Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428
پاسخ : واقعا پتانسيلشو دارين؟؟!

منظورش از دوستان طراحان مرحله 2 بود نه بچه های ایریسک که!!!
راست می گیا.... من خیلی جوگیر سوالای خودمم!!!!!!!!!

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

!!!!!!!!!!:4:

لایک ها
84

به لحظه اي كه مدال طلا1 جهاني رو ميندازن گردنت فكر كن!

"ستاد انرژي بخشي به بچه هاي المپيادي"

:97:

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

سلام
اولا چي خوندي؟
نمونه سوالا را چند درصد ميزني؟چه قدر جواب ميدي؟
آخه اكثرا المپيادي هايي كه دوره نرفتن فكر ميكنن كه مثلا بقيه روزي بيست و سه ساعت و پنجاه و نه دقيقه ميخونن يا مثلا ميگي ق تا آخر قلب گايتونو مي پاشن تو صورتت در صورتي كه اصلا اين طوري نيست اگه توي كلاس هاي آمادگي المپياد شركت كني ميفهمي كه چه قدر گلابي هست تازه اونايي هم كه گلابي نيستن ديگه خدا نيسن اونا هم مث تو يه چيزايي خوندن فقط تفاوتشان اينه كه به خودشون و به مدالشون اونم از جنس طلا اعتماد دارن و واقعا هم قبول ميشن:150:

عجب مشاوريم من
منتظر حضور سبز آسمانيتان هستيم!!
باتشكر
همه كاره سايت
از بیوشیمی ساختار لینینجر و آنزیم لنینجر رو خوندم و روش آزمایشگاهی استرایر رو نگاه کردم ولی سوالاشو زدم بلد بودم تنفس سلولی رو تا حدی خوندم فتوسنتر کامل خوندم البته از روی تایز
از ژنتیک کل ساسان تموم شده ولنیتز هم 6 فصل زدم استنسفیلد هم یک فصل زدم
سلولی و ملکولی دو سه فصل امیری خوندم و چهار فصل آلبرتس و چند تا سوال از کتاب پرابلم آلبرتس زدم
گیاهی هم فقط فتوسنتز خوندم و تشریح برگ رست با کل الهه علوی
از فیزیولوژی قلب و کلیه و ماهیچه و تولید مثل خوندم
تکامل از کمپل کلشو خوندم
اکولوژی هم از کمپل کلشو خوندم
اکولوژی رفتار هم از فصل یک تا پنج وهاب زاده رو کامل خوندم
نمونه سوالا رو هم از دوره 7 به این ور جدی زدم همه بالای پنجاه درصد بوده مثلا آخرین دوره ای که زدم دوره 13 بود که 85 درصد زدم.
چطوره؟ میدونم خیلی مزخرفه.

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

از بیوشیمی ساختار لینینجر و آنزیم لنینجر رو خوندم و روش آزمایشگاهی استرایر رو نگاه کردم ولی سوالاشو زدم بلد بودم تنفس سلولی رو تا حدی خوندم فتوسنتر کامل خوندم البته از روی تایز
از ژنتیک کل ساسان تموم شده ولنیتز هم 6 فصل زدم استنسفیلد هم یک فصل زدم
سلولی و ملکولی دو سه فصل امیری خوندم و چهار فصل آلبرتس و چند تا سوال از کتاب پرابلم آلبرتس زدم
گیاهی هم فقط فتوسنتز خوندم و تشریح برگ رست با کل الهه علوی
از فیزیولوژی قلب و کلیه و ماهیچه و تولید مثل خوندم
تکامل از کمپل کلشو خوندم
اکولوژی هم از کمپل کلشو خوندم
اکولوژی رفتار هم از فصل یک تا پنج وهاب زاده رو کامل خوندم
نمونه سوالا رو هم از دوره 7 به این ور جدی زدم همه بالای پنجاه درصد بوده مثلا آخرین دوره ای که زدم دوره 13 بود که 85 درصد زدم.
چطوره؟ میدونم خیلی مزخرفه.
می بخشید شما دوره سیزده را 85 درصد زدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا آن جا که من می دونم حتی بالاترین درصدهای دوره سیزده به 70 درصد هم به زور می رسید . دارید شوخی می کنید؟؟؟؟ یا می خواید روحیه تضعیف کنید؟؟؟

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوره سیزده 85؟!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ والا من مرحله 1 دوره 13 رو هم 85 نزدم........میدونی دیگه درصد یعنی از صد!!!! مثلا از 200 نمره 85 بزنی 85 درصد نمیشه!!!!!!گفتم شاید اشتباه محاسباتی داری!!!!

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

دوستان می دونم درصد یعنی چی من نمره دوره سیزدهم شد 157.5 از 185 نمره که مساوی با 85 درصد تازه این امتحان رو تو مدرسه از ما گرفتن که ما بعدن فهمیدیم این دوره 13 بوده در ضمن بقیه بچه هامون هم خیلی خوب زدن یکی شد 80 بقیه هم بین 60 تا 70 شدن. البته تضعیف روحیه نشه مثلا سوال آنزیم دوره 13 رو قتی به ما آنزیم درس می دادن اولین سوالی بود که به ما دادن و گفتن حل کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوستان دیگه المپیادو بزارین زمین یه مدرسه پیدا شده دوره سیزدهو بچه هاش فول مارک میکنن دیگه ما ها چیکار میکنیم؟؟؟؟! ببینم فقط یه سوال:تا حالا از مدرستون چند نفر م 2 قبول شدن؟!!!!؟؟؟؟؟

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

دوره سیزده 85؟!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ والا من مرحله 1 دوره 13 رو هم 85 نزدم........میدونی دیگه درصد یعنی از صد!!!! مثلا از 200 نمره 85 بزنی 85 درصد نمیشه!!!!!!گفتم شاید اشتباه محاسباتی داری!!!!
حالا شما اون درصد رو ول کن ببین بقیه رو خوب خوندم من از مرحله 1 به این ور خیلی قوی کار کردم

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

آقا جان مدرسه ما بجای اینکه به ما درس بده از اول حی از این سوالا حل می کرد مثلا ما یک درسی رو نخونده بودیم ولی مجبور بودیم ازش سوال حل کنیم برای همین حل سوالمون بد نیست ولی اوضاع حفظیاتمون خرابه خوب دوره 13 هم که اکثرش حل کردنی بود دیگه.

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﺣﺎﻻ ﮐﻪ ﺑﺤﺚ ﺩﻭﺭﻩ ۱۳ﺷﺪ .ﮐﺴﯽ ﻣﯽ‌ﺩﻭﻧﻪ ﮐﻔﺶ ﺣﺪﻭﺩﺍ ﭼﻨﺪ ﺑﻮﺩﻩ ؟؟؟

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

دوستان دیگه المپیادو بزارین زمین یه مدرسه پیدا شده دوره سیزدهو بچه هاش فول مارک میکنن دیگه ما ها چیکار میکنیم؟؟؟؟! ببینم فقط یه سوال:تا حالا از مدرستون چند نفر م 2 قبول شدن؟!!!!؟؟؟؟؟
مسعود جان بی خودی خودت را عذاب نده ..... ما که n برابر این خوندم درصدمون نصف این بنده خدا نشده .... یا ما خنگیم یا شما iq بالای 200 داری!!!!

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

مسعود جان بی خودی خودت را عذاب نده ..... ما که n برابر این خوندم درصدمون نصف این بنده خدا نشده .... یا ما خنگیم یا شما iq بالای 200 داری!!!!
من نمی خواهم بی ادبی کرده باشم ولی میدونید که تو المپیاد ملاک اصلی خوندن نیست ، خوندن هم مهمه ولی همه چیز خوندن نیست. چرا که بعضی ها بوده اند که n برابر شما خونده اند ولی حتی مرحله 1 هم قبول نشده اند.

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﺑﺎﺑﺎ ﺩﻋﻮﺍﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﺮﯾﺪ ﯾﻪ ﺟﺎ ﺩﯾﮕﻪ.
ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻪ ﮐﻒ ﺩﻭﺭﻩ ۱۳ ﭼﻦ ﺑﻮﺩﻩ ؟

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

ﺑﺎﺑﺎ ﺩﻋﻮﺍﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺒﺮﯾﺪ ﯾﻪ ﺟﺎ ﺩﯾﮕﻪ.
ﮐﺴﯽ ﻧﻤﯽ ﺩﻭﻧﻪ ﮐﻒ ﺩﻭﺭﻩ ۱۳ ﭼﻦ ﺑﻮﺩﻩ ؟
اینجا کسی دعوا نمیکنه اگه ناراحتین شما برین جای دیگه:p.....کف 13 حدود 30 40 درصد شایدم کمتر

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

منم فکر می کنم حدود 35 بوده .

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

اره بابا ما خنگیم:4: من رفتم کنکورمو بخونم:4:

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺳﻬﺮﺍﺑﯽ .ﺷﻤﺎ ﺣﻖ ﺍﺳﺘﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﮔﺮﺩﻧﻢ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺩﺭﺳﺕ .ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﺤﺚ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭﻧﻈﺎﺭﻩ ﮔﺮ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﯿﺪ ﮐﻪ ﻟﺤﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﻫﺎ ﺟﻮﺭ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻪ .
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻗﺼﺪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻣﺮﺣﻠﻪ ۲ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺧﻮﺩﻡ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﮐﻨﻢ.ﭘﺲ ﺳﺨﻦ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﯿﺪﺍﺭﻡ.ﺧﺪﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ .:)

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

من نمی خواهم بی ادبی کرده باشم ولی میدونید که تو المپیاد ملاک اصلی خوندن نیست ، خوندن هم مهمه ولی همه چیز خوندن نیست. چرا که بعضی ها بوده اند که n برابر شما خونده اند ولی حتی مرحله 1 هم قبول نشده اند.
من کسی را نمیش ناسم که n برابر من خونده باشه و مرحله اول قبول نشده باشه (مگر این که سندرم داون داشته! و در ضمن من هم خیلی نخوانده ام) بعدشم من دارم می گم اصلا بالاترین درصدهای دوره سیزده هم در صدشون به 70 نمی رسه ( از المپیادی های سال های قبل پرسیدم) آن وقت می گی من 85 درصد زدم؟؟؟؟ می شه تو این چند روزه دوره چهارده هم حل کنی !! شاید این یکا بتونی 100 درصد بزنی؟؟؟

بالا