physics

New Member
لایک ها
104
پاسخ : کنکوری های 92

سلام.
دوستان 90-91ايي بشينيد در مورد كتابايي كه خونديد و به نظرتون بهره به تجميع برسيد بعد همه رو واسه بچه ها بنويسيد
هر كي يه چيز بنويسه بچه ها گيج ميشن نتيجه ي مطلوبم حاصل نميشه
موفق باشيد
سلام . باهاتون موافقم ، هرکسی میاد کتابایی رو که خودش خونده اینجا میگه ، درحالی که ممکنه با همین کتابا نتیجه ی مطلوبی نگرفته باشن . ممنون از لطف دوستانی که وقت میذارن و میان اینجا برای کمک به بقیه پیشنهاد میدن اما دوستانی 92 ای رو یکم گیج کردین با اینهمه پیشنهاد ! کتاب خوب زیاد ، اما بهترین کتابا برای یه درس از 3-2 تا بیشتر نمیشه .

موفق باشید

MUTE

New Member
لایک ها
264

اگه اینجوریه س باید تا هفته دیگه صر کرد که هر کس ببینه دقیقا درصدشو بعد بیاد بگه چی خوندم !!!!!!!!!!!!

MUTE

New Member
لایک ها
264

هفته دیگه ! فک کنم یک شنبه ! انتخاب رشته که از سه شنبه شروع میشه !
فک کنم فکنم تو دفترچه نوشته بود 15 ام نتایج اولیه رو می زنن

sanag

New Member
لایک ها
21

سلام دوستان .من هم کنکوری 92 هستم.رشتم تجربیه!

تنها مشکل من تو برنامه ریزیه!!!و این که چه طور مرور کنم و کی تست بزنم.مشاور میتونه بهم کمک کنه؟
برنامه ریزی کاملا مربوط به خودتونه چون فقط خودت هستی که کاملا با روحیات خودت آشنایی ولی برنامه ریزی روش داره که خب باید اصولشو یاد بگیرید....
گزینه 2 یه سری آموزش میداد که خیلی خوب بود...cdهاش هم هست(برنامه گزینه 2 بسیار بد بود در طول سال ولی تابستونش خوب بود..... آموزس اصول برنامه ریزیش عالی بود ولی برنامه خودش بد بود)
در مورد آزمون هم هر آزمونی میدید(ترجیحا کانون) تا آخرش برنامه هاش رو کامل اجرا کنید......

nelia

New Member
لایک ها
4

از بچه هايي كه كنكور دادن يه سوال دارم در طول سال كه مدرسه درساي پيش تدريس ميشه با برنامه ي ازمونايي مثل كانون ميشه پيش رفت؟؟چون ميگن كسايي كه با برنامه ازمون كانون پيش ميرن تا بعد از عيد دو سه دور ميشه درسا منم الان با كانون شروع كردم ولي نگران در طول سالم...

physics

New Member
لایک ها
104

از بچه هايي كه كنكور دادن يه سوال دارم در طول سال كه مدرسه درساي پيش تدريس ميشه با برنامه ي ازمونايي مثل كانون ميشه پيش رفت؟؟چون ميگن كسايي كه با برنامه ازمون كانون پيش ميرن تا بعد از عيد دو سه دور ميشه درسا منم الان با كانون شروع كردم ولي نگران در طول سالم...
بله ، مشکلی ایجاد نمیکنه .

موفق باشید

لایک ها
1,804

خیلی سبز خیلی بهتر از مهرو ماهه

Maryam-M

New Member
لایک ها
423

مهر وماهه رو نمیدونم منتها من خیلی سبز رو دارم و خیلی راضی ام !!!!!!!

yanar Ot

New Member
لایک ها
180

دوستان واسه تابستون بطور متوسط چند ساعت درس خوندن در روز خوبه؟ یا مثلا هفته ای چقدر عالیه؟
ببين ب خودت برميگرده
من تابستون 35-40 ساعت درس ميخوندم هفته ايي
يكي ديگه 50 تا60
يادمه آقاي ابشخون عزيز!! هميشه ميگف تا مرز خنگ شدن درس بخونين!!!!:دي

موفق باشين !!

آخرین ویرایش توسط مدیر

Zakernezhad

New Member
لایک ها
528

سلام من در زمینه کنکور 92 میتوانم کمک کنم.خودم هم کنکوری92 هستم میتوانم کتابای خوبی معرفی کنم خودم هم از کتابام راضیم البته هیچ موسسه ای نمیتونه در همه دروس بهترین باشه ولی در کل خیلی سبز از همه بهتره ولی بازم تاکید می کنم نه در همه دروس!!!اگه خواستین درس رو بگین تا کتاب معرفی کنم حتی فرادرسی(مثلا المبیاد)!!!!!!!!!!
موفق باشین شب خوش

Moonlight

New Member
لایک ها
533

سلام من در زمینه کنکور 92 میتوانم کمک کنم.خودم هم کنکوری92 هستم میتوانم کتابای خوبی معرفی کنم خودم هم از کتابام راضیم البته هیچ موسسه ای نمیتونه در همه دروس بهترین باشه ولی در کل خیلی سبز از همه بهتره ولی بازم تاکید می کنم نه در همه دروس!!!اگه خواستین درس رو بگین تا کتاب معرفی کنم حتی فرادرسی(مثلا المبیاد)!!!!!!!!!!موفق باشین شب خوش
خوب اگه ممکنه واسه عمومی ها کتاب معرفی کنید (هم تست وهم آموزش )

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام من در زمینه کنکور 92 میتوانم کمک کنم.خودم هم کنکوری92 هستم میتوانم کتابای خوبی معرفی کنم خودم هم از کتابام راضیم البته هیچ موسسه ای نمیتونه در همه دروس بهترین باشه ولی در کل خیلی سبز از همه بهتره ولی بازم تاکید می کنم نه در همه دروس!!!اگه خواستین درس رو بگین تا کتاب معرفی کنم حتی فرادرسی(مثلا المبیاد)!!!!!!!!!!
موفق باشین شب خوش
ميشه بكي برا قرابت معنايي و ارايه ها ج كتابايي رو بخونيم ك تو اين زمينه قوي بشيم؟!

Moonlight

New Member
لایک ها
533

ميشه بكي برا قرابت معنايي و ارايه ها ج كتابايي رو بخونيم ك تو اين زمينه قوي بشيم؟!
وهپاسه قرابت کتاب هامون سبطی نشر دریافت بی نظیره .واسه آرایه هم میگن الگو خوبه من خودم نخوندم

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

yasapoor

New Member
لایک ها
1

سلام . من نمیتونم به صورت حضوری تو ازمون های کانون شرکت کنم کسی میدونه که ایا کانون یا هر موسسه ی دیگه ای ازمون اینترنتی برگزار میکنه؟

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

سلام . من نمیتونم به صورت حضوری تو ازمون های کانون شرکت کنم کسی میدونه که ایا کانون یا هر موسسه ی دیگه ای ازمون اینترنتی برگزار میکنه؟
جرا مكه مشكلي داريد در اين زمينه؟!
خب مي تونيد ازمون هارو از يكي از دوستاتون بكيريد و فتو بزنيد! و يا ي نرم افزاري هست برا تخمين رتبه اونو بخريد تا اين جوري ي تخميني از رتبه ي احتمالي تونم مي تونيد بزنيد!

yasapoor

New Member
لایک ها
1

نوشته اصلی توسط yasapoor

جرا مكه مشكلي داريد در اين زمينه؟!
خب مي تونيد ازمون هارو از يكي از دوستاتون بكيريد و فتو بزنيد! و يا ي نرم افزاري هست برا تخمين رتبه اونو بخريد تا اين جوري ي تخميني از رتبه ي احتمالي تونم مي تونيد بزنيد!

ممنون از راهکارت ولی من دنبال نمونه سوال نمیگردم فقط میخوام تو ازمون ها شرکت کنم تا ترازم مشخص بشه ولی متاسفانه چون جمعه ها باید به کارهای ضروری دیگه بپردازم نمیتونم شرکت کنم . تو خونه هم اگه سوال ها رو جواب بدم که دیگه ترازم مشخص نمیشه !!

bh2ao

Well-Known Member
لایک ها
2,014

خب دوست من جرا از اين نرم افزاري ك كفتم استفاده نمي كنيد؟!
راستش من اين.و ندارم ولي جندتا از دوستام ك داشتن خيلي راضي بودن،امتحان كنيد!

بالا