nashinas

New Member
لایک ها
0
پاسخ : هر سوال برنامه نویسی دارید بپرسید(C++,C#,java)

سلام،پروژه دارم باموضوع احرازهویت بااستفاده ازمکانیزم (oas ssl) در اوراکل که بایدکدنویسی بشه.آشنایی ندارم وزمانمم محدوده.خواهش میکنم راهنمایی کنیداصلن بلدش نیستم

m***m

New Member
لایک ها
0

سلام . من ویژوآل استودیو 2013 رو روی لب تاب 64 بیتیم نصب کردم و الانم باc++ یه برنامه جمع ساده نوشتم. حالا چجوری کامپایلش کنم ؟

Sadegh76

New Member
لایک ها
0

سلام دوستان،امیدوارم حالتون خوب باشه
سوالم درمورد یه سایت هستش که آموزش jqueryواینها هستش بعدش کد به همراه نتیجه نمایش کد رو نشون میده اما من نمیدونم چطوری باید این کدهارو داخل کامپیوتر خودم وبرای قالب سایت خودم بذارم تا اجرا بشه فقط میدونم باید از قسمت دانلود سایت یه کتابخونه اطلاعاتی به عنوان منبع کدها دانلود کرد اما نمیدونم به چه درد میخوره وباید دقیقا چطوری کدها روداخل سایت خودم به اجرا دربیارم ممنون میشم راهنماییم کنید
برید این قسمت سایت مثلا این ویژگی روبخام بذارم چیکار باید کنم؟؟؟لطفا دقیق بهم بگید//لطفا زود اگه میشه چون عجله دادم
Menu | jQuery UI
باتشکر

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

سلام دوستان،امیدوارم حالتون خوب باشه
سوالم درمورد یه سایت هستش که آموزش jqueryواینها هستش بعدش کد به همراه نتیجه نمایش کد رو نشون میده اما من نمیدونم چطوری باید این کدهارو داخل کامپیوتر خودم وبرای قالب سایت خودم بذارم تا اجرا بشه فقط میدونم باید از قسمت دانلود سایت یه کتابخونه اطلاعاتی به عنوان منبع کدها دانلود کرد اما نمیدونم به چه درد میخوره وباید دقیقا چطوری کدها روداخل سایت خودم به اجرا دربیارم ممنون میشم راهنماییم کنید
برید این قسمت سایت مثلا این ویژگی روبخام بذارم چیکار باید کنم؟؟؟لطفا دقیق بهم بگید//لطفا زود اگه میشه چون عجله دادم
http://jqueryui.com/menu/
باتشکر

jamal_ch

New Member
لایک ها
0

سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید دوستان و همکاران گرامی

میخوام برای مثال زیر یک دیتابیس طراحی کنم لطفا راه حلتون رو بیان کنید نحوه تعریف جداول از نظر شما چطور باشد بهتر است

مثال : هر یوزر با ثبت نام یک گروه بنامش ثبت میشه و همچنین یک یوزر که نشان دهنده مدیر بودن اون گروه است
هر گروه تعداد یوز دارد که مدیر تعریف میکند در نتیجه این یوزر ها میشوند زیر مجموعه گروهی که اول تعریف شده است
حال هم خود مدیر میتواند ماشین هایی ثبت کند هم یوزر هایی که مدیر تعریف کرده است
دستگاهایی که مدیر ثبت میکند و دستگاهایی که کاربران تعریف میکنند جزئی از این گروه میشوند

مدیر میتواند مشخص کند هر یوزر چه تعداد از ماشین ها را ببیند
مدیر تمام ماشین های گروه را میبیند
هر یوزر فقط ماشین هایی که مدیر اجازه داده است میبیند

نکته اصلی اینه هر یوزر فقط ماشین های خودشو میبینه و یوز مدیر کل ماشین گروه خودشو میبینه
با تشکر و احترام

rds1355

New Member
لایک ها
0

سلام خسته نباشین .
یه فایل exe دارم که بعد از نصب داخل رجیستری ویندوز آدرس سرور آپدیت آنتی ویروس نود 32 رو تغییر میده به آدرس مورد نظر خودش .اینکه کجای رجیستری این تغییرات رو انجام میده رو میدونم ولی مطمعن نیستم جاهای دیگه هم تغییراتی اعمال میکنه یا خیر . شما میتونین کمکم کنین تا بفهمم اجرای این فایل دقیقا چه تغییراتی در ویندوز و رجیستری انجام میده ؟ ممنون میشم کمکم کنین

simaa

New Member
لایک ها
0

سلام دوستام(البته جدید)
دانشجوی نرم افزارم ولی برنامه نویسی صفففرم،این ترمم طراحی الگوریتم دارم حالا استاد کد مرتب سازی و ادغام خواسته ازم که بنویسم و توی c++اجرا کنم و جوا بگیرم و پرینتش بهش تحویل بدم
حالا نه برنامه نویسی بلدم نه با نرم افزار کارکردم
لطفاااااااااااااااااااا یکی به داد من برسه
:77:

سلام دوستام(البته جدید)
دانشجوی نرم افزارم ولی برنامه نویسی صفففرم،این ترمم طراحی الگوریتم دارم حالا استاد کد مرتب سازی و ادغام خواسته ازم که بنویسم و توی c++اجرا کنم و جوا بگیرم و پرینتش بهش تحویل بدم
حالا نه برنامه نویسی بلدم نه با نرم افزار کارکردم
لطفاااااااااااااااااااا یکی به داد من برسه
:77:

فردا ساعت 11 باید تحویل بدم

sajjadcr7

New Member
لایک ها
0

[FONT=&quot]سلام خسته نباشید ببخشید بنده در دانشگاه درسی به عنوان شیوه ارائه مطلب دارم که پروژه ای انتخاب شد به عنوان آموزش زبان برنامه نویسی جاوا که کل ارائه باید تا 25 دقیقه کنفرانس بدم به همراه فایل پاورپوینت . حالا زبان جوا هم گسترده اس و تو این زمان محدود تموم نمیشه به نظر شما فهرست فایل آموزشیم چه چیز هایی از این زبان باشه ؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییی کنید جاوا اسکریپت نمیگم زبان جاوا .[/FONT]

iShahnam

New Member
لایک ها
0

من خيلي مبتدي هستم يه جا گير كردم ، نميفهمم.

در سورس زير:
چرا اگر مثلا 5 وارد كنيم جواب ١٢٠ ميشه ؟ مگه در ابتدا factorial 1 گذاشته نشده ؟ هد عددي * ١ خودش ميشه ديگه!!!

#include <iostream>using namespace std;int main() { int n, factorial = 1; cout << "Enter a positive integer: "; cin >> n; for (int i = 1; i <= n; ++i) { factorial *= i; // factorial = factorial * i; } cout<< "Factorial of "<<n<<" = "<<factorial; return0;

MBAkbari

New Member
لایک ها
0

دستوري كه باعث مي شود كه برنامه اجرا شده روي صفحه c++ بماند چيست

mj_77

New Member
لایک ها
0

سلام
جواب این سوالو به زبان برنامه نویسی سی میخواستم .با تشکر
معادله درجه دو زیر را با ضرایب a و b و c درنظر بگیرید:
ax​^2​​+bx+c=0
(ضرایب هیچگاه باهم صفر نیستند.)

برنامه‌ای بنویسید که به ازای دریافت این ضرایب (به ترتیب گفته شده):

• درصورتی که معادله دو جواب متمایز دارد، دو جواب را به ترتیب صعودی چاپ کند(تا سه رقم اعشار)
. درصورتی که یک جواب دارد، آن جواب را چاپ کند.(تا سه رقم اعشار)

• در صورتی که هیچ جواب حقیقی ندارد، عبارت IMPOSSIBLE را چاپ کند.
تذکر

در این سوال شرط «a مخالف صفر» و «b مخالف صفر» برداشته شده است و برنامه شما باید این شرط را چک کند و در این حالت نیز باید بتواند جواب معادله را محاسبه کند.

soheil_322

New Member
لایک ها
0

چرا در صفحه 76 دایتل سی پلاس پلاس نمرات بزرگتر یا برابر 90 از n\ در دستور cout استفاده نکرده و اینگونه نوشته
else if ( grade >= 60) 1
cout << "d"; 2
ولی در دستور پایین از n\ استفاده کرده.
دستور مرکب زبر چرا n\ دارد ولی دستور بالای n\ ندارد
if ( grade >= 60 ) 1
cout << "passed.\n"; 2
else
cout <<"failed.n\; 4
cout << "you must take this cours again.n\"; 5

چرا در صفحه 76 دایتل سی پلاس پلاس نمرات بزرگتر یا برابر 90 از n\ در دستور cout استفاده نکرده و اینگونه نوشته
else if ( grade >= 60) 1
cout << "d"; 2
if ( grade >= 60 ) 1
cout << "passed.\n"; 2
else
cout <<"failed.n\; 4

else if ( grade >= 60) 1
cout << "d"; 2
if ( grade >= 60 ) 1
cout << "passed.\n"; 2
else
cout <<"failed.n\; 4

Mohami

New Member
لایک ها
0
سلام برنامه ای برای c میخوام که ی عدد زوج دریافت کنه بعد بیشترین حاصلضرب اعداد اولی که مجموعشون با اون عدد برابره رو بهم بده
روش حل هم بگین

pooreia

New Member
لایک ها
0
سلام وقت بخیر. من دنبال راه حل سوال صدگان خسته سایت کوئرا به زبان C هستم. سوال در این آدرس هست :
https://quera.org/problemset/3406
من راه حل رو به زبان C++ دارم که پیوست میکنم اما دنبال همین کد به زبان C هستم. خود سوال رو پیوست میکنم. متشکرم

پیوست ها

بالا