C

counterexample

Guest
واسه اینکه تایپیک منحرف نشه یه معما میذارم، ولی اینو بدون خیلی نامردی، قرارمون این نبود، شانس آوردی که من ....... ... .
اما معما اینجاست:

6 تکه پنیر با وزنهای متفارت در اختیار داریم.

برای هر دو تکه از آنها میتوانیم فقط با نگاه کردن مشخص کنیم که کدامیک سنگینتر است!

با فرض اینکه بتوانیم این 6 تکه را به دو گروه هم وزن (در هر گروه سه تکه) تقسیم کنیم، چگونه میتونیم با حداکثر دوبار وزن کردن این عمل(تقسیم بندی به دو گروه) را انجام دهید!

MR.Amin

New Member
لایک ها
202
هرچی دلت میخواست به دو تا آدم محترم و متشخص گفتی بعد میگی تایپیک منحرف نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...... .............. .. . ... ... ...... .... .. . .... ..!

C

counterexample

Guest
MRamin گفت
هرچی دلت میخواست به دو تا آدم محترم و متشخص گفتی بعد میگی تایپیک منحرف نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

...... .............. .. . ... ... ...... .... .. . .... ..!
اصلا تو خوبی ، هرچی که میگی باشه!

بسه دیگه سوالو حل کن!

تو رو خدا بس کن!

C

counterexample

Guest
با توجه به اشتباهی که تو نوشتن معما پیش اومد، و به خاطر همین سواش غلط شده بود هیچکس حل نکرد!

حالا ویرایشش کردم، یه بار دیگه سوالو بخونین!

pishi72

New Member
لایک ها
77
pishi72 گفت
MRamin گفت
pishi جون یه دونه معما بذار!!!!

اینی که گذاشتم مخصوص mop میباشه!!!!

یه دونه بذار!!!
درود. معماهاي من ته كشيده است!!!!

اين آخرين معماييست كه دارم:

شخصی هنگام مرگش وصیت کرد که تعدادی مروارید بین دخترانش این طور تقسیم شود:

دختر بزرگش 1 مروارید و یک هفتم از آنچه باقی ماند دختر دوم دومروارید و یک هفتم از آنچه باقی ماند و دختر سوم سه مروارید و یک هفتم ازآنچه باقی ماند تاااااااااااااا آخر.

او چند مروارید به ارث گذاشت و چند دختر داشت ؟

مثه اينكه كسي جوابي نداشت پس جوابو ميذارم!

من اينطوري پيدا كردم:

تعداد مرواريدا بايد اعدادي باشن كه وقتي 1 رو ازشون كم كنيم،بر 7 بخشپذير باشن،پس شامل اين اعداد ميشن:(ستون اول از چپ!)

4=4-8 2+1+1 8
10=5-15 2+2+1 15
16=6-22 2+3+1 22
22=7-29 2+4+1 29
28=8-36 2+5+1 36
.
.
.
اون ستون سوم(از چپ!) همون تعداد مرواريداي باقي مانده برا دختر دومي هستن كه اونم بايد بر هفت بخشپذير باشه كه فقط 36 اينطوريه!

پس 36 تا مرواريد و 6 تا دختر!

MR.Amin

New Member
لایک ها
202
جمله بعدی دنباله را تعیین کنید؟؟
؟،6،1،4،2،3،3،1،8،4،1،3،2،1،6،3،1،1،4،1،3،1،1،1

MR.Amin

New Member
لایک ها
202
دختر پادشاهي از پدر خود ميخواهد، كه او را تنها به كسي شوهر دهد كه بتواند به پرسشهاي او پاسخ دهد!!!!!!!بزرگان و اميرزادگان، همه از پاسخ گفتن عاجز بودند و سرخود رادر اين راه برباد ميدهند. تا آنكه دلاك كچلي

در پاسخگويي به پرسشهاي دختر پادشاه توفيق حاصل مي كند. پرسشهاي آن دختر چنين بود:

من اگر آهوي شده به كوهها بگريزم، چه مي كني؟ 2- من اگر مشتي دانه شده، برزمين ريختم، چه مي كني؟ 3- من اگر گُلي شده بر كوهها رُستم، چه مي كني؟ 4- من اگرسيبي شده به درون صندوقي رفتم، چه مي

کني؟ پاسخ آن دلاك كچل چه بود؟

اینم دومیش!!!

حل کنید!!!

mahdiyam

New Member
لایک ها
102
MRamin گفت
دختر پادشاهي از پدر خود ميخواهد، كه او را تنها به كسي شوهر دهد كه بتواند به پرسشهاي او پاسخ دهد!!!!!!!بزرگان و اميرزادگان، همه از پاسخ گفتن عاجز بودند و سرخود رادر اين راه برباد ميدهند. تا آنكه دلاك كچلي

من اگر آهوي شده به كوهها بگريزم، چه مي كني؟ 2- من اگر مشتي دانه شده، برزمين ريختم، چه مي كني؟ 3- من اگر گُلي شده بر كوهها رُستم، چه مي كني؟ 4- من اگرسيبي شده به درون صندوقي رفتم، چه مي

اینم دومیش!!!

حل کنید!!!

این نظر منه:

1. با تیرکمون میزنمت!
2. آب می‌ریزم تا بزرگ شی بعد اگه میوه داشتی میخورمت وگرنه میبرمت!
3. میچینمت میدم به نامزدم!
4. من که نامزد ندارم!
6. تو چی، قصد ازدواج نداری؟!
7. من که کچل نیستم!
8. خودت چلاغی!
9. اصلاً من قصد ازدواج ندارم.
10. دقت کردی، شماره 5 رو نزدم!
11. ببخشید اگه مزاحم شدم.
12. خواهش می‌کنم.
13. ما که رفتیم.

C

counterexample

Guest
MRamin گفت

اینم دومیش!!!

حل کنید!!!
عجب سوال هوشی!

لطفا اینو حل کنین:

برای هر دو تکه از آنها میتوانیم فقط با نگاه کردن مشخص کنیم که کدامیک سنگینتر است!

با فرض اینکه بتوانیم این 6 تکه را به دو گروه هم وزن (در هر گروه سه تکه) تقسیم کنیم، چگونه میتونیم با حداکثر دوبار وزن کردن این عمل(تقسیم بندی به دو گروه) را انجام دهید!

MR.Amin

New Member
لایک ها
202
mahdiyam گفت
MRamin گفت

اینم دومیش!!!

حل کنید!!!

این نظر منه:

1. با تیرکمون میزنمت!
2. آب می‌ریزم تا بزرگ شی بعد اگه میوه داشتی میخورمت وگرنه میبرمت!
3. میچینمت میدم به نامزدم!
4. من که نامزد ندارم!
6. تو چی، قصد ازدواج نداری؟!
7. من که کچل نیستم!
8. خودت چلاغی!
9. اصلاً من قصد ازدواج ندارم.
10. دقت کردی، شماره 5 رو نزدم!
11. ببخشید اگه مزاحم شدم.
12. خواهش می‌کنم.
13. ما که رفتیم.
نه دییر!!

این نمیشه!!

آقا میلاد لطفا بحث رو شروع نکن!!

با این بحث های الکی باعث شدی یه نفر بره!!! سایت رو به .... کشوتدی!!!

C

counterexample

Guest

darrande

Well-Known Member
لایک ها
811
ببخشید اون جمله چینی یا ژاپنی یا کره ای یا ... یعنی چی؟

بالا