وضعیت
موضوع بسته شده است.

infinity31

New Member
لایک ها
0
چه جالب!!! این دفعه درصدام با اونایی که خودم حساب کردم یکی بود، سوال 13 هم درست شده بود(قابل توجه irmath که گفته بود عوض نمی کنن کلیدا روD:)

بچه ها می گم این که درصدهای درسای مختلف تو کنکورهای خونگی هر بار پایین تر بیاد نشونه خوبیه مگه نه؟!!!!!!!!!!!!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
الان این جا کسی هست کارنامشو نداده باشن؟!مردم انقد اومدم رفتم!نمی دونم چرا انقد استرس دارم!

zhrs

New Member
لایک ها
0
yoyo گفت
zhrs گفت
بچه ها یه چیزی.......قلمچی به نظرتون یکم سخت نبود؟؟؟بخصوص چندتا شیمی و همینطور عمومی ها
آره من هم دیدم سخت بود مخصوصا زبان با ریاضی

آخه از قلمچی جانم بعیده از این کارا ..... اون سوال شیمی که گفته بود کربن ها و هیدروژنهای کدام با... اون خیلی خل بود سوالش
بچه های ریاضی ... اگه کسی واسه جمع بندی 3 فصل آخر تحلیلی پیشنهادی داره بگه...تنکس
...من خل شدم

yoyo

New Member
لایک ها
7
zhrs گفت
yoyo گفت
zhrs گفت
بچه ها یه چیزی.......قلمچی به نظرتون یکم سخت نبود؟؟؟بخصوص چندتا شیمی و همینطور عمومی ها

آخه از قلمچی جانم بعیده از این کارا ..... اون سوال شیمی که گفته بود کربن ها و هیدروژنهای کدام با... اون خیلی خل بود سوالش
بچه های ریاضی ... اگه کسی واسه جمع بندی 3 فصل آخر تحلیلی پیشنهادی داره بگه...تنکس
...من خل شدم
چون من فرمولاش رو حفظ کرده بودم زدمش ولی این سوالش واقعا نامردی بود

pirate17

New Member
لایک ها
40
yoyo گفت
zhrs گفت
yoyo گفت
zhrs گفت

...من خل شدم
چون من فرمولاش رو حفظ کرده بودم زدمش ولی این سوالش واقعا نامردی بود
این سوالش باز خوب بود نامردی دینی بود که از 25 تا سوال حداقل 20 تاش با حفظ کردن متن ایه ها بود!(تعداد دقیقشو نمی دونم ببخشید حالا اگه اغراق باشه!
)سوالای اختصاصی ما واقعا در حد معرکه بود!موندم کسی تونسته اونارو تو وقت داده شده کامل جواب بده!!!!

هنوز این سنجش من نیومده
توروخدا کسی اطلاعی نداره چرا واسه مارو نزدن این سنجشامون گم و گور نشن یه وقت!

لایک ها
1,316
zhrs گفت
yoyo گفت
zhrs گفت

...من خل شدم
من سال پیش برای جمع بندی تحلیلی اخلاصه های خودمو + درسنامه های گاج سفید رو خوندم خیلی خوب بود!!!کلا سعی کنید خلاصه های دست نوشته خودتونا با قسمتهایی که زیرش خط کشیدید یا قبلا توش ضعف داشتید رو بخونید
در موررد ماتریس و دترمینان هم حتما سوالایی که قبلا غلط زدید رو حل کنید!بخش ماترسی و دترمینان نیاز به تمرین و مهارت زیاد داره!
موفق باشید

irmath

Member
لایک ها
4
pirate17
اون دفعه برای شهر ما پنجشنبه اومد چون تعداد شرکت کنندگان رفته بالا احنمال اینکه دورتر هم بشه هست
infinity
از آزمون اول روال سنجش اینجوری بوده و سوالهای غلط را درست نمیکرد
درضمن اگه درست کردن ادبیات را مطمئن نیستم ولی میدونم 2تا سوال ریاضی را درست نکردن چون درصد من با اونی که حساب کردم فرق نمیکنه
یه سوال
عبارت " رسیدن به هدف" چندتا تکواژ داره؟
5 یا 4 تا؟

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
هنوز این سنجش من نیومده
توروخدا کسی اطلاعی نداره چرا واسه مارو نزدن این سنجشامون گم و گور نشن یه وقت!
خیلی دیر بیاد دیگه واسه بعد کنکور میاد....!!!

infinity31

New Member
لایک ها
0
رسید/-َن/به/هدف 4تا

J-J

New Member
لایک ها
113
irmath، ادبیات رو درست کردن
از روی درصدی که واسم اومده میگم

bihamta

New Member
لایک ها
345
سلام...
چطورین بچه ها؟؟؟

در ضمن به کنکوریای 90 هم خوش آمد میگم...با اینکه رتبه ام شاید به زور 3 رقمی شه!!!شاید همونم نشه اما از بعد کنکور به طور کمپلت
در خدمت کنکوری های 90 هستیم!!!شما نباید اشتباهاتی که ما کردیم رو بکنید!

pirate17

New Member
لایک ها
40
ادبیاتو درست کردن ولی شیمیو نه!ریاضی کدوم سوالش غلط بود من غلطی ندیدم!!؟

bihamta

New Member
لایک ها
345
ای بابا!!!!
بی خیال بابا....
این سنجش مزخرف وقتی دقیقا ور داشته سوالای کنکورا رو بدون جابجا کردن گزینه داده،تو متن سوال اشتباه داره شما موثق حسابش میکنید؟؟؟؟
اره درصد شیمیه منم اشتباه زده!!!!خوب که چی؟؟؟چیکار میشه کرد!

mecha

New Member
لایک ها
0
معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام جزييات ميزان پاسخگويي و تعداد سوالات كنكور89، گفت: زمان پاسخگويي و سطح دشواري سوالات كنكور امسال نسبت به سال گذشته يكسان است.
دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌و‌گو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به تفاوت‌هاي كنكور امسال نسبت به دوره گذشته، گفت: در كنكور 88 داوطلبان دو پاسخنامه عمومي و تخصصي دريافت مي‌كردند كه امسال بر اساس تمهيدات انديشيده شده، فقط يك پاسخنامه دريافت مي‌كنند.
وي افزود: در كنكور سال گذشته گروه‌هاي آزمايشي علوم تجربي و علوم انساني دو دفترچه تخصصي دريافت مي‌كردند؛ ولي در آزمون امسال هر گروه آزمايشي فقط يك دفترچه تخصصي دريافت خواهد كرد.
خدايي با بيان اينكه سوالات آزمون عمومي واختصاصي براي كليه داوطلبان به صورت تستي چهارگزينه‌اي است،خاطرنشان كرد: سوالات دقيقا از كتب اعلام شده دوره دبيرستان و پيش دانشگاهي طراحي شده است.
[center:8871b254f4]چيدمان سوالات اين دوره از آزمون بر اساس طرح شخصي سازي نسبت به كنكور 88 متفاوت است [/center:8871b254f4]

معاون سازمان سنجش با تاكيد بر اينكه مهلت پاسخگويي به سوالات همانند سال گذشته است، خاطر نشان كرد: چيدمان سوالات اين دوره از آزمون بر اساس طرح شخصي سازي نسبت به دوره 88 متفاوت است.
وي با بيان اينكه كليه داوطلبان بايد به سوالات دفترچه شماره يك يعني دفترچه سوالات عمومي پاسخ دهند، اظهاركرد: تعداد سوالات دروس عمومي كنكور 89 شامل زبان و ادبيات فارسي، زبان عربي، فرهنگ و معارف اسلامي و زبان انگليسي هر كدام 25 سوال است كه داوطلبان بايد در 75 دقيقه به آنها پاسخ دهند.
خدايي افزود: همچنين داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در دفترچه اختصاصي بايد به 55 سوال رياضيات، 45 سوال فيزيك و 35 سوال شيمي در 175 دقيقه پاسخ دهند.
وي ادامه داد: براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم تجربي هم يك دفترچه اختصاصي در نظر گرفته شده است كه بر اساس آن بايد به 25 سوال زمين شناسي در مدت زمان20 دقيقه پاسخ دهند و براي مدت پاسخگويي به سوالات دفترچه شماره 3 با 30 سوال رياضي، 50 سوال زيست شناسي،30 سوال فيزيك و 35 سوال شيمي، 155 دقيقه و براي 20 سوال بهياري ويژه بهياران شاغل دارنده ديپلم بهياري 20 دقيقه در نظر گرفته شده است.
معاون سازمان سنجش با اشاره به تعداد سوالات در گروه آزمايشي علوم انساني، گفت: براي داوطلبان گروه آزمايشي علوم انساني هم يك دفترچه براي پاسخگويي به 20 سوال رياضي و 15 سوال اقتصاد 35 دقيقه و براي پاسخگويي به 30 سوال زبان و ادبيات فارسي، 20 سوال زبان عربي، 30 سوال تاريخ و جغرافيا،20 سوال علوم اجتماعي، 25 سوال فلسفه و منطق و20 سوال روانشناسي 130 دقيقه و 20 سوال اصول و عقايد و فقه ويژه دارندگان مدرك پيش دانشگاهي علوم و معارف اسلامي نظام جديد 20 دقيقه در نظر گرفته شده است.
به گفته وي، همچنين در گروه آزمايشي هنر، براي پاسخگويي به30 سوال درك عمومي هنر،30 سوال درك عمومي رياضي و فيزيك 65 دقيقه و براي 20 سوال ترسيم فني، 20 سوال خلاقيت تصويري و تجسمي، 20 سوال خلاقيت نمايشي، 20 سوال خلاقيت موسيقي و 20 سوال خواص مواد 100 دقيقه در نظر گرفته شده است.
خدايي تصريح كرد: داوطلبان مي‌تواند به70 سوال زبان تخصصي (انگليسي، فرانسه و آلماني) در 105 دقيقه پاسخ دهند.
[center:8871b254f4]نحوه نمره دهي كنكور 89 همچون كنكورسالهاي گذشته است [/center:8871b254f4]

وي با بيان اينكه در تست‌هاي 4 گزينه‌اي براي هر پاسخ صحيح 3 نمره مثبت و براي پاسخ غلط به منظور خنثي كردن پاسخ‌هاي حدسي و يا تصادفي يك نمره منفي منظور مي‌شود، تصريح كرد: توصيه مي‌شود تا داوطلبان اگر پاسخ صحيح سوالي را اصلا نمي‌دانند به آن سوال جواب ندهند، چرا كه به سوالهاي بدون جواب نمره منفي و مثبت تعلق نمي‌گيرد.
خدايي افزود: اگر به سوالي بيش از يك پاسخ داده شود همه پاسخ‌ها غلط محسوب مي‌شود و به آن يك نمره منفي تعلق مي‌گيرد.
[center:8871b254f4]سطح دشواري سوالات نسبت به سال گذشته يكسان است [/center:8871b254f4]

وي با اشاره به يكسان بودن سطح دشواري سوالات نسبت به سال گذشته، تصريح كرد: در اين دوره نيز همانند سال گذشته سوالات مفهومي طراحي شده است.
معاون سازمان سنجش با تاكيد بر ارتقاي مسائل امنيت و حفاظت آزمون خاطر نشان كرد: با استفاده از نكات سالهاي گذشته سيستم امنيت اين دوره نسبت به دوره‌هاي قبل ارتقا يافته است.

اون دو تا قرمزه تناقض دارن!

zhrs

New Member
لایک ها
0
irmath گفت
infinity31 گفت
رسید/-َن/به/هدف 4تا
به صراحت در کتابهای نوبل و مهر و ماه و خیلی سبز رسیدن 3تکواژ دارد یعنی باید تکواژ ماضی ساز را حساب کرد
خودتونو زیاد درگیر تکواژ واژه نکنید....بخصوص این کتابها...ادبیات فقط سبز
من که می گم امسال تکواژ نمی دن....البته حدسه
در هر صورت چیزای با ارزشتری هست که بشه روشون سرمایه گذاری کرد....مثلا شما اگه روی فصلهای آخر فیزیک 3 سرمایه گذاری کنید بشتر سود می کنید...چون فقط چندتا فرموله

infinity31

New Member
لایک ها
0
من با otn و ذهن خودم(!) چک کردم. دلیلی نداره رسید رو وقتی فعل نیست براش تکواژ تهی بگیریم.

irmath

Member
لایک ها
4
infinity31 گفت
من با otn و ذهن خودم(!) چک کردم. دلیلی نداره رسید رو وقتی فعل نیست براش تکواژ تهی بگیریم.
براش تکواژ تهی نگرفتیم تکواژها به این صورت است:
رس ( بن فعل )
ید ( تکواژ ماضی ساز )
ن ( وند اشتقاقی )

pirate17 گفت
ادبیاتو درست کردن ولی شیمیو نه!ریاضی کدوم سوالش غلط بود من غلطی ندیدم!!؟
در سوال 119 گفته معکوس تابع در نقطه ی صفر چیه درحالی که در پاسخنامه مشتق تابع درصفر به عنوان پاسخ درنظرگرفته شده
در سوال 147 هم جواب میشه گزینه ی 3 که در پاسخ نامه گزینه ی 1 به عنوان پاسخ صحیح انتحاب شده

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
اه..این کانون چقدر سوالاش چرت بود....هفته دیگه نمیرم.....
با ماشین حساب بعضی سوالاشو نیم ساعت طول میکشه حساب کنی دستی که دیگه هیچی....

bihamta

New Member
لایک ها
345
پس چه خوب که من جامع هاشو ثبت نام نکردم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا