لایک ها
28
پاسخ : زیستی های دوره 17

منم با نظر erfan54 موافقم
اين يه هفته رو بايد مطالب سبك خوند و استراحت كرد
اين بهترين كاره :15:

mya1376

New Member
لایک ها
87

بنظرتون قبول شدن شیمی در کنار زیست چطوریاس؟ (خیلی از مدال دارا مرحله یک شیمی هم قبول شدن....حتی مرحله دو هم میشناسم!)

لایک ها
195

بنظرتون قبول شدن شیمی در کنار زیست چطوریاس؟ (خیلی از مدال دارا مرحله یک شیمی هم قبول شدن....حتی مرحله دو هم میشناسم!)
اخه امتحانش قبل از زیسته.

mya1376

New Member
لایک ها
87

اتفافا توصیه اساتید اینه بجز رشته خودمون یه رشته دیگه هم ازمون بدیم تا ترسمون بریزه خب قبلش باشه بهتره که...بعدش بدرد نمیخوره ! واسه سوما مرحله یک شیمی قبول شدن که سخت نیست ! چون من خودم اول المپیاد شیمی میخوندم با منابع مرحله اولش کاملا آشنام و میدونم اگه سه ساا دبیرستانو خوب بخونی درمیای البته امسال شیمی پیش بش اضافه شده .... خب خوندن مورتیمر خیلی میتونه کمک کنه چون یه کتاب شیمی عمومیه هم پایه شیمی آدمو قوی میکنه هم به بیوشیمی خیلی کمک میکنه ...من خودم جلد یکشو خوندم

arian khani

New Member
لایک ها
41

اتفافا توصیه اساتید اینه بجز رشته خودمون یه رشته دیگه هم ازمون بدیم تا ترسمون بریزه خب قبلش باشه بهتره که...بعدش بدرد نمیخوره ! واسه سوما مرحله یک شیمی قبول شدن که سخت نیست ! چون من خودم اول المپیاد شیمی میخوندم با منابع مرحله اولش کاملا آشنام و میدونم اگه سه ساا دبیرستانو خوب بخونی درمیای البته امسال شیمی پیش بش اضافه شده .... خب خوندن مورتیمر خیلی میتونه کمک کنه چون یه کتاب شیمی عمومیه هم پایه شیمی آدمو قوی میکنه هم به بیوشیمی خیلی کمک میکنه ...من خودم جلد یکشو خوندم
خب حال به فرض که قبول شديم به چه درد ميخوره؟؟!

yaC-1

New Member
لایک ها
120

چرا اين قدر نگرانيد(البته خودم هم استرس دارم)
يكي از دوستام پارسال پاسخ نامه الم فيزيك رو شكل ام پر كرد زيست رو هم شكل اس و هر دوتاشم قبول شد :4:
حالا راست و دروغش رو نمي دونم اما پاسخ نامه زيست رو ك ديدم رديف دومش تا حدودي شكله اس بود
يعني اين قدر مرحله يك الكي شده

arian khani

New Member
لایک ها
41

چرا اين قدر نگرانيد(البته خودم هم استرس دارم)
يكي از دوستام پارسال پاسخ نامه الم فيزيك رو شكل ام پر كرد زيست رو هم شكل اس و هر دوتاشم قبول شد :4:
حالا راست و دروغش رو نمي دونم اما پاسخ نامه زيست رو ك ديدم رديف دومش تا حدودي شكله اس بود
يعني اين قدر مرحله يك الكي شده
ديگه اينقدم الکي نيستا!!!

yaC-1

New Member
لایک ها
120

ديگه اينقدم الکي نيستا!!!
خوب قبول شده دروغ ك نمي گم اگه خواستيد حتي اسمشم مي دم بريد نگاه كنيد، ب طور سانسي حرف اس رو انتخاب كرده و جواب داده

arian khani

New Member
لایک ها
41

خوب قبول شده دروغ ك نمي گم اگه خواستيد حتي اسمشم مي دم بريد نگاه كنيد، ب طور سانسي حرف اس رو انتخاب كرده و جواب داده
خب اولا از کجا ميدونين امسالم 1200تا بگيرن!!!
بعدشم پاسخنامه رو که دوباره نشون نميدن تا شکلشو ببينين!!
خب تهشم اينه که شانيس اورده از کجا معلوم wدرست نباشه؟!!

mya1376

New Member
لایک ها
87

خب حال به فرض که قبول شديم به چه درد ميخوره؟؟!
اعتماد بنفسمون میره بالا و قبول کنید قبول شدنش چیز خوبیه و از قبول نشدنش البته که بهتره و تجربه خیلی خوبیه ! میتونیم مرحله دو شیمی هم بدیم از استرسمون کم شه ! کلا وقتی میشه بهتر بود .چرا نباید بود؟

arian khani

New Member
لایک ها
41

اعتماد بنفسمون میره بالا و قبول کنید قبول شدنش چیز خوبیه و از قبول نشدنش البته که بهتره و تجربه خیلی خوبیه ! میتونیم مرحله دو شیمی هم بدیم از استرسمون کم شه ! کلا وقتی میشه بهتر بود .چرا نباید بود؟
خيلي وقتا هيچي بهتره!!اينجوري تمرکزش رو زيستم کمتر ميشه مثلا شيميم ميگه بخونم بعد مرحله 2اگه هيچکدومشو قبول نشد افسوس ميخوره!!به نظر من بازي کردن براي کم شدن استرس بهتره!!!!

yaC-1

New Member
لایک ها
120

خيلي وقتا هيچي بهتره!!اينجوري تمرکزش رو زيستم کمتر ميشه مثلا شيميم ميگه بخونم بعد مرحله 2اگه هيچکدومشو قبول نشد افسوس ميخوره!!به نظر من بازي کردن براي کم شدن استرس بهتره!!!!
وااااي بازي عاليه من عاشقشم
قرار شده بعده مرحله يك تا صبح فقط بازي كنم
البته در نظر داشته باشيد ك بازي ب طوري ك خودمون نفهميم ذهنو درگير مي كنه يعني حتي اگه بشيني و ب ديوار نگاه كني خيلي بهتر از بازي هست

mya1376

New Member
لایک ها
87

اینکه بگیم تمرکزش کم میشه رو تا حد زیادی قبول ندارم ! منکه نمیگم بشینه المپیاد شیمی بخونه خفن! میگم مثلا اگه یه زیستی باید شیمی دو سه پیشو بلد باشه (اینجوریم هست) بهتره خیلی خوب یادشون بگیره و مرحله ک شیمی هم قبول شه ! تازه اگه چیز بدی بود اینهمه مدال دار چندرشته مرحله یک حتی مرحله دو قبول نمیشدن! مثال بزنم که فک نکنید از خودم میگم : آقای ش.ف نقره یک جهانی شدن بعد مرحله دو شیمی هم دراومدن!(کتاب موریسون بوید هم خونده بودن چه برسه به مورتیمر که عمومیه!) یا طلا یک ریاضی امسال دو تارشته مرحله دو دراومد ......پس فک نکنم مانع پیشرفت باشه! تازه جوریم نیست که بگیم اونا استثتنا بودن!!!!!!! چون کم نبودن چنین افرادی ! چ بازی ای ؟ :d

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

اینکه بگیم تمرکزش کم میشه رو تا حد زیادی قبول ندارم ! منکه نمیگم بشینه المپیاد شیمی بخونه خفن! میگم مثلا اگه یه زیستی باید شیمی دو سه پیشو بلد باشه (اینجوریم هست) بهتره خیلی خوب یادشون بگیره و مرحله ک شیمی هم قبول شه ! تازه اگه چیز بدی بود اینهمه مدال دار چندرشته مرحله یک حتی مرحله دو قبول نمیشدن! مثال بزنم که فک نکنید از خودم میگم : آقای ش.ف نقره یک جهانی شدن بعد مرحله دو شیمی هم دراومدن!(کتاب موریسون بوید هم خونده بودن چه برسه به مورتیمر که عمومیه!) یا طلا یک ریاضی امسال دو تارشته مرحله دو دراومد ......پس فک نکنم مانع پیشرفت باشه! تازه جوریم نیست که بگیم اونا استثتنا بودن!!!!!!! چون کم نبودن چنین افرادی ! چ بازی ای ؟ :D

arian khani

New Member
لایک ها
41

اینکه بگیم تمرکزش کم میشه رو تا حد زیادی قبول ندارم ! منکه نمیگم بشینه المپیاد شیمی بخونه خفن! میگم مثلا اگه یه زیستی باید شیمی دو سه پیشو بلد باشه (اینجوریم هست) بهتره خیلی خوب یادشون بگیره و مرحله ک شیمی هم قبول شه ! تازه اگه چیز بدی بود اینهمه مدال دار چندرشته مرحله یک حتی مرحله دو قبول نمیشدن! مثال بزنم که فک نکنید از خودم میگم : آقای ش.ف نقره یک جهانی شدن بعد مرحله دو شیمی هم دراومدن!(کتاب موریسون بوید هم خونده بودن چه برسه به مورتیمر که عمومیه!) یا طلا یک ریاضی امسال دو تارشته مرحله دو دراومد ......پس فک نکنم مانع پیشرفت باشه! تازه جوریم نیست که بگیم اونا استثتنا بودن!!!!!!! چون کم نبودن چنین افرادی ! چ بازی ای ؟ :d

