zek

New Member
لایک ها
124
برای اولین بار شرایط آزمون دادن تو حوزه ما کاملا برقرار بود. نور و گرمای مناسب.
من ترجیح میدم اصلاحش نکنم. عصر کارناممو نگاه کنم.
فردا هم امتحان تحیلیلی داریم و من دو فصل آخرم مونده (البته آسونه )+ کل قضیه های کتاب

آقای علی1993 قلمچی دادین یا همون نشانه ؟
سوالای نشانه سطحش چه جوریاس؟ از قلم و گزینه 2 بالاتره ؟

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
قلم چی .
نشانه هفته ی بعده .
حدودا درصدی که یه نفر تو قلم چی می گیره ، 10 درصد از درصدی که تو نشانه می گیره بیشتره . گزینه 2 رو هم نمی دونم . ولی احتمالا یه چیزی بین این 2 تاس .
3 دوره قلم چی حل کرده بودم ، هندسه و گسسته شو 100 زده بودم ، ولی این دفعه دو تا غلط و یه نزده !

mozhgan

New Member
لایک ها
127
سلام..
سوال 135 غلط زده؟!
3 میشه؟

badgirl

New Member
لایک ها
14
آره منم 3 زدم آخه با کاهش فشار تعادل در جهت مول بیشتر جا به جا میشه یعنی در اینجا در جهت رفت جابه جا میشه خب در نتیجه غلظت فراورده زیاد میشه پس پررنگتر میشه دیگه!!!!!!!

monzavi

New Member
لایک ها
0
مثه اینکه بالایی جواب داده بودن،پاک کردم.
چه آزمون خوبی بود

badgirl

New Member
لایک ها
14
monzavi گفت
مثه اینکه بالایی جواب داده بودن،پاک کردم.
چه آزمون خوبی بود
چی شد چرا پاکش کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی فهمم مگه با افزایش فشار این تعادل در جهت برگشت پیشرفت نمی کنه؟؟؟؟؟خب اگه اینطوری باشه که با افزایش فشار غلظت فراورده کم میشه که؟؟؟؟؟

monzavi

New Member
لایک ها
0
کلاً با افزایش فشار غلظت زیاد میشه

mozhgan

New Member
لایک ها
127
monzavi گفت
کلاً با افزایش فشار غلظت زیاد میشه
منظورش از این جمله که تو پاسخنامه نوشته چیه؟!
" ولی با افزایش فشار غلظت واکنش دهنده نسبت به فراورده ها بیش تر افزایش میابد!!"

؟؟

monzavi

New Member
لایک ها
0
نمیدونم ولی حدس میزنم هم چون مقدار واکنش دهنده بیشتر و مقدار فرآورده کمتر میشه غلظت واکنش دهنده ها بیشتر ،بیشتر میشه

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
من چون اولین بارمه که کانون میدم ، نمی دونم چه جوری باید کارنامه رو دید ، میشه راهنماییم کنید ؟
از رو پاسخ نامه م یه کد 7 رقمی ورداشتم . ولی تو سایت یه کد 9 رقمی می خواد با شماره شناسنامه .
در ضمن چون مسئولای مدرسمون نمی خواستن که کسی بفهمه که ما داریم قلم چی می دیم ، برای همه اسم مستعار رد کرده بودن . شماره شناسنامه م رو هم نمی دونم چی کار کردن .
میشه لطفا وقتی جوابا اومد ( کی میاد ؟ ) درصدا و رتبه ی کلتون رو بنویسید ( اگه خصوصی نیست ! ) تا من بتونم رتبه ی خودم رو حدس بزنم . اصلا نمی تونم تا فردا صبح صبر کنم .

monzavi

New Member
لایک ها
0
احتمالا باید واسه کد هفت رقمی اولش یه 89 بزنید اگه نداره

mozhgan

New Member
لایک ها
127
همین الان جوابا اومده...میخواید برید ببینید!

واسه کدم احتمالا همون 89 اولش رو ننوشتید!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
کجاش نوشته ؟
ارنامه کلاسور ارزیابی (مشاوره ای - درصدی) دانش آموز به شمارنده: 897225726 در آزمون 24 دی 1389
توجه: کارنامه مشاوره ای - درصدی، به تدریج از ساعت 12 روز جمعه و قبل از کارنامه تراز و رتبه بر روی سایت قرار می گیرد
دانش آموزان پیش دانشگاهی توجه نمایند که ابتدا کارنامه دروس عمومی بارگذاری شده و به تدریج از ساعت 13 دروس اختصاصی نیز تکمیل می شوند، بنا بر این ممکن است قبل از تکمیل شدن کارنامه، فقط درصد دروس عمومی خود را مشاهده کنند

جدید:
ارنامه هدف گذاری خود را می توانید از روز شنبه دریافت کنید. با استفاده از این کارنامه هدف گذاری های خود برای آزمون بعدی را مشخص می کنید و در آزمون بعد با دریافت کارنامه کلاسور ارزیابی، نتایج واقعی را با اهداف خودتان مقایسه کنید

ام درس درصد هدف گذاری شما تمام سوالاتی که پاسخ درست نداده اید سوالات آسانی که پاسخ درست نداده اید سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید
ين‌وزندگي پيش‌دانشگاهي 96% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
يزيك پيش‌دانشگاهي 92% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
يمي پيش‌دانشگاهي 91% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
يفرانسيل و انتگرال 91% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
ندسه تحليلي سالي واحدي 87% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
بان‌ ‌پيش‌دانشگاهي 82% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
دبيات پيش‌دانشگاهي 78% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
ياضي گسسته سالي‌واحدي 77% برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
ندسه‌ي تحليلي % برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید
ياضيات گسسته % برای مشاهده تمام سوالاتی که پاسخ صحیح نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات ساده ای که پاسخ درست نداده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالات دشواری که پاسخ درست داده اید کلیک کنید برای مشاهده سوالاتی که در دام آموزشی آن ها افتاده اید کلیک کنید

** اگر در برگزاری آزمون امروز اشکالی وجود داشت، روی این لینک کلیک کنید و آن را به ما اعلام کنید**

meriom

New Member
لایک ها
23
واسه بعضیا کارنامه دیرتر میاد،کلا تا 8 شب به تعداد شرکت کننده ها اضافه میشه!!

ممکنه اونجا که انتخاب کردید به جای آزمون 24دی خودتون کارنامه کلاسور ارزیابی رو زده باشید!!

Ali1993

Well-Known Member
لایک ها
369
من یه کشفی کردم . البته شاید شما ها قبلا فهمیده باشین ولی من که اولین بارمه نمی دونستم .
می دونستین شماره شناسنامه رو هرچی بزنید باز کارنامه تون میاد ؟ یعنی مثلا 1234567890
شماره کاربری ها هم پشت سر همه . یعنی می تونید برید کارنامه ی همه ی بچه های مدرستونو ببینید !

setareh-n

New Member
لایک ها
40
بچه ها چرا ترازها فرقی نکرده؟ من 7998 شده بودم از صبح تا حالا منتظرم 2 تا بیاد رو ترازم یشم 8000 ولی نمی شه!!!!!!1

بالا