معرفی دانشجویان جدیدالورود عضو این سایت...

لایک ها
1,316
من نميدونم واحدام چند تاس!!اخه فرم تثبيتمو ندادن گفتن بعد ميديم!!كاش استاداي منم خوب باشن من فقط نمره ميخوام!!!
تسليم :twisted: خوابگاه شما ها هم خوبه!!من تو دلتونو خالي نكردم 8O ولي باور كنين سوسك و موش دارينا!از ما گفتن بود :lol:
آره زنجانو بهمون دادن!!! :D

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
شریف به مکانیکا 18 واحد داده بود بقیه رو نمیدونم!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
من خوابگاهي نيستم به خاطر بقيه دخترا گفتم

لایک ها
1,316
خوش به حالت!!راسش دارم با اين حركات به خودم كه ميخوام 4 سال برم خوابگاه روحيه ميدم!! :oops:
ه ه هيييييييييي :oops:

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
نه بابا چه خبره!! الکی مردم رو میترسونند!!!

kquran

New Member
لایک ها
18
mshf گفت
مگه زندگی تو خوابگاه خیلی وحشتناکه؟ :eek: :eek:
نه اصلا البته اگه بشه اسمشو زندگی گذاشت! :arrow:
خیلی جالب بود بحثاتون...خوش به حالتون شما رو می برن مشهد...اما خب دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم هزار و ان تا برنامه داره که روز 30 ام معارفه است...راستی امروز خونه ی ما افطار مهمونید...میتونید بیاین؟!
بیشترین واحد و به کی دادن؟...
ما 20 واحد داریم...دلتون بسوزه!!!

mshf

New Member
لایک ها
10
من تازه 30 ام ثبت نام حضوری میکنم البته الکترونیکی کردم 5ام هم معارفه داریم من به جای یه سال یه ترم،ترم صفریم :lol:

magician

New Member
لایک ها
1
دل سوختن نداره که اگه من دست خودم بود 14 واحدو به زور بر می داشتم الانم ببینم میشه حذف واحد کرد حذف میکنم من اصلا حوصله درس خوندن ندارم اونم توی خوابگاههههههههه الان همه هم منو از شریف ترسوندن دیگه بدتر
خانم شریفی مقدم میشه درس و تعداد واحد هر کدومو به من بگید مال من 16 تاست میخوام بدونم چی کم دارم اگه لطف کنید ممنون میشم(نرم افزارهم 17تاست؟)راستی شما که گفتین اردبیلید چطور نمیرید خوابگاه؟؟؟خوش به حالتون کاش منم یه همچین شرایطی داشتم :?
زندگی خوابگاه هم که گفته بودن واسه ی من که خیلی وحشتناکه الانم شب و روزم بخاطرش قاطی شده 8O
مشهدو نمیدونم میام یا نه.چون دوست ندارم زود وارد بدبختیام بشم ترجیح میدم بیشتر با خونواده باشم فقط میترسم آشنایی با بچه ها رو از دست بدم ههمه میگن برو اما... :?

لایک ها
1,316
من كه هنوز واحدامو نميدونم دوباره بايد پا شم برم ته !!!!خوش به حالتون آقاي ظاهرنسب به خدا!!!!
ولي همين جا با يد در جواب magicianبگم بابا شوخي كردم خوابگاههاي ما(چه پسر چه دختر)كه نسبت به دانشگاههاي ديگه خيلي خوبه فقط دوري از خونواده است كه اونم حل ميشه بالاخره خودمونو يه جوري سرگرم ميكنيم!تو اون روزنامه ها را ببينيد كلي كلاس هس كه بتونيم بريم:گيتار،خط،تافل،كامپيوتر و و و
اصن خوابگاه ترس نداره!
واحدا را هم ميتوني كم كني اما نكن!!
خانم شريفي مقدمم فك كنم چون ديگه 3 تا خواهر شدن اونجا خونه ميگيرن!!نه؟؟!
مشهد هم خوبه بابا!!لاقل يه كم با جو بچه ها آشنا ميشيم!

لایک ها
1,316
منظورم روزنامه ايه كه خود دانشگاه داده!
البته منظورمم اين نبود كه خوابگاه بقيه دانشگاها بده ها!!همش خوبه برين حالشو ببرين!
ببخشيد 2 پست پشت سر هم دادم!

magician

New Member
لایک ها
1
اصلا خوب نیست دیدم خوابگاهو افتضاحه خودم حالم خرابه
خوش به حال اونایی که شب که میرن خونه میرن پیش خونوادشون من دارم داغون میشم واقعا دارم داغون میشم تا حالا آدم به دیوونگی خودم ندیدم بیشتر شبیه نوع نادری از دایناسورهای منقرض شده شدم خیلی اعصابم خرابه کاش میشد یه خرده بیخیال میشدم اما هیچ رقمه نمیشه

cleopatra

New Member
لایک ها
23
kquran گفت
mshf گفت
مگه زندگی تو خوابگاه خیلی وحشتناکه؟ :eek: :eek:
نه اصلا البته اگه بشه اسمشو زندگی گذاشت! :arrow:

بیشترین واحد و به کی دادن؟...
ما 20 واحد داریم...دلتون بسوزه!!!
ما22 واحد داریم! :roll: نمی دونم درباره ی ما چی فکر کردن که ازهمین نیمسال اول می خوان حسابی بهمون حال بدن! 8O
خوابگاه دانشگاه ایران که محشره!
خوش به حال خودم! اصلا حوصله چمدون بستن و سفرکردن ندارم! :lol:

mshf

New Member
لایک ها
10
البته تو سایتش دیدمشون اما یکی ازخوابگاههای پسرا مثل هتل4 ستاره بود تو همه اتاقا اینترنت داشتن ولی دخترا یه سایت داشتن البته اینجوری نوشته بود ولی شنیدم از دانشگاه تهران و بهشتی بهتره درست شنیدم؟

cleopatra

New Member
لایک ها
23
آره فکرکنم!
ولی مطمئن نیستم :?:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
به ما 20 واحد دادن!ترم اولی میخوان پدرمونو در بیارن!همینی که ثبت نام کردیم گفتن بیاین امتحات تعیین سطح زبان بدین!خسته و کوفته و داغون رفتیم امتحان دادیم!
راستی قبل امتحان محمد جواد و مهردادو دیدم!قرار بود منتظر باشن ولی امتحان ما زیاد طول کشید رفتن!
شنیدم خوابگاه ما خوبه.به پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی تو یه مجتمع خوابگاه دادن.قراره با رستگار رحمانی رفیق فابریک شم!
فقط ناراحتم چراتا رتبه 1000 غیر بومی و تا 2000 بومی دارو تهران قبول شدن! البته تو کلاسمون رتبه 15 و 74 هم داریم.
ضمنا یدونه 4000 هم دیدم نمی دونم چه سهمیه ای داشت اومده بود دارو تهران!
فک کنم 7-8 تا سهمیه رو با هم داشت!

راستی محمد مهدی نیما رزاقی یادته؟از بچه های همدان دوره المپیاد بسیج.اونم اومده دارو تهران .خیلی خوب شد یه آشنا پیدا کردم.

magician

New Member
لایک ها
1
چطور بود امتحانتون؟
کلا چه مدلی بود آشنا میزد؟
زبانتون توپه؟

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
pozitrone rotbe yeka ru mygy rastgar rahmany???? esmesh rastgar nyst.. esmsh rezgar e kurdye valy maanye farsysh mishe rastgar

pozitrone

New Member
لایک ها
21
ندا خانم میدونم با لهجه کردی به رستگار میگن رزگار.ولی اونوقت بچه های اینجا نمیفهمیدن چی میگم! والا من کردی نازانم! شما هم دستخوش بی ما رو روشن کردی.

kavosh

New Member
لایک ها
75
همین الان کاک رستگار مهمون برنامه‌ی ماه عسل هستن! شبکه سه!
برین که از دستش ندین!

بالا