F-narges-F

New Member
لایک ها
143
پاسخ : چه طور ساعات مطالعاتي رو بالا ببريم

سلام به همگی ...
با موسیقی که من کاملا مخالم...
اما تجربه ی شخصی خودم رو می گم برای افزایش انگیزه ...
من هر وقت مثلا توی اخبار یا توی هر برنامه ی دیگه دارن درباره ی کنکور نشون می دن(مخصوصا گزارش های حسینی بای
:90:) من خود به خود انگیزه ام میره بالا...
یا حتی مثلا وقتی توی اینترنت دنبال نفرات برتر کنکور می گردم و حرف هاشون رو می خونم ...
حتی موقعی که توی مدرسه معلم هامون میان سر کلاس درباره ی کنکور حرف می زنن ، من کلی انرژی می گیرم...
البته بعضی ها گفته بودن که فکر کردن به هدفت انگیزه رو بالا می بره ولی روی من تاثیری نداره ... یعنی هر چی هم بشینم به هدفم فکرکنم قرار نیست نتیجه بده...
و دیدن و شنیدن و خوندن روی من تاثیر داره...
پیشنهاد می کنم اخبار کنکوری و چیزای مربوط به کنکور رو ببینید و بخونید و حتی از دانلود کنید و هر وقت احساس کردید انگیزه ندارید بشینید نگاه کنید...(یا حتی بایستید و نگاه کنید
:4:)
البته قرار گرفتن توی جو (اتمسفر!!) مدرسه و دیدن دوستان باعث میشه که بیشتر درس بخونیم پس اگه توی تابستون خیلی حس درس خوندن نداشتید، طبیعیه!!!
از اول مهر به بعد بهتر میشه...

موفق باشید...

آخرین ویرایش توسط مدیر

hossein-bio

New Member
لایک ها
48

به نظر من هر یه ساعت ونیم یه ربع استراحت کردن میتونه موثر باشه .
فکر کردن به هدفی که آدم داره به خاطر رسیدن به اون تلاش میکنه هم میتونه برای نگرانی از آینده خیلی خوب باشه .

S.E.J

New Member
لایک ها
175

بله متوجه شدم .
اما دقیقا به خاطر عقیدتی بود که سراغش رفتم . نه به خاطر اینکه صرفا کمک به درسم بکنه چون از کسی نشنیده بودم که میتونه کمک کنه . چند بار شد که گوش میدادم متوجه تاثیرش شدم .
اما خب نتیجه گیری این میتونه باشه که برای هر کسی فرق داره . یه کسی صرفا با گوش کردن به یک موسیقی تمرکزش به هم میخوره و نمیتونه در س بخونه .
یکی میبینید با موسیقی مذهبی انس میگریره . یکی با پاپ یکی با ....
که این موضوع به خود شخص بر میگرده .
ببخشید میشه لینک یکی از نوحه هایی ک باهاش تمرکز میگیرین بذارین ک ما هم امتحان کنیم؟

AHZolfaghari

Well-Known Member
لایک ها
1,654

ببخشید میشه لینک یکی از نوحه هایی ک باهاش تمرکز میگیرین بذارین ک ما هم امتحان کنیم؟
بفرمایید
ذاکرین بزرگترین تارنمای دانلود نوحه و مداحی اهل بیت (ع)

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بفرمایید
http://zakerin.ir/13356.html

shabnam 3

New Member
لایک ها
710

باسلام
من نظرات سایر دوستان رو نخوندم ولی با توجه به تجربه شخصی و نظر مشاوران باید ساعت مطالعه رو کم کم افزایش بدین
خصوصا برای دوستانی انگیزه کافی ندارن یا هنوز تو حال وهوای تابستون به سر میبرن یا به هر دلیلی ساعت مطاعشون پایینه
روز اول شما اگر2-3 ساعت مفید بخونیدکافیه
از روز بعد سعی کنید نیم ساعت تا یک ساعت به ساعت مطالعتون اضافه کنید و این روندو ادامه بدیدن.البته فقط کمیت رو در نظر نگیرید وهمراه با افزایش ساعت مطالعه کیفیت مطالعتون تغییر نکنه .کمیت و کیفیت رو به یک نبت سعی کنید افزایش بدین تا نتیجه مطلوب بگیرین
موفق باشید:53:

بالا