وضعیت
موضوع بسته شده است.

pourymt

New Member
لایک ها
86
پاسخ : کف‌بینی و حاشیه‌های مرحله دوم المپیاد زیست شناسی 1394

سلام به همه.این شماره اصلی باشگاه هستش.توسایت کامپیوتربود7-22019966
دوست عزیز چقدر زنگ بزنیم؟ اون بدبختا که جوابشونو هزار بار گفتن. فقط با این زنگ زدنا به اونا اجازه میدیم که به شخصیتمون توهین کنن. تنها کار الان صبره. شما هم صبر کنید ...

redboy

New Member
لایک ها
208

دوست عزیز چقدر زنگ بزنیم؟ اون بدبختا که جوابشونو هزار بار گفتن. فقط با این زنگ زدنا به اونا اجازه میدیم که به شخصیتمون توهین کنن. تنها کار الان صبره. شما هم صبر کنید ...
مگه من گفتم زنگ بزنید دوست گرامی.گفتم که این شماره اصلی باشگاه

MGH000

New Member
لایک ها
219

الله اکبر!!!! 107 صفحه!!! فقط یه چند ساعتی نبودم ها!!! شما دیگه کی بودید!!! راستی بیاید در این اوقات فراغت یه سلفی بگیریم بفرسفیم واسه ماهه عسل!!!:171:
مارو باید دعوت کنن ماه عسل ... ازمون راز این صبرمونو بپرسن بقیه عبرت بگیرن -_-

لایک ها
137

آقا دقت کردین تو کل ایران چند نفر مثل چی (از جمله خودم) مشتاق دیدن نتایجند؟؟؟؟
هر ثانیه که رد میشه برامون یک دقیقه اس؟؟؟؟
یه فکری به کلم زد...................
اگه همین قدر آدم................فقط همین قدر آدم............دقیقا به همین اندازه............نه بیشتر...........مشتاق دیدار منجی عالم، صاحب الزمان(عج) باشند...........و هر روز تجدید عهد کنند (بجای پست گذاشتن) .......... و هر روز اونو صداش بزنند (بجای زنگ زدن به باشگاه)..................چی می شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوابش خیلی واضحه........

اللهم عجل لویک الفرج:53:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

این چیزیک میگم بیشتر اسمش خرابکاریه تا خاطره...کلانه تنها من..بلکه بقیه دوستام توانایی خاصی در خرابکاری داریم..:99:روز دوم کارسوق زیست شناسی ک توی مشهد برگذار شدتسک دوممون بیوشیمی بود..باید یکسری موادو تیتر میکردیموبه غلظت میرسوندیمو خلاصه ازین کارا..اقا من به افتخار دوست نابغه ام خانم یگانهt1..میخاستیم ازمایشو شرو کنیم...توی بورت( اگ اشتباه نکنم اسم ظرفشو...اخ قاطی میکنم اسمارو همش..)اسید1مولار بود...توجه کردین دوستان..1مولاررر!!!!!!!!!تااومدم اون گیره رو بچرخونم ک اسید تیتربشه..گیره خراب بودو..بکدفعه کل اسیدا سرازیر شدو ماهم دستکشامونو در اورده بودیم..این یگانه خانمم دستش محلوله باز بود ک گرفته بود زیر بورت(شک دار هنوز اسم ظرفه بورته یا پیپت..)وقتی اسیدا داشت میریخت..یگانه هول شد بجای اینک ته ظرف اسیدارو بگیره تو دستشور گرف سمت استاد راهنما!!!!!!!1:207:اوففففففف چه کردیییمممممم..:Dحالا جیغای من بکنار ک فک کردم دست یگانه نابود شد هیچ..اون بنخدا روپوشش از دست رفت..حالا هر چی به یگانه میگه سرشو اونور بگیر..اینم هول شده دور خودش میپیچه..منم دلمو گرفتم مردم ار خندهوگریه..همه قاطی شد..اقا اینا همه رو فاکتور بگیریم این شیرای مدرسه خرابه..دوستان اومدن ظرفارو بشورن ک تحویل بدیم(بیخیال تسک شدیم..)شیرو باز کردیم انگار بمب ترکید یهو ابا پاشید تو صورت استاد دیگمون...:Dواااایییی ...چی شد...:183::183::183:ینی وقتی تصورش میکنم...سرشو اورد بالا از تک تک سلولای صورتش اتیش میزد بیرون...از سز موهاشم اب میریخت:21:دورانی بودا..البته هیچکدوم ازین کارا تقصیر من یکی نبود...یادش بخیر..چه روزای خوشی بود..
عزیزم فکر کنم قبلنم گفتم ولی دست راست من با اسیدسولفوریک ۱۸ مولار دو هفته قبل مرحله ۲ امسال سوخت. ولی زود شستمش درنتیجه زود خوب شد جاشم نموند.
اتفاقا همه شم تقصیر دوستم یگانه بود که در بطری سیاه و شیشه ای اسیدو گذاشت توی دست من....
پوست دستم فقط از خیسی در بطری شروع به کف کردن و حباب زدن و داغ شدن کرد و کلی تاول زد. ولی من خوشم اومد چون شیمیو با گوشت و خونم حس کردم.:)
دوستم بنده خدا ترسید و پرسی ار مسئول که چه بلایی سر من اومده مسئول آزمایشگاه که دستمو دید گفت تبریک میگم عزیزم،سوختی!!!
قیافه معلممون دیدنی بود.. به دوستم گفت حالا این دیوونه ست بردت آزمایشگاه تو چرا رفتی؟ کلا من همه رو توی مدرسه اغفال میکنم تهشم بلاهه سر خودم میاد...
روی شیشه اسیده عکس یه اسکلت کشیده بود و زده بود خطر مرگ...
یعنی خریت در حد......

NGC5139

New Member
لایک ها
252

توجه کردین الان انقدر همه منتظریم و هیچ کاری نداریم و همش تو سایت تاب میخوریم که هر کی بیاد یه نقطه پست کنه طی 2 دقیقه 700 تا لایک میخوره!!!

nafas2000

New Member
لایک ها
34

دقیقا
مردم دلشون برامون ریش میشه:2::2::2::2::2::2::2::2::2:

a.mazraee

New Member
لایک ها
9

اگه همین قدر آدم................فقط همین قدر آدم............دقیقا به همین اندازه............نه بیشتر...........مشتاق دیدار منجی عالم، صاحب الزمان(عج) باشند...........و هر روز تجدید عهد کنند (بجای پست گذاشتن) .......... و هر روز اونو صداش بزنند (بجای زنگ زدن به باشگاه)..................چی می شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جوابش خیلی واضحه........

احسنت!
چه تعبیر زیبا ودقیقی!

y.s.n

New Member
لایک ها
298

اينا كه چيزي نيست سه روز قبل آزمون گردن منو تو مدرسه زنبور زد.تا 6 ساعت فك ميكردم دارم ميميرم.دوستان تجربي هم دستشون درد نكنه داشتن زنگ ميزدن115

nafas2000

New Member
لایک ها
34

خخخخخخخخخخخخخخخخخ:21:

بچگیاممممممممم

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

خخخخخخخخخخخخخخخخخ:21:

anahidpak

New Member
لایک ها
244

آخ گفتی بعد به فرض محال من قبول شدم میام تعریف میکنم قبل مرحله ۲ چه بلا هایی سرم اومد ۱۸فروردین پام رفت رو سوزن سوزنه کامل رفت تو پام خلاصه کارم به اتاق عملو جراحی کشید بعد مامانم رفت مدرسه بگه چرا نمیام معاونمون گفت من فک کردم نشسته تو خونه داره درس می خونه بنده خدا الانم منو میبینه احوال پامو می پرسه تا یه هفته مسکن می خوردم منگ می زدم نمی تونستم درس بخونم بعد گوشم شروع کرد صدا دادن هنوزم که صدا میده بعضی وقتا اینم از بعد مرحله ۲ اون از نهایی های بی نظیرمون اینم از نتیجه بی سابقمون:207::195:

y.s.n

New Member
لایک ها
298

ببخشين ما غير صبر و دعا الآن كار ديگه اي از دستمون بر مياد.

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

اينا كه چيزي نيست سه روز قبل آزمون گردن منو تو مدرسه زنبور زد.تا 6 ساعت فك ميكردم دارم ميميرم.دوستان تجربي هم دستشون درد نكنه داشتن زنگ ميزدن115
منو یه بار زنبور زد کارم به بیمارستان کشید...
از اون به بعد زنبور فوبیا گرفتم..
الان فقط توی دنیا از ۳ چیز میترسم: مار ، زنبور ، دبیر عربی سال دومم:):)
به خدا اون قدر که از این معلمم میترسیدم که شبا هم خوابشو میدیدم...:):):)در حال قهقهه زدن.:):)
این اشیدا که باش اسید پاشی میکنن ۵ مولاره. این ۱۸ بود.:)به خدا میتونست منو دوستمو کل آزمایشگاهو حل کنه.شانس اوردم خداروشکر...
ولی صحنه ای که دستم داشت حباب میزد قیافه ی دوستم دیدنی بود آخه یه کم صدای فش فش هم میداد... ولی من خودم میخندیم.
خوش گذشت در کل..

Sani_2

New Member
لایک ها
547

جوابش خیلی واضحه........

ببین عزیز
امام زمان ما منتظر الکی که فقط دعا میخونه و گریه میکنه نمیخواد
یکی رو میخواد که کمکش کنه
حرف کم بزن ،عمل کن یکم

y.s.n

New Member
لایک ها
298

منو یه بار زنبور زد کارم به بیمارستان کشید...
از اون به بعد زنبور فوبیا گرفتم..
الان فقط توی دنیا از ۳ چیز میترسم: مار ، زنبور ، دبیر عربی سال دومم:):)
به خدا اون قدر که از این معلمم میترسیدم که شبا هم خوابشو میدیدم...:):):)در حال قهقهه زدن.:):)
این اشیدا که باش اسید پاشی میکنن ۵ مولاره. این ۱۸ بود.:)به خدا میتونست منو دوستمو کل آزمایشگاهو حل کنه.شانس اوردم خداروشکر...
ولی صحنه ای که دستم داشت حباب میزد قیافه ی دوستم دیدنی بود آخه یه کم صدای فش فش هم میداد... ولی من خودم میخندیم.
خوش گذشت در کل..
معلمتون رو توبيخ نكردن همه گناها گردن اونه معلماي ما قبل آزمايشگاه يه ماسك ميدن ميگن اصن بو نكنين
ته خلاف ما اينه كه مستقيم به سوختن نوار منيزيم نگا ميكنيم

ArmyA

New Member
لایک ها
148

دوستان!!!!‌‌‌ توجه!

همین الان یه خبر خیلی مهم شنیدم از یه نفر خیلی موثق!!

ظاهرا باشگاه دانش پژوهان دچار مشکلات مالی شده و نتونسته بدهی هاش به شرکت آب و فاضلاب رو بده...
شرکت آب و فاضلاب هم زده آبشونو قطع کرده

تا اطلاغ ثانوی متاسفانه آب باشگاه قطع ه!

دعا کنید هر چه زودتر وصل شه به حق همین شب عزیز!

anahidpak

New Member
لایک ها
244

دوستان!!!!‌‌‌ توجه!

ظاهرا باشگاه دانش پژوهان دچار مشکلات مالی شده و نتونسته بدهی هاش به شرکت آب و فاضلاب رو بده...

مگه اینا روزه نیستن :70:

خوب می خوای نفری یه آفتابه ببیرم دم باشگاه بهشون :21:

ghazal pedia

Well-Known Member
لایک ها
350

معلمتون رو توبيخ نكردن همه گناها گردن اونه معلماي ما قبل آزمايشگاه يه ماسك ميدن ميگن اصن بو نكنين
ته خلاف ما اينه كه مستقيم به سوختن نوار منيزيم نگا ميكنيم
یواشکی رفتیم....فقط مسئول آزمایشگاه بود.اونم حواسش نبود. من میخواستم یه نمک نامحلولو توی آب حل کنم که نمیشد. بعد زد به سرم که محیط رو اسیدی کنیم.
بعد چشمم افتاد به اون شیشه ی سیاه توی کمد تاریک آزمایشگاه... در ضمن, اینجا اهوازه به ما نه ماسک میدن نه دستکش.ولی عملا قاطی کرده بودم.:21:
دوستان!!!!‌‌‌ توجه!

چه ربط داره به جوابای ما؟؟ یعنی چون آب ندارن نیجه نمیدن؟؟ وا...

آخرین ویرایش توسط مدیر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا