بررسي مرحله اول سيزدهيمن المپياد زيست شناسي (1388)

A

armansaeedi

Guest
من نمیدونم چه هدف شومی داری که میای درصدتو میگی بعد میگی من قبولم یا نه؟ میخوای حال ما رو بگیری؟ با همون 24 درصد هم برو حال کن من چی بگم که ....... !!!!

samira20

New Member
لایک ها
0
راستی بچه ها این همه استرسو نگرانی لازم نیست! به قول یه نفر دو حالت داره یا قبول می شیم یا نمی شیم! غیر از اینه؟!
حالا به نظر من اونایی که بالای 70% احتمال می دن قبول می شن بشینن برا مرحله 2 بخونن، اونایی که دوروبر 50% احتمال می دن وقتشونو بین درسای دیگه و المپیاد نصف کنن، اونایی که 25-50% احتمال قبولیشون هست 75% برا درسای خودشون و اونایی که کمتر از 25% احتمال قبولیشون هست منتظر نتایج بمونن!
یه خبرم دارم براتون؛ امروز مدیر ما با باشگاه تماس گرفت گفتن هنوز برگه هارو بررسی نکردن ولی تا فردا کفو تعیین می کنن، اگه خبری شد بهتون می گم!

avashk

New Member
لایک ها
0
bebakhshid khanom samira20age dad zadam!!!!!
man on moghe asabani bodam
dar zemn darsadamo faghat baraye javab be khanom A-A zadam ke goftan : ((harkasi dos dare darsadesho bezane)) mese inke baraye bazi az dostan soetafahom pish omade

samira20

New Member
لایک ها
0
من چند تا سوال دارم:
- مگه با نمره حساب نمی کنن؟ شما چرا درصد می گیرید؟
- حالا منم مثل شما نشستم برا دلگرمی درصد گرفتم؛ چندگزینه ای هارو با فرمول: کل*3 / تعداد غلط- (تعداد درست*3) حساب می کنیم، با وجود تشریحیا ، توی مخرج 3رو ضرب در 42 کنیم یا 47؟! یعنی تعداد تشریحی هارو باید از این فرمول کم کنیم دیگه، نه؟ اون موقع تشریحیا باید جدا حساب شن، چطوری به هم تاثیرشون می دید؟

avashk

New Member
لایک ها
0
nana khanom samira20 aziz eshteba nakon formolesh ine
(تعداد غلط – تعداد درست ضربدر ۳) تقسیم بر 141ضرب در100
حالا هر چی تشریحی درست جواب دادین ۲ درصد بهش اضافه کنین
مثال:یکی 12 تا زده 5 تاش غلطه دو تا تشریحی هم درست جواب داده(از راست بخونین)
(7*3)-5÷141*100=11.3 درصد+4 درصد=15.3درصد

کف خیلی پایینه، ۱۰-۱۵درصد اینا
منبع : biolympiad.bloghaa.com(به این وبلاگ حتما سر بزنین)

samira20

New Member
لایک ها
0
تشکر؛
ولی فکر کنم منم همین فرمولو گفتما!
فقط ضربدر 100شو نذاشتم!

ولی اگه تشریحیا نمره منفی ندارن درست نیس که تقسیم بر 3ضربدر 141 کنیم نه؟ ضربدر 126 می کنیم
منظورم اینه که 5تای تشریحی رو تو این فورمول وارد نمی کنیم! چون این فرمول برا اوناییه که نمره منفی دارن حالا تشریحیا که نمره منفی ندارن باید جدا حساب شن دیگه!!!!!!

friend

New Member
لایک ها
0
تشريحي ها هم فكر كنم نمره منفي داره!
با اين حساب يكم قضيه فرق مي كنه, نه؟

darwin

New Member
لایک ها
0
-- دوستان شما اصلا" از کجا میدونین که نمره ی همه سوالات یکیه؟ صفحه ی اول نوشته که با هر پاسخ غلط 3/1 نمره ی سوال کم میشه. و این یعنی این که ممکنه نمره ها برابر نباشن.
در ضمن چرا به علاوه ی 2 میکنیم؟(بابت هر تشریحی) این کفی هم که اعلام میشه بدون در نظر گرفتن تشریحی هاست.
در مورد تشریحی ها هم من بعید میدونم نمره منفی داشته باشه چون بازم رو صفحه اول نوشته برای هر سوال تستی 3/1 نمره کم میشه.
خانم samira20 : سابقه نداشته که باشگاه کف رو اعلام کنه. شما مطمئنید؟

avashk

New Member
لایک ها
0
نه معلومه تشریحیا نمره منفی نداره
خانم samira20 شما درست گفتین ولی من فرمولو کامل گفتم تا هم شما در مورد تشریحیا متوجه بشین هم بقیه بچه ها در ضمن آقای darwin اگه نمره ی سوالات با هم فرق داشت مثل المپیاد پارسال جلو هر سوال نمرش قید میشد ولی امسال اینجوری نبود نمره همه سوالا یکی بود
منم با darwin موافقم در مورد کف، کفو الان نمیگن باید برگه ها تصحیح شه بعدا

samira20

New Member
لایک ها
0
نه باور کنید! البته من دوستم پیش مدیرمون بود وقتی زنگ می زد من خودم شخصا نشنیدم ولی می دونم که گفتن تا فردا یعنی امروز یررسی می شه؛ بعدش این که من نگفتم اعلام می شه گفتم "گفتند تا فردا بررسی خواهیم کررررررررد!" بعدشم گفتم اگه خبری شد می گم!

farna

New Member
لایک ها
0
به نظرتون چرا امسال نمره ی هر سوالو جلوش ننوشته بودن؟ شاید به خاطر یکی بودن نمره ها نباشه از شانسه ما امسال کلا نمره هارو ورداشته باشن و فقط درصد باشه! نظرتون چیه اخه امسال هر بلایی هست باید سر ما بیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در ضمن چرا ما هم مثل بچه های المپیادای دیگه واسه تعیین کف نظر سنجی نمی ذاریم؟؟

avashk

New Member
لایک ها
0
farnaye aziz ye bar goftam hala ham migam ghatan nomreye hameye soala yekie

darwin

New Member
لایک ها
0
سلام.
-- جناب avashk عزیز درسته که نمره سوالات رو ننوشتند ولی من فکر نمیکنم که این دلیل قانع کننده ای برای برابر بودن نمره ی سوالات باشه. چون پارسال مرحله 2 هم چنین اتفاقی پیش اومده بود( سوالات دیاتوم و سوال انگلیسی) که اگر چه نمره ی سوال رو جلوش ننوشته بودن ولی نمرات فرق داشت. ولی بازم من باتوجه به حرفی که قبلا" زدم(3/1 نمره سوال) میگم که نمرات فرق میکنه. در غیر اینصورت مینوشتند به اندازه 3/1 نمره کسر خواهد شد.
-- راستی یکی از دوستان تو سایت ابوف گفته بود مثل اینکه درصد به همین راحتیا نمیگیرن! گویا تراز محاسبه میشه. یعنی سوالی که نفرات کمتری بهش جواب دادن نمره ی بیشتری داره.

samira20

New Member
لایک ها
0
بابا هر دیقه یه برنامه جدید در نیارید!
به جای این حرفا بگید چی می خونید برا مرحله 2؟ چی می دونید از شرایط مرحله 2؟ عید باشگاه دوره می ذاره دیگه؟ یه سوال اساسی دارم؛ هزار نفر از هر رشته رو کجا جا می دن؟

avashk

New Member
لایک ها
0
نه بابا باشگاه دوره نمی ذاره، بسیج دوره میذاره. اگه تو مرحله اول و دوم آزمون بسیج رتبه تا ۱۰۰ باشه فک کنم میتونید برین دوره بسیج که چیز خاصی هم نداره. فقط برا دیدن رقبا خوبه

friend

New Member
لایک ها
0
دوستان لطفا بريد تو كار مرحله22!!!!!!!!! تا حالي جي خوندين؟
جي مي خونين؟
جي مي خواين بخونين؟
جي مهمتره؟
روزي جند ساعت كار مي كنيد؟
برنامه ريزي داريد يا نه؟
و... !
! Please be honest with your friend!
!

samira20

New Member
لایک ها
0
-استان جدید چیه؟!!
- شرمنده (درمورد دوره!) اشتبا کردم

- من با یکی از المپیادیا حرف می زدم می گفت مرحله 2 از 120 نمره 50 بگیرید قبولید!!!!!!!!

avashk

New Member
لایک ها
0
فک کنم leon طفلی از بس می خونه زده به سرش
خواهش samira20

اگه سوالای مرحله دو رو دیده باشین می فهمین یه انگلیسی بشتر نداره samira20 هم که میگه 50 از 120 بگیریم کافیه پس نمی خواد آدمایی مث من که انگلیسیشون خوب نیس روش وقت بذارن

samira20

New Member
لایک ها
0
تازه می گفت تو آزمونای دوره40 نفر آزمون عملی و آزمایشگاه تقریبا 25 درصد کل آزمونارو شامل می شه و همین قدرشم تاثیر چندانی نداره! یعنی دوره 40 نفرم بیشتر تئوری مهمه!

avashk

New Member
لایک ها
0
بچه ها کسی نمی خواد جواب friend بده

Friend گفت
دوستان لطفا بريد تو كار مرحله22!!!!!!!!! تا حالي جي خوندين؟
جي مي خونين؟
جي مي خواين بخونين؟
جي مهمتره؟
روزي جند ساعت كار مي كنيد؟
برنامه ريزي داريد يا نه؟
و... !
! Please be honest with your friend!
!
من شروع می کنم خوهشا بقیه هم جواب بدن تا بفهمیم کجای کاریم
من دارم الان استانسفیلدو میخونم باید سوالای مرحله دو رو بخونم با چند تا کتاب دیگه برنامه ندارم عشقی می خونم ولی متوسطش اینه فقط برای المپیاد روزی 3 ساعت می خونم
حالا می خوام بعد از این هفته بیشترش کنم ازم ناامید نشین

بچه ها راستشو بگین وگرنه

بالا