m.biology

New Member
لایک ها
319
سلام عليكم خوب هستين؟؟!؟!؟
اين تايپيك جهت برقراري اعتدال در زمينه روحيه المپياد زيست شناسي ايجاد شد
به اين صورت كه دوستاني كه سرشار از روحيه هستند اونم از نوع كاذب و حقيقي مياند و به دوستاني كه مستحق روحيه هستند كمك مي كنند و براي آخرتشان توشه جمع مي كنند
تجربه نشان داده كاربراني چون آقاي سهرابي(masoud-s) و ... سرشار از روحيه هستند كه بنده از طرف مديريت سايت از برادران و خواهران مذكور درخواست مساعدت فكري دارم
و كاربراني از جمله خود من و محمدرضا(mohammad reza) و ... مستحق اين كمك ها هستيم
در پايان قبل از وقوع جنجال هاي احتمالي از همه ي دوستان معذرت مي خواهم
با تشكر
همه كاره سايت

آخرین ویرایش توسط مدیر

m.biology

New Member
لایک ها
319
پاسخ : واقعا پتانسيلشو دارين؟؟!

سلام دوباره اومدم كه اولين نظر مال خودم باشه
ببينين يه استان هر چه قدر هم كه شاخ باشه غير تهران خفه كنه فوقش ده تا يا دوازده تا قبولي بده خب پس بايد مثلا من تو كل استانم جزو ده نفر اول باشم !!!!!!!!!!!!!!!!
خوب خداييش نيستم البته اميد به خدا ولي خوب من تو مدرسه مون فقط دو سه تا دومي خوف و رقيب دارم چه برسه به سوما و بقيه بچه ها
در هرصورت من تلاشمو مي كنم ان شا الله اگر قسمت باشه قبوليم....

همچنان منتظر حضور دوستان هستيم
همه كاره سايت

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

لطفا مطالب کم اهمیت را به بعد از مرحله دو موکول کنید ...
بعد مرحله دو جواب می دم...

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

بیش ترین چیزی که به نظر من می تواند به شما کمک کند فکر کردن به سوالاتی است که من و دیگر دوستان طرح کرده ایم.

لایک ها
84

خداكمك كنه ان شاالله به همه.نتيجه خوبي بگيريم.توكل برخدا كه لياقتشو داشته باشم وداشته باشيد:123:

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

دوست عزیز درباره ی من اشتباه فکر نکن این روزا همه به من میگن چرا اینفدر افسرده ای اونوقت شما میگی سرشار از روحیه؟؟!! ما همگی تسلیم اراده خداییم هر چه او بخواهد...

لایک ها
84

باافسردگي مبارزه كن. منم جديدا نميدونم چراپارسال واسه مرحله2 اينجوري نبودما اما احساس ناراحتي ميكنم يه لحظاتي.مخصوصاوقتي ميگم اگه تلاشام نتيجه نديده يا خداي نكرده....
آخه نميخوام باالمپياد خداحافظي كنم...

m.biology

New Member
لایک ها
319

سلام
اولا دوست خوبم ard11 جان اشتباه نكن كه حل سوال پنجاه درصد كاره چون اگه روحيه خراب باشه همون چيزايي را هم كه خوندي نميتوني جواب بدي پس دست كم نگير و در كنار سوال سعي كن با روحيه درست و حسابي بري سر جلسه
بعد درجواب آقاي سهرابي و بقيه دوستان بايد بگم بهترين راه براي غلبه بر افسردگي اينه كه مدام به خودتون گوشزد كنين كه بدون شك هيشكي از قبولي در مرحله دو و بعد كسب مدال طلا بدش نمياد ولي فراموش نكنين كه همه ي شما از اينكه المپيادي شدين راضي هستين و اگه قبول هم نشين
١-تو دانشگاه در دروس پزشكي از بقيه الحق و الانصاف بالاترين
٢-عوض اينكه بشينين دروس مزخرف كنكور را حفظ كنين رفتين دنبال چيزي كه واقعا بش علاقه مندين
٣-بدون شك براي همه شما المپياد جزو بهترين رويداد هاي زندگي بوده هرچند دوره خودش كلي شيرينه ولي تا حالاش انصافا شيرين بوده نبوده؟؟!؟
٤-كنكور براي يه دانش آموز المپيادي يه شوخي بي مزس كه با صرف يه سال ميتونه بهترين رتبه ها را كسب كنه كه اونم دليل داره دليلش اينه كه يه دانش آموز كنكوري از كنكور ميترسه چون سخت ترين آزموني كه باهاش داره رو به رو ميشه ولي يه المپيادي با سخت تر از اينا رو به رو شده پس از كنكور نميترسه و با يك سوم مطالعه نسبت به بقيه مي تونه بهترين رتبه ها را بگيره همون طور كه اين چند ساله مخصوصا سال آخر نتايج كنكور نشون داده
خسته شدم چه قدر حرف زدم...!
با تشكر
همه كاره سايت:150:

لایک ها
84

سلام
اولا دوست خوبم ard11 جان اشتباه نكن كه حل سوال پنجاه درصد كاره چون اگه روحيه خراب باشه همون چيزايي را هم كه خوندي نميتوني جواب بدي پس دست كم نگير و در كنار سوال سعي كن با روحيه درست و حسابي بري سر جلسه
بعد درجواب آقاي سهرابي و بقيه دوستان بايد بگم بهترين راه براي غلبه بر افسردگي اينه كه مدام به خودتون گوشزد كنين كه بدون شك هيشكي از قبولي در مرحله دو و بعد كسب مدال طلا بدش نمياد ولي فراموش نكنين كه همه ي شما از اينكه المپيادي شدين راضي هستين و اگه قبول هم نشين
١-تو دانشگاه در دروس پزشكي از بقيه الحق و الانصاف بالاترين
٢-عوض اينكه بشينين دروس مزخرف كنكور را حفظ كنين رفتين دنبال چيزي كه واقعا بش علاقه مندين
٣-بدون شك براي همه شما المپياد جزو بهترين رويداد هاي زندگي بوده هرچند دوره خودش كلي شيرينه ولي تا حالاش انصافا شيرين بوده نبوده؟؟!؟
٤-كنكور براي يه دانش آموز المپيادي يه شوخي بي مزس كه با صرف يه سال ميتونه بهترين رتبه ها را كسب كنه كه اونم دليل داره دليلش اينه كه يه دانش آموز كنكوري از كنكور ميترسه چون سخت ترين آزموني كه باهاش داره رو به رو ميشه ولي يه المپيادي با سخت تر از اينا رو به رو شده پس از كنكور نميترسه و با يك سوم مطالعه نسبت به بقيه مي تونه بهترين رتبه ها را بگيره همون طور كه اين چند ساله مخصوصا سال آخر نتايج كنكور نشون داده
خسته شدم چه قدر حرف زدم...!
با تشكر
همه كاره سايت:150:
همه كاره سايت خسته نباشيد!همش درس اما آدم اگه خداي نكرده قبولنشه بايدكناره يري كنه حداقل يه سال.اما به نظرم من اگه به آدم الهام غيبي هم بشه كه قبولنميشي بازم بايد راه المپ رو ول نكنه.
حالا توكل برخدا ببينيم چه خواهدشد.....

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

حالا انقدر ها هم افسرده نیستم که!!! افسردگیم با افسردگی که تو ذهن همس یکم فرق داره...ترس از قبول نشدن و اینا نیس، قبول نشم فوقش چی میشه؟!هیچی! روز از نو روزی از نو...از این که این مرحله میتونه اخرین مرحله المپیاد باشه یه جوری میشم! البته 99% نمیشه:69:

لایک ها
84

بچه هاورزش وروزانه خوردن بادام گردو وفندق مقدارسرتونين مغزروميبره بالاكه خيلي خوبه.
البته ميدونم كه همتون ميدونيد و پروفسوريد.

m.biology

New Member
لایک ها
319

صحبت يكي از بزگاي سايتو براتون بازگو ميكنم آيريسك در صورتي مفيده كه از درس باز نشين خداراشكر روحيه همه هم خوبه پس همگي برين سراغ خرزدنتون تا ان شا الله همه با هم به اين تايپيك تو دوره بخنديم
آهان راستي سايت طلايي ها[FONT=.HelveticaNeueUI]http://www.talayiha.ir/Book-Questions.htm[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]سوالات خيلي خوبي گذاشته يه سر بزنين[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]راستي از طرف همه از آقاي سهرابي درخواست ميكنم كه اگه از سوالاي دوره سال پيش چيزي در دسترس هست يا خاطرشون هست تو همين تايپيك بزارن تا همه استفاده كنن بازم ممنون
[/FONT]

[FONT=.HelveticaNeueUI]
[/FONT]

[FONT=.HelveticaNeueUI]با تشكر[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]همه كاره سايت[/FONT]

آخرین ویرایش توسط مدیر

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

صحبت يكي از بزگاي سايتو براتون بازگو ميكنم آيريسك در صورتي مفيده كه از درس باز نشين خداراشكر روحيه همه هم خوبه پس همگي برين سراغ خرزدنتون تا ان شا الله همه با هم به اين تايپيك تو دوره بخنديم
آهان راستي سايت طلايي ها[FONT=.HelveticaNeueUI]http://www.talayiha.ir/Book-Questions.htm[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]سوالات خيلي خوبي گذاشته يه سر بزنين[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]راستي از طرف همه از آقاي سهرابي درخواست ميكنم كه اگه از سوالاي دوره سال پيش چيزي در دسترس هست يا خاطرشون هست تو همين تايپيك بزارن تا همه استفاده كنن بازم ممنون
[/FONT]

[FONT=.HelveticaNeueUI]
[/FONT]

[FONT=.HelveticaNeueUI]با تشكر[/FONT]
[FONT=.HelveticaNeueUI]همه كاره سايت[/FONT]
من که این همه سوال با کیفیت درجه یک در سایت مطرح کرده ام ... نشستی دنبال سوال های دوره می گردی؟؟؟

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

خانوم غزال منظور من بودم؟؟؟هه هه،اصن نميدوني كه چقد روحيه دارم!!صد در صد قبولم،1% شك نكنينا!!بابا من يكيو ميخوام كمي بهم روحيه بده،روز به روز دارم بدتر ميشم!اي خداااا:-((((((

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﭘﯿﺶ ﺣﺎﻟﻢ ﺍﻓﺘﻀﺎﺡ ﺧﺮﺍﺏ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍ ﺍﯾﻦ ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﺧﻮﺑﻮ ﺍﺯ ﺁﺩﻡ ﻧﮕﯿﺮﻩ .ﺑﺎﯾﻪ ﺟﻤﻠﻪ ﭼﻨﺎﻥ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﻡﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺣﺎﻟﻢ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺷﺩ:)

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

و البته هیچ وقت پاراگراف دو تا مانده به اخر مقدمه ی وهاب زاده رو هم فراموش نکنین! بسیار حرف ارزشمندیه

Ardavan

Well-Known Member
لایک ها
428

و البته هیچ وقت پاراگراف دو تا مانده به اخر مقدمه ی وهاب زاده رو هم فراموش نکنین! بسیار حرف ارزشمندیه
منظورت دقیقا کدام جملات است؟

ssasadeghi

New Member
لایک ها
83

ﻣﻦ ﺑﺎﺯﻣﯿﮕﺮﺩﻡ ﻭﻣﯿﺒﯿﻨﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺗﯿﺰﺭﻭﺗﺮ ﺩﺭﭘﯿﺶ ،ﻭﻧﻪ ﺩﺭ ﺟﻨﮓ ﺑﺮﺩ ﺑﺎ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﻭ ﻣﮑﻨﺖ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻓﻬﻤﯿﺪﻩ ﺗﺮ ،ﻭ ﻧﻪ ﺗﻮﻓﯿﻖ ﺑﺎ ﮐﺎﺭﺩﺍﻥ ﺗﺮ،ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺨﺖ ﻭ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﺮ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺩﺧﯿﻞ ﺍﺳﺖ .

Masoud-s

New Member
لایک ها
1,171

و من بازمیگردم و میبینم که در دنیا...

m.biology

New Member
لایک ها
319

سلام
اولا وهاب زاده قشنگ بود ايول به دوستاني كه حتي مقدمه كتاباراهم ميجوند
دوما بابا ما هر چي ميخايم از در صلح وارد شيم اين برادر اردلان از در جنگ وارد ميشه بابا سوالاي شما عالي اجازه ميدي سوالا دوره را هم حل كنيم عجب گيري كرديم ها!!!:150:
البته تو اين وانفساي آيريسك بهت حق ميدم فكر تايپيكا خودت باشي
سوما من نميدونم چرا همه گير دادن كه ما روحيه نداريم فهش نميدم كه ميگم روحيه دارين خيلي هم خوبه چرا بدتون مياد گارد مي گيرين
درضمن آقاي سهرابي بدون توجه به صحبت هاي دوست عزيزمان در كنار سوالات گهربار ايشان اگه سوال از دوره دارين ارائه بدين لطفا!!!

با تشكر
همه كاره سايت

بالا