bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014
پاسخ : پزشکی تبریز یا تهران؟

بله. درسته من در مورد ایشون نمیتونم نظری بدم.

هر چند 20-25 سال پیش که پزشکی رشته اول بود و دندون دوم بود. پدر من رتبشون به دندون تهران رسید و پزشکی تبریز ولی رفتن پزشکی تبریز( بااینکه خونشون تهران بود) و وقتی ترم تابستونه رو تو تهران گرفتن یه سال. گفتن تبریز اساتید بیشتر زحمت میکشیدند نسبت به تهران و بیشتر وقت میذاشتند. البته نمیدونم الان هم همین شرایط هست یا نه!
البته اساتید همه وقت می ذارن.....ولی این نکته رو در نظر داشته باشین ک پدرتون ترم تابستونه رو رفتن تهران ! اگه ی سال ب عنوان مهمان تو دانشگاه تهران درس می خوندن....اون وقت فک کنم نظرشون عوض می شد...چون الان ک استادا فوق العاده ان و کتابخونه شون ک اصلن حرف نداره و تجهیزاتش ک محشره!!!!.......ولی بازم نمی شه قضاوت کرد چون من فقط سردر دانشگاه تبریزو دیدم..فقط همین!

M-Behmaram

New Member
لایک ها
164

تا جايي كه من ميدونم نميشه از دانشگاه تهران انتقالي گرفت اگه دوستان اطلاع دقيقي دارن بگن...

sheida_khajir

New Member
لایک ها
56

بابا خود كسي كه اين سوالو برسيده نيس كه!
دوست عزيز من جاي شما باشم ميرم از كسايي كه رتبشون ميرسيده و تبريز زدن و همينطور كسايي كه تهران زدن ميبرسم! بيدا كردن اين آدمام كار سختي نيس! تو تبريز به وفور يافت ميشن!
ولي منم بودم تهران ميزدم!
راستش جقدر بجه هاي تبريز اينجا زيادن! نمي دونستم!!!!

Moonlight

New Member
لایک ها
533

البته بر عکسشم میشهیه ذره سختهشرایط خاصی داره
بله اگه یه نفرو پیدا شه که بخواد از تهران یه شهر دیگه بره میشه این کارو کرد .البته مثه اینکه میگن الآن کمی سخت شده و علاوه بر پول و کسی که حاضر باشه جاشو عوض کنی یه خورده دردسر دیگه هم داره

لایک ها
1,804

اولا تو قرار نیست دم به دیقه پاشی بری میانه
قبول؟؟؟
80% مسیر تهران میانه هم که اتوبانه
دیگه مشکلت چیه؟؟

kim.kl

New Member
لایک ها
151

دوست عزیزم بیا یه چیزیو مشخص کنیم اول!! 99 درصد کسایی ک میان تهران ادامه تحصیل بر نمیگردن شهرشون!! یه جورایی موندگار میشن تو تهران!! نمونه ی بارزش مامان بابای منن!! بابام سال56 عمران تهران قبول شد و از کرمان اومد تهران!! الان سال 91 هستش و تو این مدت فقط 3 بار رفته اونجا سر بزنه ک یکیشم تو انقلاب فرهنگی بوده ک دانشگاها تعطیل بودن!! مامانم هم سال 62 پرستاری شهید بهشتی قبول شده و از شهرش ک اونم تو آذربایجان بوده اومده تهران و اینجا زندگی میکنه!! فقط تهران نیس دختر داییم از تهران رفته تبریز برای درس ولی اونجا تشکیل خانواده داده و زندگی میکنه!! یکیم میشناسم ک ب خاطر کمک ب مردم محروم روستاشون تو اردبیل کنکور تجربی داد ک ب اونا خدمت کنه ولی الان ک فوق تخصص مغز داره سالی ی بارم نمی ره اونجا!!
حالا شما دوس داری تا آخر عمرت این شهر لعنتی تهرانو تحمل کنی؟!؟
یه موضوع دیگه!! تو رتبه بندی دانشگاهای ایران تبریز 6 ام و تهران اوله!! ولی ب نظرم کسی ک هدفش طبابت معمولی باشه و نه پژوهش زیاد براش فرقی نخواهد داشت!!

