وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-s

New Member
لایک ها
129
میگم بچه ها نکنه به کلاستون نمیخوره بیاین تاپیک کنکوریای 89!!!!!

میخواین بنویسیم دانشجوهای 89؟؟؟
ولی حیف اینقدر قدمت این تاپیکه!!!
فکر میکنم تا حالا رکوردو شکسته!!
دیگه چطوری بگم چرا نمیاین نظر بدین تو تاپیک خودتون!!!

parinaz

New Member
لایک ها
2
منم موافقم! آخی تاپیک اختصاصیمونه!
ما که همیشه کنکوری های 89 باقی خواهیم ماند! جاودانه! من هر دفعه میام اما راستش دیگه هیشکیو نمیشناسم همه جدیدا میگم یه دور همه خودشونو معرفی کنن! خوبه ها جدی! با دانشگاهو رشته شون! فک کنم مفید باشه

خودم: پری ناز . مهندسی شیمی دانشگاه شریف. گرگان.

لایک ها
1

من محمد جوادم! دندونپزشکی دانشگاه تهران! از شهر بندرعباس...!

m-s

New Member
لایک ها
129
منم مریم...........از شهرستان.............استان خراسان رضوی پزشکی
من فکر میکنم همه هر وقت اومدن بیان همین تاپیک!!!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
منم فاطمه ! دانشجوی ورودی 89 حـــــــقوق دانشگاه گیلان ! از شهر زیبای رشت !!

zhrs

New Member
لایک ها
0
یا الله..سلام علیکم......زهرا هستم ...رشته برق دانشگاه شید بهشتی....از گرگان

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
ما امروز 8 صبح رفتيم دانشكده عمران خواجه نصير رفتيم سالن امفي تئاترش كم بوديم موندن تا بقيه بيان!!!بعدش چنتا نما هنگ گذاشتن راجبه دانشگاه و افتخاراتشو...!!!!
بعد اوونم سرود ملي قرائت قران و سخنراني!!!!!!!!!مدير گروه رييس اموزش و رييس دانشگاه حرف زدن!!!
بهمون يه پكيج دادن توش مقررات دانشگاهو ساعت كلاسا و...+موز سانديس كيك!!!
+ يه تي شرت با مارك دانشگاه واسه تربيت بدني!!!!!!!

ساعت 11 شد چشتون روز بد نبينه يه صفي بود!!!!!!
اصلا حركت نمي كرد!!هر كي هم مي رفت تو بيرون نمي يومد!!!!!!!يكي نيس بگه بابا اينو به ترتيب الفبا كنين بذارين تو 2 روز 3 روز!!!!!!!!!!ثبت نام من ساعت 2 تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا من 35 امين نفر بودم بعد منم بچه ها بودن!!!
ديدن اينقد ما رو الاف كردن خودشون ژتون دادن ناهارم اوونجا خورديم!!!!!!!!!!
بعدشم رفتيم خوابگاهو ديديم تازه نيم ساعته اوومديم خونه دارم مي ميرم از خستگي!!!!!!!!!!!

تازه فردا هم كلاس داريم!!!!!!! رياضي و فيزيك!!!!!!!!!

راستي 2 تا چيز جالب:
تو خوابگاه يكيو ديدم از زنجان مكانيم خواجه قبول شده مي گفت 300 منطقه 3 و 3000 كشوري!!!(البته من فكر مي كنم كشوريش بالاتره!!كشوري منطقه 3 معمولا 20 برابره!!)
اوونوقت من با 837 منطقه 2 و كشوري 2400 مكانيك خواجه قبول نشدم!!!!!!!!!!

و يكي از همكلاسامون هم مي گفت 300 سهميه و 30000 كشوريه!!!!!!!!!!!!!!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
سهمیه بومی همیشه بوده!و زیاد هم بوده!
فقط سال 87 هم دیگه شورش در اومد!
مثلا در مورد داروسازی تهران!
سال 88 پسر غیر بومی تا 1000 منطقه 2(2000کشور) و پسر بومی تا2000 منطقه 2(4000کشور) دارو تهران قبول شدن!اینم اختلاف کمی نیست!!!کشوریشون 2000 تا اختلاف داره!
ولی سال 87 پسر غیر بومی با 500 دارو تهران قبول نشد در حالی که پسر بومی با 3000 قبول شد!!!کشوریشون 5000 اختلاف داره ولی غیر بومی قبول نشد بومی قبول شد!

سال 87 80 درصد بومی گزینی کردن!میدونین یعنی چی؟
یعنی80 درصد طرفیت برای 6 استان تهران قم زنجان مرکزی سمنان قزوین!
20 درصد برای سابر 24استان کشور!!!
سال 88 60 درصد بومی گزینی کردن!
یعنی 60 درصد برای 6 استان!
40 درصد برای سایر 24 استان!

باز هم خیلی ظلمه!
الان مثلا من خبر دارم دختر از زنجان با 168 دندون بهشتی(مهر)قبول شده در حالی که می بینیم پسر از بندرعباس(محمد جواد) با 98 قبول نشده!(تو دندون بهشتی از تهران بهتره!)
ببینین دیگه سال 87 چی بوده!!!
یه پسره با 17 پزشکی تهران قبول نشد در حالی که بومیا با 600 هم پزشکی تهران قبول شدن!(آمار مستند است)

hmggi

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
یه پسره با 17 پزشکی تهران قبول نشد در حالی که بومیا با 600 هم پزشکی تهران قبول شدن!(آمار مستند است)
البته این رتبه17 که میگین حتما تو تکمیل ظرفیت تهران قبول شده دیگه؟! چون سال87 یکی از بچه های مدرسمون با 22 منطقه2 و51 کشور پزشکی بهشتی(مهر) قبول شد ولی از ترم2 با تکمیل ظرفیت رفت تهران.

yoyo

New Member
لایک ها
7
منم الیاس هستم پزشکی شیرازم ورودی 89

pozitrone

New Member
لایک ها
21
hmggi گفت
pozitrone گفت
البته این رتبه17 که میگین حتما تو تکمیل ظرفیت تهران قبول شده دیگه؟! چون سال87 یکی از بچه های مدرسمون با 22 منطقه2 و51 کشور پزشکی بهشتی(مهر) قبول شد ولی از ترم2 با تکمیل ظرفیت رفت تهران.
آره قبول شده ولی عمق فاجعه رو بیبینین!!!!ضمنا تکمیل ظرفیت فقط کمی آثار این فاجعه رو کاهش داد!مثلا 40 که دیگه پزشکی تهران قبول نشد!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
pozitrone گفت
hmggi گفت
pozitrone گفت
آره قبول شده ولی عمق فاجعه رو بیبینین!!!!ضمنا تکمیل ظرفیت فقط کمی آثار این فاجعه رو کاهش داد!مثلا 40 که دیگه پزشکی تهران قبول نشد!
87 كه يكي از بچه ها با 4 منطقه 3 و پزشكي هيچ كدوم از دانشگاهاي تهران قبول نشد!!!!!!!!!فردوسي مشهدد قبول شد!!!
ولي همين الانشم به نظر من بومي گزيني خيلي بيشتر از اوونيه كه مي گن!!همين امروز كه من واسه ثبت نام رفته بودم هركي دوروبرم بود تهراني بود!!!!از دخترايي كه باهاشون حرف مي زدم همه تهراني بودن و شهرستاني به جز من 2 نفر بودن كه يكي سهميه شاهد داشت اوون يكي هم مال ورامين بود كه بازم بوميه!!!!!!!!!

hmggi

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
hmggi گفت
pozitrone گفت
منم حرفتونو قبول دارم. فقط می خواستم ببینم اون رتبه17 بالاخره به حقش رسید یا نه!

لایک ها
1
اونجا تهرانه یعنی شهری که هر چی توش میبینی باعث تحریکه!!!
(شعری از مرحوم هیچکس!
)

لایک ها
1
بچه ها یه قضیه فوق جالب!
امروز عصر از تهران بهم زنگ زدن خیال کردم از دانشگامه! اما گفت از گزینه دوئه!! بعد گفت کجایی گفتم بندر! گفت کی میای تهران گفتم جمعه! گفت مشکلی چیزی نداری برای شرکت تو برنامه گزینه جوان!!!!!!!!!!
منم گفتم نمیدونم فعلا که نه! بعد گفت جمعه باهات هماهنگ می کنم!
(مشهور شدیم رفت!
) البته الان که فک می کنم نمی تونم برم!
چون گفت دوشنبه بیا که ما هم دوشنبه امتحان تعیین سطح زبان داریم...!
البته موندم! آخه برای امتحان تعیین سطح 3تا ساعت داده! 12 و 14 و 16! اگه بشه هر ساعتی رفت که حله! ساعت 14 میرم شبکه 3! ساعت 16 هم امتحان!
(امتحانو گند نزنم خوبه!
>>>>>
نتیجه امتحانم: Your garde: Let's go(starter)I

چی کار کنم حالا؟! برم؟! نرم؟! هول نکنم! سوتی ندم! خندم نگیره! و....

(سر حمع 3ماه گزینه جوان بودم! که اونم گام اول 88 بود!
به خاطر همین من جزء گزینه دوئی ها حساب می شم!
)

zhrs

New Member
لایک ها
0
Fiboonatchi گفت
ما امروز 8 صبح رفتيم دانشكده عمران خواجه نصير رفتيم سالن امفي تئاترش كم بوديم موندن تا بقيه بيان!!!بعدش چنتا نما هنگ گذاشتن راجبه دانشگاه و افتخاراتشو...!!!!
بعد اوونم سرود ملي قرائت قران و سخنراني!!!!!!!!!مدير گروه رييس اموزش و رييس دانشگاه حرف زدن!!!

اصلا حركت نمي كرد!!هر كي هم مي رفت تو بيرون نمي يومد!!!!!!!يكي نيس بگه بابا اينو به ترتيب الفبا كنين بذارين تو 2 روز 3 روز!!!!!!!!!!ثبت نام من ساعت 2 تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعدشم رفتيم خوابگاهو ديديم تازه نيم ساعته اوومديم خونه دارم مي ميرم از خستگي!!!!!!!!!!!

راستي 2 تا چيز جالب:
تو خوابگاه يكيو ديدم از زنجان مكانيم خواجه قبول شده مي گفت 300 منطقه 3 و 3000 كشوري!!!(البته من فكر مي كنم كشوريش بالاتره!!كشوري منطقه 3 معمولا 20 برابره!!)

دوست گرام و محترم....هر چی که گفتی درست اما تهمت نزن.....3000 کشوری تو منطقه 2 می شه حدود 1000 (با اجازت خودمم)
رتبه های منطقه 3 تقریبا یک سوم ماست....یعنی من تو منطقه 3 می شم 300 و اینا....یعنی 300 منطقه 3 می شه 3000 کشوری...و اون که گفته دقیقا درست گفته...اگه 300 منطقه 3 بوده 3000 کشوره

shahin

New Member
لایک ها
2
blackassassin گفت
بچه ها یه قضیه فوق جالب!
امروز عصر از تهران بهم زنگ زدن خیال کردم از دانشگامه! اما گفت از گزینه دوئه!! بعد گفت کجایی گفتم بندر! گفت کی میای تهران گفتم جمعه! گفت مشکلی چیزی نداری برای شرکت تو برنامه گزینه جوان!!!!!!!!!!
منم گفتم نمیدونم فعلا که نه! بعد گفت جمعه باهات هماهنگ می کنم!
(مشهور شدیم رفت!
) البته الان که فک می کنم نمی تونم برم!
چون گفت دوشنبه بیا که ما هم دوشنبه امتحان تعیین سطح زبان داریم...!
البته موندم! آخه برای امتحان تعیین سطح 3تا ساعت داده! 12 و 14 و 16! اگه بشه هر ساعتی رفت که حله! ساعت 14 میرم شبکه 3! ساعت 16 هم امتحان!
(امتحانو گند نزنم خوبه!
>>>>>
نتیجه امتحانم: Your garde: Let's go(starter)I

چی کار کنم حالا؟! برم؟! نرم؟! هول نکنم! سوتی ندم! خندم نگیره! و....

(سر حمع 3ماه گزینه جوان بودم! که اونم گام اول 88 بود!
به خاطر همین من جزء گزینه دوئی ها حساب می شم!
)

ای ول خوش بحالت!معروف شدی رفت!3ماه?!!من اونجا حق اب و گل دارم...ولی رتبم سوتیه!
امکان داره بگن بیا دلایل شکستتو توضیح بده?!

چقد پایبندین شما!!!من از دیروز کلاسام شروع شده ولی هنوز شهر خودمونم خیال دارم اخر هفته برم!!!!!! خیلی بیخیالم?!!!!
اخه تا اخر هفته پرواز نیست!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
zhrs گفت
Fiboonatchi گفت

راستي 2 تا چيز جالب:

دوست گرام و محترم....هر چی که گفتی درست اما تهمت نزن.....3000 کشوری تو منطقه 2 می شه حدود 1000 (با اجازت خودمم)
رتبه های منطقه 3 تقریبا یک سوم ماست....یعنی من تو منطقه 3 می شم 300 و اینا....یعنی 300 منطقه 3 می شه 3000 کشوری...و اون که گفته دقیقا درست گفته...اگه 300 منطقه 3 بوده 3000 کشوره
نمي دونم شايد حق با شما باشه!!من كه گفتم حدودا 20 برابره كشوري منطقه 3 چون مي دونم امسال رتبه هاي 29 و 30 منطقه 3 كشوريش 800 و خورده ايه و 132 كشوريش 2000 و خورده ايه رو اين حساب گفتم فكر ميكنم...وگرنه قصد تهمت به كسي رو نداشتم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا