نفرات تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران-2012 سنگاپور

AminYar

New Member
لایک ها
575
با سلام خدمت دوستان المپیاد زیستی.
لطفا در این زمینه هرکی خبری پیدا کرد، برامون بنویسه.
من میدونم که قراره در چند روز آینده تیم ملی مشخص بشه.
امیدواریم همشون باعث افتخار ایران بشوند.انشاالله

لایک ها
282
پاسخ : نفرات تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران-2012 تایوان

من خبر دارم مستر مسیح فلاحتیان شده با یه بنده خدا از بندر عباس اگه اشتباه نکنم دیشب که مسیح می گفت شده

آخرین ویرایش توسط مدیر

AminYar

New Member
لایک ها
575

من خبر دارم مستر مسیح فلاحتیان شده با یه بنده خدا از بندر عباس اگه اشتباه نکنم دیشب که مسیح می گفت شده
میدونم مسیح هست.
شهریار هم که قاعدتا باید باشه.بقیه چی؟

لایک ها
282

میدونم مسیح هست.
شهریار هم که قاعدتا باید باشه.بقیه چی؟
خوب چرا دعوا داری؟!؟!
پرسیدی جوابت را بگیر اون دوتا فکر کنم از مشهدی های گلن

AminYar

New Member
لایک ها
575

خوب چرا دعوا داری؟!؟!
پرسیدی جوابت را بگیر اون دوتا فکر کنم از مشهدی های گلن
دعوا ندارم که!!! ببخشید اگه بد حرف زدم.:123:
جالبه از 6 تا مشهدی فقط دونفرشون تیم شدند.:65:

goodarz

Well-Known Member
لایک ها
1,120

نفرات تیم زیست شناسی اینجوری که من شنیدم (با تشکر از شایان عزیزنژاد):

1-اندیشه طلائی از فرزانگان مشهد
2-شهریار فغانی از شهید هاشمی نژاد مشهد
3-مسیح فلاحتیان از شهید اژه ای اصفهان
4-اسماعیل محمدی از علامه حلی رفسنجان

با آرزوی موفقیت و طلای جهانی برای همشون :4:

AminYar

New Member
لایک ها
575

نفرات تیم زیست شناسی اینجوری که من شنیدم (با تشکر از شایان عزیزنژاد):

1-اندیشه طلائی از فرزانگان مشهد
2-شهریار فغانی از شهید هاشمی نژاد مشهد
3-مسیح فلاحتیان از شهید اژه ای اصفهان
4-اسماعیل محمدی از علامه حلی رفسنجان

با آرزوی موفقیت و طلای جهانی برای همشون :4:
با تشکر از گودرز عزیز که امیدوارم خودش طلا جهانی را بیاره.:97:
دونکته به نظرم در این تیم وجود داره که جالبه.
1- باتوجه به اینکه این دوره مشهدیا ترکونده بودند و 6 تا طلا کسب کرده بودند ، ولی همینطور که مشاهده میشه فقط 2 نفرشون به تیم راه یافتند که جای بسی تامل دارد.
2- آرایش طلاها 4پسر 4 دختر بوده ولی فقط یک دختر در تیم آمده!!!(قابل توجه خانمها)
با آرزوی موفقیت برای همشون. با اینکه با کمبود امکانات آزمایشگاهی طرف بودند ولی مطمئنا افتخار آفرین خواهند شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر

amideoxy

New Member
لایک ها
400
پاسخ : نفرات تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران-2012 سنگاپور

بندر عباس دوره 14 نقره یک داشت ولی طلا نداشت

لایک ها
223

با تشکر از گودرز عزیز که امیدوارم خودش طلا جهانی را بیاره.:97:
دونکته به نظرم در این تیم وجود داره که جالبه.
1- باتوجه به اینکه این دوره مشهدیا ترکونده بودند و 6 تا طلا کسب کرده بودند ، ولی همینطور که مشاهده میشه فقط 2 نفرشون به تیم راه یافتند که جای بسی تامل دارد.
2- آرایش طلاها 4پسر 4 دختر بوده ولی فقط یک دختر در تیم آمده!!!(قابل توجه خانمها)
با آرزوی موفقیت برای همشون. با اینکه با کمبود امکانات آزمایشگاهی طرف بودند ولی مطمئنا افتخار آفرین خواهند شد.
واقعا جای تامل داره!
با ابراز تاسف از نتایج ببار اومده و همین طور اینکه خبر استاد گودرز کاملا صحیحه نکته ی قابل توجه دیگه کاپیتان بودن خانوم طلایی هستش!
به هر حال آرزوی موفقیت برای همه ی تیمهای کشورمون دارم!

AminYar

New Member
لایک ها
575

واقعا جای تامل داره!
با ابراز تاسف از نتایج ببار اومده و همین طور اینکه خبر استاد گودرز کاملا صحیحه نکته ی قابل توجه دیگه کاپیتان بودن خانوم طلایی هستش!
به هر حال آرزوی موفقیت برای همه ی تیمهای کشورمون دارم!
به نظرتون چرا نتایج مشهد خوب نبوده؟

MUTE

New Member
لایک ها
264

من از مشهدم
با نیلوفر نوری یکی از طلا ها صحبت می کردم که چرا تیم نشده چون نمره هاش خوب بود گفت مثل این که ضریبا اینا رو جابجا کردن !
من تا 4 5 روز یش از هرکی می پرسیدم می گفتن تیم شهریار و اندیشه و علیرضا و چهارمی هم یا نیلوفره یا مسیح !
حالا شما هم که فقط منتظرین به نتایج امسال مشهد اعتراض کنین !
آره بچه های ما 6 تا طلا دادن 12 تا مرحله دو قبولی کولاک کردن ! از 6 تا طلا 4 تاشون دوستای منن ! هر 4 تاشونم حقشون طلا بود ! به نظر من که 2 نفر دیگه هم بودن که لیاقت طلا رو داشتن و کمی بد شانسی آوردن که نقره شدن !
تو بقیه المپیادا تهران اینقد قبولی میده 4 تا طلاش تهرانین 10 20 نفر از تهرانن هیشکی نمیگه چرا ولی یه بار زیست مشهد اینجوری شد همه میگن پارتی بازی ؟؟؟ شانسی ؟؟؟ نمره دادن ؟؟؟؟ :85:
یاد بگیریم موفقیت بقیه رو نبریم زیر سوال از رو حسادت از رو حرف بقیه یا هرچیز مسخره ی دیگه !
ببخشید شاید لحنم خیلی مناسب نباشه ولی واقعا اینقد تو این سه سال از اینور اونور حرف زدن ملت راجع به این قضیه که دیگه نمیشه ساکت موند !
موقع مرحله دو هم که حد اقل یکی دیگه از مشهد قبول بود اگه 39 تا میگرفتن البته دوستانی که فتن باشگاه و دیدن میگن دو نفر !
واسه طلا ها هم که اینجوری ! تیم هم که ............
به جای اینکه زود قیافه حق به جانب بگیرین که آره نتایج بد مشهد .... واقعا جای تامل داره ....
کدوم نتیجه بد ؟؟؟؟؟؟؟ بیش از 30 % کل دوره تابستون 75 % طلا ها و 50 % تیم جهانی ! این خیلی بده به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟ :21:
تهران اصلا طلا نداد امسال ! مرحله دو شم 7 8تا بیشتر نبودن ! به نظرم نتیجه اونا عالیه !!!!
شما به دید شهرستان نگاه می کنین میگین بچه های ما حقشون نبود ! فقط چون مشهد پایتخت نیست !!!
زیست مشهد همیشه خوب بوده همیشه قوی بوده دوره 14 اوجش بود ! امیدوارم بهتر هم بشه !
یکم منصف باشین ! از رو حرص حرف نزنین
خواهش هم میکنم اگه به نظرتون بده این پستو پاک نکنین ! حد اقل کسایی که 10 11 ماهه دارن این حرفا رو پشت سر و جلو روی بچه های ما میگن یه جا کوتاه بیان ! یااااد بگیریم که از موفقیت بقیه خوشحال بشیم نه اینکه اینطوری ...........
:53::53:

MUTE

New Member
لایک ها
264

در ضمن من همین الان با یکی از بچه ها صحبت کردم گفت تیم 1 شهریاره نه اندیشه ( طبیعیه )
اندیشه طلایی و علیرضا مجد و مسیح فلاحتیان ! یعنی 3 نفرتیم !
ولی کلا 2 تا 3 تاش مهم نیس مهم اوناییه که بالا گفتم !!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

AminYar

New Member
لایک ها
575

خطاب به استاد Mute
اتفاقا ما هم خیلی خوشحالیم که سلطه پایتخت نشینان بر المپیاد حداقل توی زیست از بین رفت.:89: کسی هم نمیگه مشهد امسال خراب کرده.
ولی شما هم دارین شبیه تهران میشین.المپیاد را تبدیل کردین به یک کنکور که اینقدر برای دانش آموزان کلاس بذارین تا بالاخره یه چند تایی ازشون دربیان.
در صورتی که ما میگیم اگه خرپول هایی که برای شما دپارتمان میرنند بیان شهر های دیگه هم دپارتمان بزنند، اون وقت تازه رقابت واقعی شروع میشه.
در مورد تیم هم، من از دوستام پرسیدم گفتن فقط علیرضا خوب بوده و بقیشون اونقدر عالی نبودن.
هم چنین آن ها به من میگفتن مثلا تئوری سیاوش از خیلی مشهدیا بالاتر بوده، ولی چون آزمایشگاهش کمتر شده بود نقره شد.
آزمایشگاه هم که برمیگرده به امکانات.
بابا ما نمیگیم که دپارتمان نزنین و استفاده نکنین. حداقل درخواست من اینه که اینقدر هر جایی میرسین حرفش را نزنین.
مثلا تو اصفهان بچه ها خودشون راه میفتند و از علاقه به هم درس میدن و اشکالات همدیگر را رفع میکنن.
درصورتی که شما با پول هایی که خرج میکنین وفایی و کوشا و خیلیای دیگه را از بقیه جاها گرفتین.
نه اینکه پول خرج نکنین چرا اتفاقا خیلی عالیه ولی اینقدر دیگر پزش را ندین.
با آرزوی اعتلای زیست شناسی در کل کشور

تازه یعنی میخوام بگم با اینکه امسال خیلی خوب بودین ولی اینکه از 6 نفر فقط 2 تا تیم میارن خیلی چیزا را نشون میده.

آخرین ویرایش توسط مدیر

MUTE

New Member
لایک ها
264

اولا که شما با سیاست های باشگاه دیگه باید آشنا باشید
بعدم کدوم خر پولا ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی شما می خواین بگین شهریار فغانی خوب نیست ؟؟؟؟؟
المپیاد را تبدیل کردین به یک کنکور که اینقدر برای دانش آموزان کلاس بذارین تا بالاخره یه چند تایی ازشون دربیان.

جهت اطلاع دپارتمانی که ما داریم همین بچه هان ! چند سال پیش یه جریانی شروع شد که بیاین یه کاری کنیم زیست مشهد بیاد بالا و اساتید که در واقع میشن مدال دارای سالای قبل شروع کردن ! بی هیچ بودجه ای بدون هیچ حمایتی !
هر کدوم از بچه ها کاری کرده مرام گذاشته ! شما چه خبر دارین از مشکلات ؟؟ منی که اینجام بهتون اطمینان میدم اصلا این طورام نیست که شما میفرمایید ! بچه های ما خیلی نرمال کلاس میرن ! فقط برای اینکه یاد بگیرن مطالبو !
تو این دپارتمان چیزی به کسی نمی رسه ! :3:
آزمایشگاه هم خب آزمایشگاه مدرسه ما مجهزه ! اینم به لطف مدیرمون بوده ! گرچه زحمت اصلی رو همین بچه ها کشیدن !
من اصلا یادم نمیاد چیزی از دپارتمان گفته باشم ! تازه بعضی از بچه های دپارتمان شهرای دیگه کشور هم درس میدن !
برخلاف تصور شما اصلا جو رقابتی بین بچه ها وجود نداره ! این مسئله رفع اشکالو درس دادن به هم هم وجود داره کاملا بین بچه های ما !
همین دیگه ! من اون همه حرف زدم که بفهمونم اینطوری نباید بگین که حق ما رو خوردین ! هرکی به هرچی لیاقتش بوده رسیده ! بچه های ما زحمت کشیدن نتیجشو دیدن !
تازه حالا که 3 تا تیم از مشهده :3:
اینطوری نیست که بچه های ما بیان درس مدرسه و این چیزا رو ول کنن بشینن یک سره المپیاد بخونن ! کسی زورشون نکرده ! تازه دوره 14 که کلی مشکلات فنی هم بود سر همین دپارتمان !
این طلاهای ما هم با وجود طلا شدنشون همشون معدلاشون بالای 19/5 شد ! سالای پایین تر شاگرد اول بودن !

