وضعیت
موضوع بسته شده است.

yoyo

New Member
لایک ها
7
چرا واسه من نتیجه سنجشم خیلی بهتر از قلم چی میاد شماها هم همینطور هستین؟

zhrs

New Member
لایک ها
0
yoyo گفت
باریک...چون آسون تره...بعضی از شاگرد زرنگام افت داره براشون شرکت نمی کنن...(این جملات فقط برای تضعیف روحیه اون کاربر محترم بود...و هیچ ارزش قانونی دیگری ندارد...
)

قلمچیم خواست بگه ما هم بله
فکر کردین فقط گزینه 2 بلده رو لج و لج بازی سخت در بیاره؟...اگه اونجا طراحها با هم دعوا دارن اینجا ما با دانش آموزهامونم دعوا داریم
حالا شما زیاد بهش فکر نکنید....قلمچی بعدیم سوالاشو بگرین واسه دوره خوبه...نگیرینم چیزی رو از دست ندادین
در ضمن قلمچی غلط نداره....من حرفای قبلیمو پس می گیرم...خرکاریم نداره...اما از جاهای تاریک و مخفی سوال در میاره جدیدا در نتیجه سخت شده

irmath

Member
لایک ها
4
من که رتبه ی کشوری ام در کانون بهتر و رتبه ی منطقه ام کمتر از سنجش است
بچه ها شما چیکار کردین ؟؟رتبه هاتون چنده
؟

zhrs گفت
yoyo گفت
باریک...چون آسون تره...بعضی از شاگرد زرنگام افت داره براشون شرکت نمی کن

اتفاقا حرفتون درسته مثلا بچه های خفن علامه حلی کرمان شرکت نمیکنند که اگه مجله ی آزمون را نگاه کنید میبینید چندتاشون خیلی توپند و حتی عکس یکیشون را هم انداختند

irmath

Member
لایک ها
4
امروز آزمون 88 را با دوستام تو مدرسه دادیم.
حالا که صحیح میکنم میبینم اشکال از غیر غیر استاندارد بودن سوالات قلم چی نیست بلکه من خودم ریشه ای مشکل دارم.
..................................................

zhrs

New Member
لایک ها
0

parinaz

New Member
لایک ها
2
سلام بچه ها چه خبر این کنکور لعنتی چرا نمیاد؟

yoyo

New Member
لایک ها
7
parinaz گفت
سلام بچه ها چه خبر این کنکور لعنتی چرا نمیاد؟
بعضی ها ظاهرا بدجور واسه کنکور بی قراری میکنن

bihamta

New Member
لایک ها
345
اینطور که بووش میاد امسال سال قوییه.من میترسم کمی از امسال!!!

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
سلام به لطف پریناز پیوستیم به جمع کنکوریای 89 - 9 روز قبل آزمون!
منم خیلی خسته شدم. همه ی کتابا تکرارین. حوصله ی زدن تستای قدیمیو ندارم. اشکالام خیلی پراکندن. مثلا باید 30 صفحه دینی بخونم تا اندازه ی 1 صفحه مطلب یاد بگیرم. خب اون 29 صفحه ی دیگه آدمو خیلی کلافه می کنه. ساعت مطالعم وحشتناک شده. امروز دو ساعت خوندم اونم جلوی تلویزیون -این پرتغالم که دم به دقیقه گل می زد حواس آدمو پرت می کرد- گرمای هوا هم که قوز بالا قوز. رسما سر آزمون قلم چی آب پز می شیم تو این رطوبت وحشتناک. خدا به داد جلسه ی کنکور برسه. همه چیز گره خورده به هم. دیگه نمی دونم نگران چی باشم!

yoyo

New Member
لایک ها
7
تیر ماه شد
خدا کنه کنکور هم به خیر و خوشی تموم بشه

parinaz

New Member
لایک ها
2
Ar3zo0 گفت
منم خیلی خسته شدم. همه ی کتابا تکرارین. حوصله ی زدن تستای قدیمیو ندارم. اشکالام خیلی پراکندن. مثلا باید 30 صفحه دینی بخونم تا اندازه ی 1 صفحه مطلب یاد بگیرم. خب اون 29 صفحه ی دیگه آدمو خیلی کلافه می کنه. ساعت مطالعم وحشتناک شده. امروز دو ساعت خوندم اونم جلوی تلویزیون -این پرتغالم که دم به دقیقه گل می زد حواس آدمو پرت می کرد- گرمای هوا هم که قوز بالا قوز. رسما سر آزمون قلم چی آب پز می شیم تو این رطوبت وحشتناک. خدا به داد جلسه ی کنکور برسه. همه چیز گره خورده به هم. دیگه نمی دونم نگران چی باشم!
به دوست عزیز من؟ تو واقعا خجالت نمیکشی پری نازو سر هم مینویسی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما واقعا موافقم این کنکور چرا نمیاد؟ بابا من میخوام برم رانندگی مثلا ها! امروز داشتم فیزیک 3 میخوندم تصمیم گرفتم برا تابستون برم تو کار الکترونیک چندتا کیت بسازیم! جاوا بخونیم! و........

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
parinaz گفت
Ar3zo0 گفت
به دوست عزیز من؟ تو واقعا خجالت نمیکشی پری نازو سر هم مینویسی!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما واقعا موافقم این کنکور چرا نمیاد؟ بابا من میخوام برم رانندگی مثلا ها! امروز داشتم فیزیک 3 میخوندم تصمیم گرفتم برا تابستون برم تو کار الکترونیک چندتا کیت بسازیم! جاوا بخونیم! و........

نه زیاد! :D من یه لیست دراز درست کردم از کارایی که قراره بعد کنکور انجام بدم! میدونی چی قشنگه؟ اینکه 10 تیر از جلسه که اومدم بیرون همونجا وسط خیابون ماشین بزنه بهم بمیرم!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
bihamta گفت

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
SOMEONE گفت
bihamta گفت

آزمون آخر سنجش كارناممو كه گرفتم شاخ در آوردم . رتبه ي معادل كنكور 88 ، 29 رتبه ي منطقه 1 ،400
بعد كه با مشاورم حرف زدم فهميدم قضيه ازين قراره كه بله،حق با بي همتاست ،بچه هاي امسال قويتر از پارسالند و ظاهرا تعداد زياديشون زير آب به سر ميبردند و حالا كه آخر راهه ظاهر شدن و ما رو انگشت به دهن گذاشتن!!!
خدا كمكمون كنه تو كنكور چون انگاري يه تعداد ديگه هنوز زير آبن و قراره يهو ظاهر بشن!!!
منم رو همین مبنا گفتم...واسه یکی از بچه ها معادل سراسری زده 1 اما در سهمیه 90....وحشتناکه!!!
قوین دیگه چه کنیم...فقط باید از خدا بخوایم قبول شیم

yoyo

New Member
لایک ها
7
یه خبر امسال برای گروه تجربی 2 تا دفترچه میدن یعنی زمین رو با اختصاصی با هم میدن
جالبتر اینه که پاسخبرگ سال های قبل 2 تا بوده امسال 1 پاسخبرگ داره

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
yoyo گفت
یه خبر امسال برای گروه تجربی 2 تا دفترچه میدن یعنی زمین رو با اختصاصی با هم میدن
جالبتر اینه که پاسخبرگ سال های قبل 2 تا بوده امسال 1 پاسخبرگ داره
هر سال باید یه تغییری بدن دیگه. من فقط دعا می کنم سایز دفترچه سوالاشونو جیبی نکنن! وگرنه کجای دفترچه جا بدیم راه حل 55 تا سوال ریاضیو؟

Ar3zo0

New Member
لایک ها
0
SOMEONE گفت
bihamta گفت

سنجش بر چه اساسی رتبه ها رو تخمین می زنه؟ سطح سوالا که زمین تا آسمون فرق داره با کنکور. واقعا اطمینانی بهش هست؟

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
سنجش بر چه اساسی رتبه ها رو تخمین می زنه؟ سطح سوالا که زمین تا آسمون فرق داره با کنکور. واقعا اطمینانی بهش هست؟
براساس درصدا.....سطح سوالا کشکه....

ولی رتبه رو که تخمین نمی زنن واقعی هستش....در نتیجه کلیها زیر آبن...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا