وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-s

New Member
لایک ها
129
واااااااای
تا چند روز دیگه قراره یه اتفاق خییییییییییلییییییییییییییییی جالب و هیجانی برای بعضی از بچه های سایت بیفته!!!!
البته انشاله که اتفاق بیفته!!!!

ولیییییییییییی چه شود!!!!!

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
m-s گفت
واااااااای
تا چند روز دیگه قراره یه اتفاق خییییییییییلییییییییییییییییی جالب و هیجانی برای بعضی از بچه های سایت بیفته!!!!
البته انشاله که اتفاق بیفته!!!!

ولیییییییییییی چه شود!!!!!
che etefaghiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???

m-s

New Member
لایک ها
129
به دلایلی حذف شد

zhrs

New Member
لایک ها
0
سلاااااااااااامممممممم...............من دارم میرم ثبت نام.... البته فرداست ... امروز میرم تهران
الان حس گوسفندی رو دارم که داره میره کشتارگاه....نخندین جدی می گم....گوسفنده خیلی چیزارو از دست داده و میده اما می دونه از این به بعد مفیدتره....
کسی نیست اینجا فردا شهید بهشتی ثبت نام داشته باشه؟
من رفتم
بای بای

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
سلام !!! بچه ها اموزش وپرورش شهرتون واسه کنکور براتون جشنی چیزی نگرفته ؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها
1
cheshmak71 گفت
اینو گفتم واسه اینکه امروزاز مدرسمون برام زنگ زدن که فردا ناحیه خودمون (ناحیه 2رشت ) میخواد واسه رتبه های برترکنکور یه جشن بگیره و جایزه هم بهمون بده ! فکرشونمیکردم ناحیه هم جشن بگیره چون اواخر اسفند هم سازمان اموزش وپرورش یه جشن کاملتر واسه رتبه های برتر کل استان برگزار میکنه !!!

آره فک کنم برای ما هم قراره بگیرن! البته نه حالا! بعدا"! چون غیر از من هیشکی از رتبه های برتر تو بندر نیستن(همه رفتن دانشگاشون!)!!!

قبل از کنکور گفتن به یه رقمی ها ماشین میدن! اما فک کنم میخوان 2در کنن!

البته فک کنم هنوز از رتبه های کنکوری های امسال خبردار نشدن!

f-alizadeh

New Member
لایک ها
693
blackassassin گفت
cheshmak71 گفت
اینو گفتم واسه اینکه امروزاز مدرسمون برام زنگ زدن که فردا ناحیه خودمون (ناحیه 2رشت ) میخواد واسه رتبه های برترکنکور یه جشن بگیره و جایزه هم بهمون بده ! فکرشونمیکردم ناحیه هم جشن بگیره چون اواخر اسفند هم سازمان اموزش وپرورش یه جشن کاملتر واسه رتبه های برتر کل استان برگزار میکنه !!!

آره فک کنم برای ما هم قراره بگیرن! البته نه حالا! بعدا"! چون غیر از من هیشکی از رتبه های برتر تو بندر نیستن(همه رفتن دانشگاشون!)!!!

چه خوب !! اگه به تک رقمیا ماشین بدن که معرکه ست !! پس با این حساب به دورقمیا وسه رقمیاهم چیزای خوبی باید بدن !!عجب اموزش وپرورش خوبی دارین !!!

yoyo

New Member
لایک ها
7
Fiboonatchi گفت
zhrs گفت
Fiboonatchi گفت
ما امروز 8 صبح رفتيم دانشكده عمران خواجه نصير رفتيم سالن امفي تئاترش كم بوديم موندن تا بقيه بيان!!!بعدش چنتا نما هنگ گذاشتن راجبه دانشگاه و افتخاراتشو...!!!!
بعد اوونم سرود ملي قرائت قران و سخنراني!!!!!!!!!مدير گروه رييس اموزش و رييس دانشگاه حرف زدن!!!
بهمون يه پكيج دادن توش مقررات دانشگاهو ساعت كلاسا و...+موز سانديس كيك!!!
+ يه تي شرت با مارك دانشگاه واسه تربيت بدني!!!!!!!

ساعت 11 شد چشتون روز بد نبينه يه صفي بود!!!!!!
اصلا حركت نمي كرد!!هر كي هم مي رفت تو بيرون نمي يومد!!!!!!!يكي نيس بگه بابا اينو به ترتيب الفبا كنين بذارين تو 2 روز 3 روز!!!!!!!!!!ثبت نام من ساعت 2 تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا من 35 امين نفر بودم بعد منم بچه ها بودن!!!
ديدن اينقد ما رو الاف كردن خودشون ژتون دادن ناهارم اوونجا خورديم!!!!!!!!!!
بعدشم رفتيم خوابگاهو ديديم تازه نيم ساعته اوومديم خونه دارم مي ميرم از خستگي!!!!!!!!!!!

تازه فردا هم كلاس داريم!!!!!!! رياضي و فيزيك!!!!!!!!!

راستي 2 تا چيز جالب:
تو خوابگاه يكيو ديدم از زنجان مكانيم خواجه قبول شده مي گفت 300 منطقه 3 و 3000 كشوري!!!(البته من فكر مي كنم كشوريش بالاتره!!كشوري منطقه 3 معمولا 20 برابره!!)
اوونوقت من با 837 منطقه 2 و كشوري 2400 مكانيك خواجه قبول نشدم!!!!!!!!!!

و يكي از همكلاسامون هم مي گفت 300 سهميه و 30000 كشوريه!!!!!!!!!!!!!!

دوست گرام و محترم....هر چی که گفتی درست اما تهمت نزن.....3000 کشوری تو منطقه 2 می شه حدود 1000 (با اجازت خودمم)
رتبه های منطقه 3 تقریبا یک سوم ماست....یعنی من تو منطقه 3 می شم 300 و اینا....یعنی 300 منطقه 3 می شه 3000 کشوری...و اون که گفته دقیقا درست گفته...اگه 300 منطقه 3 بوده 3000 کشوره
نمي دونم شايد حق با شما باشه!!من كه گفتم حدودا 20 برابره كشوري منطقه 3 چون مي دونم امسال رتبه هاي 29 و 30 منطقه 3 كشوريش 800 و خورده ايه و 132 كشوريش 2000 و خورده ايه رو اين حساب گفتم فكر ميكنم...وگرنه قصد تهمت به كسي رو نداشتم!!!!
الیبته به رشته اش هم بستگی داره 50 منطقه 3 ریاضی 1200 کشوری ولی 50 منطقه 3 تجربی 600 کشوری داره

لایک ها
1
cheshmak71 گفت
blackassassin گفت
cheshmak71 گفت

چه خوب !! اگه به تک رقمیا ماشین بدن که معرکه ست !! پس با این حساب به دورقمیا وسه رقمیاهم چیزای خوبی باید بدن !!عجب اموزش وپرورش خوبی دارین !!!
کجاش خوبه؟! امسال یه تک رقمی داشتیم که اونم اولین بار تو استان بود! (تا سال ها پزشو میدن)

لازم به ذکر است که استان هرمزگان از لحاظ موفقیت های آموزشی مقام 30ام رو داره که تو رده بندی جدید با اومدن استان البرز فک کنم میشه 31ام!

پارسال دورقمی هم نداشتیم!
سال 84 یه رتبه 27 داشتیم که خیلی حرفش بود که امسال یه رتبه 5(منطقه) داشتیم که جرء رویاهای هرمزگان بود...
البته این وعده(ماشین دادن) رو قبل از کنکور دادن! چون خیال کردن امسال هم مثل سالای قبل داغونن و حتی دورقمی هم نداریم... که برنامه هاشون ریخت به هم!
الانم موندن توش... (یه حرفی زدن! باید پاش بمونن!
)

blackassassin

New Member
لایک ها
1
گفتم یه پست بدم تاپیک ما 89ی ها بیاد بالا!

فردا من میام تهران! ساعت 8 و نیم شب بلیت دارم بعدشم که رسیدم میرم خوابگاه(ساعت 11 راهم میدن؟!)!

صب شنبه میرم تکمیل مدارک(تحویل حضوری منظورمه)! ساعت 9 تا 12 شنبه هم مراسم داریم(مراسم استقبال!)

یکشنبه هم کلاسامون start میشه!
گزینه جوان هم فعلا معلوم نیست کی برم! بهم زنگ میزنن!
فقط یادتون باشه گزینه جوان از هفته بعد ساعت 19 میذاره!
(منم یه شخص سیاهپوستم! ... همین کافیه! با همین خصوصیت فقط منم که شاید دعوت شم!
)
اوج هیجان اینجاست که جمعه بهم زنگ نزنن! اون موقع است که.....

afra

New Member
لایک ها
0
سلام.ببینید دوستان حتما میدونید ملاک پذیرش رتبه ی سهمیس نه کشوری بنابراین اگه رتبه ی کشوری بهتر دار

yoyo گفت
Fiboonatchi گفت
zhrs گفت
Fiboonatchi گفت
ما امروز 8 صبح رفتيم دانشكده عمران خواجه نصير رفتيم سالن امفي تئاترش كم بوديم موندن تا بقيه بيان!!!بعدش چنتا نما هنگ گذاشتن راجبه دانشگاه و افتخاراتشو...!!!!
بعد اوونم سرود ملي قرائت قران و سخنراني!!!!!!!!!مدير گروه رييس اموزش و رييس دانشگاه حرف زدن!!!
بهمون يه پكيج دادن توش مقررات دانشگاهو ساعت كلاسا و...+موز سانديس كيك!!!
+ يه تي شرت با مارك دانشگاه واسه تربيت بدني!!!!!!!

ساعت 11 شد چشتون روز بد نبينه يه صفي بود!!!!!!
اصلا حركت نمي كرد!!هر كي هم مي رفت تو بيرون نمي يومد!!!!!!!يكي نيس بگه بابا اينو به ترتيب الفبا كنين بذارين تو 2 روز 3 روز!!!!!!!!!!ثبت نام من ساعت 2 تموم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا من 35 امين نفر بودم بعد منم بچه ها بودن!!!
ديدن اينقد ما رو الاف كردن خودشون ژتون دادن ناهارم اوونجا خورديم!!!!!!!!!!
بعدشم رفتيم خوابگاهو ديديم تازه نيم ساعته اوومديم خونه دارم مي ميرم از خستگي!!!!!!!!!!!

تازه فردا هم كلاس داريم!!!!!!! رياضي و فيزيك!!!!!!!!!

راستي 2 تا چيز جالب:
تو خوابگاه يكيو ديدم از زنجان مكانيم خواجه قبول شده مي گفت 300 منطقه 3 و 3000 كشوري!!!(البته من فكر مي كنم كشوريش بالاتره!!كشوري منطقه 3 معمولا 20 برابره!!)
اوونوقت من با 837 منطقه 2 و كشوري 2400 مكانيك خواجه قبول نشدم!!!!!!!!!!

و يكي از همكلاسامون هم مي گفت 300 سهميه و 30000 كشوريه!!!!!!!!!!!!!!

دوست گرام و محترم....هر چی که گفتی درست اما تهمت نزن.....3000 کشوری تو منطقه 2 می شه حدود 1000 (با اجازت خودمم)
رتبه های منطقه 3 تقریبا یک سوم ماست....یعنی من تو منطقه 3 می شم 300 و اینا....یعنی 300 منطقه 3 می شه 3000 کشوری...و اون که گفته دقیقا درست گفته...اگه 300 منطقه 3 بوده 3000 کشوره
نمي دونم شايد حق با شما باشه!!من كه گفتم حدودا 20 برابره كشوري منطقه 3 چون مي دونم امسال رتبه هاي 29 و 30 منطقه 3 كشوريش 800 و خورده ايه و 132 كشوريش 2000 و خورده ايه رو اين حساب گفتم فكر ميكنم...وگرنه قصد تهمت به كسي رو نداشتم!!!!
الیبته به رشته اش هم بستگی داره 50 منطقه 3 ریاضی 1200 کشوری ولی 50 منطقه 3 تجربی 600 کشوری داره

afra

New Member
لایک ها
0
سلام .ببینید دوستان ملاک پذیرش رتبه ی سهمیه س نه کشوریه.بنابراین نباید انتظار داشته باشیم اگه رتبه ی کشوری بهتر داریم کدرشته محل بهتر هم قبول شیم ما منطقه یکیهام با میانگین درصدای بهتر نسبت به 2قبول میشیم(رتبه ی کشوری بهتر) همیشه هم میگن امکاناتتون زیاده درصورتی که ارائه ی امکانات رایگان نیست باید پول خرج کردنش داشته باشی(که خب واقعا خیلیا ندارن ولی منطقه 1هستن)درضمن وقتی یه رتبه ی کشوری زیر 50 درسطح کشور20 برابر میشه معناش این نیست که تمام رتبه های منطقه 3 همین وضع دارن.ببیند هرچه رتبه درمنطقه ی2و3 کوچکترباشه ضریب تغییرش بیشتره .بنابراین رتبه ی 300منطقه 3 هیچ وقت اون30000 که گفتین نمیشه.سایت گزینه 2 روببینید 318 منطقه 3 سال گذشته رتبه ی کشوریش زیر5000شده.درضمن ایشون چون اهل زنجانن بومی به حساب میان(هم ناحیه ی تهران) .شما باید رتبه های مکانیک خواجه رواز دانشجویای منطقه2 اگربومی هستین ازبومیا واگرغیربومی هستین از غیربومیا سوال کنیدوبعدببینید رتبتون طوری بوده که قبول شید یانه.موفق باشی...افرا

Fiboonatchi

New Member
لایک ها
55
MIDUNAM HARFE MAN HGNE K NAMARDIYE

irangirl

New Member
لایک ها
5
salammmmmmmm ma bargashtim tehran albate sarma khorde badan khaterato migim albate be komake baghie

m-s

New Member
لایک ها
129
salam irangirl joon
khosh oomadi
ama yadet bashe manam ye bakhshi az khateratetoono tashkil midam

age bekham khaterato begam bayad ye site dg dorost konim

irangirl

New Member
لایک ها
5
bale ama man ke shoma ra ziarat nakardam liaghat nadashtim

ras migi kheylie pas bikhial

zhrs

New Member
لایک ها
0
سلام بر تمامی دوستانی که این مطلب رو می خونند
اینجا تهران است....دانشگاه شهید بهشتی...خوابگاه خواهران واحد دانشگاه...ساعت ۷:۵۱ ... روز ۵ مهر یکهزار و سیصد و هشتاد و نه.... اینجانب زهرا ...دانشجوی مهندسی برق-مخابرات...ورودی ۸۹.... گزارش می کند...اینجا تعدادی موجود زنده که شباهت عجیبی به انسانها دارند بسیار خسته و فرسوده از ترافیک و شلوغی و غریبی و مسافت و غیره رویت می شوند.....
از تمامی هموطنان عزیز بالاخص دانشجویان غربت کشیده تقاضا می شود کمکهای معنوی خود را دریغ نفرمایید...با ذکر صلوات و توسل به ائمه اطهار دستها را به سوی آسمان برده و دعایمان کنید...با تشکر...زهرا

m-s

New Member
لایک ها
129
بابا مارو نترسونین از غربت!!!!!

انشاله به زودی همه چی رو به راه میشه زهراجان
خدا رو شکر بهت خوابگاه دادن

shahin

New Member
لایک ها
2
سللللللللللللللاااااااااااااااام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چند روز بود نیومده بودم تو سایت؟!فک کنم خیییییییلییه

اینجا همه چی خوبه ...عالیییه...خوب ÷یش میره
استادا بد نیستن
ولی چیز خوبی ک هست اینه ک بچه ها درسخونن(خییییلییییییی!
)اینطوری سطح کلاسا رو بالا میکشن...
جو دانشگامون خیلی خوبه...دوسش دارم خوابگاهم باحاله..بدنیست
من هفته اول نیومده بودم سر کلاسا ..همه درسا جبران شد غیر از ریاضی عمومی!!!!!!!!!!
اعداد مختلط چی بخونم؟!(غیر از ادامزوتوماس)

bihamta

New Member
لایک ها
345
کارنامه ی اصلی پذیرفته شدگان امروز روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.
منبع:رادیوی BRT ازادی-تهرانپارس

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا