zek

New Member
لایک ها
124
من میخوام این هفته اگه خدا بخواد پرونده درسای پایه رو ببندم ، ولی نمیدونم پرونده زبان چجوری بسته میشه ؟!!!!
از جمله درسایی هست که اصلا واسم جالب نیست خوندنش. شما واسه زبان 3 چیا خوندین ؟؟؟ گرامرش نه . یه کتاب که توش یه عالمه متن باشه تا سر قلمچی سه ساعت معطل متنا نشم !!!!!!
خوش به حال اونایی که از امسال میرن دانشگاه مورد علاقه شون . این سال آخر یه جورایی خیلی سخته

zek

New Member
لایک ها
124
آقای عبدی ، فیلترش کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من امشب با یه فیلتر شکن امتحان میکنم .خودم طرز استفادشو بلد نیستم !!!! ایشالا با اون باز شه !

drali

New Member
لایک ها
34
zek گفت
من میخوام این هفته اگه خدا بخواد پرونده درسای پایه رو ببندم ، ولی نمیدونم پرونده زبان چجوری بسته میشه ؟!!!!
از جمله درسایی هست که اصلا واسم جالب نیست خوندنش. شما واسه زبان 3 چیا خوندین ؟؟؟ گرامرش نه . یه کتاب که توش یه عالمه متن باشه تا سر قلمچی سه ساعت معطل متنا نشم !!!!!!
خوش به حال اونایی که از امسال میرن دانشگاه مورد علاقه شون . این سال آخر یه جورایی خیلی سخته
اگه فقط کتاب ریدینگ میخواین فک کنم کتاب ریدینگ گاج مناسب باشه
البته اگه میخواین جامع باشه کتابهای دکتر کیاسالار و اناری و کتاب سبز کتابهای مناسبین
مثلا کتاب سبز برا هر درس 4-5 تا کلوز و 4-5 تا و یا بیشتر ریدینگ گذاشته که خیلی خوبه
( من خودم کتاب سبز دارم و تصمیم دارم از رو کتاب ریدینگ گاج هم ریدینگ بیشتر تمرین کنم ضمن اینکه کتاب ان ریدینگ سبز هم برا اموزش ریدینگ مناسبه )

zek

New Member
لایک ها
124
drali گفت
zek گفت
اگه فقط کتاب ریدینگ میخواین فک کنم کتاب ریدینگ گاج مناسب باشه
البته اگه میخواین جامع باشه کتابهای دکتر کیاسالار و اناری و کتاب سبز کتابهای مناسبین
مثلا کتاب سبز برا هر درس 4-5 تا کلوز و 4-5 تا و یا بیشتر ریدینگ گذاشته که خیلی خوبه
( من خودم کتاب سبز دارم و تصمیم دارم از رو کتاب ریدینگ گاج هم ریدینگ بیشتر تمرین کنم ضمن اینکه کتاب ان ریدینگ سبز هم برا اموزش ریدینگ مناسبه )
خیلی ممنون. یه جامع زبان کتاب سبز از کتابخونه مدرسمون گرفتم ولی اون ریدینگ نداشت واسه سوم !!!!! احتمالا اونی که شما میگین فرق داره با اینی که من گرفتم .
باز هم ممنون .

drali

New Member
لایک ها
34
zek گفت
خیلی ممنون. یه جامع زبان کتاب سبز از کتابخونه مدرسمون گرفتم ولی اون ریدینگ نداشت واسه سوم !!!!! احتمالا اونی که شما میگین فرق داره با اینی که من گرفتم .
باز هم ممنون .
نه!
فرق نداره

زبان سبز فقط برا پیش ریدینگ و کلوز داره
اخه تو کنکور از زبان3 فقط 2سوال ( یا حداکثر3تا ) میاد که تست های واژگان و گرامرن

abdi

New Member
لایک ها
171
zek گفت
من امشب با یه فیلتر شکن امتحان میکنم .خودم طرز استفادشو بلد نیستم !!!! ایشالا با اون باز شه !
فيلتره؟ پس چرا براي ما نيست؟
من نمي‌فهمم، اگه سايت خوبي نيست، خوب براي همه فيلترش كنيد، اين ديگه چه وضعه فيلتركردنه؟

حالا من روي يه جاي ديگه هم آپلود كردم. اگه اين فيلتر نيست از اين دانلود كنيد: http://www.2shared.com/file/57nMYbQC/Zabane_Farsi.html

zek

New Member
لایک ها
124
abdi گفت
zek گفت
فيلتره؟ پس چرا براي ما نيست؟
من نمي‌فهمم، اگه سايت خوبي نيست، خوب براي همه فيلترش كنيد، اين ديگه چه وضعه فيلتركردنه؟

حالا من روي يه جاي ديگه هم آپلود كردم. اگه اين فيلتر نيست از اين دانلود كنيد: http://www.2shared.com/file/57nMYbQC/Zabane_Farsi.html[/quote]

مرسی . واقعا زحمتتون شده. احتمالا این مشکل فقط مشکل من بوده !!!
واسه خودمم جالب بود که چطور آپلود نکرده ،فیلترش کردن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واسه خودش معماییه !!!!!!!!!!!!!
با 2shared دانلود شد. مرسی .

Carbon

New Member
لایک ها
1
بخاطر فايل هايي كه گذاشته بودين دست هر دوتون درد نكنه

ميگم اگه تو زبان فارسي مشكلات داريد من كتاب( كلاس) رمزينه رو پيشنهاد ميكنم به نظرم خوبه

راستي شما حوصلتون ميشه بشينيد املا براي كنكور بخونيد
؟ من كه تا حالا يكمم املا نخوندم
قرابت معنايي رو چيكار كرديد؟

يه سوال هم درباره كتاب داشتم ميگم به نظرتون براي ديفرانسيل گاج سفيد بهتره يا خوشخوان ( اين خوشخوان هميني هست كه جلدش سفيده روش نوشته وي‍ژه دانش آموزان ممتاز ديگه ؟تدريسم انگار توش داره درسته؟)

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
Carbon گفت
يه سوال هم درباره كتاب داشتم ميگم به نظرتون براي ديفرانسيل گاج سفيد بهتره يا خوشخوان ( اين خوشخوان هميني هست كه جلدش سفيده روش نوشته وي‍ژه دانش آموزان ممتاز ديگه ؟تدريسم انگار توش داره درسته؟)
برای هزارمین بار می گم خوشخوان . ( آره - آره )

کسی برای واژگان زبان کتاب مناسبی سراغ داره ؟ من vocab م افتضاحه . وقتی ریدینگ می خونم هیچی نمی فهمم . اینو می دونم که بعضی از لغتای ریدینگو هیچ کس معنیشو نمی دونه و معنیش رو باید با توجه به متن حدس زد ولی من کلماتی که باید بلد باشیم تا بتونیم معنی بقیه رو تشخیص بدیم هم بلد نیستم .

physics

New Member
لایک ها
104
سلام . tick 8 گاج خوبه . تمام کلمات دبیرستان و پیش رو جمع کرده . tick 8 پانصد و چهار واژه هم هست . برای کلمات خارج از کتاب چیز خوبیه . من خودم vocabulary in use رو میخونم . خوبه (750 تا کلمه داره !)

drali

New Member
لایک ها
34
physics گفت
سلام . tick 8 گاج خوبه . تمام کلمات دبیرستان و پیش رو جمع کرده . tick 8 پانصد و چهار واژه هم هست . برای کلمات خارج از کتاب چیز خوبیه . من خودم vocabulary in use رو میخونم . خوبه (750 تا کلمه داره !)
کتاب vocabulary in use مال کدوم انتشاراته؟؟؟

drali

New Member
لایک ها
34
Ali1993 گفت
کسی برای واژگان زبان کتاب مناسبی سراغ داره ؟ من vocab م افتضاحه . وقتی ریدینگ می خونم هیچی نمی فهمم . اینو می دونم که بعضی از لغتای ریدینگو هیچ کس معنیشو نمی دونه و معنیش رو باید با توجه به متن حدس زد ولی من کلماتی که باید بلد باشیم تا بتونیم معنی بقیه رو تشخیص بدیم هم بلد نیستم .
واژگان برای کنکور تخصصی زبان یا برا کنکور ریاضی و تجربی؟؟؟؟

برا کنکور ریاضی و تجربی ( زبان عمومی ) به جز کتابی که phisycs گفت انتشارات سبز هم کتاب داره که البته من نخوندمش اما با توجه به سایر کتابهای سبز احتمالا این کتابش هم مناسبه

ضمنا مولف زبان سبز مولف کتاب درسی هم هست

zek

New Member
لایک ها
124
Carbon گفت
راستي شما حوصلتون ميشه بشينيد املا براي كنكور بخونيد
؟ من كه تا حالا يكمم املا نخوندم
قرابت معنايي رو چيكار كرديد؟

میگن تناسب مفهومی و قرابت معنایی آقای هامون سبطی خوبه . منم دارمش ولی اصلا حوصله خوندنش رو ندارم .
واسه انتشاران دریافته . از همین انتشارات یه کتاب دو جلدی زبان فارسی هم هست که میگن محشره ! من ندیدمش ولی میگن خیلی خوبه /

درباره دیفرانسیل هم منم با آقای علی 1993 موافقم . خوشخوان بهترینه .

zek

New Member
لایک ها
124
drali گفت
Ali1993 گفت

برا کنکور ریاضی و تجربی ( زبان عمومی ) به جز کتابی که phisycs گفت انتشارات سبز هم کتاب داره که البته من نخوندمش اما با توجه به سایر کتابهای سبز احتمالا این کتابش هم مناسبه

منظورتون از اون کتاب سبزی که گفتین ، اون کتاب کوچیکه هست ( یه کتاب خیلی کوچیک در قطع جیبی ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا کتاب دیگه ای رو میگین؟؟؟

physics

New Member
لایک ها
104
drali گفت
physics گفت
کتاب vocabulary in use مال کدوم انتشاراته؟؟؟
کتاب نیست ، فلش کارته . آبی رنگ هم هست .

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
drali گفت
Ali1993 گفت

من و زبان تخصصی ؟؟؟
نکته ی زبان فارسی : به این واو ، واو استبعاد می گویند !

لایک ها
1
Ali1993 گفت
Carbon گفت
برای هزارمین بار می گم خوشخوان . ( آره - آره )

منم به شدت با زبان مخصوصا ریدینگ هاش مشکل داشتم! معمولا اگه متنو نمیخوندم بهتر میزدم!

مشکل منم از vocab بود. من tick8 دبیرستان رو زدم تمام مشکلات به طرز شگفتی حل شد! البته من تیک8 رو دیر شروع کردم(نزدیکای عید نوروز!) اما بعد از اون دستم روون شد تو تستای زبان. به tick8 مربوط به 504 کلمه و از این جور خفن بازی ها هم نیازی نیست...

niamen

New Member
لایک ها
20
ببخشید وسط حرفتون مزاحم میشم...
یه سوال باحال هندسه تحلیلی...(به نظر من باحاله البته
)
A,B,C سه نقطه ثابت هستند مکان هندسی M به صورتی که MA.(MB+MC)=0
1)دایره
2)کره
3)خط
4)پاره خط