به نظرتون با توجه به کمبود وقتی که واسه مرحله دوم دارم واسه بیوشیمی استرایر رو بخونم یا لنینجر

بالا