وضعیت
موضوع بسته شده است.

hmggi

New Member
لایک ها
0
هیچ آزمونی بی اشکال وایده آل نیست و هیچ وقت نباید فکر کرد درصدهای ازمون های آزمایشی تو کنکور تکرار می شن. فقط میشه از روی رتبه ی کل (تازه اونم خیلی تقریبی) یه چیزایی تخمین زد.
برا همین به نظر من ملاک اصلی انتخاب ازمون های آزمایشی مناسب تعداد شرکت کننده هاست که تو قلمچی بیشتره (از گزینه2). همین.

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
سلام به دوستاي گلم!

بچه ها سنجش دادين يا قلمچي يا گاج يا گزينه2؟

من خودم رفتم سنجش،بنظرتون سوالاش كمي زياد آسون نبود؟
ميدونستم قراره اين شكلي باشه ميرفتم قلمچي يا حداقل گاج خيلي آبرومندانه ست.

ميخواين به جاي صبركردن تا هفته ي بعد ميانگين %هامونو بذاريم؟با رتبه ي بار قبل؟ميگم يعني دستمون بياد درصدها كلا چقدر بالا رفته.

من رشته ي رياضي ،ميانگين عمومي 78
اختصاصي 90.منطقه 1

بار پيش 3رقمي زير 500

irmath

Member
لایک ها
4
bihamta گفت
قلم چی فاقد ارزشه به نظر من...نمیدونم چرا باب شده همه ازش دفاع میکنن در حالی که اگه از لحاظ بار علمی بخوای بررسی کنی گزینه 2 خیلی بار علمی آدمو بیشتر میکنه!!!مسلما درصد فیزیک 80 گزینه 2 خیلی بیشتر از درصد 80 قلم چی بارشه!!!واقعا اشک مارو در آورد این اقای نعیمی امسال(طراح فیزیک گزینه 2-رتبه 2 کنکور 1368)
این تصورم ایجاد شده چون 1 رقمی کشور قلم چی میداده پس عامل اونه!!!نخیر.بستگی به خود آدم داره!
به هر حال ما که قلم چی نمیدیم!
دقیقا برعکس.من الان دارم آزمون های گزینه 2 را میدم . بار علمی سوالهای گزینه 2 خیلی زیاده !!!!!

ادبیاتش که خیلی خودشو بکشه یک بیت خارج کتاب دارد. سوالهای دینی اش شبیه کنکور نیست
عربی اش حتی از سنجش هم آسونتر است
زبانش بد نیست.
ریاضی اش که از تقریبا مثل کانون است.
فقط فیزکش یه کم از کانون سخت تر است که اون هم به خاطر استاندارد نبودن سوالات است.
شیمی اش هم که اصلا خیلی خنده دار اگه حواست باشه نصف جواب ها را تو خود آزمون داده مثلا آزمون مرحله 2 اش برای یک سوال میاست 2 مرحله واکنش
NO2+2H2
را حفظ باشیم حالا چند تا سوال این طرفتر نگاه میکنیم میبینم تو نمودار برای یک سوال دیگه تمام مرحل واکنش را نوشته!!!!!!!!!!!

zhrs گفت
.قبول دارم غلط زیاد داره اما انصافا بذارید کنار سوالای گزینه 2به میزان ارزش سوالی که بخواد آماده کنه آدمو واسه کنکور یکین
امیدوارم موفق باشید
اتفاقا قلم چی که خیلی کم غلط داره و شما که میگین غلط زیاد داره الان میاست یک میلیاردر باشید چون قلم چی به خاطر یک اشکال ساده که شما پیدا کنید حداقل 5000 تومان به بالا جایزه میده!!!!!!!!!!!!!!!وقتی هم اشکالات آزمون را نگاه میکنیم تعداد غلطهایش انگشت شمار است و اصلا زیاد نیست

bihamta

New Member
لایک ها
345
SOMEONE گفت
سلام به دوستاي گلم!

بچه ها سنجش دادين يا قلمچي يا گاج يا گزينه2؟

من خودم رفتم سنجش،بنظرتون سوالاش كمي زياد آسون نبود؟
ميدونستم قراره اين شكلي باشه ميرفتم قلمچي يا حداقل گاج خيلي آبرومندانه ست.

ميخواين به جاي صبركردن تا هفته ي بعد ميانگين %هامونو بذاريم؟با رتبه ي بار قبل؟ميگم يعني دستمون بياد درصدها كلا چقدر بالا رفته.

من رشته ي رياضي ،ميانگين عمومي 78
اختصاصي 90.منطقه 1

بار پيش 3رقمي زير 500
آره آسون بود اما عمومیش سخت تر....نظر من اینه امسال عمومیا رو سخت تر میدن.
دوستان کسی فرمولی واسه گیج بازیای من نداره؟من چه کنم آخه خدا؟؟؟؟؟؟؟

پاسخنامش غلط نداشت؟

mahsa-f

New Member
لایک ها
36
من رفتم سنجش دادم اين اولين سنجشم بود ولي خيلي مزخرف بود 4 ساعتمو حروم كردم
ولي بچه ها ميگفتن قلم چيم خيلي سخت بوده آخه چرا آزمونا اين طورين

من كه ديگه كلا بيخياله هر چي آزمونه شدم

infinity31

New Member
لایک ها
0
من فکر می کنم جواب سوالای 119- 208 و 13 غلطن!(جامع 3 سنجش) کسی با من موافق یا مخالف نیست؟
اگه 13 گزینه 1 باشه درصد ادبیاتم 100 میشه، پس لطفا اگه نیست هم بگید گزینه 1درسته

بی همتا اگه فرمولی پیدا کردی به منم بگو لطفا!

گیج بازی های من ازین قبیله که گزینه 2 درمیارم می زنم 1، بدون این که دامی تو سوال وجود داشته باشه!!
عدد ها رو یه جور دیگه- اونجوری که نیستن-می خونم و...

لایک ها
7
من هردوتا رو دادم!!!!! سنجشو صبح دادم. خیلی آسون بود.البته نسبت به قلم چی!(گرچه طبق معمول دینیو خیلی پایین زدم!) قلم چی سخت بود .بعد از ظهر دادم.مخم نمی کشید! نمیتونستم فکر کنم!!!!!!!!!!!

bihamta

New Member
لایک ها
345
آره بابا گند زدن با این سوال دادنشون...غلط نصفش.
این گیج بازیمو چطوری درست کنم مثلا جواب رو 4 بدست میارم کنار سوال مینویسم 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فرمول پیدا کردید بگید...
این طراحای سوالای سنجش یا چشمشون مشکل داره یا عقلشون...واسه خودشون سوال رو حل میکنن؟؟؟

منم 13 رو 1 زدم اما این اساتید گفتن 3!!!!!
اصلا به پاسخ نامش نمیشه اطمینان کرد

FMIcho_2009

New Member
لایک ها
4
من کانون دادم سوالهاش خیییییلی باحال بود
البته به غیر از ادبیات و معارفش که خیییلی سخت بود
و من نسبتا گند زدم. اما یه نکته خیییلی توپ یاد گرفتم که اصولا " سوال سخت دیدی یا وقت گیر وقتتو روش نباید حروم کنی!!!! " آخه من اصلا امروز حواسم به ساعت نبود

irmath

Member
لایک ها
4
infinity31 گفت
من فکر می کنم جواب سوالای 119- 208 و 13 غلطن!(جامع 3 سنجش) کسی با من موافق یا مخالف نیست؟
اگه 13 گزینه 1 باشه درصد ادبیاتم 100 میشه، پس لطفا اگه نیست هم بگید گزینه 1درسته

گیج بازی های من ازین قبیله که گزینه 2 درمیارم می زنم 1، بدون این که دامی تو سوال وجود داشته باشه!!
علاوه بر سوال 119 سوال 147 هم غلط پاسخ داده شده درضمن دوستانم میگفتن که سوال 148 هم غلط پاسخ داده ولی من در موردش چون هنوز نخوندم اظهار نظر نمی کنم.سنجش کلید تصحیحش را تغییر نمیده هیچ وقت .پس فکر 100 زدن را از سرت بیرون کن

بی همتا تو گفته بودی که معلم دینی تون یکی از طراح های سوال است اگه دیدیش خب ببین قضیه چیه که از مرحله اول سنجش همیشه غلط دارد.در مورد سوال 24 هم اگه میتونید توضیح بدید تا ببینم چرا غلط زدم.

bihamta

New Member
لایک ها
345
irmath گفت
infinity31 گفت

علاوه بر سوال 119 سوال 147 هم غلط پاسخ داده شده درضمن دوستانم میگفتن که سوال 148 هم غلط پاسخ داده ولی من در موردش چون هنوز نخوندم اظهار نظر نمی کنم.سنجش کلید تصحیحش را تغییر نمیده هیچ وقت .پس فکر 100 زدن را از سرت بیرون کن

بی همتا تو گفته بودی که معلم دینی تون یکی از طراح های سوال است اگه دیدیش خب ببین قضیه چیه که از مرحله اول سنجش همیشه غلط دارد.در مورد سوال 24 هم اگه میتونید توضیح بدید تا ببینم چرا غلط زدم.
آره 130 رو هم اشتباه جواب داده...سوال 235 جوابش غلطه و 231 سوال کلا غلطه وو سوال 233
سوال 155 رو هم واسه من رفع ابهام کنید...مگه تاس ها حالت بندی شدن؟ مگه(3و1)با (1و3)فرق میکنه؟؟؟؟چرا باید فرق کنه؟؟؟
در ضمن چرا 25 گزینه 2 نمیشه؟
24 که تابلوه

بله طراح سنجش 1و 2.اون خودشم نمیدونه کی به کجا سوال داده.باورتون میشه نمیدونست سنجش 2 رو طرح کرده؟؟؟؟ چه برسه بدونه چرا غلطه!!!

infinity31

New Member
لایک ها
0
سوال 25. به نظر من گزینه 2 راجع به عاشق نیست درحالی که گزینه 4 "آن جا" منظورش سرزمین عشقه، بعدش گزینه 2 بیشتر رو وسعت ملک لا مکان تاکید داره درحالی که گزینه 4 همه مفهومش همون عدم دلبستگی عاشق به تعلقات دنیویه و معنیش کنی همون میشه. کلا اگه 4 نبود میشد زد 2.

235 و 130 که به نظر من مشکلی نداشتن. میشه مشکلشونو بگی؟

155 آره خوب فرق می کنه، دو تا تاس مختلفن! اولی و دومی.(حتی اگه یکی رو دو بار مینداختیم بازم (3و1)با (1و3) یکی نبود.)

مزخرف ترین آزمون ها بودن این 3 سنجش. کلا سوالاش 2 دسته بودن: دسته اول یا سوال یا جواب غلط بوده، دسته دوم تکراری سال های قبل بود!

البته کلا دیگه روش بحث نکنیم بهتره!

navid_hacker

New Member
لایک ها
46
اینجوری که شما میگید سنجش سوال درست نداشته...
منم سنجش دادم...13 که غلط بود...

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
اشتباهي كه تو آزمونا مرتكب ميشم اينه كه گير ميدم به يه سوال حلش كنم آخرم اگه حل نشد كلي بد و بيراه به خودم ميگم ولي سرانجام بعد آزمون ميفهمم بابا سواله غلط بوده ، اعصابم بدتر خورد ميشه.دوباره به خودم بد و بيراه ميگم

Goharshady1

New Member
لایک ها
0
SOMEONE گفت
اشتباهي كه تو آزمونا مرتكب ميشم اينه كه گير ميدم به يه سوال حلش كنم آخرم اگه حل نشد كلي بد و بيراه به خودم ميگم ولي سرانجام بعد آزمون ميفهمم بابا سواله غلط بوده ، اعصابم بدتر خورد ميشه.دوباره به خودم بد و بيراه ميگم
اشتباهی که من مرتکب می شم اینه که معمولا تو ضرب و تقسیم اشتباه می کنم بعد فکر می کنم سوال اشتباهه!!

saeedkh

New Member
لایک ها
3
از حال ا ما خم وارد این بحث میشیم

irangirl

New Member
لایک ها
5
سلام بحث اينكه كدوم آزمون بهتره الان واقعا بيخوديه يك سال داريد در اين مورد حرف مي زنيد

س 13 سنجش خودش نمودار را درست كشيده اما گزينه را اشتباه زده

س 130 هم درسته

155 هم خيلي سادست مولفه اول حالت تاس 1 را مشخص مي كنه مولفه دوم حالت تاس 2 بنابراين ترتيب مولفه ها مهمه

SOMEONE

New Member
لایک ها
5
Goharshady1 گفت
SOMEONE گفت
اشتباهی که من مرتکب می شم اینه که معمولا تو ضرب و تقسیم اشتباه می کنم بعد فکر می کنم سوال اشتباهه!!
اين كه بسيار طبيعيه. خود من يكبار تو مدرسه 2 *8 رو 17 !!!!!!!!!!!!!!!!! آوردم.خبر اين سوتي با سرعت نور به كل مدارس شهر ارسال شد كه فلاني اين سوتي رو داده !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا