وضعیت
موضوع بسته شده است.

ALI493

Member
لایک ها
81
پاسخ : سهمیه هیئت علمی

حرف هر دو گروه خاطی رو قبول دارم اما چرا فکر واسه حلش نمی کنین ......
به نظر من مشکل از یه جای دیگه است مشکل اینه که دانشگاه های ما در یک طبقه نیستن
مدرسه هامون در یک طبقه نیستن
امکانات کشور برای مردم یکسان نیست
به نظر من اگه مثل خارج همه چی یکسان باشه این مشکلات به وجود نمی یاد
حالا حتما میگید دانشگاه آکسفورد یا کمبریج یا فلان از همه بهترند اما به این دقت نمی کنین که دبیرستان ها حداقل (تا حدودی)یکسانندمثل ما مدرسه
1-دولتی2-غیرانتفاعی3- شاهد4-نمونه مردمی5-هیئت امنایی6- تیزهوشان
ندارند بعدش خود دانشگاه های خوب هم یه آزمون می گیرن بعد بدون سهمیه هرکی واقعا شایستگی شو داشته باشه میره دانشگاه
تازه اونا تو دانشگاه خوشون رو ثابت میکنن تا حالا فکر کردین چرا ما این همه المپیاد جهانی داریم اما بازم کشورمون جهان سومه چون فرد وقتی میره دانشگاه از دیگه کار خودشو تموم میدونه
دیگه تلاششش رو نمیکنه(البته استثنا هایی پیدا میشن)اما اونجا همه وارد دانشگاه های یکسان (از نظر امکانات )میشن بعد اونجاست که حساب هر فرد رو میرسن اونجاست که فرق تیزهوش و تلاشگر رو با یه فرد دیگه میسنجن دیدید که توی جام جهانی امسال تیم هایی که واقعن شایستگی شو داشتن حذف شدن میدونید علتش چیه ؟ علتش اینه که توی 38 روز توانایی یه فرد ثابت نمیشه چه برسه یه روز (فکر کنم زدم تو جاده خاکی) به نظرم اگه غول کنکور برداشته بشه تفاوت دانشگاه ها از بین بره دیگه سهمیه معنایی نداره چون در یه شرایط یکسان افراد سنجیده میشن.

میدونم که خیلی بد گفتم شاید نفهمیده باشید ولی خوب این مشکل منه نه شما.

moghini

New Member
لایک ها
258

خانوم احمدی احسنت.
چی گفتین...
اصن من به شمایی که به سهمیه شاهد ایراد میگیری پیشنهاد میدم:
یا خدایی نکرده پدرت از دنیا بره بری دانشگاه شریف یا پدر بالا سرت باشه با اطمینان خاطر 100 درستو بخونی.
شما کدومو انتخاب میکنین؟
بحث به انتخاب نیست.ببینید بحث عادلانه یا ناعادلانه بودن هست البته من نه از این موضوع متضرر میشوم و نه بهره ور به خاطر اینکه نه نتیجه ام اون قدر خوب بود که به خاطر این چیز ها از
دانشگاه صنعتی شریف بمونم نه مشمول این طرح میشم اما حرف مخالفین این هست:«گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل»
ضمنا" ما پیرامون هیئت علمی اظهار نظر میکنیم به علاوه اینکه جانبازان 25 درصد (که عموما"موارد حادی نیستند).عرض هم کردم مسئله انتخاب شخصی نیست عدالت هست.البته به علت کمی مشمولان طرح فکر نکنم زیاد بشه گیر داد اما هیئت علمی ها اذیت میکنه آدمو.

alihhh

New Member
لایک ها
26

بحث به انتخاب نیست.ببینید بحث عادلانه یا ناعادلانه بودن هست البته من نه از این موضوع متضرر میشوم و نه بهره ور به خاطر اینکه نه نتیجه ام اون قدر خوب بود که به خاطر این چیز ها از
دانشگاه صنعتی شریف بمونم نه مشمول این طرح میشم اما حرف مخالفین این هست:«گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل»
ضمنا" ما پیرامون هیئت علمی اظهار نظر میکنیم به علاوه اینکه جانبازان 25 درصد (که عموما"موارد حادی نیستند).عرض هم کردم مسئله انتخاب شخصی نیست عدالت هست.البته به علت کمی مشمولان طرح فکر نکنم زیاد بشه گیر داد اما هیئت علمی ها اذیت میکنه آدمو.
منم از این قضیه هیچ نفعی نمیبرم.
اون پسر(توی شعر) پدر فاضلشو به خاطر منو شما و ... از دست داده.
من خودم پدرم شهر دیگه ای کار میکنه و 3 روز یه بار میاد خونه و درک میکنم وقتی پدر آدم نیست انگار پشتت خالیه و پشتوانه نداری.
خوب اون پسر(بازم تو شعر)به خاطر اینکه پدرش رفته برای ما و عزتمون جونشو داده این پشتوانه رو نداره.
پس سهمیه میتونه حقش باشه

ahmadi

New Member
لایک ها
2,532

با کمال احترام این بار برای خودم:)4:) موضوع تا اطلاع ثانوی
​بسته شد!

پ.ن:این موضوع پس از پاکسازی(دیلیت و ویرایش کردن برخی پست ها!)باز خواهد شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا