لایک ها
841
پاسخ : فکر کنم یک اختراع

من بحساتونو ننخوندم
هدف این دوسمون سااختنه دستگاهی بود که کار انجام بده که گفتم نمیشه بازده 100 درصد باشه

اونم ساخت ماشینه کارنو بود که گفتم غیره ممکنه

و البته تو واقعیت فرضا هم که بشه ساخت فک کنم کاری که لازمه تا انجام بدیم که به دمای 0 مطلق برسیم خیلی بیشتره اینه که همون دستگاهمون تو دمای عادی اتلاف داشته باشه

این تاپیک درباره ساختن یه اختراعه نه صرفا حالت تئوری

تپه های ضد جاذبه چیه؟؟؟طاهرا منبع انرژیه درسته؟؟؟خوب اونکه به اتلافه ماشین کاری نداره
تپه ی ضد جاذبه جاهایی روی زمینن که توشون جاذبه به طرف پایین نیست. اگه پایین اونا ماشین رو رو خلاص بذارین، به بالای تپه کشیده می شه. هنوز راز این تپه ها کشف نشده.
شاید بشه از این خاصیتشون برای تولید انرژی استفاده کرد!

فک کنم بحث واقعا همونطور که دوستمون گفتن، داره از تاپیک دور می شه.
به هر حال قوانین فیزیک رو نمی شه نقض کرد و هر دستگاهی از اونا پیروی می کنه. حتی اگه هم به ظاهر نقضشون کنه، بعدا یه دلیلی پیدا می شه که نشون می ده که دستگاه پیروی می کرده از این قوانین.(مثل همین نوترینو های پرسرعت)

س.ا.

x-star

New Member
لایک ها
243

نظرتون درمورد قانون پایستگی ماده وانرژی انیشتین چیه؟
ماده مصرف میشه تا انرژی تولیدکنه.

لایک ها
1,316

قانونش مشكلى نداره،در واقع جرم و انرژى را با هم معادل ميدونه،همون جور كه انرژى طبق قانون پايستگى ميتونه به شكل هاى ديگه هم تبديل بشه به جرم هم كه طبق اين نظريه شكلى از انرژى هست ميتونه تبديل بشه و بالعكس

x-star

New Member
لایک ها
243

درمورد این مطلب.به قول انیشتین که میگه تجسم بالاتر ازعلم است.
شاید بشه یه روزی این نظریه رونقض کرد.یاجوره دیگه ای توضیح داد که نقض شه(مثه خیلی چیزا)
شاید به نظرتون مسخره بیاداما....

daryab

New Member
لایک ها
163

در اون مورد که میگفتن بازده 109 درصده یعنی چی یعنی 100 ژول میدیم 109 ژول تحویل میده خوب نمیشه گفت تبدیل ماده به انرژیه؟ما یه قانون کلیتر داریم به اسم قانون پایستگی ماده و انرزی.

x-star

New Member
لایک ها
243

در اون مورد که میگفتن بازده 109 درصده یعنی چی یعنی 100 ژول میدیم 109 ژول تحویل میده خوب نمیشه گفت تبدیل ماده به انرژیه؟ما یه قانون کلیتر داریم به اسم قانون پایستگی ماده و انرزی.
به نظر من که میشه گفت.اما شاید.

mohammad939

New Member
لایک ها
0

خب من میخوام یک چیز خیلی ساده بیان کنم که قانون پایستگی انرژی رو نقض کنه اونم اینه که شما یه ارمیچل رو بزن به برق بعد انرژی الکتریکی تبدیل به انرژی مکانیکی چرخشی میشه خب تا اینجا که مشکلی نبود سوال من اینجاست که بعد از تبدیل انرژی < انرژی مکانیکی به چه انرژی تبدیل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا انرژی نابود میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

jan123

New Member
لایک ها
166

خب من میخوام یک چیز خیلی ساده بیان کنم که قانون پایستگی انرژی رو نغز کنه اونم اینه که شما یه ارمیچل رو بزن به برق بعد انرژی الکتریکی تبدیل به انرژی مکانیکی چرخشی میشه خب تا اینجا که مشکلی نبود سوال من اینجاست که بعد از تبدیل انرژی < انرژی مکانیکی به چه انرژی تبدیل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا انرژی نابود میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه دوست من این انرژی به انرژی درونی تبدیل میشه که در اصطلاح به اون تلف شدن انرژی میگوییم

NEDA.N

New Member
لایک ها
4

به نظر من به یک مکان معتبر اطلاع بدید که اینجور وسیله ای رو ساختید...

kimia.hasani

New Member
لایک ها
0

کشور ما بخاطر موقعیت جغرافیایی ویژه ای که داره این قابلیت رو داره که بیش از پیش از انرژی خورشیدی استفاده کنیم که متاسفانه کسی به فکر نیست...

البته الان باز یکم بهتر شده. جدیدا سر چهار راه ها اگه به چراغ های راهنمایی و رانندگی نگاه کنید می بینید که از پنل انرژی خورشیدی دارن... یا سرویس های بهداشتی پارک ها هم من دیدم که از
آبگرمکن خورشیدی استفاده میکنن.
اینا خیلی خوبه ولی واقعا خیلی کمه چون ظرفیت استفاده از انرژی خورشیدی تو کشور خشک ایران خیلی خیلی بیشتر از این حرفهاست...

آخرین ویرایش توسط مدیر
بالا