وضعیت
موضوع بسته شده است.

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام
این کلید نهایی رو نذاشتن چرا؟ :?:

m-narvan

New Member
لایک ها
6
الان گذاشتن ولی صفحه اول نیست باید وارد سایت بشین
تجربی که تغییر نکرده بود

IrNCO

New Member
لایک ها
42
kelida ke taghyiri nakardan :?

pozitrone

New Member
لایک ها
21
این چه وضعشه.اصلا این کلید دقیقا همون کلیده و حتی محل دانلودش هم هیچ تغییری نکرده!

HIDROLIZZZZ

New Member
لایک ها
0
konkoor tagrobi 88

salam age mishe be man begin dar kokoor tagrobi emsal zaban shimi riazi adabiat chegone bood?az nazar shoma ba darsada be tartibe4020 3050 hichi ghabool misham :cry:

HIDROLIZZZZ

New Member
لایک ها
0
کنکور که تمام شد یه نظر به من از خواب بیدار شین بخندین چون همه ی شما 80 90 زدین!!!!!!

pirate17

New Member
لایک ها
40
ببخشید که اینو می گم ولی فک کنم اگه همه ی درصداتونو بگید می تونیم حدس بزنیم که قبول می شید یا نه! 8O شاید فقط این 4 تا رو این طوری زدید بقیه 100 هستن! :p

artadokht

New Member
لایک ها
47
یه سوال داشتم:
از اونجایی که بومی گزینی سال 86 ، 70 به 30 بوده و امسال 60 به 40، یعنی وضعیت ما برای انتخاب رشته خیلی بهتر میشه؟؟!!
بچه های ورودی پارسال میگن شما هم وضعتون زیاد با ما فرقی نمی کنه!!!

اگه مثل پارسال باشه که خیلی بده... :cry:

سال 85 یه نفر با 900 منطقه2 برق خواجه نصیر قبول شده بود... در حالی که پارسال یکی با 280 مکانیک خواجه نصیر قبول شد...خیلی نامردیه...امسال وضعیت چطوریه؟ من خیلی نگرانم!!
آخه تو این مملکت اصلا نمی شه به درصد ها و ارقامی که میگن اعتماد کرد!

mshf

New Member
لایک ها
10
با چیزی که من میدونم اوضاع از پارسال که هیچی از پیارسال هم خیلی بهتره چون علاوه بر تغییر سهمیه بومی سهمیه شهداو...به شکل دیگری اعمال میشه تازه ظرفیت ها هم بالا رفته :twisted: :twisted:

pozitrone

New Member
لایک ها
21
artadokht گفت
یه سوال داشتم:
از اونجایی که بومی گزینی سال 86 ، 70 به 30 بوده و امسال 60 به 40، یعنی وضعیت ما برای انتخاب رشته خیلی بهتر میشه؟؟!!
بچه های ورودی پارسال میگن شما هم وضعتون زیاد با ما فرقی نمی کنه!!!

اگه مثل پارسال باشه که خیلی بده... :cry:

سال 85 یه نفر با 900 منطقه2 برق خواجه نصیر قبول شده بود... در حالی که پارسال یکی با 280 مکانیک خواجه نصیر قبول شد...خیلی نامردیه...امسال وضعیت چطوریه؟ من خیلی نگرانم!!
آخه تو این مملکت اصلا نمی شه به درصد ها و ارقامی که میگن اعتماد کرد!
نگران نباش.. امسال مشابه 86 میشه.سال 86 هم نسبتا وضع خوبی داشت.حداقل مطمئنم که از سال پیش خیلی بهتر میشه.بذاز با چند تا مثال این سهمیه ها رو توضیح بدم.
ما توکنکور دو جور سهمیه داریم.سهمیه آزاد 60 درصد و سهمیه رزمندگان 40درصد.چون تقریبا رزمنده ای وجود نداره سهمیه رزمندگان رو هم
به داوطلب ها میدن.سهمیه رزمندگان به طور میانگین فقط 2 درصد استفاده میشه.
در سال 87 20 درصد از 60 درصد(12 درصد) مال غیر بومی ها و 80 درصد از 60 درصد(48 درصد)مال بومی ها بود و کل 40 درصد سهمیه رزمندگان هم مال بومی ها بود.یعنی 40+48=88 درصد سهمیه بومی ها بود.و فقط 12 درصد غیر بومی ها سهمیه داشتند.
در سال 86 30 درصد از 60 درصد(18 درصد)و 50 درصد سهمیه 40 درصدی رزمندگان(20درصد) مال غیر بومی هابود.یعنی 18+20=38 درصد سهمیه ی غیر بومی ها بود.
ولی امسال 40درصد از 60 درصد(24 درصد)و 50 درصد سهمیه 40 درصدی رزمندگان(20 درصد)مال غیر بومی هاست.24+20=44درصد مال غیر بومی ها
میشه.
اگه چیزی نفهمیدین نگران نباشین خلاصه اش میشه این:
سال 86 38 درصد سهمیه غیر بومی
سال 87 12 درصد سهمیه غیر بومی(به عمق فاجعه سال پیش دقت کنین! :twisted: )
سال 88 44درصد سهمیه غیر بومی
عمدا اینارو آخر گفتم تا اول مفهوم رو بفهمید.مفهومی بیاموزید تا هرگز دچار مشکل نشوید! :D
پس امسال قاعدتا باید وضع مشابه 86 و حتی بهتر هم بشه.مگه اینکه شب اعلام نتایج یکی از مسئولان خواب ببینه و همون نصفه شب قانون رو عوض کنند مثلا اعلام کنن 120 درصد سهمیه بومی ها!چیه؟درصد بالاتر از 100 الان دیگه طبیعی شده! :evil:
ولی با توجه به افتضاحی که سال پیش به وجود اومد و مجلس وارد عمل شد خیالتون راحت امسال خوب میشه.چون خیلی ها حواسشون هست.
ضمنا در آخر باید بگم این تغییر قوانین به خاطر فشار مجلسی ها انجام شده.واسه همین نمی تونن به همین راحتی عوضش کنن.چون مجلس پشت این طرحه!
بچه های سال پیش هم به علت عدم آگاهی از تغییرات قوانین و چون حسودیشون میشه میگن امسال با سال پیش فرقی نداره!

لایک ها
6
من که فکر کنم این هم مثل سایر دروغ های بزرگشونه
و احتمال زیاد مثل همون پارساله

pozitrone

New Member
لایک ها
21
only4you_mehr گفت
من که فکر کنم این هم مثل سایر دروغ های بزرگشونه
و احتمال زیاد مثل همون پارساله
البته حق داری اینطور فکر کنی.چون الان آدم نمیتونه به خودشم اعتماد کنه! :twisted:
ولی چون سال پیش بد جور گند کار بالا اومد به نظر من مجبورن که امسال درستش کنن.مخصوصا با توجه به شرایط موجود که اگه کوچکترین اتفاقی بیفته اوضاع بهم میریزه.اگه دوباره ملت جلوی سازمان سنجش جمع شن دیگه فاتحه...

artadokht

New Member
لایک ها
47
ممنونم خیلی خوب توضیح دادی!...کاملا گرفتم ...

آخیش خیالم راحت شد...امیدوارم که تو این دو ماه مسئولین خوابای خوب ببینن!!

لایک ها
6
من این طور فکر نمی کنم
اینا پر رو تر از این حرف ها هستن :roll:
اینا اگه به فکر آبرو بودن که این افتضاح انتخابات رو به بار نمی آوردن

m-narvan

New Member
لایک ها
6
سلام
فکر کنم سال 86 بومی 65% بوده.آخه قبل کنکور 87 یه جایی خوندم که شورای عالی انقلاب(اسم دقیقش یادم نیست)درصد بومی گزینی رو از 65 به 80 رسونده.
یه سوالی:این سهمیه رزمندگان از اول همین 40% بوده؟پس چرا امسال یهو این همه سر و صدا کرد؟
سخنگوی سازمان سنجش تو یه مصاحبه می گفت تو رشته های پر طرفدار همه 40% پر میشه.
واقعا تا اون لحظه ای که اسامی رو اعلام کنن(وحتی بعدش)به هیچی نمیشه اعتماد کرد.
اینکه پارسال یه افتضاح به بار اومده نظر ماست.اونا عملکردشون رو توجیه میکنن و به نظر خودشون خیلی هم قابل قبول بوده.
مگه یادتون نیست پارسال آقاهه با قیافه حق به جانب میگفت کسی که رتبش 30 منطقه 2 هست نباید انتظار داشته باشه برق شریف قبول شه!!!!!!!!
یا اون گزارش مسخره 20:30 که انگار میخواست دست اعضای یه باند مافیاییو رو کنه.
واقعیت یا دروغ؟
چون مثلا یکی رتبش 310 بوده گفته 300

iranchemist

New Member
لایک ها
0
سلام من یک سوال داشتم
تراز 10000 حدودا چه رتبه ای می شود رشته ریاضی

لایک ها
6
m-narvan گفت
سلام
مگه یادتون نیست پارسال آقاهه با قیافه حق به جانب میگفت کسی که رتبش 30 منطقه 2 هست نباید انتظار داشته باشه برق شریف قبول شه!!!!!!!!
یا اون گزارش مسخره 20:30 که انگار میخواست دست اعضای یه باند مافیاییو رو کنه.
واقعیت یا دروغ؟
چون مثلا یکی رتبش 310 بوده گفته 300
و باز هم همون خبرنگاره قبل از کنکور امسال داشت با کنکوری ها مصاحبه می کرد هر کی نمی دونست میگفت آخی چه آدم مهربونی
من که هر چی از دهنم در اومد نثارش کردم
نوش جونش :دی

frozenthrone

New Member
لایک ها
0
سلام به همگی .
می خواستم اگه میشه رتبه ی منم بگید چند میشه؟ توی منطقه ی 2 تجربی.
ادبیات 59
عربی 76
دینی 65
زبان 45
زمین 6
ریاضی 52
زیست 92
فیزیک 52
شیمی 75
ممنون اگه جواب بدید و راهنمایی کنید.

pozitrone

New Member
لایک ها
21
frozenthrone گفت
سلام به همگی .
می خواستم اگه میشه رتبه ی منم بگید چند میشه؟ توی منطقه ی 2 تجربی.
ادبیات 59
عربی 76
دینی 65
زبان 45
زمین 6
ریاضی 52
زیست 92
فیزیک 52
شیمی 75
ممنون اگه جواب بدید و راهنمایی کنید.
دوست عزیز.به نظر من رتبه ی شما بر اساس اطلاعات کنکور 86 حدود 400-450 می شود.البته اگه درصداتون تغییری نکنه.ضمنا چون کنکور امسال سخت تر بوده ممکنه بهتر شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا