FPasha

New Member
لایک ها
128
پاسخ : هر سوال برنامه نویسی دارید بپرسید(C++,C#,java)

سلام. لطفآ يكي به اين سوال كه با استفاده از آرايه حل ميشه پاسخ بده.
گلدباخ حدسي را ارائه كرده است كه مي گويد: ((هر عدد زوج را مي توان بصورت مجموع دو عدد اول كوچكتر از خودش نوشت)) برنامه اي بنويسيد كه يك عدد را از كاربر دريافت كرده و اين حدس را براي آن بيازماييد.

HoseinG

New Member
لایک ها
31

هیچ ارایه لازم نیس که
#include <math.h>
#include <iostream>
#include <conio.h>
bool avval (unsigned long int n)
{
if (n<=1)
return 0;
for (unsigned long int i=2;i<=int(sqrt(n));i++)
if (n%i==0)
return 0;
return 1;
}
main()
{
unsigned long int num;
cin>>num;
cout<<endl;
for (unsigned long int i=2;i<=num/2;i++)
if (avval(i))
if (avval(num-i))
{
cout<<num<<" = "<<i<<" + "<<num-i;
break;
}
getch();
}

FPasha

New Member
لایک ها
128

آره من اشتباه كردم. پس خواهشا زحمت اين سوال رو هم بكش: برنامه اي بنويسيد كه ابتدا زاويه اي بر حسب درجه گرفته،سپس پس از پرسيدن شماره ي مرحله سري تايلور سينوس را تا آن مرحله براي آن زاويه محاسبه كند.
سري تايلور براي x بر حسب راديان:sin x=x-x^3/3!+x^5/5!+………0​

آخرین ویرایش توسط مدیر

HoseinG

New Member
لایک ها
31

گراد نه رادین

#include <math.h>
#include <iostream>
#include <conio.h>
#define Pi 3.1415926535897932384626433832795
unsigned long int factoriel(unsigned long int n)
{
unsigned long int ans=1;
for (unsigned long int i=2;i<=n;i++)
ans*=i;
return ans;
}
main()
{
unsigned long int steps;
long int degree;
cin>>degree;
cin>>steps;
long double sin=0;
for (unsigned long int i=1;i<=steps;i++)
sin+=pow(degree*Pi/180,2*i-1)*pow(-1,i-1)/factoriel(2*i-1);
cout<<sin;
getch();
}

mehrdad6511

New Member
لایک ها
0

سلام دوست عزیز
باید تا 2 روز دیگه یه برنامه reminder تو C#‎ به استادم تحویل بدم، اگه ندم افتادم ، ترم آخررررم.از دوستانی که این برنامه رو دارن درخواست میکنم کمک کنن. هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم.
در ضمن من کلا هیچی از برنامه نویسی نمیدونم
.هم به برنامه اجراییش نیاز دارم هم به برنامه نویسیش.
با تشکر.

samaneh18

New Member
لایک ها
0

سلام یه پروژه دارم!!کمکم کنید
برنامه mazing به کمک c++ و پشته در ساختمان داده
اگ میشه ایمیل کنید
samanehzamani313@gmail.com

elham188

New Member
لایک ها
0

سلام الان آنلاینی؟

kalhor

New Member
لایک ها
0

لطفا هرکی بلده کمک کنه ! 2 روز دیگه امتحان دارم این سوال 7 نمره داره !!! اگه کسی جواب گرفت ممنون میشم به این ادرس ایمیل کنه kalhor7@ymail.com

فرض کنید که میخواهیم عملیات محاسباتی را بر روی اعداد صحیحی انجام دهیم
که اندازه آنها خارج از توانایی سخت افزار در نمایش آن اعداد صحیح است.در
چنین حالتی باید از نرم افزار جهت نمایش و اجرای عملیات بر روی اعداد
صحیح بزرگ استفاده نمود.یک روش مشخص برای نمایش یک عدد صحیح بزرگ ،
استفاده از ارایه ای از اعداد صحیح است.با توجه به کد داده شده کلاس را
پیاده سازی کنید؟

main(){

large_int m(100);
ایجا یک عدد صد رقمی با مقدار اولیه صفر

cin>>m;
if(.........){
large_int n=m;
cout<<n++;
m=++n;
m=10+n;
cout<<m;
cout<<m+1020;
cout<<m-n;
m=m+n;
}
cout<<m;
return 0 ;

mahdi math

New Member
لایک ها
61

یه سوال البته بگم که من کامپیوتری نیستم (ریاضی) برای شروع برنامه نویسی اگه زبان جاوا کار کنم میتونم برای اندروید برنامه بنویسم ممنون میشم راهنمایی کنید:17:

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

یه سوال البته بگم که من کامپیوتری نیستم (ریاضی) برای شروع برنامه نویسی اگه زبان جاوا کار کنم میتونم برای اندروید برنامه بنویسم ممنون میشم راهنمایی کنید:17:
آره
جاوا یا c# باید کار کنین

sinanajafi

New Member
لایک ها
0

[FONT=&quot]با استفاده از محیط گرافیکی برنامه ای بنویسید که ویژگیهای زیر را داشته باشد ([/FONT][FONT=&quot]memory test[/FONT][FONT=&quot])[/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]8 کلید را در یک فرم درنظر بگیرید که به صورت تصادفی رنگ آنها باید تغییر کند [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]یک شمارنده نیز در این صفحه قراردارد که تعداد کلیدهایی که رنگ آنها تغییر می نماید را نمایش میدهد .شمارنده از 1 شروع شده و به صورت افزایشی (یک واحد یک واحد) افزوده می شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]با کلیک کاربر بر روی کلید شروع ابتدا بر اساس شماره شمارنده کلیدها به صورت تصادفی تغییر رنگ داده و سپس کلید شروع غیرفعال می شود[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]حال کاربر باید تغییر آنها را به خاطر بسپارد با همان ترتیب تغییر رنگ کلیدها بر روی آنها کلیک کند [/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]در صورتیکه کاربر اشتباه کند شمارنده دوباره از یک اغاز به کار می نماید و در صورت درست عمل کردن او یک واحد به شمارنده اضافه می شود و کلید شروع مجددا فعال می شود.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

[FONT=&quot]FileStream fs = new FileStream(@"j:\1\data.txt", FileMode.Create);[/FONT]
[FONT=&quot]BinaryWriter w = new BinaryWriter(fs);[/FONT]
[FONT=&quot]for (int i = 0; i < 11; i++)[/FONT]
[FONT=&quot]w.Write(i);[/FONT]
[FONT=&quot]w.Close();[/FONT]
[FONT=&quot]fs.Close();[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
این چه کاری انجام میده

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

سلام
یه درخواستی از بچه ها داشتم
من یه برنامه sort یا مرتب سازی ساده دارم
میخواستم اگه کسی میتونه با void اونو بنویسه اینجا بزاره
دانلود فایل txt

contest1234

New Member
لایک ها
0

سوال من اینه:
اعداد 1 تا 10ملیون را در نظر بگیرید.می دانیم پر مقسوم علیه ترین عدد در بین این اعداد ، عدد 8648640 است که 448 مقسوم علیه دارد.چهارمین پر مقسوم علیه ترین عدد در این بازه چیست؟ (یعنی اگر اعداد را بر اساس تعداد مقسوم علیه هایشان مرتب کنیم ، اولین عدد 8648640 است ، چهارمین عدد لیست چیست؟)

saeede

New Member
لایک ها
0

سلام.من یه کد برنامه ریزی خطی با visual studio (زبان برنامه ریزی سی شارپ) نوشتم.قراره که مدل حل بشه و جواب تابع هدف رو گزارش بده. ولی قراره که 30 بار حل بشه و 30 تا داده مخصوص به خودش رو بخونه و 30 تا جواب تابع هدف گزارش بده. ولی توی صفحه خروجی خطا میده که بیش از یک عدد برای تابع هدف پیدا شده و فقط اولی رو مینویسه و بقیه رو نمینویسه. فکر میکنم علت اینه که باید عدد داخل تابع هدف در هر بار اجرای حلقه پاک بشه و جواب جدید محاسبه بشه. (البته فکر میکنم اشکال این باشه) کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

سلام.من یه کد برنامه ریزی خطی با visual studio (زبان برنامه ریزی سی شارپ) نوشتم.قراره که مدل حل بشه و جواب تابع هدف رو گزارش بده. ولی قراره که 30 بار حل بشه و 30 تا داده مخصوص به خودش رو بخونه و 30 تا جواب تابع هدف گزارش بده. ولی توی صفحه خروجی خطا میده که بیش از یک عدد برای تابع هدف پیدا شده و فقط اولی رو مینویسه و بقیه رو نمینویسه. فکر میکنم علت اینه که باید عدد داخل تابع هدف در هر بار اجرای حلقه پاک بشه و جواب جدید محاسبه بشه. (البته فکر میکنم اشکال این باشه) کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کد رو قرار بدین
و بگین قراره دقیقا چیکار کنه این کد

mbarani

New Member
لایک ها
0

سلام
من یه برنامه می خوام بنویسم آخرشو گیر کردم
میشه به من کمک کنید
یه مثال:
10 تا کارگر هستند که در 7 روز هفته می خوان کار کنن #c خودکار ساعت و روز کار رو بده بیرون

sa1378

New Member
لایک ها
1,077

سلام
من یه برنامه می خوام بنویسم آخرشو گیر کردم
میشه به من کمک کنید
یه مثال:
10 تا کارگر هستند که در 7 روز هفته می خوان کار کنن #c خودکار ساعت و روز کار رو بده بیرون
اصلا نفهمیدم مسئله چی هست
مسئله کامل رو لطفا بزارین

mbarani

New Member
لایک ها
0

اصلا نفهمیدم مسئله چی هست
مسئله کامل رو لطفا بزارین
چند تا معلم هستن که هر کدوم درس خواسی رو تدریس می کنه و برنامه کلاسی رو #c برای یک یا چند کلاس بنویسه برای شنبه تا پنج شنبه

آخرین ویرایش توسط مدیر

silimore

New Member
لایک ها
0

سلام و خسته نباشید .
من میخوام یه برنامه بنویسم که بتونم باهاش یه سری ( مثلا 100 تا ) فایل zip رو انتخاب کنم که برام extract کنه و پسورد هر کدوم از فایل ها 6 حرف اخر اسم خود فایل هستش .
ممنون میشم کمک کنین .

neda5353

New Member
لایک ها
0

سایتی رو طراحی کردم برای استفاده از یک سری امکانات رفاهی برای دانشگاه مشکل من این هستش که این امکانات به صورت برنامه های از قبل نوشته شده و در زمانبندی های مشخص به مراکزی اعلام میشه و به دلیل محدود بودن این امکانات تقلب صورت میگرفت برای رفع این مشکل کد ملی رو ملاک جستجو قرار دادم ولی باز مواردی از تقلب بود با دردسر پایگاه داده کل پرسنل رو بدست آوردم و الان با استفاده از query می تونم اطلاعات کامل رو از پایگاه داده به وسیله همون مقدار کد ملی واکشی کنم حالا مشکل من این هست چطوری میشه و آیا دستوری هست برای این که این اطلاعات رو در حافظه کش مرورگر یا .... نگه داری کنه تا مثلا رکورد نام و فامیل و ..... را در فرمی که از قبل آماده کردم بشونه و فقط قابلیت خواندن داشته باشه و بعد برای چاپ نمایش بده زبان برنامه نویسی جاوا هستش و اگه از Jquery بشه که حل بشه عالی هستش

ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

سایتی رو طراحی کردم برای استفاده از یک سری امکانات رفاهی برای دانشگاه مشکل من این هستش که این امکانات به صورت برنامه های از قبل نوشته شده و در زمانبندی های مشخص به مراکزی اعلام میشه و به دلیل محدود بودن این امکانات تقلب صورت میگرفت برای رفع این مشکل کد ملی رو ملاک جستجو قرار دادم ولی باز مواردی از تقلب بود با دردسر پایگاه داده کل پرسنل رو بدست آوردم و الان با استفاده از query می تونم اطلاعات کامل رو از پایگاه داده به وسیله همون مقدار کد ملی واکشی کنم حالا مشکل من این هست چطوری میشه و آیا دستوری هست برای این که این اطلاعات رو در حافظه کش مرورگر یا .... نگه داری کنه تا مثلا رکورد نام و فامیل و ..... را در فرمی که از قبل آماده کردم بشونه و فقط قابلیت خواندن داشته باشه و بعد برای چاپ نمایش بده زبان برنامه نویسی جاوا هستش و اگه از Jquery بشه که حل بشه عالی هستش

بالا