Mahsa.K

New Member
لایک ها
8

فكرميكنم نبايد نا آگاهانه قضاوت كرد.كسي نمي تونه بگه بچه هاي مشهد به خاطر امكانات و با پول به اينجا رسيدن.هيچكس از زحمت هايي كه اونا كشيدن ومشكلاتي كه تحمل كردن خبر نداره.يكي از طلاهاي زيست امسال فاميلمونه و من دورادور مي ديدم كه چقدر زحمت ميكشه.
درسته كه امكانات يه عامل مهمه اما همه چيز نيست.خيلي ها هستن كه باوجود بهترين امكانات تلاش كافي نميكنن ودر اخر به هيچ جا نميرسن.البته الان المپياد بيشتر يه رقابت بين شهراي بزرگه چون امكانات بيشتره.نمونه اش توشهر ما امسال فقط 6 نفر تونستيم بريم مرحله ي دوم كه دونفرمون اول بوديم.اين نشون ميده كه هرچي بچه ها ميرن بالاتر انگيزشون كمتر ميشه كه دلايل مختلفي داره.مثلا اگه يه استادبخواد از مشهد بياد 4 يا 5برابر بيشتر پول ميگره(به خاطر مسافت كه خيلي هم زياد نيست).مسلما اينجوري انگيزه ي بچه ها پايين مياد.
به هر حال اميدوارم باعث ناراحتي كسي نشده باشم ومطمئنم خدا كه از همه عادل تره تلاش هيچ كس رو بي نتيجه نميذاره:63:

AminYar

New Member
لایک ها
575

آهان یعنی اون وقت کوشا و علی عاشق چشم و ابرو شمان که شهرشون رو ول میکنن از تهران پا میشن میان مشهد درس میدن!
شایدم هی میخوان بیان زیارت!
این حرف ها چیه؟ تمام امکانات شما با پول جور شده و منم فکر نمیکنم سمپاد اینقدر پول داشته باشه که بخواد به مشهد بده!
خودتون میدونید چه خبره!
از لحاظ تئوری شاید فقط 3 نفر از مشهد واقعا لیاقت داشتن. بقیه با زور کلاس و آزمایشگاه اومدن بالا.
شما فعلا به من جواب بدین چرا تیم اینطوری شد؟
ببینید من باز هم میگم امکانات دارین، پول دارین، استادای شهر های دیگه را میارین، از وضعیت امتخانا دوره خبر دارین و ... نوش جونتون.
فقط اینقدر مشهد مشهد نکنین. البته باید به خاطر گسترش المپیاد ازتون تقدیر بشه ولی...
موفق باشین.

fsghl

New Member
لایک ها
1

متشکرم از آقای امین یار
آقا! فقط گیر دادین به آزمایشگاه و کلاسای مشهد؟! چرا یه دفه نمیگین چرا تهرانیا با که با همه ی معلمای دوره کلاس داشتن؟! میدونین چه استرسی به آدم وارد میشد وقتی میدیدی معلم همه تهرانیای کلاسو میشناسه؟! در مقامی نیستین که بخواین بگین کی لیاقت داره و کی نداره... از المپیاد چیزی نمیدونین... حتما باید 4تا مشهدی تیم میشدن تا میگفتین لیاقت دارن؟! در هر صورت مسیح حقش بود. زیاد میخوند. هرچند آزمایشگاهش خوب نبود، امیدوارم واسه جهانی خوب کار کنن

لایک ها MUTE

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

من یه حرفایی بزنم :

نمیدونم چرا بعضی از دوستان نسبت به تهرانی ها یه نگاه خاصی دارن .... فکر میکنید تهرانی ها آدمای عوضی هستن مثلا" ؟ قاتلن ؟ حق خورن ؟ مغرورن ؟

اونا هم مثل شما برای قبولی تو مرحله دوم تلاش میکنن ، درس میخون ، شاید بعضیا از خوابشون بزنن ...

"خوشحالیم که سلطه پایتخت نشینان بر المپیاد حداقل توی زیست از بین رفت." یعنی چی ؟؟؟

در مورد مشهدی ها :

من کاری ندارم که پول زیادی خرج کردن یا نه ... چون بالاخره پول خرج کردن هم یه نوع هزینه ست ... یا باید پول خرج کرد یا تلاش بیشتری کرد ...

این که 6 تا طلا بودن و حالا 2 نفر تیم شدن هیچ مسئله ی عجیب یا غیر منطقی نیست ... همشون تو دوره انتخاب تیم بودن ... چون تعدادشون زیاده الزاما" باید تو تیم هم زیاد باشن ؟ اصلا" شاید تو دوره تیم درس نخوندن ... کاری که خیلی از طلا ها انجام میدن ...

لایک ها MUTE

fsghl

New Member
لایک ها
1

aslan ghasd nadashtam darbare tehrania hamchin harfi bezanam. bebakhshid age yekam tond goftam.
harfetun ham besyar manteghie... khoshalam ke yek nafar manteghi peyda shod :)

MUTE

New Member
لایک ها
264

آهان یعنی اون وقت کوشا و علی عاشق چشم و ابرو شمان که شهرشون رو ول میکنن از تهران پا میشن میان مشهد درس میدن!
شایدم هی میخوان بیان زیارت!
این حرف ها چیه؟ تمام امکانات شما با پول جور شده و منم فکر نمیکنم سمپاد اینقدر پول داشته باشه که بخواد به مشهد بده!
خودتون میدونید چه خبره!
از لحاظ تئوری شاید فقط 3 نفر از مشهد واقعا لیاقت داشتن. بقیه با زور کلاس و آزمایشگاه اومدن بالا.
شما فعلا به من جواب بدین چرا تیم اینطوری شد؟
ببینید من باز هم میگم امکانات دارین، پول دارین، استادای شهر های دیگه را میارین، از وضعیت امتخانا دوره خبر دارین و ... نوش جونتون.
فقط اینقدر مشهد مشهد نکنین. البته باید به خاطر گسترش المپیاد ازتون تقدیر بشه ولی...
موفق باشین.
به نظر من که شما هیـــــــــچی از دپارتمان مشهد نمی دونی ! هیچی ! اوکی ؟!
اگه کسی بخواد از وضع امتحانا خبر داشته باشه بچه های تهران که اساتید باشگاه بعضا بهشون درس میدن در اولویتن !
دارم میگم هر کی میاد مرام می ذاره ! اگه هم از شهرای دیگه میان که خیلی کمن اونا هم بیشتر رو حساب دوستی با بقیه بچه هاست !
والا بچه های ما فقط 7 8 جلسه آزمایشگاه داشتن !
خودمون می دونیم چه خبره که میگیم ترکوندن بچه هامون دیگه ! :95:
ببینید اگه به پوله که کسایی بودن که میلیون میلیون ول کلاس خصوصی دادن و مرحله دو هم قبول نشدن !
قبول دارم دپارتمان خیلیــــــــــــــــــــی تاثیر میذاره ولی این کاریه که بچه های هر شهری میتونن انجام بدن ! همت کنن و بیان بی چشم داشت درس بدن !
بعدم اگه فقط به دپارتمان بود که شیمی هم دپ داریم ما چرا شیمیمون اونقدرا خوب نبوده و نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد تیم هم ککه جناب هامیلتون خوب گفتن ! تازه 3 تا مشهدین ! :3:
-------------------------
من از این که گفتم تهران منظورم این نبود که شما گفتین آقای هامیلتون ! فقط می خواستم بگم که تهران مثلا تو ریاضی کولاک میکنه کسی نمی گه چرا ولی یه امسال زیست مشهد این طوری شد همه میگن چراا ؟!!!
منم به این معتقدم که هر کی لیاقت داشته رفته بالا متناسب با تلاشش و خدا جای حق نشسته ! اگه کسی نتیجه دل خواهشو نگرفته شک نکنه که به صلاحش نبوده ! :115:

بالا