Moonlight

New Member
لایک ها
533

من خودم اومدم!!!سلام!:4:اصرار خانواده به اینه ک برم تهران ، میگن خونمون که تبریز نیس، راحت از میانه سوار قطار میشی میری تهران ، اما از میانه به تبریز باید با جاده رفت که اونم اتوبان نیست.اما خودم بنا به دلایلیییییی میخوام برم تبریز ، حالا به نظرتون چه کنم؟ به نظرتون ارزش داره@؟!؟راستی ، انتقالی از دانشگاه های شهر تهران به تبریز سخته؟تو شرایط پردیس پور سینا و همت تهران نوشته ممنوعیت انتقالی و مهمان ، واسه شهید بهشتی ننوشته ، به نظرتون میشه از شهید بهشتی به تبریز انتقالی گرفت یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید.
سال 81 دخترعموم از دانشگاه تهران (پزشکی) رفت اصفهان (چون خونشون اونجا بود) و جاشو با دختر آقای x که اصفهان قبول شده بود عوض کرد .الآن شرایط احتمالن خیلی عوض شده ولی از تهران به تبریز فکر کنم آسونه ولی تبریز به تهران سخته ولی فکر نکنم غیر ممکن باشه (البته اون موردی که من گفتم طرف آدم معمولی نبود ،شاید واسه افراد عادی غیر ممکن باشه )

daryab

New Member
لایک ها
163

البته من یکی را می شناسم که تو تبریز درس خونده میگه علوم پایهش تعریفی نداره ولی بقیش خوبه.اگه به رتبه بندی دانشگاه ها هم نگاه کنی تبریز فک کنم11 ولی تهران 1.در هر حال تصمیم با شماست باید ببینید خیلی سختتون نیست.

فاطیا

New Member
لایک ها
0

سلام ....حالا مگه شما 2 شدین؟؟؟؟:13: من خودم باشم میرم تهران:96:

yanar Ot

New Member
لایک ها
180

البته من یکی را می شناسم که تو تبریز درس خونده میگه علوم پایهش تعریفی نداره ولی بقیش خوبه.اگه به رتبه بندی دانشگاه ها هم نگاه کنی تبریز فک کنم11 ولی تهران 1.در هر حال تصمیم با شماست باید ببینید خیلی سختتون نیست.
من قبل از انتخاب رشته از اقاي كلاهدوزان پرسيدم..ايشون راضي بودند يعني گفتند كه سطح دانشگاه خوبه(اخه گويا شايعه كرده بودند كه ايشون از دانشگاه تبريز راضي نيس ولي خودشون تكذيب كردند اينو)
و الان كه من دانشجوي اين دانشگاهم بايد بگم كه به نظر من تو علوم پايه فرقي نميكنه چون رفرنسها يكيه ودر اخر هم كه امتحان علوم پايه هم يكيه..فقط بايد كتابارو خوند
اين نكتته رو هم بايد اضافه كنم كه _خيلي مهمه:دي_رتبه ي يك كشوري تو امتحان پري انترني شهريور امسال از دانشگاه ما بود...پس فاصله ي تهران با تبريز خيلي نيست

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1,804

اون رتبه ی کلهههههههههههه
تو علوم پزشکی تبریز پنجمه

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

خببببببببببب معلومهههه تهران برید دیگه...!!!
اگه فک میکنید از نظر عاطفی و روحی لطمه نمیخورید چون به صلاحتونه اونجا بمونید و ماهی 1 یا 2 بار برید خونه.
در هر صورت اگه من جاتون بودم میرفتم دانشگاه تهران.
موفق باشید

REZA_ZAREIE

Well-Known Member
لایک ها
329

خببببببببببب معلومهههه تهران برید دیگه...!!!
اگه فک میکنید از نظر عاطفی و روحی لطمه نمیخورید چون به صلاحتونه اونجا بمونید و ماهی 1 یا 2 بار برید خونه.
در هر صورت اگه من جاتون بودم میرفتم دانشگاه تهران.
موفق باشید
آغاز كننده اين تاپيك الان انتخاب رشتشو كرده و معلوم شده بايد كجا بره و تو دانشگاه كيف ميكنه تازه نصيحت معني نداره . در كل بايد بحث كرد كه اونم ديگه سوال نميخواد...

Soroosh Hz

New Member
لایک ها
8

چو دانی و پرسی سوالت خطاست!
معلومه که تهران

بالا