اینکه بگیم تمرکزش کم میشه رو تا حد زیادی قبول ندارم ! منکه نمیگم بشینه المپیاد شیمی بخونه خفن! میگم مثلا اگه یه زیستی باید شیمی دو سه پیشو بلد باشه (اینجوریم هست) بهتره خیلی خوب یادشون بگیره و مرحله ک شیمی هم قبول شه ! تازه اگه چیز بدی بود اینهمه مدال دار چندرشته مرحله یک حتی مرحله دو قبول نمیشدن! مثال بزنم که فک نکنید از خودم میگم : آقای ش.ف نقره یک جهانی شدن بعد مرحله دو شیمی هم دراومدن!(کتاب موریسون بوید هم خونده بودن چه برسه به مورتیمر که عمومیه!) یا طلا یک ریاضی امسال دو تارشته مرحله دو دراومد ......پس فک نکنم مانع پیشرفت باشه! تازه جوریم نیست که بگیم اونا استثتنا بودن!!!!!!! چون کم نبودن چنین افرادی ! چ بازی ای ؟ :D
من کسيو ميشناسم 3تا شو قبول شده بعدشم نقره فيزيک جهاني شده!!!ولي من گفتم اگه طرف قبول نشد افسوس ميخوره اونيکه دو تا شو قبول شده که اشکالي مداره!!!
پارسال يکيو ديدم که المپياد شيمي و زيستو جفتش نزديک به کف رد شد (اسمشو يادم نيست ولي از مشهد بود!!)دلم براش خيلي سوخت،،(رشنه اصليش شيمي بود!!!)کلا اين که دو تا درسو بخوني بهتره يا يکيشه حرفه اي ؟؟؟!!!تازه الان نسبت به زمان آقاي فغاني خيلي رقابت سختره،،اگه المپياد شيمياي مدرسه ما يا حلي يا انرژي رو ميديد اصلا فکر قبول شدن شيمي نميکردين!!!
بازيم من fifaرو پيشنهاد ميدم چون هم ميشه با بچه ها بازي کنيد وهم اصلا فکرتونو مشغول نميکنه!!!!!!D

zeinab-bio

New Member
لایک ها
39

کلا ی چیزی بگید ک این استاد فغانی توش ناموفق بودن!!!!ایشون استادن...:)

Marshall

New Member
لایک ها
970

منم با اقای arian khani موافقم

قبول شدن در مرحله دوم یه رشته مسلما بهتر از قبول شدن در مرحله اول دو تا رشته هست که اولی با تمرکز و تلاش روی رشته مورد نظر بدست میاد

در ضمن

توصیه من PES هست چون از FIFA راحت تر هست و میتونید راحتتر گل بزنید و روحیتون عوض شه :4::4::4::4:

hossein9021

New Member
لایک ها
41

سلام من یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.
در دروس شیمی ریاضی و فیزیک چه مباحثیمونو باید برا المپیاد زیست تقویت کنیم؟آیا واقعا نیازه تمام شیمی دبیرستان و پیشو بخونیم؟

لایک ها
303

فیزیک زیاد هم لازم نیست.ولی از شیمی خیلی خوبه ک دوم و سوم و پیش رو خوب بلد باشید خصوصا شیمی آلی و تعادلات و سینتیک و اسید و باز...ریاضی هم از همه مهمترش آنالیز و احتماله، ولی مشتق،معادله درجه دو، رسم نمودار، لگاریتم خصوصا لگاریتم در مبنای عدد نپر(همون ال ان خودمون) کلن ریاضی خوندن باعث میشه قدرت تحلیلتون بره بالا

yaC-1

New Member
لایک ها
120

سلام من یه سوالی داشتم لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.
در دروس شیمی ریاضی و فیزیک چه مباحثیمونو باید برا المپیاد زیست تقویت کنیم؟آیا واقعا نیازه تمام شیمی دبیرستان و پیشو بخونیم؟
رياضي در همون حه مشتق بلد باشي تا مرحله دو حله چون اقاي فقاني مي گفتن اصلا نياز نيست و خودشون تو دوره فقط ٣ جلسه انتگرال ياد مي دن
فيزيك هم لازم نيس، در همون حده درس مدرسه، سرعت خطي و ،،
شيمي هم بايد بگم ك واجب نيس اما اگه شيمي سوم و پيش رو بخوني بيوشيمي رو راحت تر مي توني بخوني
حالا فك نكن مي گن بايد شيمي پيش بخوني انگار ك بايد زيست پيش رو بخوني نه اصلا اين جوري نيس اولنش ك شيمي خيلي اسونه دومنش ك زيستي بخونش و هيچ اسمي رو حفظ نكن يعني فقط بدوني انتروپي چيه كافيه بقيش تو لنينجر هست
يه روزه ميشه همرو خوند

بالا