بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

mohmal nagoo 1/3 marhale aval +2/3 marhale dovom mishe nomrat
امسال ممکنه فرق فوکوله...

EhsanFTH

New Member
لایک ها
0
پاسخ : بررسی آزمون مرحله دوم بیست و پنجمین دوره المپیاد فیزیک (فقط در همین تاپیک)

سوالارو بذارید دیگه:82:

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

توی سایت جهانی فیزیک یک مطلبی در مورد سوال خوب گزاشته.برید بخونید.جالبه که هر چی سوال خوب باید داشته باشه سوالات امروز نداشت و هر چی یک سوال خوب نباید داشته باشه امتحان امروز بشدتتتتتتتتتت داشت!!!!!!!!!!!!
واقعن فکر کنم طراح مقاله رو خونده بود و از عمد این کارو کرده بود که بگه در سال حمایت از کار و تولید ملی ما استاندارد هامون از استاندارد های جهانی هم فراتره!!!!!!!!!!!
من مشکلی نمیبینم.الان که فکر میکنم اینم سبکیه. که المپیاد رو ببریم به طرف شخم زنی گرایش بیل و کلنگ.فقط اسماشو یکم عوض کنند.
المپیاد شخم زنی>>گله 40 تفر>>5 بیل زن برگزیده کشور برای اعزام به مسابقات جهانی کشاورزی
مثلن دوره ده امسال فکر کنم سوالایی بدن که مثلن بپرسه :
الف)برای نوشتن تتا چند برگ کاغذ لازم است؟تخمین بزنید.
ب)آیا ممکن است تتا در دو برگ جا شود؟؟پایداری جوابتان را به ازای مصحح های مختلف بررسی کنید.
ج-امتیازی-)به کمک الف و ب با استفاده از فقط "1" خودکار بدون آنکه جوهرش تمام شود تتا را پیدا کنید.
نه ولی واقعن اینم روشیه!آزمونا اینطوری شه...محاسبات بچه ها و مثلثاتشون خوب میشه...sinus,cosinos,cosecunt,......
موفق باشید!!
اصلن بهش فکر نکنید تا بعد از آزمونای خرداد بریم شاید قسمت شد حضورن به طراح های سوال فحش بدیم و خدا رو چه دیدی شاید حتی تونستیم با کله بزنیم خونین و مالیشون کنیم!!
امید آدم رو زنده نگه میداره!!:166::166::166::166:

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

خیلی دوست دارم بدونم مرحله دو که این شده دیگه دوره چهل چه خبر میشه ...

یه جرم به آونگ فنری کروی تو مایع گرانرو با گرانش متغییر و همچنین در نظر گرفتن اثر فشار تابشی خورشید داریم که البته رساناست با در نظر گرفتن زمین به عنوان یک دی الکتریک و همچنین صرف نظر از میدان مغناطیسی زمین از مرتبه ی 78 به بالا معادله ی مسیر رو تا آخرین مرتبه ی ناصفر حساب کنید ...

EhsanFTH

New Member
لایک ها
0

کسی دوره 23 رو نداره؟
اگه دارین لطفا بذارید

m002

New Member
لایک ها
1

جواب آخر 6 فکر کنم این باشه

pa^2 . v . df/dz. 1/R=I

RI^2/V=F= 1/R. P^2 a^4 v (df/dz)^2=mg
منم براي 6 همينا رو بدست آوردم. سوال 7 هم 1.36 kwh شد. لطفا جواب نهايي ها رو بذارين. من يكي از سوالا رو هم يادم نيست !! اگه ميشه يكي همه رو يه اشاره بكنه يادم بياد...

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

خوشحالم دوستان تا این اندازه شیرین شدن کمی از اعصاب خوردی فارغ شدیم.....سر جمع چیزایی که نوشتم میشه ۳-۴ سوال دعا کنید سالای بعد تراکتورای شاسی بلند آزاد بشه بچه ها عقده ۲تا کامل به دلشون نمونه!‏

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

یه کم صبر کنید من تا جایی که یادم میاد رو مینویسم میزارم راهبرامون احساس ما رو از ۱۷ صفحه گله درک کنن

MR.ARYA

New Member
لایک ها
65

من از یکی از استادام پرسیدم گفت چون جوابا بزرگه به راه حلم نمره میدن.:166:

eastern wind

New Member
لایک ها
14

فول زدن برای کسی که هیچی از فیزیک بارش نباشه خیلی ساده است!!
مثل گاو فقط مینویسه و میره جلو!!
امسال دوره 40 نفر میشه....گله 40 نفر!!
تو جهانی هم میرن سبزه ها رو میخورن.
ببخشید دیگه دارید بیش از حد توهین میکنید...
اصلا شاید خودتون جزء 40 نفر شدید...
مودبانه تر هم میتونید اعتراضتون را بیان کنید

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

مهم نیست !

فکر کنم اصلا" طراح سوالا یه بارم سوالارو حل نکرده ببینه چی از آب درمیاد...

Pouya_p

New Member
لایک ها
55

مهم نیست ! فکر کنم اصلا" طراح سوالا یه بارم سوالارو حل نکرده ببینه چی از آب درمیاد...
كاملا موافقم :d

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

راه حل!سوالا هیچ راه حلی نداشت.یک چیز بزرگ مساوی یک چیز بزرگ بود.حالا هی باید با این کشتی میگرفتی!!!

seyed iman

Well-Known Member
لایک ها
998

چه ربطی داره!!خودم هم قبول شم فرقی نداره!!این آزمون برای گزینش گله چهل نفر یوده!!!حالا هر کسی ممکنه قبول شه.
انقدر گند زدن که جا برای اعتراض مودبانه نزاشتن.

orion

Well-Known Member
لایک ها
1,168

اون سوال اخری میشدnbRT که بی اندیس ان هستش‏‏(‏همون که صورت سوال داده بود‏)‏؟یه منفی هم داره........

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

نه منفی لازم نداره ... چون گفته بود حجم مخزن به اندازه ی دلتا وی کم بشه پس میشه منفی در منفی دلتا وی که میشه مثبت...

HOSSIENBA

New Member
لایک ها
23

kaleiodoscope

اونقدر هم که بد تعریف میکنی نبود...

همه ی دوره ها خرکاری داشت ولی کمتر بود

حتی دوره ی بیست

m002

New Member
لایک ها
1

آره فك كنم منفي نداشت.

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

kaleiodoscope

اونقدر هم که بد تعریف میکنی نبود...

همه ی دوره ها خرکاری داشت ولی کمتر بود

حتی دوره ی بیست
آره... از اونی که گفت بدتر بود ...
میشه بگه کدوم دوره خرکاری داشت ؟ ببین من به محاسبات طولانی نمیگم خرکاری من وقتی میگم خرکاری که یه جواب آخر آشغال داشته باشی که هیچ نتیجه گیری فیزیکی هم به سادگی نتونی بدست بیاری ازش ...
دوره ی بیست دو تا سوال خرکاری داشت ولی در عوض سوالای قشنگ مثل سوال آخرش هم بود ...

H O S E I N

New Member
لایک ها
1,216

این دوره پایین ترین کف رو داره به نظرم ... حتی اگه فقط با تئوری سال های پیش مقایسه کنیم...

بالا