وضعیت
موضوع بسته شده است.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5

آره ، سواي اعتراضات اينترنتي مگه ميشه به 15000 نفر جواب داد؟!

m-s

New Member
لایک ها
129
bachehaye konkooriiiiiiii kojayin?
dg dar hale hazer az ma bikartar kasi hast?

mosaferatam k nemishe ta 1 mah raft!!!!
pas chera site nemiayn

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
جواب اعتراضات اينترنتي اومد!
هنوز رو حرف خودشون هستن!!!

m-s

New Member
لایک ها
129
azizam oona kheily shahkar kardan javab dadan roo harfe khodeshoon moondan pishkesh
in masael siasi k nis?
2 rooz dg hokme jalbam az tarafe aghaye tavakoli biad

m-s

New Member
لایک ها
129
bachehaaaaaaaaa
kole site mano someoneim
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
koo baghie?

لایک ها
1
منم هستم!
البته چیزی واسه گفتن ندارم!!! یه بحثو شروع کنین ادامه بدیم!! راستی عکس دسته جمعی تک رقمیهای کانون تو کنکور 89 رو دیدین؟! رفیقم رتبه 5ه. نسیم هم تو عکس هست..! جای ماها هم خالیه توش! راستی بذر افکن ردیف آخره و حالشم گرفتس. اینم جالبه که 90% شون عینکی هستن!!!!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
منم هستم...حالا مثلا چی بگیم؟
اوغاط فراقط چی کار می کنین؟!!

m-s

New Member
لایک ها
129
blackassassin گفت
منم هستم!
البته چیزی واسه گفتن ندارم!!! یه بحثو شروع کنین ادامه بدیم!! راستی عکس دسته جمعی تک رقمیهای کانون تو کنکور 89 رو دیدین؟! رفیقم رتبه 5ه. نسیم هم تو عکس هست..! جای ماها هم خالیه توش! راستی بذر افکن ردیف آخره و حالشم گرفتس. اینم جالبه که 90% شون عینکی هستن!!!!

axesh kojast?

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
SOMEONE گفت
ميگم بچه ها كسي از شما اينترنتي اعتراض داده ؟ بهتون جواب دادن يا ميگن در حال پيگيريه ؟
فعلا که هنوزم دارن پیگیری میکنن!!!!

آخه من یا درصدهام اشتباس یا رتبه زیرگروه 2ام!!!

nassim

New Member
لایک ها
10
m-s گفت
blackassassin گفت
منم هستم!

axesh kojast?
سلام
خیلی وقت بود میخواستم بیام اینجا ، خیلی دلک تنگ شده بود برای همه
چرا این تاپیک انقده سوت و کوره ؟

عکسمون تو سایت کانونه. راستی ! AUG رو که میشناسین ، اون هم رتبه 2 تو عکسه. از سمت راست ، سومی. من هم رتبه 7 ، از سمت چپ ، سومی !
آرزو پور احمد هم 10 منطقه شده بود. راضیه خزایی هم نیومده بود اصلا !

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
راستی! خاطراتش رو نوشتم تو وبلاگم ! خواستین ، یه سری بزنین
حوصلم سر رفته بود نشستم تاریخ بیهقی (خاطرات جناب) رو خوندم..چه حالی داشتی همه رو تایپ کردی...

zhrs

New Member
لایک ها
0
نتایج کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
zhrs گفت
اگه منظورتون نتایج نهایی کنکوره نیمه دوم شهریور یابه عبارتی هفته سوم شهریور اعلام میشه ! نتایج ازاد هم تا دو هفته دیگه حدودای 10 شهریور !

shahin

New Member
لایک ها
2
من از رتبم ن ناراحت شدم ن خوشحال راضی بودم تا اینکه یکی یکی دبرای محترممو دیدم یه عکس العملی نشون دادن ( ب این صورت:
)که از خودم بدم میاد همش ب خودم میگم بی عرضه!

اخه میخواستم فیزیک بخونم اگ میدونستم مجبورم میکنن برم مهندسی بیشتر تلاش می کردم خوب
دپرس شدم خواستم یه کم درد دل!!!کنم

حالا موندم اگ برم مکانیک خوشم نیاد چیکار کنم?!!!!!!!!!!!!!

m-s

New Member
لایک ها
129
na baba
vaghti befahmi cheghad toosh poole khoshhalo razi mishi az reshtat

zhrs

New Member
لایک ها
0
cheshmak71 گفت
zhrs گفت
اگه منظورتون نتایج نهایی کنکوره نیمه دوم شهریور یابه عبارتی هفته سوم شهریور اعلام میشه ! نتایج ازاد هم تا دو هفته دیگه حدودای 10 شهریور !

دوستان و همراهان....آزاد 4 شهریور میاد

m-s

New Member
لایک ها
129
navid_hacker گفت
منم هستم...حالا مثلا چی بگیم؟
اوغاط فراقط چی کار می کنین؟!!

mitoonimharkodoomemoon behtarin khatere ya behtarin dar30 k too dorane konkoor gereftimo begim!!!
man k khodam behtarin dorane omram ayame konkooram bood
vaghean tekrar nashodanie

shahin

New Member
لایک ها
2
من بهترین خاطرات کنکوریم ایناس:
1.سحرای ماه رمضون پارسال ک شیمی می خوندم
2.ظهرای پاییز ک گسسته میزدم
3.امتحانای دی ک بجای امتحانا دیف2 میخوندم
4.صبحای اردیبهشت ک فیزیک میزدم(این یکی رو باتمام وجود!)

5.شب کنکور ک لغت ادبیات پایه رو مامانم ب زور از دستم کشید بخوابم(اخه هیچ وخت نخونده بودم اخرشم ازش سوال اومد نخونده بودم=>سفید موند
)

m-s

New Member
لایک ها
129
بهترینای منم ایناست:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
1:درس خوندن تابستونم با وجود بناییمون<o:p></o:p>
2:نا امیدیم گاهی اوقات که به زیبایی تمام 1 اتفاقی میفتاد تا امیدوار بشم<o:p></o:p>
3:تراز 7600 کانونم که خیلی خوشحالم کرد هرچند کم بود ولی تو اون موقعیت بهش نیاز داشتم<o:p></o:p>
4:شبایی که بعد درس خوندن خدارو قسم میدادم(البته بعدش احساس میکردم خدا داره بهم میخنده)<o:p></o:p>
5:روزی که به خاطر غیبت قبل از عید اجازه ورود به کلاسو نداشتم و با بقیه دوستام تو حیاط درس خوندیم<o:p></o:p>
6:همه ی اون روزایی که زمین داشتیم و من نمیرفتم مدرسه<o:p></o:p>
7:سفره ی هفت سین و ساندویچ با پول جریمه های تاخیر به کلاسمون<o:p></o:p>
8:تولد دوستام<o:p></o:p>
9:دعوای بچه های کلاسمون سر ردیف اول(البته کل مشکل من بودم که با این قدم حاضر نبودم برم ردیف دوم!!!واسه تمرکز)<o:p></o:p>
10:جِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِشششششششششن فارغ التحصیلیمون که بهترین جشن دنیا بود با کلی جایزه و عکس والبته گریه<o:p></o:p>
11:روزی که 6 نفری با دوستام +بابای من رفتیم بیرون (البته این سال سوم بود ولی خاطره و عکساش تو ذهنمه)<o:p></o:p>
12:همه ی روزایی که به خاطر تاخیرم و فرم مانتوی مدرسه بهم گیر میدادن و من ککم نمیگزید(دارم به این نتیجه میرسم چه بی انضباط بودم)<o:p></o:p>
13:شب قبل اعلام نتیجه که با دوستام(به انضمام خونواده ی من) شام رفتیم بیرون و تا صبح با دوستم بودم<o:p></o:p>
14:و همه ی جمعه هایی که آزمون داشتم و ظهر بعد آزمون تو سایت با دوستای نتیم بودم<o:p></o:p>
....................................<o:p></o:p>
وهزاران خاطره ی دیگر که الان نمیتونم همشو بگم<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
و از همه اینا مهم تر احساس نیاز بیشتری بود که به خدا میکردم و کنکور واسطه ی این نیاز بود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا