وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-s

New Member
لایک ها
129
cheshmak71 گفت
امروز از نمایندگی قلمچی شهرمون رشت برام زنگ زدن وگفتن که همین جمعه به ضیافت افطار قلمچی که توی تالار حکمت دانشکده علوم انسانی دانشگاه گیلان برگزار میشه دعوت شدم ! فکرکنم نمایندگی هر شهر واسه بچه های خودش که رتبه های دو وسه رقمی منطقه رو اوردن یه جشن مثل جشن بزرگ قلمچی داره برگزار میکنه ! من فقط دو تا ازمون اخر جامع رو شرکت کرده بودم خودم مبتکران ازمون میدادم ! برای شماها که رتبه های دو وسه رقمی منطقه شدین از نمایندگی های شهرتون زنگ نزدن ؟

fek nakonam hichja be bahalie shahre ma berese
inghad adamo tahvil migiran ta khejalat zade beshe
man sale ghabl k sevom boodaam modire kanoon goft chon tarazat balast kole shahriaro nemikhad bedi
(in ba boorsie fargh dare chon man shamele hale boorsie nashodam
baad aaz raygan kardan poshtiban darbast dar khedmat bood
baad az oon axo zadan roo baner melat hame fahmidan rotbeye mano doostam chand shode
baad har azmoon joze tarazaye bala boodim ketabe raygan midadan(albate man chon az ketabaye kanoon khosham nemumad nemigereftam
akhare karam k jashn migiran baramoon az jayezasham khabar nadaram.ehtemalan baade natayeje

inja kheilyyyyy bahale
kheeyyyyyyyly
man k vase kanoone inja mimiram
hata alanam ba poshtibnam smsi teli dar ertebatam

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
واااااااااااااااي .
من چون از مكانيك متنفر بودم رفتم عمران.الان ميشنوم شبيهند!!!
واقعا ؟؟؟

eepharma

New Member
لایک ها
1
Fiboonatchi گفت
cheshmak71 گفت
امروز از نمایندگی قلمچی شهرمون رشت برام زنگ زدن وگفتن که همین جمعه به ضیافت افطار قلمچی که توی تالار حکمت دانشکده علوم انسانی دانشگاه گیلان برگزار میشه دعوت شدم ! فکرکنم نمایندگی هر شهر واسه بچه های خودش که رتبه های دو وسه رقمی منطقه رو اوردن یه جشن مثل جشن بزرگ قلمچی داره برگزار میکنه ! من فقط دو تا ازمون اخر جامع رو شرکت کرده بودم خودم مبتکران ازمون میدادم ! برای شماها که رتبه های دو وسه رقمی منطقه شدین از نمایندگی های شهرتون زنگ نزدن ؟
lما هم امروز دعوت بودیم.زیر 1000 ها یه ساعت زودتر رفتیم واسه عکس گرفتن!
به ما که افطاری ندادن تا دم افطار نگهمون داشتن گشنه و تشنه!هی از خودشون و کانون تعریفو تمجید کردن

اخرش به نفرای اول شهر پلاک دادن با ارم قلمچی به ما هم فلش 4 GB!
خوش به حالتون
واسه ما هم قرار بود افطاری بدن اما آخرش یه جشن مزخرف ساعت 12 ظهر گرفتن و با یه کتاب جیبی و یه خودکار 200 تومنی راهیمون کردن!!!!!!!!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
SOMEONE گفت
واااااااااااااااي .
واقعا ؟؟؟
دروس مشترک زیادی در دوره کارشناسی دارن مثل دینامیک استاتیک مقاومت مصالح مکانیک سیالات و...
اما از نظر شغلی اصلا شبیه نیستن !
و در دوره ارشد و دکتری دیگه فکر نکنم مشترکاتشون زیاد باشه!
ضمنا مکانیک به این قشنگی چرا متنفری ازش؟!

shahin

New Member
لایک ها
2
Fiboonatchi گفت
واسه کانون رو دانلود کردم نیومد پسر داییم برام میانه ها رو خوند پشت تلفن با توجه به اونا اگه بخواد از اون 3 تا یکی بشه همون عمران صنعت!!!!!!!!!!

