وضعیت
موضوع بسته شده است.

pirate17

New Member
لایک ها
40
اون نهایی که اصلا چیزی نیس که ارزش فک کردن داشته باشه! :wink:
بی انصافا تو هندسه به من داده بودن 18.5 در حالی که مطمئن بودم غلط نداشتم!
حالا بعد اعتراض شده 20!!!!! :)
خوبه اعتراض داده بودم
تازشم جبرمو ندیده بودن تو اعتراضا ...مجبور شدم برم اموزش پرورش تا جناب ها ببینن که اعتراضمو ندیدن! :(
وقتی چیزی انقد تو هپروت حساب می شه فک نمی کنم انقد تو کنکور تاثیر داشته باشه(البته یه مقدار بی ربط بود!من امروز از بس حرص خوردم اینو اینجا نوشتم!) :oops:

artemishia

New Member
لایک ها
7
من که از چن نفر پرسیدم!!
میگن بعضی وقتا تا صدتایی رتبه رو تغییر میده
ولی نمی دونم چه جوریاس!! :roll:

kquran

New Member
لایک ها
18
نحوه ی تاثیر معدل فکر کنم توس سایت سازمان سنجش هم باشه...
اما خوب باید یه تناسب بلد باشید...%100 کنکور 85 محاسبه میشه پس مثلا 80 % میشه 68 نمره...حالا باید باز نمره ی کتبی نهایی رو از 15 حساب کنید(با تناسب) بعدشم این میشه نمرتون...اما من شک دارم بخوان 10 میلیون نمره رو وارد کنن که همه می گن کار کامپیوتر و این چیزا...
در هر صورت تو پیک سنجش این طور نوشته بود! :lol:

mshf

New Member
لایک ها
10
اپه صد تا تغییر بده میرم خودم با اون که برگمو صحیح کرده اتیش میزنم چون من زبان فارسی و ادبیات را حداقل 2 نمره بالاتر میشدم وضع ادبیات استانمون درامه

pirate17

New Member
لایک ها
40
من نمی دونم چه طوریه فقط اینو می دونم یکی از بچه های همین سایت نوشته بود یکی تو مدرسشون بوده که معدل نهاییش شده 18.5 ولی رتبش تو کنکور شده 14 :)

bihamta

New Member
لایک ها
345

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام بچه ها
خواهشا رتبه منم تخمین بزنید . فقط توروخدا با تقریب 100 نباشه البته میدونم نمیشه دقیق گفت
ادبیات 89
عربی 95
دینی 84
زبان 84
زمین 57
ریاضی 82
زیست 90 یا 92
فیزیک 79
شیمی89
البته اگه اون سواله الکل هم درست باشه 92 میشه .هر چند بعیده ولی باید حذف شه ما گروه عاملی فنول رو خیلی غیر مستقیم داشتیم تو حاشیه شیمی 2.

bihamta

New Member
لایک ها
345
m-narvan عزیز سلام.اولا خوش اوومدی.دوما باید با اقای پوزیترون در میون بزاری.ایشون رتبه ها رو تخمین میزنن بابرنامه ای که دارن.

kquran

New Member
لایک ها
18
من همین الان بدون برنامه تخمین میزنم ...رتبه ی 6 کشوری :p
خوفناک زدی که!

pirate17

New Member
لایک ها
40
بی شوخی کسی که رتبش یه رقمیه درصداش در چه حدین! :roll:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
m-narvan گفت
سلام بچه ها
خواهشا رتبه منم تخمین بزنید . فقط توروخدا با تقریب 100 نباشه البته میدونم نمیشه دقیق گفت
ادبیات 89
عربی 95
دینی 84
زبان 84
زمین 57
ریاضی 82
زیست 90 یا 92
فیزیک 79
شیمی89
البته اگه اون سواله الکل هم درست باشه 92 میشه .هر چند بعیده ولی باید حذف شه ما گروه عاملی فنول رو خیلی غیر مستقیم داشتیم تو حاشیه شیمی 2.
خب مشخصه که زیز 50 میارین و هر رشته ای بخواین قبولین.برنامه ی من واسه رتبه های زیر 50 جواب نمیده.یه جورایی هنگ می کنه!!!
ضمنا اون سوال هم حتما دوتا گزینه صحیح داره.چون مشابه سوال 210 ریاضیه که الکلی رو درست گرفته.

bihamta

New Member
لایک ها
345
pozitrone گفت
m-narvan گفت
سلام بچه ها
ادبیات 89
عربی 95
دینی 84
زبان 84
زمین 57
ریاضی 82
زیست 90 یا 92
فیزیک 79
شیمی89
خب مشخصه که زیز 50 میارین و هر رشته ای بخواین قبولین.برنامه ی من واسه رتبه های زیر 50 جواب نمیده.یه جورایی هنگ می کنه!!!
ضمنا اون سوال هم حتما دوتا گزینه صحیح داره.چون مشابه سوال 210 ریاضیه که الکلی رو درست گرفته.
ترکوندیدا.

20_sorour

New Member
لایک ها
13
ینو مطمئن باشید که اگه زیر 50 نشید حتما زیر 100میشید :D خانم دکتر پیشاپیش تبریک....به ما هم بگو زیستت رو چه طور خوندی :wink:
.
.
:twisted:

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام
مرسی جواب دادین.البته من نمیدونم امسال بومی دقیقا چه طور باشه.ولی پارسال چند نفر زیر 50 میشناسم (منطقه 2) که پزشکی تهران قبول نشدن

منم اون سوال ریاضیا رو دیدم .یه خورده با سوال ما فرق داره .کربن اونجا 2 تا پیوند یگانه با 2 تا کربن دیگه یکی با H و یکی با OH داره
ولی تو سوال ما یه پیوند یگانه و یه دوگانه با 2 تا کربن و یکی با OH داره که دقیقا مثل فنول صفحه 114 شیمی 2 هست.البته من از خدام که الکلی هم درست باشه

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
سلام به همه

pirate17

New Member
لایک ها
40
سایه؟من فک نمی کردم شمام این جا عضو باشید! :)
همه ی ادما گند می زنن خب...هیچ ادمی کامل نیست :wink:
می خواستم تو مدرسه ببینمتون ولی خب خوبه که شمام این جا عضوید :)
واستون دعا می کنم شمام واسه من کنید...امروز کنکور دارم خودشم واییییییییییییییی چیو زدم..دارم از استرس می میرم 8O

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
راستي يكي از بچه ها در مورد ازاد پرسيده من به همه مي گم نگران نباش هر كاري كني قبولي فقط سوالارو يه دور تا ته ببين اصطلاح قشنگي نيست ولي ماها مي گيم گدايي كن من تضمين ميكنم كه قبولي(انشاالله)

pirate17

New Member
لایک ها
40
شما می دونین حداکثر تراز که یه سال سومی میاره چنده؟
یعنی کسی که اصلا درسای پیشو نخونده باشه؟ 8O

hcaebbb

New Member
لایک ها
3
استرس نداشته باش گفتم كه بچه هاي ما ازاد برق علوم تحقيقات قبول شدن (سال سوم)ولي من ندادم خوب تومدرسه هم ديگه رو مي بينيم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا