وضعیت
موضوع بسته شده است.

yoyo

New Member
لایک ها
7
والا کنکور از این قلم چی آسون تر هسته فیزیک امروز رو دیدین

hmggi

New Member
لایک ها
0
navid_hacker گفت
اه..این کانون چقدر سوالاش چرت بود....هفته دیگه نمیرم.....
با ماشین حساب بعضی سوالاشو نیم ساعت طول میکشه حساب کنی دستی که دیگه هیچی....
حرف شما درسته ولی بدبختانه سوالای شیمی توی کنکور محاسباتشون از قلمچی هم بدتره.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
خدا نشون هيچ مرد و نامردي نكنه .
من امروز بدون صبحونه رفتم قلمچي ، به اختصاصيا كه رسيدم در حال مرگ بودم .به نظرم سوالاش سختترم شده بود.از همين جا از كسانيكه منو ميشناسن ميخوام قبل دادن نتايج يه تكذيبيه بنويسن كه با من هيچ رابطه اي نداشتن . ميترسم فردا آبروشون بره .

zhrs

New Member
لایک ها
0
خدیا! خدایا! خدایااااا!!!!!!

من با دیدن کارنامه دچار سکته ناقص شدم....
ولی خدا کنه روزه کنکور بهترین کاری که می تونیمو انجام بدیم...لاقل هرچی بلدیمو بزنیم..نکه مثه امروز...لعنتی...خیلی بد شد

pirate17

New Member
لایک ها
40
منم الان کارنامه رو دیدم!بابا بی خیال امیدوار باشین کنکور که این طوری نیس!
نه این نه سنجش نه هیچ کدوم از ازادایی که تو عمرمون دادیم هیچ کدوم کنکوری نیس که 13 روز بعده!حالا فک نکنین من کوه امیدم دارم منطقی اینارو می گم!فیزیک ما به قدری سخت بود که من وقتی داشتم درمیومدم فک کردم اگه تو خونه بی وقت بزنمشم بعضی از سوالاشو بلد نباشم
انقد وقت کم اوردم اصلا سوالای حل کردنی شیمیو نگاهم نکردم!عربیمم تقریبا خالی موند این ادبیات مثل خوره وقتمو خورد!نمی دونم هدف اقای قلم چی از این قد سخت دادن چیه؟!!مگه قرار نبود اگه سخت باشه یه درسش سخت تر از حد کنکور باشه چرا من احساس می کردم همشون خیلی سختن؟!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
نمی دونم هدف اقای قلم چی از این قد سخت دادن چیه؟
خوب هرکس یه خصوصیات اخلاقی داره دیگه...

به نظرم بیشتر جنبه تضعیف روحیه داره تا آموزش و یادگیری.....بیخود نیست که نظام آموزشی ایران تو جهان رتبه 113 داره دیگه....

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
فيزيكش خيلي سخت بود تموم روحيم نابود شد
من فكر كنم از عمومي ها زبان و تو اختصاصي ها شيمي آسون بود ( قرار بود يه درس سخت باشه ولي برعكس از هر كدوم 1 درسش اسون اومده بود )
دلش خوشه آزمون برگزار ميكنه................!!!!!!!!!!!!!!1

irmath

Member
لایک ها
4
من با ترازی که امروز به دست آوردم فقط به کنکور 90 فکر میکنم هرکی با منه بگه!!!!!!!!!!!!!!
دلتون بسوزه من فیزیک 4 درصد زدم ولی امروز همه چیز خیلی بد بود برام
هوای گرم راندمان کارم را خیلی پایین آورده بود
شیر موزم را باز کردم بخورم یه کم مغزم به کار بیفته دیدم ترشه و فاسد است

حالا از همه بدتر مغز مداد مغزی ام تموم شد منم هم مغز نداشتم از کناری ام گرفتم یه مغز سفتی بود که خدا به روز هیچ کافری نیاره

yoyo

New Member
لایک ها
7
irmath گفت
من با ترازی که امروز به دست آوردم فقط به کنکور 90 فکر میکنم هرکی با منه بگه!!!!!!!!!!!!!!
دلتون بسوزه من فیزیک 4 درصد زدم ولی امروز همه چیز خیلی بد بود برام
هوای گرم راندمان کارم را خیلی پایین آورده بود
شیر موزم را باز کردم بخورم یه کم مغزم به کار بیفته دیدم ترشه و فاسد است

حالا از همه بدتر مغز مداد مغزی ام تموم شد منم هم مغز نداشتم از کناری ام گرفتم یه مغز سفتی بود که خدا به روز هیچ کافری نیاره
ظاهرا وضع همه کم و بیش به هم دیگه یکسانه

zhrs

New Member
لایک ها
0
یه چیز بگم...درسته سخت بود ولی به نظرم یه جاهایی رو که لاقل من یکی فراموش کرده بودم و احتمال خطر داشت رو یادم انداخت...و اینکه یادم اومد باید یاد بگیرم توی هوای گرم چه جوری هیجانم رو کنترل کنم که اینطوری نشه که حتی نتونم تشخیص بدم سوال ماله کدونم فصله و چشام قیلی ویلی(!) بره
در هر صورت...اینجا آخرش نیست
کنکور 90 واسه من وجود نره....واسه شما هم باید همینطور باشه...الان وقته فکر کردن به نتیجه نیست...چون هنوز اتفاقی نیافتاده
امیدوار باشید

yoyo

New Member
لایک ها
7
zhrs گفت
یه چیز بگم...درسته سخت بود ولی به نظرم یه جاهایی رو که لاقل من یکی فراموش کرده بودم و احتمال خطر داشت رو یادم انداخت...و اینکه یادم اومد باید یاد بگیرم توی هوای گرم چه جوری هیجانم رو کنترل کنم که اینطوری نشه که حتی نتونم تشخیص بدم سوال ماله کدونم فصله و چشام قیلی ویلی(!) بره
در هر صورت...اینجا آخرش نیست
کنکور 90 واسه من وجود نره....واسه شما هم باید همینطور باشه...الان وقته فکر کردن به نتیجه نیست...چون هنوز اتفاقی نیافتاده
امیدوار باشید
باریک...

bihamta

New Member
لایک ها
345
حالا ما هی بگیم قلم چی مزخرفه،شما بگید نیس...
16 سال؛16 سال سابقه ی گند زدن به سیستم آموزشی کشور...با کتابای سراسر مزخرف(به جز بعضی بنفش ها)...
کاظم تموم شده اس...دستش واسه همه رو شده اس...خیلیا دیگه قلم چی رو شناختن...
به خودم افتخار می کنم که حتی یه آزمون قلم چی،حتی 1 هم ندادم....

حالا ببینید چه گندی بزنه توو روحیه ی ملت آزمون 4 تیر....خوب شد به حرف مشاورمون گوش دادم نرفتم بدم

Goharshady

New Member
لایک ها
166
ببخشید که همینطوری یه هو پریدم وسط بحثتون ، ولی مگه گاج و گزینه ی 2 و این چرت و پرتها از قلم چی کم میارن؟ من آزمونهای اینا رو می بینم خنده ام می گیره! سوالاتی که طرح می کنن 3 حالت داره:
1- آب خوردن
2- خرکاری
3- سوال غلط است

Goharshady

New Member
لایک ها
166
یعنی سوالی که راه حل ساده ای داره ولی حل کردنش یک ساعت طول می کشه

pishi72

New Member
لایک ها
77
من الان سه ساله كه دارم گزينه دو ميدم!!! سوالاي آب خوردن هم داره سخت هم داره ولي انصافاً سوالاش نسبت به كانون غلطاي كمتري داره!!! در عوض خركارياش زياده!!!

irangirl

New Member
لایک ها
5
كارنامه نهايي سنجش اومد
خيلي ميانگين در صدا بالا بود در نتيجه در صداي من گم بود
من فكر مي كنم هر چي بدوم بازم از بقيه عقب ترم

لایک ها
7
من رتبه سنجشم وحشتناکه!!!!!!!!!!!تو این 11روز چی کار کنم؟آبروم در خطره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من رتبه سنجشم از تعداد شرکت کننده ها بیشتر بود.....
اوضام خفن خرابه....کنکور تجدید نشم شانس اوردم....

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
توصيه ي من اينه كه به هيچ وجه آزمون 4 كانون نرين . احساس ميكنم اهداف مردم آزاري به آموزشي غلبه كرده تو اين چندتا آزمون آخر. من كه ديروز بدترين امتحانمو دادم ، بدون صبحونه هم بودم حالم وسطا خراب ميشد . پشتيبانمون اصرار كرداا وگرنه من gHaLaT ميكردم برم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا