aida-v

New Member
لایک ها
32
پاسخ : بهترین تقلبتون(خاطره)

منم یه بار خداییش اولین بارم بود تو راهنمایی یه درسی داشتیم به اسم زبان تخصصی من تو طول سال هیچی نخونده بودم اخر سال که امتحان بود با یکی از بچه ها قرار گذاشتیم که من کتاب باز کنم بنویسیم از روش سر امتحان نمیدونم معلمه چش شد از کلاس رفت بیرون منم فرصتو خوب دیدم کتابو گذاشتم رو میز و شرو کردم به کپ زدن اقا یه دفعه معلمه سر زده وارد شد منم حول شدم کتابو انداختم زمین تو اون سکوت یه دفعه صدا بلد شد و...
یه بار دیگه هم سر همین معلم با همون دوستم ایندفعه قرار گذاشتیم ورقه چسبی بچسبونیم زیر میز برگه چسبیا نمیدونم چش بود چسبش شل بود معلمه رد میشد که چسب یکیشون شل شد و دقیقا افتاد جلو پاش بعدشم بنده به عنوان مجرم اصلی شناخته شدم و ...
ما تو راهنمایی یه معلم دینی خل داشتیم یه بار سر امتحان درس چند بود نمیدونم همین غزوه ها بود من تمامشونو با هم غاطی کرده بودم دوستم قول داد بهم برسونه ولی این معلمه خل ما هی میرفت بیرون وهی یدفعه کلشو میاوورد تو که ببینه ما چیکار میکنیم اینقدر این کارو کرد که پشیمون شدم باخودم گفتم بیخیال تقلب البته نمرم خداییش بد نشد ولی از من که شاگرد اول بودم بالاتر انتظار میرفت
این اخری تقلب نیست ..سر کلاس شیمی سال دوم دبیرستان من طبق معمول داشتم المپیاد میخوندم و کتاب مسائل برگزیدم زیر میز بود و هر از چند گاهی که معلم کلشو بر میگردوند یه نگاهی بهش مینداختم معلمه فهمید اومد زیر میزو نگاه کرد گفت این چیه ؟منم لال شدم وتا نوک گوشام قرمز شد ..

Magnetic

New Member
لایک ها
550

من یه بار با عرض پوزش تو امتحانای غیر حضوری گزینه 2 تقلب کردم البته یه جوری گزینه ها رو زدم که کسی شک نکنه به امید این که حد اقلش 1 بار هم که شده تو عمرم رتبه 1 کشور شم وقتی نتایج اومد دیدم 19 شدم!!!!!!!!!
حسابی اعصابم خورد شد چون رتبه 1 نامردی نکرده بود و همه رو 100 زده بود!!!!!!

happymoj

Active Member
لایک ها
150

من انصافا عرضه تقلب نداشتم یه بار تقلب کردم اینقدر ضایع بود معلم گرفت بهم صفر داد در صورتی که 19 می شدم بخاطر یه سوال تقلب کردم :11:
ولی کلا با تقلب مخالفم چون حق دیگران خورده می شه مخصوصا تو آزمونهای حساس مثل کنکور یا المپیاد:43:

لایک ها
40

یه بار سر امتحان ریاضی،دوستم برگه ی پاسخ رو برداشتو من فقط برگه ی سوالارو داشتم که معلم اومد دم صندلیم،خودم با چشمای خودم مرگ رو دیدم...ولی خدارو شکر سریع رفت...:77:

S@n@m

New Member
لایک ها
42

من انصافا عرضه تقلب نداشتم یه بار تقلب کردم اینقدر ضایع بود معلم گرفت بهم صفر داد در صورتی که 19 می شدم بخاطر یه سوال تقلب کردم :11:
ولی کلا با تقلب مخالفم چون حق دیگران خورده می شه مخصوصا تو آزمونهای حساس مثل کنکور یا المپیاد:43:

اینکه تقلب در کنکور و المپیاد و امثالهم سرنوشت سازه درست
ولی واسه امتحانات ترم و یا حتی گاهی امتحانات مستمر من بعضی ها رو میبینم در اطرافم و یا حتی تو همین سایت که میگن ما از حقمون نمیگذریم و راضی نیستیم!
نمیدونم چه چه جوریه ولی من اصلا نمیتونم این موضوع رو هضمش کنم
یعنی واقعا این موضوع ارزشش رو داره؟
من همیشه وقتی با این افراد برخورد میکنم با خودم میگم الان داغن و یه چیزی میگن در سالهای آتی خودشون به این موضوع میخندن
آیا شده تابحال کسی بعد از چند سال هنوز از یه تقلب و متقلب کینه به دل داشته باشه؟

aida-v

New Member
لایک ها
32

یه بار دیگم امتحان فیزیک داشتیم و بچه ها نخونده بودن یکی سوالارو کش رفت بعدم یقه ی منو چسبیدن که حلش کن ما بذاریم زیر میز از روش بنویسیم یکی از سوالارو وسطاش اشتباه کردم وسر امتحان تازه فهمیدم حالا مگه این معلمه میرفت اونور که من بگم بهشون اینجاش اشتباس خلاصه این که علاوه بر اشتباه بودن نصف یه سوال همشون کپ زده بودن و فکر نکرده بودن حداقل یه کم متفاوت با جواب من بنویسن و.. معلمه فهمید ...چیزی نگفت ولی واسه تلافی یه امتحان سخت از اون مبحس گرفت که هممون گند زدیم و منم به خودم قول دادم دیگه واسه بقیه خودمو به اب واتیش نزنم
ما یه معلم حسابان داریم اول سال نمیدونستیم که این اینقدر تیزه خلاصه سر اولین امتحان رکورد شکست و به 6-7 تا از بچه ها حال حسابی داد و مام پشت دستمونو داغ کردیم دیگه تقلب نکنیم (البته منظورم از ما بچه ها بودا من خداییش سر اختصاصیا تقلب تو کارم نیس )

ghalam

New Member
لایک ها
0

بهترین روش برای تقلب : گذاشت تو سر غلط گیر ، نوشتن با خودکار نا مرئی ، نوشتن روی دیوار ، یا انداختن خودکار روی زمین و براشتن اون !!!!!!!!!!!!

bahman

New Member
لایک ها
270

راستش من هر چی فکر میکنم خاطره خوب از تقلب ندارم چون در سال یه تقلب می کنم اونم اشتباه در میاد پس یه بدشو میگم
واسه ورودی دبیرستان استعذاد درخشان یه نفر خواهش کرد یه سوالو بهش بگم دلم سوخت وقتی داشتم میرسوندم اینقدر این بشر تابلو بود که فهمیدن منو از جلسه اخراج کردند واسه همین دیگه نمونه دولتی هم راهم ندادند:102::177::102:

لایک ها
282

حیف که می خواستم بنویسم ولی چون ممکنه برید انجام بدید اون دنیا منم خفت شم واسه همن بی خیال کارایی که اگه بگم ضریب اطمینان 99percent میرید همتون حالشو می برید با کلی فکر و تجربه بدست اومدن حیف

bahman

New Member
لایک ها
270

داش گلم خوب اینم نوشتی دیگه

لایک ها
2

خوش به حال همتون من که شانس ندارم خودم درست نوشته بودم برای اطمینان از دوستم پرسیدم اون فرمول غلطرو به من گفت تو فیزیک یه نمره از دست دادم بعد از این که کارنامه هارو دادن فهمیدم دوستم خیلی گیج بوده معدلش سی صدم با من اختلاف داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:59:

A.Sina

New Member
لایک ها
9

من كلا تو آزمونهاي تستي مرجع كلاسمون بودم و هستم

رديف هاي كنارمو هواشونو داشتم كه هيچ پارسال يه بار رفته بوديم توي يه كلاس بزرگ امتحان بديم چند نفري هم توي سالن بودن(همه ي اولا يه جا امتحان مي داديم) من توي كلاس بودم از فاصله ي 4-3 متري با حركات دست:)43:) بهشون جواب ميرسوندم آخرشم يكيشون كه هيچ چي بلد نبود درصدش از من بيشتر شد...;)

ghazaalqsm

Well-Known Member
لایک ها
260

يبار معلم رياضي ما 4نوع سوال گرفته بود وسوالاي هركس بابغل دستيش متفاوت بود پس صندليامون همونطوري موند من ودوتا دوستامم روچرك نويس باهم تقلب كرديم كلي ام ميخنديديم معلمه فهميدولي به روش نياورد ولي نامرد توامتان بعدي نذاشت چركنويس برداريم!!!ماام به بچه ها نگفتيم كه اين اتفاق تقصير ما بوده چون پوست سرهر3تامون كنده ميشد!:204:

amideoxy

New Member
لایک ها
400

بهترین خاطره ی من سر امتحان شیمی دوم راهنمایی بود
ترم دوم!!!
یه سوال 0.75صدمی ولی سختو کسی بلد نبود تو کلاس جز چند نفر که یکیشون من بودم
دیدم همه مثه...تو گل گیر کردن
نامردی نکردم
سئالئ تو چرکنویس نوشتم
یه جوری زیر کیفم قایم کردم
به پشت سری هم علامت دادم برگه رو پخش کنه
خودم رفتم بیرون
بعد فهمیدم از برگه کل کلاس فیض برده!!!
و جالب اینجاس مراقبه هیچی نفهمیده!!!

saeed.t

New Member
لایک ها
9

دوره راهنمایی خیلی از ما تست می گرفتن(آینده سازان تا مرآت و ...) و اجبارمون می کردن که باید شرکت کنیم،
ما هم همه ی امتحان تستیارو برگه سفید میدادیم تا به فوتبالمون برسیم.:d
یه روز تصمیم گرفتیم بشینیمو یکی از این امتحانارو بدیم،
چه فازی داد اون امتحان بهمون،:153::164:
از یک شروع می کردیم تا آخر ، همه با هم ، یه فن باهال و توپ زدیم که کسی هم شک نکنه،
برای مثال اگه جواب سوال 12 ،3 میشد ،
میگفتیم 123،:3:
آخرای امتحان تازه دبیر فهمید چی کار داریم می کنیم،چون یکی میگفت 121 اون یکی می گفت نه فک کنم 123 باشه:4::D،ولی دیگه گیر نداد بهمون،دمش گرم،
جواب تستا اومد ،اکثراً درصدامون یکی بود:89:

smsa1375

New Member
لایک ها
21

همین امسال امتحانم که تموم شد رفتم کاپشنمو بردارم که برم یکی از بچه ها اون ته ازم سوال پرسید بعد من اومدم اینور دیدم معلم داره با گوشیش ور میره شروع کردم یه جوری بهش رسوندم به آخراش که رسیدم معلممون برگش گفت خب تموم شد حالا میتونین تشریف ببیرین منم که از خجالت قرمز شده بودم سرمو انداختم پایینو رفتم

smsa1375

New Member
لایک ها
21

یه بارم سر امتحان زبان تو یه سوال گیر کردم معلم اومد که ببینه مشکلی نیست بهش گفتم آقا این چیه برام ماچ فرستاد منم نوشتم much به همین راحتی از معلمم تقلب گرفتم

لایک ها
1

و اما موضوع تقلب. من زیباترین تقلب عمرم را امسال انجام دادم به این شکل که تو سالن اجتماعات مدرسه امتحان پیشرفت تحصیلی بود یکی از ناظم ها هم مراقب بود که خیلی پرت بود .من و دوستم پشت سر هم نشستیم دوست من تو درسهای عمومی نمره خوب می گرفت و من خدای درسهای تخصصی کلاسمون من و اون هفتاد سوال با هم رد وبدل کردیم و هیچکس نتونست بفهمه جالبه که من و دوستم زیر دوربین مدرسه نشسته بودیم و این بالاتنرین رکورد کلاس سوم ریاضی ادب شاهین شهر و در مرحله ی دوم هم به همین شکل با این تفاوت که به دلیل تعویض مراقب وسط امتحان بیشتر از چهلتا سوال نشد .:228:

crazyboy

New Member
لایک ها
539

یه بارم سر امتحان زبان تو یه سوال گیر کردم معلم اومد که ببینه مشکلی نیست بهش گفتم آقا این چیه برام ماچ فرستاد منم نوشتم much به همین راحتی از معلمم تقلب گرفتم
معلمتون منحرف نبوده احیاناً ؟؟:21:

اها یه چیزه دیگه یادم اومد!
یه بار مسابقه علمی از بقل دستیم 3 سوال پرسیدم (از اون خرخونا بود) و 3 تا سوال غلط بهش دادم من اول استان شدم اون سوم شد
اسم تورو نمیشه مرد گذاشت ! اصولا علمی که بدست میاری بدون معرفت هست که آخر میشه بمب اتم بعد کسانی مثل من باید جلوی تورو بگیرند !

--------------

بهترین تقلب کلاس ما اینه :
آسون : گزینه 1
ابتدایی : گزینه 2
سخت : گزینه 3
خیلی سخت : گزینه 4

سر امتحان کسی که جواب یک سوال سخت رو میدونه (مثلا سوال 5 , گزینه 1 ) میگه : اجازه سوال 5 که آسونه !
برید استفاده کنید نتیجه رو بگید :53:

Login

New Member
لایک ها
2

آدم چقدر بايد رو داشته باشه كه ميز اول بشينه و دبير تو حلقش باشه، اونوقت برگرده و برگه پشت سريش رو نگاه كنه!!!خب رو كه نيست....:ديمنم پرو!... دبير ديد از رو نمي رم، اومد و به ميز تكيه دادو تو چشام خيره شد: "عزيزم تو راحتي؟..."منم كم نياوردم :" قربان شما، شما خوبين؟؟...:دي

بالا