کنکور(مرگ ناگهانی یک رویا(ی یک کنکوری))

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
مرگ ناگهانی یک رویا(ی یک کنکوری)(4ساعت و 10 دقیقه طول کشید!!!!!!!!!)​

به نام منشا تفکر و دانش(به تقلید از استاد میثمی)​

سلام من سریعا میرم سر اصل مطلب
من موقعی که داشتم میرفتم(تقریبا از 2هفته قبلش این احساسو داشتم)سر جلسه کنکور یه اطمینان نسبی داشتم که تک رقمی میشم اما حالا با وجود اینکه تصحیح نکرده ام اما فکر میکنم اگر زیر 200 بشم شانس آورده ام.(لا اقل لطفا همگی برام دعا کنید که بهتر بشه!(چه انتظاری!!!!!!)) خب حالا دلیلم چیه که میگم میدونستم تک رقمی میشم؟
1-آمار پیوسته 2 سال شرکت در امتحانای قلم چی
2-رتبه 10 در امتحان دوم جامع سنجش و رتبه 18 امتحان سوم جامع سنجش (مرحله1اش رو شرکت نکردم )
3-رتبه 9 در امتحان جامع پیش2 قلم چی رتبه 13 در امتحان مرحله2 جامع همون و سومین امتحانش با وجود اینکه تقریبا سر جلسه خواب بودم رتبم شد24 (مرحله اول جامع اش رو به خاطر تداخل با سنجش شرکت نکردم)
4-موفقیت های سالهای قبلم(البته اگه بشه اسم موفقیت روش گذاشت!!!!!!)

تو آخرین مجله قلم چی هم اسمم به عنوان نفر10 منطقه زده بودن (تجربی منطقه2)

چون میدونستم تو 2هفته آخر میتونم خیلی از اشکالام رو برطرف کنم (که تقریبا رفع کردم (مثل تاریخ ادبیات ها- آیه ها-شکلهای شیمی وزیست-حفظی های فیزیک و…….)
احتمال میدادم که رتبه ام بهتر از امتحانهای آزمایشی بشه.
در طول سال کم کاری زیاد کردم اما خداییش سرجلسه کنکور یادم نمیاد که واسه ندونستن یه چیزی به خودم لعنت فرستاده باشم. مثلا من زبان فارسی3 زبان3 نخوندم یعنی وقت نکردم که بخونم شیمی2 و3 رو خوب نخوندم(اما شیمی رو توضیح بدم که شم شیمی ام!!!!خوب بود بابا منم یه نیمچه المپیادی بودم!!!! تجارب زیادی هم از مسابقات آزمایشگاه داشتم)
اما حالا دلایل عدم موفقیت در کنکور:
متاسفانه سوالات ریاضی امسال وحشتناک بود و من هم امید زیادی به ریاضی داشتم و وقتی یه تعدادی از سوالا رو جواب ندادم خودتون میدونین چه حالی شدم!!
وقت زیادی هم سر فیزیک و شیمی ازم گرفته شد تعداد کثیری از این 2 درس رو هم جواب ندادم غلطا که نمیدونم چندتاست شاید کم شایدم خیلی زیاد!!!!!

ولش کن میخواستم یه تراژدی بنویسم اما پشیمون شدم میترسم با این حرفها کنکوری های امسال رو ناامید کنم

اگر کنکوری های سال های قبل و کنکوری های سالهای آینده موافق باشن من و سایر کنکوری های قبل تجربیات ارزشمندی داریم که میتونیم در اختیار کنکوری های سالهای آینده بزاریم مخصوصا کتابای خوب

لطفا دوستان موافق نظرشون رو بزارن تا ما (و مخصوصا خودم!!!)هم بیشتر بنویسیم؟!

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
آهای!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 کنکوریها!!!!!!!!!!!!!1
من تعداد کثیری کتاب توپ برای معرفی دارم و چند روز دیگه همشو براتون مینویسم!!!!!!!!

shahin

New Member
لایک ها
2
نیکی وپرسش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

دوست عزیز شما همه ی تلاش خودتون رو کردین و هر نتیجه ای که کسب بشود جای بسی خوشحالی است.........پس نگران نباشید و نتیجه را به خداوند مهربان واگذار کنید.

موفق و کامیاب باشید
بدرود

pirate17

New Member
لایک ها
40
من دیگه حرفی ندارم که بگم! :cry:
فقط امیدوارم امیدهاتون......زحمتاتون به باد نره! :( امیدوارم به رتبه ای که لایقش بودید برسید :(

nava

New Member
لایک ها
16
سلام رتبه ی زیر 200 هم اصلا بد نیست درسته هدفتون تک رقمی بوده ولی خب امیدوارم نتیجه ی خوبی بگیرین فکر نمی کنم کسی محالف شنیدن تجربه های بقیه باشه البته شاید بعضی از دوستان اعتراض داشته باشن که جو کنکوری می شه ولی من خودم الان هم یه کنکوریم هم نمی دونم شاید یه المپیادی!!ولی خیلی خوشحال می شم که هر کسی تجربه ای داره بگه تا استفاده بکنیم.مثلا برای کسایی که امسال می رن سوم!!

miladkvr

New Member
لایک ها
841
به نام خدایی که در همین نزدیکیهاست

من هم کاملا با دوست عزیز nava موافقم . لطفا از تجربه های کنکوری بیشتر بگین مخصوصا برای اون افرادی که دارن میرن سوم. :twisted:

arshia7192

New Member
لایک ها
0
moshtagham ke ketabaro moarefi koni dooste man

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام
درسته که شما به نسبت خودتون اون طوری که میخواستین کنکور ندادین ولی مطمئن باشین بازم خیلیا دوست دارن جای شما باشن.
اگه داروسازی بخواین که اصلا تاثیری نداره براتون.ضمن اینکه فکر نکنین همه کسایی که جلوی شما بودن همچنان هستن ویه عده هم که بعد شما بودن الان جلوی شما هستن.این اتفاق برای خیلیا ممکنه بیفته در واقع اکثرا کمتر از حد واقعی خودشون نتیجه میگیرن خوب البته ممکنه شدتش برای همه یکسان نباشه.
ناراحت نباشین نتیجه رو به خدا بسپارین که خودش اون چیزی رو که صلاح هست پیش بیاره :)

mshf

New Member
لایک ها
10
چه جالب دوست عزیز سرنوشتت مشابه منه
با این تفاوت که من سنجش بهترینش تو کشور54 شدم اما انتظار تک رقمی ذاشتم و این که اصلا کم کاری نکردم زیاده کاری هم کردم تازه زیای برام اسون یود سر شیمی و فیزیک گند زدم غصه نخور درکت میکنم ثکر کنم مشکل من و تو اینه که انتظار رتبه تک رقمی را داشنیم تازه من زیستو قورت داده بودم که اسون بود

kavosh

New Member
لایک ها
75
ســـــــــــــــلام.
در مورد کتابای خوب که اگه بگین خیلی لطف می‌کنین!
تو چند تا تاپیک دیگه هم از بچه‌ها خواستم کتابایی رو که استفاده کردن معرفی کنن!
اما نتیجه‌ای حاصل نشد!

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
تو تاپك (راهنمايي كتاب اموزشي ...دوستان كمك كنيد) چندين ليست كامل از كتاباي مختلف هس

neda_h_z

New Member
لایک ها
1
salam... man ksyam ke ta sale 3 hich darsyo konkory nakhondam hama ro mafhomy va dark kardany har masaley ro be chand ravesh hal mikardam.. yadam myad sale aval dabire ryazymon azam nim nomre kam kard choon ravesh jadid bekar borde boodam to hameye soala... ama yek mahe akhar aslan halam khoob nabood va eftezah dars khondam hamon yek mah va hamon 4 saat ke aslan nmidonam chera eintory shood tamame ayandengaryha tamame pishbinyhaye moalema ro bar bad dad... ay kash mishood dige ksy naporse konkor chetoor boodi??? man az hameye entehsaratya ye alame ktab daram har darsy 2 ela 4 ktab barash khondam .. yeky az bachha hamkaryy kone man listo barash befrestam farsyshoo bzare einja eintory sakhte khondansh bara shoma

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
بچه ها الان میخوام یه لیست توپ از کتابها رو بزارم-به نام کتابهای کنکور میزارمش

فقط واسه اینقدر راهنمایی یه کم دعا کنید پیش خونواده ام معلمهام آشناها و.... روسیاه!!!!!! نشم

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
ببخشید مجبور بودم به خاطر اینکه این مطلب از آخرین ارسالهای انجمن خارج نشه یه چیزی بنویسم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m-narvan

New Member
لایک ها
6
عجب روش جالبی واقعا!!!
آخرین ارسال ها هم که حذف شد...
نمی دونم چرا شما وخیلیای دیگه فکر میکنین اگه کسی در اون حدی که دوستاش و معلمهاش ازش انتظار داشتن تو کنکور نتیجه نگیره پیش اونا شرمنده یا به قول شما روسیاه!!!!!! میشه.
آخه من نمی دونم چه کسی میاد 12 سال سابقه تحصیلی یه نفر رو نادیده می گیره و فقط طبق کنکور(که همه می دونن واقعا چقدر فاکتور های مختلفی می تونه تو نتیجش تاثیر گذار باشه) قضاوت میکنه.
اگه هم کسی این کارو بکنه نشون میده چقدر سطحی نگره و اصلا همون بهتر که نظرش عوض بشه.
فکر میکنم احتمالا به این دلیل هست که بچه هایی که میان اینجا و به این موضوع اشاره میکنن از این موردا زیاد ندیدن ولی تو مدرسه وشهر ما خیلی این اتفاق افتاده و دیگه عادی شده.
باور کنین اون عدد کذایی که قراره رتبه ی ما باشه هیچ چیزی رو ثابت یا نقض نمی کنه.
من این رو بارها از معلم هام شنیدم که نتیجه ی کنکور در برداشتی که از محصلشون دارن هیچ تغییری ایجاد نمیکنه وخیلیاشون اصلا از کسی نمی پرسن که کنکورت چه طور شد یا رتبت چند شد.مطمئن باشین معلمها و آشناهای شما هم همین طورن.
ضمن اینکه ممکنه اون طوری که خودتون می خواستین کنکور نداده باشین ولی مطمئین باشین نتیجه خیلی خوبی میگیرین
این پست فکر کنم کاملا مطابق با قوانین باشه!
هم اینکه نظر شما رو تایید نکردم و تکذیب کردم هم اینکه نیم خطی نیست وخیلی هم طولانیه!!!!!

magician

New Member
لایک ها
1
به نام حق
سلام
دروغ چرا از اینکه حرفاتونو شنیدم هم خوشحال شدم هم ناراحت
خوشحال شدم چون فکر کردم چقدر خوبه که من تنها آدمی نیستم که توی اوج انتظارات بقیه اون طوری که میخواستم نشده و الان داغونم
اما بیشتر ناراحت شدم که اگه من تنها بودم بهتر بود چون اینطوری همه به حقشون میرسیدن هرچند که غیر قابل انکار که با وجود خدا حتما همه به حقشون میرسن من که الان فقط میتونم از خدا بخوام همین
از شما هم میخوام برای هممون دعا کنید
منم یه ماه آخر همه چیزو از دست دادم روحیه مو باختم و از همون ادبیات یه جوری شد انگار که من باید افتضاح کنکور میدادم
به هر حال رتبه ی زیر200 خیلی رتبه ی خوبیه اما واسه یکی مثل من شما حتما انتظار تکو داشتی
اگه لازم میدونید منم اسم همه ی کتابا رو بذارم اما کتاب ملاک نیست این شمایید که باید افسار کنکورو بدست بگیرید
موفق باشید

لایک ها
6
سلام!!
بابا این فیلمشه !
هر وقت میگه خراب کردم رتبش توپ شده
مطمین باشین که امسال هم ترکونده
حالا رتبش میاد معلوم میشه :roll:
:oops:

یادمه مدیر قلمچی شهرمون بهم گفت که مطمین باشین که شما جایگاه خودتون رو دارین ! یعنی اگه سخت بوده واسه همه بوده !

magician

New Member
لایک ها
1
به نام حق
به نظرم نیومد امتحان سخت بوده باشه به شخصه من خودم گند زدم
خوش بحالش کاش منم رتبه ام خوب میشد :cry:
کی حال داره یه سال دوباره همونا رو بخونه
به هر حال هر وقت رتبه هاتون توپ شد بیایید بگید تا ما خوشحال بشیم :)

mjbbaha

New Member
لایک ها
32
جواب دوستم

only4you_mehr گفت
سلام!!
با
..................
مطمین باشین که امسال هم ترکونده
حالا رتبش میاد معلوم میشه :roll:
:oops:

یادمه مدیر قلمچی شهرمون بهم گفت که مطمین باشین که شما جایگاه خودتون رو دارین ! یعنی اگه سخت بوده واسه همه بوده !

خدا کنه همینطور باشه که دوست و همکلاسی عزیزم مهرداد میگه باشه

اون که اینطوری خیلی راضی میشه منم!!!!!!

بالا