به دلم افتاده عمران صنعت قبول می شم

منم به یه مکانیکی گفتم مکانیک دوست دارم گفت به عمران هم فکر کن! خدا کنه خوشم بیاد!
shahin من شنیدم یه چیزهای دیگه ای هم هست که تو قبولی تاثیر داره که سازمان سنجش نمی گه!پس تعجب نکن که
چطور رتبه140همدان مکانیک تهرانه 138کرمانشاه مکانیک کبیر!??
چون شما فیزیک دوست داری و مکانیک سرشار از فیزیکه حتما مکانیک رو دوست خواهی داشت!و خوشتون مییاد!
انشالا شما مکانیک یکی از 3 تا دانشگاه اول رو قبول شی
اصلا میانه رتبه ملاک نیس!!!!!!!!چون رتبه ناحیه1ایا واقعا پرته. ..مثلا یکی ازسمنان با 209منطقه مکانیک شریفه در حالیکه واسه ماها بالای 60 دیگه خوشخیالیه!!!!!!!

مرسی خدا کنه یعنی میشه مک تهران...!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
وای چه جشنی بود ! عالی ! خیلی خوش گذشت !

آخرین ویرایش توسط مدیر

m-s

New Member
لایک ها
129

irmath

Member
لایک ها
4
! برای شماها که رتبه های دو وسه رقمی منطقه شدین از نمایندگی های شهرتون زنگ نزدن ؟
[/quote]

[/quote]
lما هم امروز دعوت بودیم.زیر 1000 ها یه ساعت زودتر رفتیم واسه عکس گرفتن!
به ما که افطاری ندادن تا دم افطار نگهمون داشتن گشنه و تشنه!هی از خودشون و کانون تعریفو تمجید کردن
اخرش به نفرای اول شهر پلاک دادن با ارم قلمچی به ما هم فلش 4 GB![/quote]
شما مال كدوم شهري كه بهتون اينجوري جايزه دادن؟؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر

hmggi

New Member
لایک ها
0
parinaz گفت
hmggi گفت
ما هم یکشنبه دعوتیم.
کجا یکشنبه دعوتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتن یکشنبه بیایین پارک شهر برا عکس! جشنتون هم بعده ماه رمضون!
کسی به من خبر نداد! از یکی از دوستام شنیدم. واقعا این جوریه؟ بعد ماه رمضون که میفته آخر شهریور!

parinaz

New Member
لایک ها
2
hmggi گفت
parinaz گفت
hmggi گفت
ما هم یکشنبه دعوتیم.
کجا یکشنبه دعوتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتن یکشنبه بیایین پارک شهر برا عکس! جشنتون هم بعده ماه رمضون!
کسی به من خبر نداد! از یکی از دوستام شنیدم. واقعا این جوریه؟ بعد ماه رمضون که میفته آخر شهریور!
به من که اینجوری گفتن! چطور شما خبر نداری ؟ 10 بار تا الان زنگ زدن به من! فک کنم نمیخوان بگیرن! میگم چطوره بگیم اول جشن بعد عکس؟!!! تا جشن نگیرین ما هم نمیاییم برا عکس!؟!!!!!

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
Fiboonatchi گفت
SOMEONE گفت
واااااااااااااااي .
واقعا ؟؟؟
دروس مشترک زیادی در دوره کارشناسی دارن مثل دینامیک استاتیک مقاومت مصالح مکانیک سیالات و...
اما از نظر شغلی اصلا شبیه نیستن !
و در دوره ارشد و دکتری دیگه فکر نکنم مشترکاتشون زیاد باشه!
ضمنا مکانیک به این قشنگی چرا متنفری ازش؟!
كلا از رشته ي خشن خوشم نمياد.
اومدم عمران تا خودم هم يه سري فعاليت اضافي تو زمينه ي معماري كنم.كنار عمران كمي هم هنر قاطي كارم بكنم.
از موقعيت شغلي يه مهندس عمران خوشم مياد ولي مكانيك نه.
اگه شريف معماري داشت معماري ميزدم.

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
irmath ghalamchi tonekabon intori jayeze dadan!

emad12

New Member
لایک ها
0
سلام دوستان
من کتاب فیزیک3مبتکران رو گرفتم ولی یه عده ای بهم گفتن این کتاب خوبه ولی برا وقته کمی که ما داریم خوب نیست
یه نفر بهم فت برو الگو بگیر یکی میگه برو خیلی سبز بگیر و یکی دیگه میگه برو اندیشه سازان کار کن
من موندم چی کار کنم؟ بچه ها خواهشن یکی کمکم کنه

ممنون

hmggi

New Member
لایک ها
0
emad12 گفت
سلام دوستان
من کتاب فیزیک3مبتکران رو گرفتم ولی یه عده ای بهم گفتن این کتاب خوبه ولی برا وقته کمی که ما داریم خوب نیست
یه نفر بهم فت برو الگو بگیر یکی میگه برو خیلی سبز بگیر و یکی دیگه میگه برو اندیشه سازان کار کن
من موندم چی کار کنم؟ بچه ها خواهشن یکی کمکم کنه

ممنون
من فیزیک3 خیلی سبزو داشتم. عالی بود. هم درسش هم تستاش. اون 2-3تای دیگه رو خودم نداشتم ولی دست دوستام دیدم. اصلا به خیلی سبز نمیرسیدن.

irmath

Member
لایک ها
4
اما هم امروز دعوت بودیم.زیر 1000 ها یه ساعت زودتر رفتیم واسه عکس گرفتن!
اخرش به نفرای اول شهر پلاک دادن با ارم قلمچی به ما هم فلش 4 GB![/quote]
شما مال كدوم شهري كه بهتون اينجوري جايزه دادن؟؟؟

منم گفتم خاطراتمو تا اونجا يادمه بنويسم البته نميدونم چرا هيچي يادم نيست:
دعواي اول سال سر تعويض معلم شيميمون كه آخرش هم عوضش نكردن و گند زد روز شيمي پيشمون!
دعواي من و بي همتا كه شوخي بود و بقيه جدي جدي دعوا مي كردن و ما از پشت صحنه ميخنديديم!
رقابت درسي با يكي از بچه هاي همين سايت و تنبلي و شكست هاي پشت هم اون!
شب قبل بيشتر آزمون هاي كانون كه با پسر همسايمون مي رفتيم پيتزا بعدش هم كافي نت!
چت تصويري با معلممون كه رفته بود گرجستان
خيس كردن كامل لباس دوستم كه باعث شد لباسش را دربياره و فقط كاپشن بپوشه!
نرفتن سر كلاس ادبيات ( يه بار يواشكي رفتم كتابخونه بعد مديرمون مچم را گرفتم!! و نزديك بود با من يه دعواي اساسي بكنه

(<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
شب امتحان نهايي عربي فقط 15 دقيقه خوابيدم آخرش هم شدم 15
هميشه دوست داشتم بعد از كنكور عصرش بريم با بچه ها بيرون و بچرخيم اما بعد از كنكور اكثرا گوشي هاشون خاموش كرده بودند يا جواب نمي دادند
رفتم فرزانگان تا دفتر معلم شيمي اونجا را بدم بعد همون لحظه مديرمون اومد بيرون و ما رومونو ازش برگردونديم اون هم فكر كردم ما براي مسائل ..... اومديم فرزانگان!!!
تموم كردن فيزيك 2 دقيقا دو روز قبل از كنكور<o:p></o:p>
آزمون كانون كه از 5 تا درس اختصاصي 4 تاشونو 100 زدم هيچ وقت اون آزمونو فراموش نمي كنم!<o:p></o:p>
تلخ ترينش هم در سال اول نزديكاي ترم اول اتفاق افتاد و اون فوت معلم دين و زندگي مون بود كه اواخر خيلي باهاش دوست شده بودم
فعلا ديگه يادم نمياد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا