نفرات تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران-2012 سنگاپور

ali farshbaf

New Member
لایک ها
171
پاسخ : نفرات تیم ملی المپیاد زیست شناسی ایران-2012 سنگاپور

به نظر من کل کشور یه طرف و مشهد و تهران یه طرف.به قدری ناعدالتی وجود داره که قابل وصف نیست.برنز یه شهرستانی خیلی باارزش تر از طلای یه مشهدی یا تهرانیه چون خودش خیلی بیشتر از اونا زحمت کشیده و به قول معروف دوپینگی نیست.

mohsenKh

Well-Known Member
لایک ها
253

(( اگه کسی بخواد از وضع امتحانا خبر داشته باشه بچه های تهران که اساتید باشگاه بعضا بهشون درس میدن در اولویتن ! ))

جناب mute خوبه که خودتون اذعان دارین از وضع امتحانای دوره خبر دارین .
اگه در شرایط برابر با همه مدال میاوردین یه چیزی ولی ....
منظورم از شرایط برابر این نیست که چون شما دپارتمان دارین و مدال دار دارین که به بچه ها درس میدن و .... منظورم چیز دیگه است که نمیتونم عنوان کنم .
البته بعضی از عزیزان شایستگی کامل و استحقاق مدال کسب شده رو داشتن ولی شاید همه نه !
امیدوارم المپیاد (به خصوص زیست) با سرعت بیشتری در جهت قطب زدایی (!) بره .
موفق و سرافراز باشید

MUTE

New Member
لایک ها
264

این حرفی که من زدم معنیش این بود که بچه های ما سوالا رو نمی دونستن !
حتی آقای گشایشی که تو باشگاه رفت و آمد داشتن جواابه تلفن بچه ها رو هم نمی دادن که یه عده پیدا نشن همچین حرفایی بزنن که مثل این که بازم شد !
یه کم مثل این که ادبیاتمون با هم در این مورد نمی خونه :53:

AminYar

New Member
لایک ها
575

خیلی خوب.شنیدم اسماعیل را از تیم بیرون کردند تا جا برای استاد مجد باز بشه.نمیشه که از 6 تا فقط 2 تا بیان تبم! حداقل باید نصفشون بیان!
امسال دوستان مشهدی ما هفته ای 3 ساعت(تازه اونم تو سال تحصیلی!) کلاس داشتن(بیشتر آزمایشگاه) که یعنی تا حالا حداقل حدود 60 ساعت کلاس رفتن.
البته اشکالی نداره مسلما ولی جناب Mute فرموده بودند کلاس زیاد نمیذاریم!
بچه های ما خیلی مرام دارند که میان به شما درس میدن.البته زندگی هم خرج داره!
چرا پس بچه های بامرام شما نمیان اصفهان یا رفسنجان یا قائمشهر درس بدن؟
ببینید حتی اگه اصفهان اینقدر کلاس بذاره مطمئن باشین حداقل من نمیام اینقدر افتخار کنم.

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

به نظرم این که یه عده اومدن داوطلبانه یه دپارتمان درست کردن خیلی کار عالی ای هست.

تلاش کردن معلم آوردن جو المپیاد زیست ایجاد کردن دپارتمان زدن حقشونه به نظر من که نتیجه بگیرن.

S.M.H.M

New Member
لایک ها
3

خیلی خوب.شنیدم اسماعیل را از تیم بیرون کردند تا جا برای استاد مجد باز بشه.نمیشه که از 6 تا فقط 2 تا بیان تبم! حداقل باید نصفشون بیان!
فقط داری تهمت میزنی ...
وقتی چیزیو نمیدونی الکی حرف نزن
تو نتایج اشتباه شده بوده، کاملا هم معلوم بود اشتباه شده چون واقعا علیرضا حقش بود
و یه نکته مثبتی که علیرضا داره آزمایشگاهش قویه و تو دوره نمره آزمایشگاهش حتی از شهریار هم بیشتر شد و king شد. که این خیلی به درد جهانیش میخوره چون همیشه ایران از آزمایشگاهشه که نمره کم میاره و همش نقره برنز میارن
به امید 4 تا طلای جهانی ...

AminYar

New Member
لایک ها
575

فقط داری تهمت میزنی ...
وقتی چیزیو نمیدونی الکی حرف نزن
تو نتایج اشتباه شده بوده، کاملا هم معلوم بود اشتباه شده چون واقعا علیرضا حقش بود
و یه نکته مثبتی که علیرضا داره آزمایشگاهش قویه و تو دوره نمره آزمایشگاهش حتی از شهریار هم بیشتر شد و king شد. که این خیلی به درد جهانیش میخوره چون همیشه ایران از آزمایشگاهشه که نمره کم میاره و همش نقره برنز میارن
به امید 4 تا طلای جهانی ...
میدونم گفتن اشتباه شده. همپنین میدونم علیرضا خیلی خوب بوده ولی پس چرا بار اول نفهمیده بودند.
یکم میشه به من حق بدین اینطوری فکر بکنم.
مسائلی هست که نمیشه اینجا مطرح کرد. تا همین جاش هم تاپیک به اندازه کافی منحرف شده.
موفق باشید

khatereh

New Member
لایک ها
13

خطاب به استاد Mute
اتفاقا ما هم خیلی خوشحالیم که سلطه پایتخت نشینان بر المپیاد حداقل توی زیست از بین رفت.:89: کسی هم نمیگه مشهد امسال خراب کرده.
ولی شما هم دارین شبیه تهران میشین.المپیاد را تبدیل کردین به یک کنکور که اینقدر برای دانش آموزان کلاس بذارین تا بالاخره یه چند تایی ازشون دربیان.
در صورتی که ما میگیم اگه خرپول هایی که برای شما دپارتمان میرنند بیان شهر های دیگه هم دپارتمان بزنند، اون وقت تازه رقابت واقعی شروع میشه.
در مورد تیم هم، من از دوستام پرسیدم گفتن فقط علیرضا خوب بوده و بقیشون اونقدر عالی نبودن.
هم چنین آن ها به من میگفتن مثلا تئوری سیاوش از خیلی مشهدیا بالاتر بوده، ولی چون آزمایشگاهش کمتر شده بود نقره شد.
آزمایشگاه هم که برمیگرده به امکانات.
بابا ما نمیگیم که دپارتمان نزنین و استفاده نکنین. حداقل درخواست من اینه که اینقدر هر جایی میرسین حرفش را نزنین.
مثلا تو اصفهان بچه ها خودشون راه میفتند و از علاقه به هم درس میدن و اشکالات همدیگر را رفع میکنن.
درصورتی که شما با پول هایی که خرج میکنین وفایی و کوشا و خیلیای دیگه را از بقیه جاها گرفتین.
نه اینکه پول خرج نکنین چرا اتفاقا خیلی عالیه ولی اینقدر دیگر پزش را ندین.
با آرزوی اعتلای زیست شناسی در کل کشور

تازه یعنی میخوام بگم با اینکه امسال خیلی خوب بودین ولی اینکه از 6 نفر فقط 2 تا تیم میارن خیلی چیزا را نشون میده.
اگر ما رو هم حمایت می کردند خیلیااا تو استانمون میتونستن المپیادی بشن ولی حیف.....
که بهش بها نمیدن..تازه وقتی معلم زیستمون اینجوری ته دلمونو خالی میکنه دیگه چی میخواد بشه؟
بایدم مشهد و تهران و اصفهان بیشترین قبولی رو بده..........

khatereh

New Member
لایک ها
13

این حرفی که من زدم معنیش این بود که بچه های ما سوالا رو نمی دونستن !
حتی آقای گشایشی که تو باشگاه رفت و آمد داشتن جواابه تلفن بچه ها رو هم نمی دادن که یه عده پیدا نشن همچین حرفایی بزنن که مثل این که بازم شد !
یه کم مثل این که ادبیاتمون با هم در این مورد نمی خونه :53:
مگه قرار بود سوالا رو بدونن؟؟؟؟؟:7:

