J-J

New Member
لایک ها
113
پاسخ : انجمن برترین رتبه های کنکور 90

بچه ها پیش بینی رتبه سایت قلمچی رو دیدین؟نظرتون چیه؟من که فکر کنم قابل اعتماد تر از گزینه 2 باشه،چون 3 روز اولش برای به دست آوردن میزان سختی آزمون بود.

لایک ها abdi

mozhgan

New Member
لایک ها
127

بچه ها پیش بینی رتبه سایت قلمچی رو دیدین؟نظرتون چیه؟من که فکر کنم قابل اعتماد تر از گزینه 2 باشه،چون 3 روز اولش برای به دست آوردن میزان سختی آزمون بود.
man ham male gozine 2 ro emtehan kardam ham male kanoon romale gozine 2 rotbash kheiiliiii behtar mishe
vali shayad bekhatere ine ke kanoon darsade sakhtie soala ro az rotbehaye bartaresh porside.. albate ta
unjaii ke man midunam..harchand khodesh neveshte az tarazhaye mokhtalef​

:48:(bebakhshid jomlebandim nemiumad!!!)​

آخرین ویرایش توسط مدیر
لایک ها J-J

Antiheos

New Member
لایک ها
133

man ham male gozine 2 ro emtehan kardam ham male kanoon romale gozine 2 rotbash kheiiliiii behtar mishe
vali shayad bekhatere ine ke kanoon darsade sakhtie soala ro az rotbehaye bartaresh porside.. Albate ta
unjaii ke man midunam..harchand khodesh neveshte az tarazhaye mokhtalef​

:48:(bebakhshid jomlebandim nemiumad!!!)​
سلام
برا منم تخمینشو بدتر داد!

لایک ها J-J

sanag

New Member
لایک ها
21

سلام..2روز پیش پشتیبان ویژم زنگ زد درصدامو پرسید!اول گفت پیش بینی میکنیم رتبه 6بیاری!!بعدش که درصدامو فهمید کلی نا امیدم کرد و گفت انتظارات بیشتر بود ازت!!!کلی از زندگی ناامیدم کرد....من اگه پشتیبان نخوام باید کیو ببینم!!

setareh-n

New Member
لایک ها
40

من تخمین رتبه گزینه 2 رو پیدا نمی کنم می شه راهنماییم کنین

pishi72

New Member
لایک ها
77

فقط اونايي كه تو مرور آخر ثبت نام كرده بودن ميتونن استفاده كنن.

physics

New Member
لایک ها
104

قلم چی یه مقدار رتبه رو پایین نمیگه ؟ با اونی که گزینه دو داده خیلی فاصله داره ! :confused:

لایک ها J-J

m-s

New Member
لایک ها
129

با پوزش از استاد خلینا!

m-s،نگرش تک بعدی تون واقعا اشتباس!دانشگاه فقط محیطی برای درس و نمره و مدرک نیست.هرکس که نظرش منفیهٰ حتما به این دلیل نیست که هدفش از دانشگاه چیزه دیگه ایه. دانشگاه محیطیه که باید توش تعامل با همدیگرو یاد بگیریم(با توجه به جدا بودن مدارس)،چه پسر چه دختر!اون آقا پسری که تا الان یاد نگرفته سر کلاس با یک دختر توی یک پروژه همکاری کنه،چطور میتونه پس فردا که میره توی شرکت کار کنه ، تعامل خوبی با همکار زنش داشته باشه.بگذریم از اینکه یک صدم اون اصولی که برای افزایش سطح روابط عمومی تو مدارس کشورهای اروپایی لحاظ میشه تو ایران به کار گرفته نمیشه و در حالت عادی هم دانش آموزان ایرانی از این ضعف رنج می برن.هرچی برای این موضوع به ظاهر،اهمیت بیشتری قائل بشن و راهکار پیشنهاد بدن براش ،بدتر میشه یا به قولی المرء حريص على ما منع .
!!!!!!!
behatare edame nadam!!!!
amma sare forsat be khodetoon pm midam!!!
movafagh bashin

آخرین ویرایش توسط مدیر

J-J

New Member
لایک ها
113

!!!!!!!
Behatare edame nadam!!!!
Amma sare forsat be khodetoon pm midam!!!
Movafagh bashin
منظورتونو از این همه علامت تعجب متوجه نشدم!شاید حرفام زیادی براتون عجیب بوده.منتظرم

من فکر کنم قلمچی یک کم پایین تر پیش بینی میکنه که امیدواریٍ الکی نده.

navid_hacker

New Member
لایک ها
46

من فکر کنم قلمچی یک کم پایین تر پیش بینی میکنه که امیدواریٍ الکی نده.
چه پیش بینی کم بده یا زیاد هیچ فرقی نداره...وقتی رتبه بیاد مشخص میشه همه چی دیگه....وقتی رتبتون اومد باید تخمین بزنین کجا قبول میشین....

منظورتونو از این همه علامت تعجب متوجه نشدم!شاید حرفام زیادی براتون عجیب بوده.منتظرم
وقتی بعد از یه جمله علامت تعجب می زارن اون جمله تعجبیه..یعنی جمله m-s تعجبی بود ....ربطی به جملات شما نداره!!!

J-J

New Member
لایک ها
113

چه پیش بینی کم بده یا زیاد هیچ فرقی نداره...وقتی رتبه بیاد مشخص میشه همه چی دیگه....وقتی رتبتون اومد باید تخمین بزنین کجا قبول میشین....

وقتی بعد از یه جمله علامت تعجب می زارن اون جمله تعجبیه..یعنی جمله m-s تعجبی بود ....ربطی به جملات شما نداره!!!
اگه شما دقت کنی!ایشون بدون جمله همون اولش 6 7 تا علامت تعجب گذاشتن.بعد از عمری المپیاد ادبیات اینا رو خیلی خوب بلدم!

!!!!!!!
behatare edame nadam!!!!
Amma sare forsat be khodetoon pm midam!!!
Movafagh bashin

setareh-n

New Member
لایک ها
40

تخمین رتبه یعنی اینکه قبل اعلام نتایج بدونیم چند می شیم وگرنه بعد اعلام نتایج که عقل کلاش هم می همن چند شدن!!!!!!
به نظر من کانون زیاد می گه رتبه رو. من درصد هامو با بچه های پارسال مقایسه می کردم می شدم بین 50 و 100 اما کانون رتبه زیرگروه یکمو داد بین 400 تا 500 ..... چیزی حدود 10 برابر!!!!!

malakh

New Member
لایک ها
1

تخمین رتبه یعنی اینکه قبل اعلام نتایج بدونیم چند می شیم وگرنه بعد اعلام نتایج که عقل کلاش هم می همن چند شدن!!!!!!
به نظر من کانون زیاد می گه رتبه رو. من درصد هامو با بچه های پارسال مقایسه می کردم می شدم بین 50 و 100 اما کانون رتبه زیرگروه یکمو داد بین 400 تا 500 ..... چیزی حدود 10 برابر!!!!!

مگه میانگین درصدای شما چقدره؟
میشه درصداتون رو بنویسید ؟
ممنون

physics

New Member
لایک ها
104

من هم تقریبا همین شدم ... رتبم میشد 30-40 منطقه اما کانون گفت 400 تا 500 منطقه !

Elham_p

New Member
لایک ها
8

سلام،ببخشیذ آزمون غ پزشکی آزاد برگزار شد؟یا فرداس؟

sun-moon

New Member
لایک ها
13

بعضي از زير گروه ها امروز بود، بقيه هم فردا برگزار ميشه!

Elham_p

New Member
لایک ها
8

بله!آزمون من امروز بود که فراموش کردم برم!!!!!

mojisf

New Member
لایک ها
0

سلام ، میشه سوالات غلط توی کنکور سراسری رشته تجربی بگید کدوما بودن؟

Antiheos

New Member
لایک ها
133
بالا