khash

New Member
لایک ها
323
پاسخ : اعتراض به کلید مرحله دوم المپیاد شیمی 1392

احسان جان...کلا اینو گفتم که سوال فرضیه....یعنی اینکه با واقعیت تطابق کامل نداره...و تو واقعیت همچین اتفاقی نمیفته....
90 درصد سوالای شیمی(چه المپیاد و چه دانشگاه) فرضیه و تو واقعیت بدین صورت اتفاق نمیافته اصلا باسه همینه که بهش میگن تیوری!!!!!

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

احسان جان...کلا اینو گفتم که سوال فرضیه....یعنی اینکه با واقعیت تطابق کامل نداره...و تو واقعیت همچین اتفاقی نمیفته....
90 درصد سوالای شیمی(چه المپیاد و چه دانشگاه) فرضیه و تو واقعیت بدین صورت اتفاق نمیافته اصلا باسه همینه که بهش میگن تیوری!!!!!

S Aee

New Member
لایک ها
44

الان به نظر شما چند نفر از كاربراي اين سايت مصحح برگه هاي شيمي هستن ؟:45:
قرار نیست که مصحح باشند. قطعا افرادی که پارسال طلا گرفتن از نحوه تصحیح کردن خبر دارن و مصحح ها رو هم میشناسه.( مثل آقای همراه)

m.amin75

New Member
لایک ها
84

اگه 90% سوالات شیمی فرضیه،پس کی واقعیات رو توجیه میکنه؟

mahdiar

New Member
لایک ها
348

با سلام
1.من دیپلم هم ندارم و به کسی هم توهین نکردم ولی طبق یک سری منابع به نظرم اومد سوال از نظر علمی ناقصه و این ربطی به سواد طراح نداره.
2.من خودم از اون هایی هستم که 7 نوشتند و عقیده ام اینه که حتی اگه سوال هم ناقص باشه باز هم باید با توجه به اطلاعات سوال, پاسخ داد.
3.منبع:شیمی معدنی دکتر آقابزرگ جلد اول انتشارات علوی جلد سبز!
شیمی معدنی دکتر آقابزرگ جلد اول انتشارات جهاد جلد زرد!
4.در این دو کتاب نوشته شده که j می تواند بین L-S تا L+S به فاصله 1/2 باشد.صفحه اش هم موجوده. کتابش را هر کسی داشت بگه تا صفحه را هم اعلام کنم.
5.من با قطعیت سوالی را زیر سوال!! نبردم و گفتم که اگر این j همون j در طیف راسل ساندرز باشه اونوقت ... (طیف راسل ساندرز منظور طیف حاصل از میدان ضعیف یا همان راسل ساندرز است)
6.در انتها اگر به کسی یا چیزی!! برخورده من عذر خواهی می کنم.
با تشکر
من اگه لازم بود كه به شخص خاصي اشاره كنم حتما اشاره مي كردم، وقتي ميگم ما نبايد اين كار رو بكنيم پس خودم رو هم ازين قاعده مستثني نكردم و شما دليلي نداشته كه اين حرفا رو به خودتون بگيريد، چون بعضي ازين حرفايي كه جوابش رو داديد، مخاطبش اصلا شما نبوديد!! به نظر من كار خوبي نبود اما من چون شما به يك سري ازين سوالا جواب داديد (كه مخاطبش شما نبوديد) ولي من با فرض اينكه مخاطب به من جواب داده به اينها جواب ميدم:
١- سوالي كه به نظر آدم غلط مياد رو هيچ وقت نبايد بگه كه سوال از نظر علمي ناقصه، بلكه بايد به صورت اينكه :"آيا سوال مشكل علمي نداره؟" يا اينكه با روش هاي مشابه ديگه اين قضيه مطرح بشه؛ شما حساب اين قضيه رو بكنيد كه ممكنه يكهو طراح بياد تو اين سايت بعد ببينه كه كسي اين حرف رو زده كه آقا سوال فلاني غلطه، ممكنه بهش بر بخوره.
٢- ؟؟!
٣-با اينكه اصلا روي صحبت من دراين مورد اصلا با شما نبوده ولي صفحه و پاراگراف رو فراموش كرديد بگيد؛ حالا چه كسي كتاب رو داشته باشه چه نه
٤- دقيقا همون جايي كه شما ميگيد، يك مثال زده و نوشته كه اگر L=2 و S=1 باشد مي تواند مقادير ١،٢ و ٣ رو داشته باشه كه دراين جا هيچ اثري از اختلاف هاي ١/٢ مشاهده نميشه!! براي مطالعه دقيق تر ميتونيد به ص١٣٤ و ص١٣٥ همون كتاب آقابزرگي كه گفتيد بريد (مبحث تعيين نماد جمله هاي طيفي به روش راسل-ساندرز). دقيقا اونجا J رو براي d برابر ٣/٢ و ٥/٢ گرفته كه نشون ميده كه هيييييييييييييچ گونه اشكال علمي اي به سوال وارد نيست
٥- من به نظرم شما تعريف درستي از راسل ساندرز نداريد. الان راسل ساندرز چيه از نظر شما؟

در این مورد هم از همون شخص فهمیدم که گفته قبلی مهدی یار درست می باشه....یعنی اگه تو کادر عدد 0.048 رو نوشته باشن و بالا نوشته باشن 0 یکم نمره بهشون تعلق می گیره(نگفتن چقدر!)
اما اگه کسی تو کادر جواب 0.05 هم نوشته باشه نمره ای بدست نخواهد آوورد!!!!

جواب قطعی نمیدم چون این رو از یکی از شاگردای خود استاد شنیدم(مدال آور جهانی هم هست!)....مثله این که به 0.05 هم نمره نمیدن....اما من دعا می کنم که بدن!!!
آقا چه جوريه كه طراح ميگه كه به 0.05 نمره ميده ولي يك سري ميگن طراح نمره نميده؟؟خوب چرا طراح نبايد به 0.05 نمره بده؟؟ مگه طراحاي باشگاه (خدايي نكرده) شكنجه گرن؟؟؟؟ آقا طرف گرد منطقي (نه اينكه يكهو بنويسه 0!!!) كرده نبايد از سوال نمره بگيره؟؟
چطوره كه طراح ميگه من به كسايي كه پايين نوشتن 0.048 و بالا نوشتن 0 نمره كامل ميدم، بعد يه مدال جهاني ميگه يكم نمره ميدن؟؟ خواهشا از شما ميخوام كه اسم اين مدال جهاني رو براي من پ.خ كنيد.

:225: آقا ما خودمونو كشتيم، اين همه توضيح داديم، هنوزم شما سر همون خونه اولي!

iranikia

New Member
لایک ها
235

بابا تورو خدا آقا مهدی یار جواب این سوال مارو هم بده : من بالا تو کادر جواب آخر صفر نوشتم و تو کادر پایین معادلم درسته و به جای مساوی صفر ، علامت تقریب صفر گذاشتم ، چن نمره کم می کنن؟

mahdiar

New Member
لایک ها
348

بابا تورو خدا آقا مهدی یار جواب این سوال مارو هم بده : من بالا تو کادر جواب آخر صفر نوشتم و تو کادر پایین معادلم درسته و به جای مساوی صفر ، علامت تقریب صفر گذاشتم ، چن نمره کم می کنن؟
والله بالله نميدونم!!

iranikia

New Member
لایک ها
235

خو برین برگمو نگا کنین ببینین چند دادن ، راستی شما که دستتون می ره برین ببینین قبول شدم یا برم گزینه2 ثبت نام کنم؟!!!!!!!!!!:21:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

من اگه لازم بود كه به شخص خاصي اشاره كنم حتما اشاره مي كردم، وقتي ميگم ما نبايد اين كار رو بكنيم پس خودم رو هم ازين قاعده مستثني نكردم و شما دليلي نداشته كه اين حرفا رو به خودتون بگيريد، چون بعضي ازين حرفايي كه جوابش رو داديد، مخاطبش اصلا شما نبوديد!! به نظر من كار خوبي نبود اما من چون شما به يك سري ازين سوالا جواب داديد (كه مخاطبش شما نبوديد) ولي من با فرض اينكه مخاطب به من جواب داده به اينها جواب ميدم:
١- سوالي كه به نظر آدم غلط مياد رو هيچ وقت نبايد بگه كه سوال از نظر علمي ناقصه، بلكه بايد به صورت اينكه :"آيا سوال مشكل علمي نداره؟" يا اينكه با روش هاي مشابه ديگه اين قضيه مطرح بشه؛ شما حساب اين قضيه رو بكنيد كه ممكنه يكهو طراح بياد تو اين سايت بعد ببينه كه كسي اين حرف رو زده كه آقا سوال فلاني غلطه، ممكنه بهش بر بخوره.
٢- ؟؟!
٣-با اينكه اصلا روي صحبت من دراين مورد اصلا با شما نبوده ولي صفحه و پاراگراف رو فراموش كرديد بگيد؛ حالا چه كسي كتاب رو داشته باشه چه نه
٤- دقيقا همون جايي كه شما ميگيد، يك مثال زده و نوشته كه اگر L=2 و S=1 باشد مي تواند مقادير ١،٢ و ٣ رو داشته باشه كه دراين جا هيچ اثري از اختلاف هاي ١/٢ مشاهده نميشه!! براي مطالعه دقيق تر ميتونيد به ص١٣٤ و ص١٣٥ همون كتاب آقابزرگي كه گفتيد بريد (مبحث تعيين نماد جمله هاي طيفي به روش راسل-ساندرز). دقيقا اونجا J رو براي d برابر ٣/٢ و ٥/٢ گرفته كه نشون ميده كه هيييييييييييييچ گونه اشكال علمي اي به سوال وارد نيست
٥- من به نظرم شما تعريف درستي از راسل ساندرز نداريد. الان راسل ساندرز چيه از نظر شما؟

آقا چه جوريه كه طراح ميگه كه به 0.05 نمره ميده ولي يك سري ميگن طراح نمره نميده؟؟خوب چرا طراح نبايد به 0.05 نمره بده؟؟ مگه طراحاي باشگاه (خدايي نكرده) شكنجه گرن؟؟؟؟ آقا طرف گرد منطقي (نه اينكه يكهو بنويسه 0!!!) كرده نبايد از سوال نمره بگيره؟؟
چطوره كه طراح ميگه من به كسايي كه پايين نوشتن 0.048 و بالا نوشتن 0 نمره كامل ميدم، بعد يه مدال جهاني ميگه يكم نمره ميدن؟؟ خواهشا از شما ميخوام كه اسم اين مدال جهاني رو براي من پ.خ كنيد.

:225: آقا ما خودمونو كشتيم، اين همه توضيح داديم، هنوزم شما سر همون خونه اولي!
حالا چرا اینقد جوش میزنی!!!!
من که از طرف خودم نگفتم این ها همه چیزایی که من شنیدم و اصلا خودم چیزی نگفتم و تماما حرف همون دوست عزیزه!!!

MAROKI

New Member
لایک ها
32

بابا حرص خوردنو ول کنین هفتا دیگه همه چی معلومه این موقع
نترسسن گوم اول ثبت نامشو نمیبنده و لیستش پر نمیشه!! :دی
چه فایده داره الان بفمین یا هفته دیگه؟؟ توفیرش چیه؟!

m.amin75

New Member
لایک ها
84

خو برین برگمو نگا کنین ببینین چند دادن ، راستی شما که دستتون می ره برین ببینین قبول شدم یا برم گزینه2 ثبت نام کنم؟!!!!!!!!!!:21:
هه!کجای کاری!م قلم چی ثبت نام کردم!

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

بابا حرص خوردنو ول کنین هفتا دیگه همه چی معلومه این موقع
نترسسن گوم اول ثبت نامشو نمیبنده و لیستش پر نمیشه!! :دی
چه فایده داره الان بفمین یا هفته دیگه؟؟ توفیرش چیه؟!
میشه واسه اعتراض برنامه ریزی کرد!!! :4:

کیا ایشالله امسال بری طلا رو بگیری...من که قلم چی ثبت نام کردم!!!:224:

MAROKI

New Member
لایک ها
32

مگه اعتراض برنامه ریزی میخواد؟!
اونی که تهرانه واسش فرق نداره اون شهرستانیم در هر صورت باید بیاد تهران

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

مگه اعتراض برنامه ریزی میخواد؟!
اونی که تهرانه واسش فرق نداره اون شهرستانیم در هر صورت باید بیاد تهران
آره دیگه..اصل اعتراض به برنامه ریزی شه!!! :4:
این که از قبل چیزایی که می خوای بگی و کارایی که میخوای انجام بدی رو برنامه ریزی کنی مهم دیگه!!!

iranikia

New Member
لایک ها
235

میشه واسه اعتراض برنامه ریزی کرد!!! :4:

کیا ایشالله امسال بری طلا رو بگیری...من که قلم چی ثبت نام کردم!!!:224:

فک کنم منم باید برم گزینه 2 ثبت نام کنم ..:20::39:

iman HN

New Member
لایک ها
2,646

فک کنم منم باید برم گزینه 2 ثبت نام کنم ..:20::39:
داداش بیا همین قلم چی خوش میگذره...البته تو که طلایی و به درد ما دچار نیستی!!!!:40:

بالا