MUTE

New Member
لایک ها
264

من جواب همرو با هم میدم ! اگه چن تا نقل قول بزنم میشه خلاف قوانین این جا هم که نقل قول چند گانه نداره !
اول به خاطره : نه قرار نیس کسی از سوالا با خبر بشه و این فقط تهمتیه که به بچه های مشهد وارد میهش ! شما باور نکن عزیزم ! :115:
درسته بچه های ما با حمایت معلماشون و اعتماد به نفسی که اونا بهشون میدن میان بالا ولی بقیه شهرا هم فقط یه همت کوچیک می خواد تا اونا هم بتونن همچین کاری بکنن ! البته زمان می خواد ! دپارتمان ما 6 7 سال کار کرد تا این نتیجه رو گرفت بالاخره !
امسال دوستان مشهدی ما هفته ای 3 ساعت(تازه اونم تو سال تحصیلی!) کلاس داشتن(بیشتر آزمایشگاه) که یعنی تا حالا حداقل حدود 60 ساعت کلاس رفتن.
البته اشکالی نداره مسلما ولی جناب Mute فرموده بودند کلاس زیاد نمیذاریم!
بچه های ما خیلی مرام دارند که میان به شما درس میدن.البته زندگی هم خرج داره!
چرا پس بچه های بامرام شما نمیان اصفهان یا رفسنجان یا قائمشهر درس بدن؟
ببینید حتی اگه اصفهان اینقدر کلاس بذاره مطمئن باشین حداقل من نمیام اینقدر افتخار کنم.

میدونم گفتن اشتباه شده. همپنین میدونم علیرضا خیلی خوب بوده ولی پس چرا بار اول نفهمیده بودند.
یکم میشه به من حق بدین اینطوری فکر بکنم.
مسائلی هست که نمیشه اینجا مطرح کرد. تا همین جاش هم تاپیک به اندازه کافی منحرف شده.
موفق باشید
---
شهریار فغانی میره جاهای دیگه هم درس بده اصفهانم اومده شمالم رفته ! حالا من آمار دقیق اینو که کیا کجا میرنو کیا میانو در میارم بهتون میگم !
هزینه کلاس به نظرتون چقد باشه خوبه ؟ یه معلم چقد بگیره به نظرتون زیاده ؟؟؟؟ یه بازه بگین لطفا ! گرچه اصصصلا درست نیست من بیام بگم پولی که اونا میگیرن چقده ولی بدونین ریاد نیست ! متوسط و معقوله !
شما هم دقت کنین که بحث دپارتمانو خودتون باز کردین ! :21: من فقط گفتم این درست نیست که چون یه دفه اینقد زیاد قبولی دادیم بگین بچه های ما لیاقت ندارن اما جواب شما این بود که با این دارتمانی که دارین .....
خب کی بحثو شروع کرد ؟؟؟؟ منمن باید جواب می دادم و دفاع می کردم دیگه ! وگرنه هیـــچ گونه پزی به دارتمان نیست ! البته هست ! بالاخره باید ممنونشون بود دیگه ! :124:
نه کسی به شما همچین حقی نمی ده که اینطوری فکر کنین ! مگه ندیدین تا حالا که بعضیا تو هر دوره اب تو هر رشته ای فکر می کردن طلا میشن اما با تجدید نظر نشدن ؟؟؟ یا بعدا مرحله دو قبول شدن ؟؟؟
گرچه من از هرکی پرسیدم چیزی که شما میگینو نگفته بود اصلا که حالا بگه مجد تازه اومده تو تیم ! من نمی دونم خبرتونو از کی پرسیدین

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

منطورم از خرج زندگی این بود که شما خیلیا را میخرین! دیگه بیشتر توضیح نمیدم.
این نوع صحبت کردن شما درست نیست.

مگه معلم برده ست که خریده بشه ؟

لایک ها MUTE

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

چرا انقدر رو این مساله حساس هستین!!
بابا بخدا المپیاد خیلی هم چیز بزرگی نیست!!آخرش چی میشه؟؟؟همه میرن دانشگاه!!یکی این دانشگاه یکی یه دنشگاه دیگه...و هر کدوم بعدن بیشتر تلاش کنند و استعداد داشته باشند تو دانشگاه خودشو نشون میده.و مهم ترین موفقیت های علمی تو دانشگاه و پس از اون بدست میاد.مثال هاش هم فراونه.مثلن آقای لطفی که منطق فازی رو ابداع کرد و خیلی خفنه و اینا...ایشون تو کنکور موفق بوده..هیچوقت هم هیچ درسی بجز درس خودش تو زمان دبیرستان نخونده!!
انقدر حرص المپیاد و آزمون رو نخورید...انشالله همه موفق میشند.و موفقیت فقط المپیاد و کنکور و امتحان نهایی نیست!!چیزای دیگه ای هست که بیشتر ارزش حرص خوردن داره.
مثل دوستی..دوستی با خدا..با آدما..با طبیعت..حالا هر کی موفقه تو المپیاد نوش جونش..از هر شهری که هست و از هر مدرسه ای..همه هم باید ازشون حمایت کنند
:92:

MUTE

New Member
لایک ها
264

میخوای ادبی تر حرف بزنم!!!
منظورم از خرج زندگی این بود که شما هزینه رفت و آمد و زیارت معلمان، بعضا مسئولان و افراد دیگر را بی هیچ چشم داشتی پرداخت میکنید و آن ها هم به شما در کار های مختلف کمک میکنن!
بعد اونوقت شما که اصلا سامان ناظمیان رو دعوت نمی کنین به عنون استاد روای به اصفهان و هزینه بلیت هواپیماشم نمی دین که !!!
اگه منظورتون کوشا ایداریه برای بچه های دوره 14 نیومدن گرچه ایشون همه جای کشور میرن ! آقای وفایی هم نیومدن ! کلا مشهد همه جوره مدال داره که لازم نباشه از شهر دیگه بیاد ! از نقره جهانی تا برنز کشوری داره !
بعدم شما حرص نخور همچین نتیجه ای برای مشهد بعیده که دوباره تکرار شه ! بچه های دوره 14 خیلی قوی بودن و دیگه همچین چیزی تکرار نمیشه !
تازه شما توجه کن که بین 37 نفر قبولی مرحله 1 دو مرکز 11 نفر قبول شدن ه با یه درصد گیری میشه فقط 30 % !!! نفر دوازدهم سمپادی نبودن ! ولی کلا شنا حرص نخور :68:

Fatima !!!!!

New Member
لایک ها
101

از مشهد اندیشه طلایی و شهریار فغانی ؟

AminYar

New Member
لایک ها
575

ببخشید دوستان قصد ندارم این تاپیک را ادامه بدم ولی نکته ای را باید مطرح کنیم.
بنده با استاد فلاحتیان صحبت کردم و ایشان فرمودند که علت جابجایی در تیم اشتباه قطعی باشگاه بوده.
من هم به همین دلیل لازم دیدم این نکته را بیان کنم:
بنده حقیر از اول هم گفته بودم جناب مجد بسیار مسلط و توانا هستند و در این مورد هیچ شکی نیست.
اگر احیانا در این زمینه تو پست های قبلی خدای ناکرده بی احترامی از طرف من صورت گرفته بسیار عذرخواهی می کنم. من هیچ قصدی نداشتم و تو پست های قبلی هم به این موضوع اشاره کرده بودم.
به هر حال اگر کدورتی در این زمینه شکل گرفته بسیار شرمنده ام و امیدوارم استاد مجد بنده را ببخشند(گرچه هیج عمد و یا قصدی در کار نبوده)
جز این مورد که امیدوارم رفع بشه، در سایر موارد نظرات بنده پا برجاست و همان هایی است که عرض کردم.
یا علی

BIOLOGY

New Member
لایک ها
1
--------------

چرا هیچکس حرفی از اسماعیل نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی که خونده بود(م3 بقیه تیم n تا استاد نداشت) و عالی بودچون کرمانیه حقش خورده میشه و کسی نمیفهمه++++++++++++دوستان مشهدی لطفا ادعا نکنناین دوره بیشتر سوالات از روی جزوه هاشون بوده (خودشون میگفتن)(اگر قبول ندارید نگاه کنید جزوه هاشون رو تا باور کنید) اگر برای آزمایشگاه ادعا دارید بازم یه نگاهی بندازید میبینید که سوالات چقد(اتفاقی) آشنانگرچه بعضیا واقعا حقشون بود اما نه6نفر+++++++++++++++++++++کاش حق همیشه پابر جا باشه میدونم شاید به نظر بی ربط باشه اما به این وصیت نامه شهید فک کنید**************دیروز ازهرچه بودگذشتیم-امروزازهرچه بودیم گذشتیم. آنجاپشت خاکریزبودیم و اینجادرپناه میز. دیروزدنبال گمنامی بودیم و امروزمواظبیم ناممان گم نشود. جبهه بوی ایمان میداد و اینجاایمانمان بومیدهد. آنجا بر درب اتاقمان مینوشتیم یاحسین فرماندهی ازان توست؛ الان مینویسیم بدون هماهنگی واردنشوید. الهی نصیرمان باش تابصیرگردیم، بصیرمان کن تاازمسیربرنگردیم. آزادمان کن تا اسیرنگردیم.*********واقعا متاسفممتاسفم که حق همیشه خورده میشهمتاسفم که همیشه نتایج عوض میشهمتاسفم که المپیاد هم ارزشش رو داره از دست میدهمتاسفم وقتی بعد از اعلام نتایج 1از مسئولین میاد بهم میگه:فلانی مجبور شدیم کارنامت رو1خورده عوض کنیم نمیدونم چی شد که امسال شانس ما عشق مداد شدن همهنمیدونم چی میشه یه شبه همه چی عوض میشهحیف اسماعیل عزیزمکه امسال میتونست طلای جهان شه و نذاشتن که برهببینیم و تعریف کنیم از تیم امسالحیف اسماعیلدر هر صورت آرزو میکنم تیم موفق باشه

BIOLOGY

New Member
لایک ها
1
عدالت اینجا معنا می یابد!!!!

چرا هیچکس حرفی از اسماعیل نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟http://www.irysc.com/forum/images/smilies/39.gifکسی که خونده بود(م3 بقیه تیم n تا استاد نداشت) و عالی بودچون کرمانیه حقش خورده میشه و کسی نمیفهمه++++++++++++دوستان مشهدی لطفا ادعا نکنناین دوره بیشتر سوالات از روی جزوه هاشون بوده (خودشون میگفتن)(اگر قبول ندارید نگاه کنید جزوه هاشون رو تا باور کنید) اگر برای آزمایشگاه ادعا دارید بازم یه نگاهی بندازید میبینید که سوالات چقد(اتفاقی) آشنانگرچه بعضیا واقعا حقشون بود اما نه6نفر+++++++++++++++++++++کاش حق همیشه پابر جا باشه میدونم شاید به نظر بی ربط باشه اما به این وصیت نامه شهید فک کنید **************دیروز ازهرچه بودگذشتیم-امروزازهرچه بودیم گذشتیم. آنجاپشت خاکریزبودیم و اینجادرپناه میز. دیروزدنبال گمنامی بودیم و امروزمواظبیم ناممان گم نشود. جبهه بوی ایمان میداد و اینجاایمانمان بومیدهد. آنجا بر درب اتاقمان مینوشتیم یاحسین فرماندهی ازان توست؛ الان مینویسیم بدون هماهنگی واردنشوید. الهی نصیرمان باش تابصیرگردیم، بصیرمان کن تاازمسیربرنگردیم. آزادمان کن تا اسیرنگردیم.*********واقعا متاسفممتاسفم که حق همیشه خورده میشهمتاسفم که همیشه نتایج عوض میشهمتاسفم که المپیاد هم ارزشش رو داره از دست میدهمتاسفم وقتی بعد از اعلام نتایج 1از مسئولین میاد بهم میگه:فلانی مجبور شدیم کارنامت رو1خورده عوض کنیم نمیدونم چی شد که امسال شانس ما عشق مداد شدن همهنمیدونم چی میشه یه شبه همه چی عوض میشهحیف اسماعیل عزیزمکه امسال میتونست طلای جهان شه و نذاشتن که برهببینیم و تعریف کنیم از تیم امسالحیف اسماعیلدر هر صورت آرزو میکنم تیم موفق باشه

MUTE

New Member
لایک ها
264

این بحثو دیگه شروع نکن ! :3:

BIOLOGY

New Member
لایک ها
1

باشه