لایک ها
84
پاسخ : واقعا پتانسيلشو دارين؟؟!

بعضي ها مدرسه هاشون باهاشون انواع سوالارومعلماكارميكنن وقتي هم كه امتحاني گرفته ميشه اونا ايده هاي سوالا رو از قبل ميدونن به راحتي سوال حلميشه الان هممون خودمونو با قبلمون مقايسه بكنيم ميبينيم كه وقتي ايده هاي جديد سوالا فهميديم حل سوالا خيلي آسون ترشده چون ايده هاي خيلي سوالا يكي هس فقط مدل سوال فرق كرده...
آخه چرابايد المپ فيزيك ورياضي و... مخصوصارياضي اكثربچه هاش از تهران باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني اونا باهوشاشون هرسال بيشتره؟؟!!!!!!!!!!!!!!
چون كه باهاشون انواع سوالا حلشده وانواع ايده هاي مختلفو يادگرفتن سركلاس ولي دليل نميشه هرسال اين همه اين شهر قبولي بده به خاطر كاركردن زياده كه تازه ميگن سوالاشون ته كشيده....
به هوش بستگي داره ولي بعضي هاشرايطشون فرق ميكنه خيلي به نفعشون هست.شهرهاي معروفو ميگم.

لایک ها
84

بي خودي تعجب نكنيد اصلاكار شاقي نيست!!!تازه خودشم قبولداره!!!منكه اصلاتعجب نكردم ازهمون اول.ميخواستم يه چيزي بنويسم همون اول گفتم چيز مهمي نيست.........

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

ﺧﻄﺎﺏ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺳﻬﺮﺍﺑﯽ .ﺷﻤﺎ ﺣﻖ ﺍﺳﺘﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﮔﺮﺩﻧﻢ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺩﺭﺳﺕ .ﻭﻟﯽ ﺍﮔﺮ ﻣﺜﻞ ﻣﻦ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﺤﺚ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭﻧﻈﺎﺭﻩ ﮔﺮ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﯿﺪ ﮐﻪ ﻟﺤﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﻫﺎ ﺟﻮﺭ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻪ .
ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﻗﺼﺪ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻣﺮﺣﻠﻪ ۲ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺧﻮﺩﻡ ﻭﺑﻘﯿﻪ ﺭﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﮐﻨﻢ.ﭘﺲ ﺳﺨﻦ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﯿﺪﺍﺭﻡ.ﺧﺪﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ .:)
1)استادی درجه ای نیست که هر بچه ای مثل من بتواند به ان برسد،در نتیجه اگه سوالی پرسیدین جوابی داده شده صرفا یه راهنمایی بوده...
2)اگه لحنم کمی تند بود عذر میخوام...هم از شما هم از جناب زیست شناسی!

m.biology

New Member
لایک ها
319

سلام عليكم جميعا!!!
من يه چند ساعتي نبودم تا اومدم صفحات دو برابر شده بود بابا ايول خوشم اومد
اولا من نميدونم اين سرلشكر اردلان چرا اين قدر اعتماد به نفس داره عزيز من تموم المپيادي ها ميگن مهم خوندن نيست يهو ديدي تو كه n برابر اين دوستمون و يك m ام يه بنده خداي ديگه خوندي m برابر اون بنده خدا و يك n ام اين دوستمون بزني ربطي به خوندن نداره مهم حل مسئلس
دوما ببينيد سوالا را به دو دسته حفظي و استدلالي تقسيم نكنيد خيلي از سوالا با استفاده از يك پايه (حفظي) و يه ايده (استدلال) حل ميشه و اين نوع سوالا بهترين نوع سواله مث سوال فيزيولوژي سال پيش البته قسمت ساختار قلب كه نه يا سوال اسيدوز دوره سيزده كه همه عاشقشن حالا هرچي سوال بره سمت حفظي بروبكس خرخون خوششون مياد و هرچي استدلالي بروبكس ايده ميده خوششون مياد
سوما واقعا ايول به دوستاني كه حتي تا ده هزارم درصد كف مرحله دو را هم حساب ميكنن ايول خوشم اومد لطفا اگه ميشه با دقت يه هزارم كف مرحله دو امسال را بعد آزمون اطلاع رساني كنيد!!
چهارما كاربر "زيست شناسي" به نظر من شما حد لازم را براي مطالعه را رد كردين حل سؤال را كه ميدونين چه قدر مهمه با توجه به شناختي كه از خودتون دارين مطالعتون را تنظيم كنيد تا از پس سؤالا بر بياييد فقط اينو ميگم كه اصلا كم نخوندي پس نگو كه ميدونم خوب نيست و اينا
پنجما درصد هشتاد و پنج براي ١٣ الحق و الانصاف كار سختيه ولي غير ممكن نيس متذكر ميشم اينجا يه محيط مجازيه پس ممكنه كه كلا ايشون كمپبل را بلد نباشن و يا برعكس مثه يه بچه هاي مدرسه ما كه با يك دهم مطالعه نسبت به من ده برابر نتيجه ميگيره ايشون هم با استعدادشون با اين مقدار مطالعه ٨٥٪ بزنه
ششما جناب آقاي اردلان من كسيو ميشناسم كه ٢n برابر شما خونده قبول نشده توروخدا اين قدر به خودتون مطمئن نباشيد شاخ تر از شماها موندند و بچه تر از شما ها طلا شدن

باتشكر از حضور آبي چمنيتان
همه كاره سايت

آخرین ویرایش توسط مدیر

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

سلام عليكم جميعا!!!
من يه چند ساعتي نبودم تا اومدم صفحات دو برابر شده بود بابا ايول خوشم اومد
اولا من نميدونم اين سرلشكر اردلان چرا اين قدر اعتماد به نفس داره عزيز من تموم المپيادي ها ميگن مهم خوندن نيست يهو ديدي تو كه n برابر اين دوستمون و يك m ام يه بنده خداي ديگه خوندي m برابر اون بنده خدا و يك n ام اين دوستمون بزني ربطي به خوندن نداره مهم حل مسئلس
دوما ببينيد سوالا را به دو دسته حفظي و استدلالي تقسيم نكنيد خيلي از سوالا با استفاده از يك پايه (حفظي) و يه ايده (استدلال) حل ميشه و اين نوع سوالا بهترين نوع سواله مث سوال فيزيولوژي سال پيش البته قسمت ساختار قلب كه نه يا سوال اسيدوز دوره سيزده كه همه عاشقشن حالا هرچي سوال بره سمت حفظي بروبكس خرخون خوششون مياد و هرچي استدلالي بروبكس ايده ميده خوششون مياد
سوما واقعا ايول به دوستاني كه حتي تا ده هزارم درصد كف مرحله دو را هم حساب ميكنن ايول خوشم اومد لطفا اگه ميشه با دقت يه هزارم كف مرحله دو امسال را بعد آزمون اطلاع رساني كنيد!!
چهارما كاربر "زيست شناسي" به نظر من شما حد لازم را براي مطالعه را رد كردين حل سؤال را كه ميدونين چه قدر مهمه با توجه به شناختي كه از خودتون دارين مطالعتون را تنظيم كنيد تا از پس سؤالا بر بياييد فقط اينو ميگم كه اصلا كم نخوندي پس نگو كه ميدونم خوب نيست و اينا
پنجما درصد هشتاد و پنج براي ١٣ الحق و الانصاف كار سختيه ولي غير ممكن نيس متذكر ميشم اينجا يه محيط مجازيه پس ممكنه كه كلا ايشون كمپبل را بلد نباشن و يا برعكس مثه يه بچه هاي مدرسه ما كه با يك دهم مطالعه نسبت به من ده برابر نتيجه ميگيره ايشون هم با استعدادشون با اين مقدار مطالعه ٨٥٪ بزنه

باتشكر از حضور آبي چمنيتان
همه كاره سايت
این ها درست ولی هر انسانی یه منطقی داره و الان منطق حکم میکنه که یه دانش اموز دومی از مدرسه غیرانتفاعی بعیده 13 رو 85 بزنه واحتمالا داره مردم رو تضعیف روحیه میکنه(دوستان غیر انتفاعی قصد بی ادبی نداشتما فقط به خاطر این گفتم که سال دومی از غیر انتفاعی بعیده مگر نه همیشه طلاهایی از غیر انتفاعیا هم بودن بازم امیدوارم کج فهمی صورت نگیره)

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

كف دوره١٣،٣٣/٢بوده!

ali farshbaf

New Member
لایک ها
171

تو تایپشون اشتباه کردن.فکر کنم منظورشون 33,2بوده.

m.biology

New Member
لایک ها
319

این ها درست ولی هر انسانی یه منطقی داره و الان منطق حکم میکنه که یه دانش اموز دومی از مدرسه غیرانتفاعی بعیده 13 رو 85 بزنه واحتمالا داره مردم رو تضعیف روحیه میکنه(دوستان غیر انتفاعی قصد بی ادبی نداشتما فقط به خاطر این گفتم که سال دومی از غیر انتفاعی بعیده مگر نه همیشه طلاهایی از غیر انتفاعیا هم بودن بازم امیدوارم کج فهمی صورت نگیره)
آقاي سهرابي شما كه دوره بودين از شما بعيد عزيز من ما كه اين بنده خدا را نميشناسيم فقط يه سري اطلاعات داريم همون طور كه ممكنه ايشون فرق سلول را با بافت ندونه ميتونه از اين هم خوف تر باشه من خودمم گفتم خيلي بعيده ولي غير ممكن نيست ميتونه توشرايط مناسب با توضيحاتي كه دادم اين كارو بكنه

در آخر از آقاي سهرابي كاربر محترم جناب زيست شناسي و خداي روحيه و مطالعه جناب آقاي ard 11 درخواست گفت و گو و اعلام نظر در كمال آرامش و در اوج مودت دارم
چون وقتي تو بحث نباشين متوجه ميشين كه لحن ها لحن هاي خوبي نيست بو فتنه ميده
جميعا ممنون
همه كاره سايت

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

اصلا هیچ کس می گم دوره 13 را 85 نزده چه دومی چه سومی چه سمپادی چه غیرسمپادی ....
به هرحال امیدوارم این دوستمان از ما دلخور نشده باشد .

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

همون دیگه گفتم بین سی و چهل...پارسالم 60 بود....امسال هم با توجه به روند سوالات م1 احتمال زیاد 40 تا 50 خواهد بود

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

اصلا هیچ کس می گم دوره 13 را 85 نزده چه دومی چه سومی چه سمپادی چه غیرسمپادی ....
به هرحال امیدوارم این دوستمان از ما دلخور نشده باشد .
میدونم سر امتحان که غیر ممکنه ولی حالا کسی بشینه خونه با فراغ خاطر شاید بتونه نزدیک این درصد بره!.....من هم امیدوارم دلخوری ایجاد نشده باشه فقط یکم جالب بود مگر نه قصد توهین به کسی رو نداشتم...واقعا اگه ایشون انقد باهوش هستن امیدوارم به حقشون برسن

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

آقاي سهرابي شما كه دوره بودين از شما بعيد عزيز من ما كه اين بنده خدا را نميشناسيم فقط يه سري اطلاعات داريم همون طور كه ممكنه ايشون فرق سلول را با بافت ندونه ميتونه از اين هم خوف تر باشه من خودمم گفتم خيلي بعيده ولي غير ممكن نيست ميتونه توشرايط مناسب با توضيحاتي كه دادم اين كارو بكنه

در آخر از آقاي سهرابي كاربر محترم جناب زيست شناسي و خداي روحيه و مطالعه جناب آقاي ard 11 درخواست گفت و گو و اعلام نظر در كمال آرامش و در اوج مودت دارم
چون وقتي تو بحث نباشين متوجه ميشين كه لحن ها لحن هاي خوبي نيست بو فتنه ميده
جميعا ممنون
همه كاره سايت
توصیه حکیمانه جنابعالی را سرلوحه کار خویش قرار داده و فصل الخطاب قلمداد میکنیم، به این امید که کسی مخصوصا برادر/خواهر زیست شناسی از دست ما ناراحت نباشند و وقتی ما را دیدند دم گوش ما نچسبانند!!! برای جنابعالی از درگاه ایزد منان موفقیت همراه با سلامتی مسالت مینمایم...والسلام علیکم

parsa-bio

New Member
لایک ها
177

من از biologist artist و البته از moinchinaie تشکر می کنم که حرف من رو تایید کردن من گفتم که خیلی زیاد با ما سوال کار کردن در نتیجه ایده ها رو داشتیم پس زیاد کار تعجب بر انگیزی نکردیم
دوما از مسعود جان و اردلان هم عذر خواهی می کنم بخاطر اینکه اگر لحنم بد بوده
خلاصه دم مرحله 2 ما رو حلال کنید دیگه

parsa-bio

New Member
لایک ها
177
لایک ها
84

هميشه سعي كنيد حرف ميزنيد روشون يكم دقت كنيد بي خودي جو نديد.وقت بقيه تلف ميشه.
كاملا كلي گفتم.

parsa-bio

New Member
لایک ها
177
لایک ها
84

بچه هاچه لحظاتيه!!!نه جاي مطلب جديد آنچناني خوندن نه جاي تغيير مسير....ميخواي چندروز ديگه نتيجه كارايي رو كه كردي بري پياده كني.
(نگفتم استرس بيادسراغتون)
فقط دعا........
التماس دعادارم.

بالا