B.mikaniki

New Member
لایک ها
567
پاسخ : چه بلا هایی سر معلماتون آوردید؟!

ولی خوشم میاد معلمای مرد خیلی با جنبه ان دبیر شیمیمون همیشه روپوش سفید میپوشید یه روز رو صندلیش گچ قرمز و صورتی و له کردیم ریختیم بعد رفتیم از تو حیاط یه کم کود شیمیایی تازه آوردیم ریختیم صفا داد. ولی خیلی باجنبه بود فقط یه کم جلسه بعد تعجب کرد و گفت من پسرا رو دیده بودم ولی دخترا نه.

یه بارم واسه دوستم تو مدرسه تو سالن اجتماعات تولد گرفته بودیم بعد شمعاش از اونایی بود که خاموش نمیشد یهو دیدیم گوشه سالن اجتماعات اتیش گرفته یه دودی بلند شد همه با کفشامون پریدیم روش تا خاموش شد آخه داشت پرچم جمهوری اسلامی رو میسوزونداونم تو روز 21 بهمن و سال پیش که میدونی دیگه چه خبر بود از اون موقع به بعد همه جا دوربین گذاشتن..............

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132

[font=&quot]یه روز هفت هشت نفری روی میز کلاس نشستیم بعد بقیه میز هل می دادن که یهو یکی از پایه هاش شکست بعد برای اینکه کی نفهمه رفتیم از دفتر چب نواری گرفتیم یه جوری ظاهر نما شد (البته اولش می خواستیم ساعت اخر بعد اینکه همه رفتن با میز یکی از کلاسا عوضش کنیم) روز بعد یکی از معلمامون که یه کم چاق بود و عادت داشت دستش رو میز میذاشت اومد سر کلاس بعد همه منتظر بودند یهو دستش و گذاشت و .....................ما هم که .................. [/font]​

[font=&quot]زنگ تفریح دوباره از دفتر چسب گرفتیم تا دو سه روز کارمون این بود, دیگه میز از بس افتاده بود کاملا داغون بود بعدش تا یه چند روزی میز نداشتیم ....... [/font]​

[font=&quot] [/font]​

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

ما پارسال يه معلم پرورشي داشتيم خيلي گنده بود يه چيزي مثل غول بيابوني.پايه ي صندليش يخرده شل بود ولي طوري نبود كه بيفته با بچه ها پايه رو شل شل كرديم بيچاره همين كه نشست افتاد زمين:59:چون سنگين بود حس كرديم زلزله شده:91:خلاصه كلي خنديديم

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

نه يه چيزي رو از يه نفر شنيده بودم ميگفت هر چقدر بچه ها باهوش تر باشند شرياشون بد تره يكي از مدارس خوب بچه هاش 4-5 سال بيش نصفه شب اومدن در مدرسه رو با دستگاه جوش جوش دادن فرداش تا ساعت 11 هيچكي نرفت تو مدرسه آتشنشاني اومد و... بچه مديرمون اينو تعريف كرده منبع معتبره

amir.ekhlasi

New Member
لایک ها
183

کارای شری که ما میکنیم به معلما هم حال میده (البته نه تو اون لحظه ولی بعد از خاطرش حال میکنند)

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136

ولی ما با معلملمون خوبیم، خیلی کم پیش میاد این کارارو بکنیم حتی امسال هم تو پیش که 80 درصدشون مردن بازم رابطمون خیلی دوستانس

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

بايد معلم بدو بد بهش كرد
سال اول يه كاري كردن بچه ها معلم زبانمون قهر كرد بعد از 6 ماه ديگه نيومد مدرسه آخه دماغشو عمل كرده بود سوژه شده بود

david_73

New Member
لایک ها
28

من یه بار تو راهنمایی معلممو اذیت کردم فرستادم دفتر
مدیر گفت تو خجالت نمیکشی
گفتم نه
گفت الان زنگ میزنم به بابات
گفتم بزن
بیچاره خیلی رو اعصابش راه رفتم اخر هم زنگ زد به بابام و ...

badgirl

New Member
لایک ها
14

از یکی از دبیرامون زیاد خوشم نمیومد بعد منتظر موندم وقتی از کلاس اومد بیرون یکی از دوستام که فوق العاده چاق و هیکل بودو هل دادم محکم خورد به دبیرمون(دبیرمون فوق العاده ریزه میزه بود)بعد دختره افتاد رو دبیره...بیچاره داشت له میشد!!!:123:

melikaaaaa

New Member
لایک ها
136

ما تو کلاسامون جلوی تخته سکو داریم بچه ها میز معلمو گذاشتن لبه ی سکو تا اومد یه کم میز و بده جلو بشینه رو صندلی میز پرت شد پایین شکست معلممونم گفت خوووب باید جریمه بدم بهتون منم حواسم نبود یهو گفتم اقا به خدا ما نبودیم ... معلممونم خندش گرفت گفت مث اون دختره تو وروده اقایان ممنوعه!!!!

Achilles

New Member
لایک ها
208

این جریان شکستن پایه ی میز مثل اینکه به همه ی مدارس سرایت کرده ها !
بچه های مدرسه ما هم همین بلارو سر دبیر فیزیکمون اوردن .
دبیرمون عادت نداره بشینه روی صندلی 99.99 % اوقات میشینه لبه میز بچه ها هم از فرصت استفاده کردن و حال این دبیرو گرفتن !

دبیر دین و زندگی هم که امسال فکر نکنم دیگه بیاد کلاس ما چون دیوونش کردیم . پایین رو بخونید :
دبیر وارد کلاس می شود :
نماینده کلاس: صلوات
بچه ها : الله اکبر ،الله اکبر خامنه ای رهبر ،مرگ بر ضد ولایت فقیه
یکی از بچه ها: تکبیر
بقیه بچه ها : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
یکی دیگه از بچه ها : برای غافلگیریه اموات صلوات
بقیه بچه ها : الله اکبر ،الله اکبر خامنه ای رهبر ،مرگ بر ضد ولایت فقیه
چند باری سر همین موضوع نصیحت شدیم و دفتر رفتیم اما فایده ای نداشت !:188: تا اینکه دبیره بیخیال شد و خودشم میخندید.:160:
شماهم امتحان کنید خیلی باحاله !:38:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Rezvan.gh

Active Member
لایک ها
132

همین امسال زنگ کامپیوتر معلم نیومد سر کلاس ما هم خودمون میخواستیم بریم سایت یه دفه یه خانمه اومد سر کلاسمون حالا این خانم کی بود؟؟؟؟ دبیر مطالعات مرکز دبیرستان بود اومده بود درباره پژوهش برامون توضیح بده .......:102:
اه اه اه کی حوصله داشت؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟:31::155:
خلاصه بعد یه کم داد و بیداد یه داد زد همه ساکت شدن بعد دوباره داد زد بنویسین:42: ما هم شروع کردیم به نوشتن :228:هی گفت و گفت و گفت مانیم ساعت نوشتیم بعد گفتیم نمیشه کپی بگیرین اینارو؟؟؟؟:26:
اصلا انگار نه انگار :193:......... همش میخوند میخوند میخوند ما هم که ..........
دیدیم فایده نداره شروع کردیم اول ادامس جویدن هر کی ادامس داشت به همه میداد دیدیم :35:بازم افاقه نمیکنه شروع کردن به صداهای موزون :210:....... بقیه هم دقیقه ای یه بار شروع میکردن به خندیدن ولی مگه این خانمه از رو میرفت!!!!!!!!:28:
نه خیر اینقد مسخره بازی کردن که دیگه داشت میترکید (چاق هم بود) بعد عصبانی شد :::81:

اصلا شما لیاقت ندارین من بیام سر کلاستون ...:94:
شما رو باید بذارن بزنین تو سر و کله همدیگه .......:83: :24:
دفه دیگه من سر این کلاس نمیام ....:93:
اصلا شما رو چه به پژوهش ؟؟!!!؟؟:165:
بعدشم رفت بیرون :103:ما هم شروع کردیم به بزن وبکوب :221:تا معاون اومد و .........:70:

david_73

New Member
لایک ها
28

ما که همش طبق معمول در حال فرار بودیم ... زنگ عربی و دین و زندگی و ادبیات تو ساندویچی بودیم
زنگ فیزیک هم تو بستنی خونه :204:
ولی جالبترین خاطر رو میخوام تعریف کنم
یه روز دوستم مست بود سر خودش نبود ... از این اشغالا خورده بود ... اومده بود سر کلاس ... یه دستمال تبریزی هم بسته بود دور سرش مثه دخترا شده بود
خلاصه معلم با عصبانیت وارد کلاس شد ظاهرا اعصاب نداشت
"این چه وضیه مرد حسابی مگه دانش اموز نیستی از کلاس برو بیرون تا نفرستادمت دفتر "
"اقا معلم با من ازدواج میکنی"
همه از خنده روده بر شدیم
معلمم که دیگه ...

faezeh iq

New Member
لایک ها
135

ما هم یه تابستون که مدرسه واسمون کلاس گذاشته بود یه دبیر شیمی واسمون اوردن ما زیاد باهاش حال نکردیم حرکات اضافی زیاد داشت :85::85:
خلاصه جلسه بعد که رفتیم مدرسه هیچ کدوممون سرکلاس نرفت:3::3: همه رفتیم قایم شدیم جالب اینجا که همه به دستشویی ها پهان برده بودن :24::24:غوغایی بود تو دستشویی سیل عظیم جمعیت می دیدی حال می کرد:148::148: خلاصه دبیره اومد در دستشویی ما هم از پشت درو قفل کردیم :119: اونم هی با مشت میزد رو در می گفت بیاید بیرون ابرومو بردید :64::64:ما هم نرفتیم بیرون دبیره که رفت مدیر اومد در دستشویی گفت یه دبیر شیمی نشونتون بدم :226::226:اتفاقا همین کارم کرد بدترین دبیر رو واسمون اورد نامرد:159::159::214::214:
یه دفعه دیگه هم سر کلاس حرفه:)148::148:)نشسته بودیم معلمه خیلی حساس بود به سروصدا:107::107: ما هم قرار گذاشتیم تخمه ببریم سرکلاس خلاصه همه سر کلاش با یه بسته تخمه نشستیم :203::203:
خلاصه وسطای زنگ همه به طور هماهنگ شروع کردیم به تخمه خوردن یهو بوش تو کلاس پیچید معلمه گیج شده بود تخمه های کی رو بگیره :159::159:ما هم تا اخر زنگ نهضت ادامه دادیم تا این که کفری شد :85::85: اونم مرحمت کرد دو نمره از نمره هامون کم کرد :180::180:نامرددددددد:13::13:

marzieh.s

Active Member
لایک ها
115

ما دبیر ادبیاتمون حساسیت شدید به بوی عطر داشت و سریع صداش میګرفت و تند تند سرفه میکرد
تقریبا آخرای سال بود یاد ګرفته بود هر جلسه امتحان میګرفت ماهم هرچی عطرو اسپری و ادکلن بود زدیم رو میز و پرده ی کنار معلم
انقد بو زیاد بود معلممون حالش بد شد وجلسه ی بعد ګفت هرکس این کارو کرده ازش نمیګذرم !!!!!!!!!!!!!!!!هنوزم دارم از عذاب وجدان میمیرم:2:

S@n@m

New Member
لایک ها
42

اینی که میخوام بگم سوتی یکی از بچه هاست یه مقدار هم غیر اخلاقیه با اجازه :دی

سوم که بودم بابای یکی از بچه ها گوشیشو ازش گرفته بود منم گوشیمو آوردم که با بی افش بحرفه
دبیر ما هم که مرد بود و مشنگ نفهمید و این دوستم هم همچنان داشت سرکلاس حرف میزد و لاو میترکوند. منم که از درس هیچی نمیفهمیدم اعصابم خورد شد بهش توپیدم بسه دیگه! قطعش کن! کلاس برگشتن طرف ما! سکوووووووووت!
دوستم هم طفلی هول شد هندزفری رو کشید رفت رو اسپیکر صدای پسره بلند شد: نه عزیزم شما خانوووومی :دییییییی
کلاس رفت رو هوا :دیییی

البته اون سال کسر انضباط هم بهم تعلق گرفت:29:

Fatima !!!!!

New Member
لایک ها
101

من خودم که جرات این کارایی که شما گفتین رو ندارم ولی یه بار معلممون گفت برام اب قند بیارین بچه ها بجاش براش اب نمک اوردن !!!!!!!!

happymoj

Active Member
لایک ها
150

ما که معلمامون به این کارا عادت داشتن اصلا زورشون بهمون نمی رسید سر کلاس هر کاری می خواستیم می کردیم اون بدبختم کاری نمی تونست بکنه:226:

kiki75

New Member
لایک ها
116

یادمه تو راهنمایی معلم فیزیکمون خیلی(واقعا شرمنده)با بینی اش شماره میگیرفت:)حتی وقتی بهت نگا میکرد
ما شروع کردیم به شمردن این کاراش در 1 ساعت و فهمیدیم در هرشاعت 64 بار دست تو بینی اش میکنه(واقعا ببخشید)
هنوز که هنوز تمام بچه های دوره ما ادا شو در میارن:)

یک بار هم تابستون سر کلاس المپیاد تو جا گچی پر لجن کردیم(لجن تازه از رودخونه:) )بعد چنتا سوسک مرده هم گذاشتیم:):202:

aida-v

New Member
لایک ها
32

مام یه معلم روبوکاپ داشتیم (مرد بود) باهاش حال نمیکردیم خیلی بد درس میداد یه بار با بچه ها جمع شدیم که چیکار کنیم چیکار نکنیم که این اقا رو از مدرسه بندازیم بیرون ....
خلاصه اینکه بچه ها لطف کردن مایع دسشویی ریختن رو سویچش و سویچه سوخت .. :206::206:
ولی خداییش ادم با جنبهای بود ها هیچی بهمون نگفت .. دمشم گذاش رو کولش از مدرسه در رفت

بالا