وضعیت
موضوع بسته شده است.

irangirl

New Member
لایک ها
5
irmath گفت

دعواي من و بي همتا كه شوخي بود و بقيه جدي جدي دعوا مي كردن و ما از پشت صحنه ميخنديديم!

اگه بي همتا هم اين را تاييد كته من رسما شاخ در ميارم

m-s

New Member
لایک ها
129
ensafan ma roo sahne ham khandidim
pesara kolan daavahashoon maskharas

bihamta

New Member
لایک ها
345
irangirl گفت
irmath گفت

دعواي من و بي همتا كه شوخي بود و بقيه جدي جدي دعوا مي كردن و ما از پشت صحنه ميخنديديم!

کی؟
من؟
تایید؟
چی میگیییییییییی؟

والا ما که یه مدت نبودیم همه گفتن و تایید کردن و هر چی دلشون خواست گفتن!
اما من با ایشون جهنمم نمیرم چه برسه به پشت صحنه!(من پسر خوبیم
)
کی گفته ما میخندیدم؟؟؟
من تازه 2و3 هفت اس دارم میخندم.جون تو

آره موی همو نمیکشیم.گازم نمیگیریم:دی
بیا!خدمت به خلقم که کردی!ملتو خندوندی!کار مضاعف،خنده ی مضاعف!
به راستی مصداق واقعی:"درسته گفتند عبادت کنید؛نگفته اند به خلق خدمت کنید؟"رو نشون دادی!

irangirl

New Member
لایک ها
5
bihamta گفت
irangirl گفت
irmath گفت

کی؟
من؟
تایید؟
چی میگیییییییییی؟

)
کی گفته ما میخندیدم؟؟؟

آره موی همو نمیکشیم.گازم نمیگیریم:دی
بیا!خدمت به خلقم که کردی!ملتو خندوندی!کار مضاعف،خنده ی مضاعف!
به راستی مصداق واقعی:"درسته گفتند عبادت کنید؛نگفته اند به خلق خدمت کنید؟"رو نشون دادی!
آخي خيال منم از شاخ در آوردن راحت شد

خدا را شكر جناب بي همتا دوباره تشريف آوردند

irmath

Member
لایک ها
4
bihamta گفت
irmath گفت

کی؟
من؟
تایید؟
چی میگیییییییییی؟

)
کی گفته ما میخندیدم؟؟؟
اين بي همتا شايد يادش نباشه
اما parinaz و zhrs هم اون زمان بودن
سر قضيه ي مهندسي شيمي و مهندسي مكانيك يه دعوا شد كه بي همتا زنگ زد به من و به اين دعوا خنديديم ( البته يه شعر هم اون زمان با مناظره خسرو و فرهاد ساختم اما چند روز بعد يه مقداري از سايت پريد و اين دعوا و شعر حذف شد )
البته منم با ايشون اكنون جهنم هم نميايم

navid_hacker گفت
رقابت درسي با يكي از بچه هاي همين سايت و تنبلي و شكست هاي پشت هم اون!
ba manam hamchin gharari gozashti...kheili chize cherti bood!!!!

font farsi nadashtam
چون تو بهش عمل نكردي
من با همين قرار يك دفعه از هفته اي 30 ساعت خوندن به هفته اي 50 ساعت خوندن رسيدم و كم كم بيش ترش هم كردم

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
emad12 گفت
سلام دوستان
من کتاب فیزیک3مبتکران رو گرفتم ولی یه عده ای بهم گفتن این کتاب خوبه ولی برا وقته کمی که ما داریم خوب نیست
یه نفر بهم فت برو الگو بگیر یکی میگه برو خیلی سبز بگیر و یکی دیگه میگه برو اندیشه سازان کار کن
من موندم چی کار کنم؟ بچه ها خواهشن یکی کمکم کنه

ممنون
کدوم مبتکران؟ محمود زاده؟
فیزیک 3 اش افتضاحه! ولی فیزیک 1و 2 اش بی نظیر!

سبز مفهومی تر از همه اس!

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
mjbbaha گفت
emad12 گفت
سلام دوستان
من کتاب فیزیک3مبتکران رو گرفتم ولی یه عده ای بهم گفتن این کتاب خوبه ولی برا وقته کمی که ما داریم خوب نیست
یه نفر بهم فت برو الگو بگیر یکی میگه برو خیلی سبز بگیر و یکی دیگه میگه برو اندیشه سازان کار کن

ممنون

سبز مفهومی تر از همه اس!

ولی من اندیشه سازان رو ترجیح میدم1و2و3 اش خوبه و مفهومی اما واسه فیزیک 100 زدن کافی نیست!بی دقتی ها رو باید با یه چیزی مث گاج سفید برطرف کرد

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
FMIcho_2009 گفت
mjbbaha گفت
emad12 گفت
سلام دوستان

ممنون

سبز مفهومی تر از همه اس!

ولی من اندیشه سازان رو ترجیح میدم1و2و3 اش خوبه و مفهومی اما واسه فیزیک 100 زدن کافی نیست!بی دقتی ها رو باید با یه چیزی مث گاج سفید برطرف کرد
فیزیک 3 اندیشه سازان خوب نیس! پیشش نسبتا عاااااااااااااااااالیه (میگم نسبتا چون دینامیکش خوب نیس)
از پارسال هم اینو تو وبلاگ کنکور نوشتم!
مولف اندیشه سازان 3 همون دکتره اس که آمریکاس! اسمش ولی هرچی فک میکنم یادم نمیاد

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
mjbbaha گفت
FMIcho_2009 گفت
mjbbaha گفت
emad12 گفت
سلام دوستان

ممنون

سبز مفهومی تر از همه اس!

فیزیک 3 اندیشه سازان خوب نیس! پیشش نسبتا عاااااااااااااااااالیه (میگم نسبتا چون دینامیکش خوب نیس)
از پارسال هم اینو تو وبلاگ کنکور نوشتم!
مولف اندیشه سازان 3 همون دکتره اس که آمریکاس! اسمش ولی هرچی فک میکنم یادم نمیاد

آره. اسمشونو یادم نیست ولی من کتابشونو خیلی دوست داشتم.

bihamta

New Member
لایک ها
345
"
البته منم با ايشون اكنون جهنم هم نميايم""
جون من بیا بریم.بلیط گرفتمااااااا!فردا پرواز!تو نیای نمیره

جالبه بحث سر مهندسی شیمی و مکانیک بود خودت رفتی شیمی

هییییییییییییییییی خدا!
عجب روزگاریه!!!!!!!!!!!!!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
من اینجا یه سوال فنی دارم!
میگم این که میگین من جهنم هم نمیام باتو اشتباه مفهومی نداره؟؟ جدی میگم! به نظر من نباید جهنم بگین! آخه مگه شما همینجوری خیلی دوس دارین برین جهنم؟!! باید یه جایی که خیلی دوس دارینو مثال بزنین بگین من بهشت هم نمیام با تو! فک کنم اوج تنفره! یعنی انقد بدم میاد که حتی بهشت هم بگن بیا نمیام چون تو اونجایی!! برداشت من درسته؟! یا اشتباه؟! جدا موندم تو این مساله ممنون میشم اگه کمک کنین!

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
parinaz گفت
میگم این که میگین من جهنم هم نمیام باتو اشتباه مفهومی نداره؟؟ جدی میگم! به نظر من نباید جهنم بگین! آخه مگه شما همینجوری خیلی دوس دارین برین جهنم؟!! باید یه جایی که خیلی دوس دارینو مثال بزنین بگین من بهشت هم نمیام با تو! فک کنم اوج تنفره! یعنی انقد بدم میاد که حتی بهشت هم بگن بیا نمیام چون تو اونجایی!! برداشت من درسته؟! یا اشتباه؟! جدا موندم تو این مساله ممنون میشم اگه کمک کنین!

you're right...!

irangirl

New Member
لایک ها
5
parinaz گفت
آره عزيزم كاملا درست ميگي

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
البته بی همتا جان اشتباه نوشته!

چیزی که من قبلا شنیده بودم! و خودم هم به کار میبرم اینه که "من با تو تو بهشت هم نمیام!"

بععععععععععععععله اینجوریاس!

irmath

Member
لایک ها
4
بهتره خانم ها اين مطلب را نخوانند چون احتماله اينكه هنگ كنن بسيار زياده !!!
وقتي ميگي من با يه نفر ميرم جهنم يعني اينكه اينقدر اين فرد خوبه كه حتي جهنم هم برا آدم با وجود اون بهشته!
حالا وقتي فعل منفي مي شه مفهوم آن نيز منفي ميشه!
يعني جمله ي بالا ميشه :
اينقدر اين فرد بده كه حتي بهشت هم برا آدم با وجود اون جهنمه!!!

حالا وقتي ميگيم باهاش جهنم هم نميرم يك هم به جمله اضافه ميشه كه از ديدگاه فمشيسم جمله مجازي و حالت كنايه و استثنا پيدا مي كند!
يعني جهنم ميشه مستثني و بايد از ديدگاه مثبت به آن نگاه كرد.
نمي دونم فهميدين يا نه!

bihamta

New Member
لایک ها
345
mjbbaha گفت
البته بی همتا جان اشتباه نوشته!

چیزی که من قبلا شنیده بودم! و خودم هم به کار میبرم اینه که "من با تو تو بهشت هم نمیام!"

بععععععععععععععله اینجوریاس!
یا جوادُ یا جوادُ یا جوادُ یا جوادُ یا جوادُ یا جوادُ یا جواد!
یا مستر العیوب.خلنصنا من النار یا جواد!
الجواد البهادری العفو العفو العفو!

zhrs

New Member
لایک ها
0

parinaz

New Member
لایک ها
2
irmath گفت
بهتره خانم ها اين مطلب را نخوانند چون احتماله اينكه هنگ كنن بسيار زياده !!!
وقتي ميگي من با يه نفر ميرم جهنم يعني اينكه اينقدر اين فرد خوبه كه حتي جهنم هم برا آدم با وجود اون بهشته!
حالا وقتي فعل منفي مي شه مفهوم آن نيز منفي ميشه!
يعني جمله ي بالا ميشه :
اينقدر اين فرد بده كه حتي بهشت هم برا آدم با وجود اون جهنمه!!!

حالا وقتي ميگيم باهاش جهنم هم نميرم يك هم به جمله اضافه ميشه كه از ديدگاه فمشيسم جمله مجازي و حالت كنايه و استثنا پيدا مي كند!
يعني جهنم ميشه مستثني و بايد از ديدگاه مثبت به آن نگاه كرد.
نمي دونم فهميدين يا نه!
سلام من ازین منظر هم بهش نگاه کردم! و اینی که شما میگی یعنی به جا اینکه لقمه رو درسته بذاری تو دهنت داری دورش میدی دور سرت! بعد یه سوال خودت فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجای جمله شما بهشت داره که تو تفسیرت آوردی؟؟؟؟؟؟؟"اینقد این فرد بده که حتی بهشت هم برا آدم با وجود اون جهنم میشه" اگه منظورت اینه پس باید بگی بهشت هم نمیرم نه اینکه جهنم هم نمیرم. درباره حرف بعدت هم بگم که لقمه رو چند دور داری میچرخونی؟!!؟؟ (یه سوال شما که میدونین لطفا فمشیسمو تعریف کنین چون تو فرهنگ لغت یافت نشد)
به هرحال لطفا اینقد خودشیفته نباشید وبا خانوما با احترام گفتمان کنین!! از شما که دارید وارد قشر فرهیخته ی جامعه میشید کاملا بعید است.

irmath

Member
لایک ها
4
parinaz گفت
سلام من ازین منظر هم بهش نگاه کردم! و اینی که شما میگی یعنی به جا اینکه لقمه رو درسته بذاری تو دهنت داری دورش میدی دور سرت! بعد یه سوال خودت فهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجای جمله شما بهشت داره که تو تفسیرت آوردی؟؟؟؟؟؟؟"اینقد این فرد بده که حتی بهشت هم برا آدم با وجود اون جهنم میشه" اگه منظورت اینه پس باید بگی بهشت هم نمیرم نه اینکه جهنم هم نمیرم. درباره حرف بعدت هم بگم که لقمه رو چند دور داری میچرخونی؟!!؟؟ (یه سوال شما که میدونین لطفا فمشیسمو تعریف کنین چون تو فرهنگ لغت یافت نشد)
به هرحال لطفا اینقد خودشیفته نباشید وبا خانوما با احترام گفتمان کنین!! از شما که دارید وارد قشر فرهیخته ی جامعه میشید کاملا بعید است.
يه توصيه ي اخلاقي بود و ربطي به قشر فرهيخته جامعه نداره!! الان شما ناديده گرفتي و هنگ كردي
!!! اگر هم بگي هنگ نكردي به خاطر خودشفيتگي مزمن است!!!!
هر چيزي هم نبايد تو فرهنگ لغت باشد

parinaz

New Member
لایک ها
2
عموما قشر فرهیخته تمام اصول ادب رعایت میکنه البته کاری با اطراف خودمون ندارم که عموم مردم برعکس پیش میرن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا