وضعیت
موضوع بسته شده است.

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
zhrs گفت
cheshmak71 گفت
zhrs گفت
نتایج کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورتون نتایج نهایی کنکوره نیمه دوم شهریور یابه عبارتی هفته سوم شهریور اعلام میشه ! نتایج ازاد هم تا دو هفته دیگه حدودای 10 شهریور !

دوستان و همراهان....آزاد 4 شهریور میاد
جدی میگین ؟ از منبع موثقی شنیدین ؟ اخه 4 شهریور یه کم زوده واسه اعلام نتایج همیشه حدودای دهم نتایجو میزدن رو سایت !

آخرین ویرایش توسط مدیر

shahin

New Member
لایک ها
2
m-s گفت
بهترینای منم ایناست:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
1:درس خوندن تابستونم با وجود بناییمون<o:p></o:p>
2:نا امیدیم گاهی اوقات که به زیبایی تمام 1 اتفاقی میفتاد تا امیدوار بشم<o:p></o:p>
3:تراز 7600 کانونم که خیلی خوشحالم کرد هرچند کم بود ولی تو اون موقعیت بهش نیاز داشتم<o:p></o:p>
4:شبایی که بعد درس خوندن خدارو قسم میدادم(البته بعدش احساس میکردم خدا داره بهم میخنده)<o:p></o:p>
5:روزی که به خاطر غیبت قبل از عید اجازه ورود به کلاسو نداشتم و با بقیه دوستام تو حیاط درس خوندیم<o:p></o:p>
6:همه ی اون روزایی که زمین داشتیم و من نمیرفتم مدرسه<o:p></o:p>
7:سفره ی هفت سین و ساندویچ با پول جریمه های تاخیر به کلاسمون<o:p></o:p>
8:تولد دوستام<o:p></o:p>
9:دعوای بچه های کلاسمون سر ردیف اول(البته کل مشکل من بودم که با این قدم حاضر نبودم برم ردیف دوم!!!واسه تمرکز)<o:p></o:p>
10:جِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِشششششششششن فارغ التحصیلیمون که بهترین جشن دنیا بود با کلی جایزه و عکس والبته گریه<o:p></o:p>
11:روزی که 6 نفری با دوستام +بابای من رفتیم بیرون (البته این سال سوم بود ولی خاطره و عکساش تو ذهنمه)<o:p></o:p>
12:همه ی روزایی که به خاطر تاخیرم و فرم مانتوی مدرسه بهم گیر میدادن و من ککم نمیگزید(دارم به این نتیجه میرسم چه بی انضباط بودم)<o:p></o:p>
13:شب قبل اعلام نتیجه که با دوستام(به انضمام خونواده ی من) شام رفتیم بیرون و تا صبح با دوستم بودم<o:p></o:p>
14:و همه ی جمعه هایی که آزمون داشتم و ظهر بعد آزمون تو سایت با دوستای نتیم بودم<o:p></o:p>
....................................<o:p></o:p>
وهزاران خاطره ی دیگر که الان نمیتونم همشو بگم<o:p></o:p>
<o:p> </o:p>
و از همه اینا مهم تر احساس نیاز بیشتری بود که به خدا میکردم و کنکور واسطه ی این نیاز بود
خداییش من بااون جمله اخرت خیلی موافقم بعد کنکورم یه پست گذاشتم و بین همه بدوبیراهای بچه ها ب کنکور گفتم دوسش دارم
چون ادم وقت سختیاشه ک خدارو نزدیکتر میبینه من عاشق کنکورم عاشق المپیادم و عاشق هر چیزی ک یه وقتی باعث شده خدارو بیشتر حسش کنم...
وقتی تلاش میکنی خدا خیلی نزدیکتر میشه

m-s

New Member
لایک ها
129
khodaro shokr yeki peida shod hese mosbat dashte bashe
man aaaaaaaaaasssssheghe konkoor boodam
yadame shabe konkoor hese ajibi vase doori az oon halo hava dashtam
kheily hese badi bood
konkkore man dooset daram

zhrs

New Member
لایک ها
0
cheshmak71 گفت
zhrs گفت
cheshmak71 گفت
zhrs گفت
نتایج کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه منظورتون نتایج نهایی کنکوره نیمه دوم شهریور یابه عبارتی هفته سوم شهریور اعلام میشه ! نتایج ازاد هم تا دو هفته دیگه حدودای 10 شهریور !

دوستان و همراهان....آزاد 4 شهریور میاد
جدی میگین ؟ از منبع موثقی شنیدین ؟ اخه 4 شهریور یه کم زوده واسه اعلام نتایج همیشه حدودای دهم نتایجو میزدن رو سایت !!
موثق؟؟؟؟؟؟اصلا به من میاد موثق باشم که به خبرم بیاد....نه بابا....کاملا غیر موثق اما من ترجیح می دم باور کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر

m-s

New Member
لایک ها
129
goftin ye bahso rah bendazim ta topic az in halo hava darad
dg hame 1 doone khateraro k daran
nadarin?

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
من حافظه بلند مدت ندارم....کوتاه مدتم هم 5 دقیقه بیشتر نیست....
حالا خاطره:
1- یادش به خیر چقدر واسه تابستون بعد کنکور نقشه می ریختیم با بچه ها که هیچکدوم رو انجام ندادیم
2- یه بار همگی برنامه گزاشتیم 7 صبح بریم کوه (بعد کنکور ) که هممون به جز یکیمون خواب موندیم!!! اون بیچاره تنها رفتش!!!
3- واقعا بهترین روزای مدرسه اون موقع هایی بود که تو مدرسه حوصلمون سر می رفت می رفتیم تو دفتر ناظم و مدیر!!!!
4- یادش به خیر می خواستم در زمان کنکور فیلم ببینم هی وقت نمی کردم و حسرت می خوردم ... هنوزم حوصلم نمیاد ببینم
5-روزای بعد کانون چه حالی می داد بعد 2 هفته درس خوندن نصف روز درس نمی خوندیم...واییییییییییییییییییییی
6-حسرت ظهر خوابیدن!!!! از عید تا کنکور 4 5 بار بیشتر نخوابیدم ...اونم نیم ساعت
7- صبحونه خوردن که خوابم میومد حوصلم نمی گرفت چایی نمی خوردم.....یه بار یه ماه چایی نخوردم
8- از همه بهتر رکوردم که تونستم 13 روز از خونه در نیام....اولش هوا سرد بود با سوییشرت در میودم بعد از دو هفته فکر کردم هنوز سرد رفتم دیدم آتیش می باره
9- تو مدرسه بعضی مواقع که خیلی بی کار بودیم (بین دو زنگ فیزیک و دیف) می رفتیم حیاط الکی دعوا می کردیم بعدش می خندیدیم...
10- یاد همه بخیر که به این سیبیلای من گیر میدادن....هر روز ناظم و مدیر و بچه ها گیر می دادن بزن ... آخرشم نزدم خیلی کیف داد....
11- این خاطره و کار مخصوص پسراست ... دخترا حسرت اینو می خورن.....با یکی از بچه ها مسابقه رشد ریش گذاشتیم اون برد.....طی دو هفته
12-یادش بخیر سر نمره شرط می بستیم من نمرم بالاتر میشد شیرینی می دادم...شرط نمی بستیم من نمرم بالاتر نمی شد شیرینی نمی دادن....آرزو به دلم موند یه بار شیرینی از یکی بگیرم که نشد...استراتژیک نداشتم
13-مدرسه نهار می دادن (تا قبل از پیش) سر نهار کثیف کاری می کردیم می زدیم قاشق بغلی چقدر می خندیدیم...نهار خوردنمون بعضی مواقع یه ساعت طول می کشید
14-یادش بخیر تو زمستون بچه ها زدن شیشه یه زانتیا....زانتیایی خواست ازش شکایت کنه همه رفتن کلانتری مرده آخرش شکایت نکرد ما ازش شکایت کردیم!!!!!

15- کلاسمونم خیلی حال می داد ، باغ وحش بود هممون یه اسم داشتیم از عنکبوت و کلاغ و همستر تا پلنگ و گلابی....
16- از همه بدتر اعلام نتایج بود که وقتی کارناممو دیدم اول چشم افتاد به تعداد شرکت کننده ها در منطقه که نوشته بود 124000 فکر کردم رتبمه یه لحظه داشتم سکته می کردم بعدش دیدم نه بابا رتبم بغلیشه....!!!!
از همه اینا مهم تر احساس نیاز بیشتری بود که به خدا میکردم و کنکور واسطه ی این نیاز بود
اینم فکر کنم همه همینجوری بودن...عالمی داشت و داره

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
برای شماها که رتبه های دو وسه رقمی منطقه شدین از نمایندگی های شهرتون زنگ نزدن ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1
نه بابا!!! ماها رو تحویل نمی گیرن!!!
بعد از کنکور تا حالا یه بار بهم زنگ زدن گفتن بیا اینجا برات انتخاب رشته می کنیم!!!! همین!

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
واسه ما معمولا بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته میگیرن.احتمالا عید فطر باشه .پارسال که من واسه تشویق چند تا از دوستام رفته بودم باحال بود!خوش گذشت!آخرشم به همه شون دیکشنری تخصصی رشته هاشونو دادن!

yoyo

New Member
لایک ها
7
ما واسه تشویق رفتیم ولی همون کیک و ساندیس رو هم به بعضی ها ندادن

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
cheshmak71 گفت
امروز از نمایندگی قلمچی شهرمون رشت برام زنگ زدن وگفتن که همین جمعه به ضیافت افطار قلمچی که توی تالار حکمت دانشکده علوم انسانی دانشگاه گیلان برگزار میشه دعوت شدم ! فکرکنم نمایندگی هر شهر واسه بچه های خودش که رتبه های دو وسه رقمی منطقه رو اوردن یه جشن مثل جشن بزرگ قلمچی داره برگزار میکنه ! من فقط دو تا ازمون اخر جامع رو شرکت کرده بودم خودم مبتکران ازمون میدادم ! برای شماها که رتبه های دو وسه رقمی منطقه شدین از نمایندگی های شهرتون زنگ نزدن ؟
lما هم امروز دعوت بودیم.زیر 1000 ها یه ساعت زودتر رفتیم واسه عکس گرفتن!
به ما که افطاری ندادن تا دم افطار نگهمون داشتن گشنه و تشنه!هی از خودشون و کانون تعریفو تمجید کردن
اخرش به نفرای اول شهر پلاک دادن با ارم قلمچی به ما هم فلش 4 GB!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
ما هم 3 شهريور دعوتيم، بعد افطار البته .

pishi72

New Member
لایک ها
77
مال ما هم سه شنبه بود. ما سومي ها رو هم به قول خودمون "ميرت چون" دعوت كردن تا سالن خالي نباشه.
ما هم رفتيم آبروي خودمون و مدرسمونو برديم و برگشتيم!!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
بچه ها یه سوال به نظرتون من کدومو قبول میشم؟رتبه کل درمنطقه 2 :873 زیر گروه یک :837 زیر گروه دو :864 بومی مازندران قطب 1 ناحیه 9
mekanik sharif\teh\amir kabir
omran sharif\teh\kabir
mek\elmosanat
omran\elmo
mek\khaje nasir
mohandesi shimi sharif\teh
چیزی که مطمئنم اینکه مکانیک خواجه و شیمی تهرانو قبول می شم با این رتبه
اما میخوام بدونم عمران کبیر یا مکانیک علم و صنعت یا عمران علم وصنعت کدوم میشه؟
من مکانیک دوست داشتم گفتن بم عمران هم درسهای مکانیک رو داره و بازار کار خوب در همه جا و نسبت به شیمی فنی تره
حالا میترسم قبول شم بعد خوشم نیاد!

من کنکورو گند زدم این حق من نبود
اصلا از یادم نمی ره...
راستی جواب کی می یاد؟نیمه اول یا دوم؟
اگه اشنایی دارین با شرایط مشابه من که قبول شده اوون رشته ها رو پارسال لطفا بگین

irangirl

New Member
لایک ها
5
منم يادم نميره:
1خوابم كه در زمان كنكورم كم نشد وقت هايي كه مي رفتم كتابخونه و مي خوابيدم و دوستام به زور بيدارم مي كردند
2وقت هايي كه دور هم توي نمازخونه ي كتابخونه با دوستام مي خنديديم و مسول كتابخونه و بچه ها شاكي مي شدند

3 توي مدرسه 4 شنبه ها فقط كلاس ما بود و من و دوستام در كمال پر رويي چاي و شكلات از دفتر مي دزديم مال دزدي هم اگه خورده باشيد مي دونيد چه شيرينه
4يه روز توي كلاس كاريكاتور معلم را روي تخته كشيديم و فك كرديم معلممون مي خنده ولي مرد گنده مثه بچه ها داشت گريش مي گرفت
خيلي سوسول بود البته اينجا تموم نشد فحش هاي مدير هم دنبالش بود

5 روزهاي آخر كه توي كتابخونه مارمولك پيدا شد و رفت بغل دوستم
بقيه ماجرا را حدس يزنيد چي شد
داستان ها كه زياده حال ندارم بنويسم اما
روز كنكور كه با چه اعتماد به نفسي رفتم سر جلسه وچي شد

وقتي تموم شد بغض گلوم را گرفته بود مي خواسم گريه كنم اما ديدم بيشتريا دارند گريه مي كنند پس همه بد دادند نگراني نداره و خنديدم
تا الانم همون اعتماد به نفسه نذاشته گريه كنم

shahin

New Member
لایک ها
2
Fiboonatchi گفت
بچه ها یه سوال به نظرتون من کدومو قبول میشم؟رتبه کل درمنطقه 2 :873 زیر گروه یک :837 زیر گروه دو :864 بومی مازندران قطب 1 ناحیه 9
mekanik sharif\teh\amir kabir
omran sharif\teh\kabir
mek\elmosanat
omran\elmo
mek\khaje nasir
mohandesi shimi sharif\teh
چیزی که مطمئنم اینکه مکانیک خواجه و شیمی تهرانو قبول می شم با این رتبه
اما میخوام بدونم عمران کبیر یا مکانیک علم و صنعت یا عمران علم وصنعت کدوم میشه؟
من مکانیک دوست داشتم گفتن بم عمران هم درسهای مکانیک رو داره و بازار کار خوب در همه جا و نسبت به شیمی فنی تره
حالا میترسم قبول شم بعد خوشم نیاد!

من کنکورو گند زدم این حق من نبود
اصلا از یادم نمی ره...
راستی جواب کی می یاد؟نیمه اول یا دوم؟
اگه اشنایی دارین با شرایط مشابه من که قبول شده اوون رشته ها رو پارسال لطفا بگین
توم ک مث منه انتخابات,فقط من بجای شیمی فیزیک زدم,من فک میکنم عمران صنعتو قبول شی...خودت میتونی بری توسایت کانون pdfشو دانلود کنی واست نگا کردم طرفای شما تو هیچکدوم از این 3تا کار ب بالای 700نکشیده بود ک مطمئن شی ولی دلیل نمیشه خودت برو یه نگایی بکن بالاخره دست میاد ناحیه 1ایا هرجا بودن میشه فهمید ک کمترشو میخوادو....ایشالا یه چی بیاری ک راضیت کنه

هرسال فرق داره امسال رتبه های کشوری منطقه 2 بالاتره ازپارسال...دارم ازتعجب می میرم چطور رتبه140همدان مکانیک تهرانه 138کرمانشاه مکانیک کبیر!??یکی میتونه روشنم کنه?! 92و 82 کرمانشاهم سر کلاس کبیرن(ورودی88)
یه عمرانی بهم گفت اگ مکانیک دوس داری حتما از عمرانم خوشت میاد ولی بدیش اینه ک من حتی از مکانیکم مطمئن نیستم میترسم از اونم خوشم نیاد!!!!
قراره هفته سوم شهریور جواب بدن

zhrs

New Member
لایک ها
0
بچه ها من شدیدا مشغول ترجمه یک سری متون راجع به مهندسی پزشکی و مخلوطی ازمکانیک و برقم
....هر کی دوست داره کمک کنه بگه
...لطفا

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
واسه کانون رو دانلود کردم نیومد پسر داییم برام میانه ها رو خوند پشت تلفن با توجه به اونا اگه بخواد از اون 3 تا یکی بشه همون عمران صنعت!!!!!!!!!!

به دلم افتاده عمران صنعت قبول می شم

منم به یه مکانیکی گفتم مکانیک دوست دارم گفت به عمران هم فکر کن! خدا کنه خوشم بیاد!
shahin من شنیدم یه چیزهای دیگه ای هم هست که تو قبولی تاثیر داره که سازمان سنجش نمی گه!پس تعجب نکن که
چطور رتبه140همدان مکانیک تهرانه 138کرمانشاه مکانیک کبیر!??
چون شما فیزیک دوست داری و مکانیک سرشار از فیزیکه حتما مکانیک رو دوست خواهی داشت!و خوشتون مییاد!
انشالا شما مکانیک یکی از 3 تا دانشگاه اول رو قبول شی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا