وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rostami

New Member
لایک ها
15
اصولا قلی زاده . ظاهرنسب انفجارین!یعنی 1سال نمیان سایت(خیلی کم میان)وقتی هم میان.....................!! :lol: :lol:
ولی خیلی خوشحالم میبینم اعضای با سابقه سایت برگشتن!! :p

nava

New Member
لایک ها
16
سلام البته ببخشید که وسط بحث پریدم :) همه رو راهنمایی می کنین به جز اونایی که امسال سوم هستن چه برای المپیاد چه برای کنکور .می شه از تجربه هاتون بگید

kavosh

New Member
لایک ها
75
به به! آقای رستمی هم که تشریف آوردن!
شما کنکورتونو چطور دادین؟ اگه لطف کنین و درصداتونو هم بنویسین خیلی خوب می‌شه!

pirate17

New Member
لایک ها
40
بازم از تک تکتون عذر می خوام که بحث شیرینتونو منحرف می کنم
یه خودم گفتم حالا که همه ی کنکوریا جمعن یه سوال بپرسم ازتون
به کنکور ازاد ما(غیر پزشکی) 4 روز اینا مونده
می شه یکم راهنماییم کنید که من چه طوری سر ازمون بیشترین بازده رو داشته باشم؟(الان با هیچ کنکوری دیگه ای جز شماها در تماس نیستم که ازشون بپرسم)

pozitrone

New Member
لایک ها
21
pirate جان.شما هم دلت خوشه ها.میدونستی من با اینکه پیش داشنگاهیم اصلا آزاد ثبت نام نکردم.می خوای چیکار؟
ولی واسه اینکه دلت نشکنه!خب سعی کن استرس نداشته باشی.
بعد وقت هم کاملا دستت باشه.

pirate17

New Member
لایک ها
40
ببینید من واسم مهمه که از انتخاب اولم قبول شم!
لاقل واسه این که کم نیارم(ضایع شدن المپیادمو جبران کنم)
ممنون از راهنمایی های پر بارتون :)
اگه می شه یکی که ریاضیه راهنماییم کنه که من این 3 روزه مونده رو چی کار کنم تا ترازم تو ازمون 1100 تا بره بالاتر!!!!!یعنی چیا رو بخونم!!!تو زدن تستا اول کدومو بزنم!(البته من اصولا باید وقت زیاد بیارم چون از پیش چیزی نمی دونم!)
(نصیحت نکنید که چرا سوم بودی رفتی اینو زدی!!!!از اون رشته خوشم میومد خب!) :evil:

saharnaz

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
بروبچز تجربی توجه کنن.مخصوصا محمد مهدی.یه برنامه تخمین رتبه پیدا کردم بر اساس اطلاعات 86 که تقریبا شبیه امساله(یعنی بچه های 86 زیستوخیلی خوب و شیمیو بد زدن.).هر کی خواست درصداشو بگه تخمین بزنم هم واسه ریاضی هم تجربی.رتبه ی خودمو تخمین زدم 200 شد.واسه تو هم زیرگره 1 700 زیزگروه 2 600.میگم نمی خوای حداقل تهرانو انتخاب کنی؟انتخاب اول شیراز؟البته کارت درسته.منم اگه تو یه شهر بزرگ با دانشگاه خوب بودم شاید این کارو میکردم.
راستی یه سوال بی ربط.بچه های فعال سال پیش کجا هستند؟
سلام درصدايي كه دادن زيادد با درصداي شما فرق نميكنه...زياد ولي رتبه خيلي بالاتره چجوري؟ زيست 86 خيلي از امسال اسونتربود كلا همه درسا از پارسال سختربود نه؟ رتبه من حدودا چن ميشه ادب=80 عرب=90 دين=65 زبان=75 رياض =80 زيست= 72 فيزيك=72 شيمي=70 درصدايي كه خودمون ميگيريم چقد با درصداي كارنامه ميخونه؟! با چه رتبه ي منطقه 2 داروي تهران ميشه قبوليد؟

pozitrone

New Member
لایک ها
21
saharnaz گفت
pozitrone گفت
بروبچز تجربی توجه کنن.مخصوصا محمد مهدی.یه برنامه تخمین رتبه پیدا کردم بر اساس اطلاعات 86 که تقریبا شبیه امساله(یعنی بچه های 86 زیستوخیلی خوب و شیمیو بد زدن.).هر کی خواست درصداشو بگه تخمین بزنم هم واسه ریاضی هم تجربی.رتبه ی خودمو تخمین زدم 200 شد.واسه تو هم زیرگره 1 700 زیزگروه 2 600.میگم نمی خوای حداقل تهرانو انتخاب کنی؟انتخاب اول شیراز؟البته کارت درسته.منم اگه تو یه شهر بزرگ با دانشگاه خوب بودم شاید این کارو میکردم.
سلام درصدايي كه دادن زيادد با درصداي شما فرق نميكنه...زياد ولي رتبه خيلي بالاتره چجوري؟ زيست 86 خيلي از امسال اسونتربود كلا همه درسا از پارسال سختربود نه؟ رتبه من حدودا چن ميشه ادب=80 عرب=90 دين=65 زبان=75 رياض =80 زيست= 72 فيزيك=72 شيمي=70 درصدايي كه خودمون ميگيريم چقد با درصداي كارنامه ميخونه؟! با چه رتبه ي منطقه 2 داروي تهران ميشه قبوليد؟
ببخشید مطمئنی درصدا رو درست دیدی؟می دونی 12 درصد زیست و 26 درصد شیمی چقدر اختلاف ایجاد می کنن؟تازه ضریب زیست و شیمی دو برابر ریاضی فیزیکه.تازه اختصاصیا هم که ضرب در 3 می شن.و عمومی ها خیلی کم اهمیت ترن.زیست امسال واقعا آسون بود شاید شما ریاضی بودی به نظرت سخت اومده.من خودم زیست 86 رو کمتر از کنکور خودمون زدم!
تخمین رتیه رو هم تا چند ساعت دیگه می گم.

saharnaz

New Member
لایک ها
0
pozitrone گفت
saharnaz گفت
pozitrone گفت
ببخشید مطمئنی درصدا رو درست دیدی؟می دونی 12 درصد زیست و 26 درصد شیمی چقدر اختلاف ایجاد می کنن؟تازه ضریب زیست و شیمی دو برابر ریاضی فیزیکه.تازه اختصاصیا هم که ضرب در 3 می شن.و عمومی ها خیلی کم اهمیت ترن.زیست امسال واقعا آسون بود شاید شما ریاضی بودی به نظرت سخت اومده.من خودم زیست 86 رو کمتر از کنکور خودمون زدم!
تخمین رتیه رو هم تا چند ساعت دیگه می گم.[ ببخشيد ديني 72 زدم من زيست 86 بالاي 90 زدم و از چنتا از بچه هامون كه توپن هم پرسيدم بنظر اوناهم زيست امسال يه جوري بود شما خيلي زيستت خوبه

pozitrone

New Member
لایک ها
21
سحرناز اگه درصدات همینا باشن و زیاد تغییر نکنه
فکر کنم رتبت حدودن 350 -450 بیاد.درصدات خیلی خوبن.دارو تهران هم تا 600 منطقه 2 (پسر) و 500 (دختر) تو سال 86 قبول بودن.
ریاضی و عمومی رو ها در حد تک رقمی زدی!
ولی زیستت یه کم بده وگرنه شاید به دو رقمی هم نزدیک میشدی.
اگه ریاض و عمومی تو و زیست و شیمی منو مخلوط کنیم درصدای یه رتبه تک رقمی در میاد!

pozitrone

New Member
لایک ها
21
افشین جون بدجور شرمندت شدم.راستش الان هرکدوم از بچه های سایت از من توضیحات کاملی می خواد میگم حس وحالش نیست.واقعا فعلا حوصله ندارم.در هفته های آینده مطلب کاملی رو تو سایت میذارم.
تو به بزرگی خودت ببخش.فقط بگم زیستت باید کولاک باشه.کتاب سبزو بخر وبخور!زنتیک و زیست گیاهی آرام فر رو هم همینطور.چند تا کتاب دیگه هم باید قورت بدی.به علاوه کتاب درسی ها رو باید هضم کنی!
می ترسم همینطوری ادامه بدم کار به جاهای باریک بکشه!

khalina

مدیر آیریسک
لایک ها
6,497
سلام به همه دوستان عزیز،
پستهای اضافی که خلاف قوانین انجمن بودند حذف شد!

حتما قوانین تالار را که در امضای من هست مطالعه بفرمایید.

موفق و پیروز باشید :twisted:

parmice

New Member
لایک ها
2
یکی به من بگه نمرات امتحان نهایی چه جوری توی کنکور لحاظ می شن؟
این جور که من حساب کردم برای هر درسی که 20 گرفته باشیم باید 4% به درصدی که تو کنکور زدیم اضافه بشه. البته اگه اشتباه نکنم.

20_sorour

New Member
لایک ها
13
دوست خوبم parmiceاگه منبعت قابل اعتماد هست خب ما هم قبول می کنیم ولی فکر نکنم ...این جوری که تو که تو گفتی پس درسهایی که مثلا 16 شدن چی هیچ درصدی ندارن ؟؟یعنی نمره ی 16 با 1و2 یکی هستن....
حالا اون طوری که من شنیدم به هر درس 15 درس اختصاص می دن حالا با توجه به نمرت توی درصدت تاثیر می ذلره ..جاهایی ممکنه که درصد ها رو کم هم کنه :arrow:
.
.
:twisted:

20_sorour

New Member
لایک ها
13
دوست خوبم parmiceاگه منبعت قابل اعتماد هست خب ما هم قبول می کنیم ...این جوری که تو که تو گفتی پس درسهایی که مثلا 16 شدن چی هیچ درصدی ندارن ؟؟یعنی نمره ی 16 با 1و2 یکی هستن....
حالا اون طوری که من شنیدم به هر درس 15 درس اختصاص می دن حالا با توجه به نمرت توی درصدت تاثیر می ذلره ..جاهایی ممکنه که درصد ها رو کم هم کنه :arrow:
.
.
:twisted:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
معدل اصلا تو درصدایی که تو کارنامه میدن تاثیر نداره و فقط تو تراز تاثیر میذاره که اونم با فرمول های پیچیده خودشون حساب میکنن.
ولی به طور کلی معدل تقریبا تاثیر سرنوشت سازی تو کنکور نداره.
من چون المپیادی بودم معدل کتیبم 18.36 شد. :D فکر کنم زیاد به رتبم نیاد.

mshf

New Member
لایک ها
10
تو را خدا من به غیر زبان فارسی و ادبیات بقیه بالا 19 اما زبان فارسی و ادبیات 16 و17 حالا یعنی از درصدم تو کنکور کم میشه 8O 8O

parmice

New Member
لایک ها
2
20_sorour گفت
دوست خوبم parmiceاگه منبعت قابل اعتماد هست خب ما هم قبول می کنیم ...این جوری که تو که تو گفتی پس درسهایی که مثلا 16 شدن چی هیچ درصدی ندارن ؟؟یعنی نمره ی 16 با 1و2 یکی هستن....
حالا اون طوری که من شنیدم به هر درس 15 درس اختصاص می دن حالا با توجه به نمرت توی درصدت تاثیر می ذلره ..جاهایی ممکنه که درصد ها رو کم هم کنه :twisted:
سلام.
خب در واقع هیچ منبع موثقی وجود نداره. من که گفتم خودم حساب کردم! :!: اگه می دونستم که از شما نمی پرسیدم!
pozitrone مطمئنی نمره های امتحان نهایی توی درصدها تاثیر نداره!؟ معدل چه طور؟
من خودم زبان فارسی 16 گرفتم. :? دوست ندارم نمره های امتحان نهایی توی درصد هام تاثیر داشته باشه! :idea:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
بابا به چه زبونی بگم بفهمین.اگه شما صفر هم گرفته باشین تو درصدای کنکورتون هیچ تاثیری نداره.مثلا اگه 100 زده باشین و امتحان نهایی صفر گرفته باشین!تو کارنامه همون 100 درصدم میزنن.بفهمین دیگه.
نمره های امتحان نهایی یا معدلش فقط تو نمره تراز کل تاثیر می ذاره که اونم محسوس نیست.
ببینم مگه شما سنجش ندادین؟پس خیالتون راحت راحت.

mshf

New Member
لایک ها
10
خوب اینو که من از قبل میدونستم که در صد تو کارنامه ای که به ما میدن تغییر نمیکنه اما میخوام بدونم تو محاسباتشون بلاخره این 15 در صد چه جوریه کم یا زیاد به نفعمه یا به ضرر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا