kfxray13

New Member
لایک ها
201
پاسخ : تبریک و گزارش نانویی 93

من 24ساعته میخام بیام اینجا و بگم علی باید ب جای "پزشک آینده" بنویسه رییس بانک اینده ...
چون کمتر میام نت، نمیشد زودتر بنویسم!
الان هم دیدم ک فرهاد یاداوری کرده ...

ali.a1375

New Member
لایک ها
60

من 24ساعته میخام بیام اینجا و بگم علی باید ب جای "پزشک آینده" بنویسه رییس بانک اینده ...
چون کمتر میام نت، نمیشد زودتر بنویسم!
الان هم دیدم ک فرهاد یاداوری کرده ...
بچه ها اشکال نداره،خودتونو ناراحت نکنید، تو بانک جا برای شما هم هست، فرهاد به عنوان مسئول ارائه ی خدمات به مشتریان و کیوان به عنوان مسئول دریافت و افتتاح حساب منصوب می شن، اگر بقیه هم می خوان می تونم پست های دیگه ای رو براشون در نظر بگیرم.

لایک ها
2,054

بچه ها اشکال نداره،خودتونو ناراحت نکنید، تو بانک جا برای شما هم هست، فرهاد به عنوان مسئول ارائه ی خدمات به مشتریان و کیوان به عنوان مسئول دریافت و افتتاح حساب منصوب می شن، اگر بقیه هم می خوان می تونم پست های دیگه ای رو براشون در نظر بگیرم.
بانکداری در حیطه کاری شماست ازین لطفا به من نکن! من همین کار موادی خودمو میکنم شرف داره..
دیگه خودت و یوسف و کیوان و بقیه دکترا میدونید...البته اول کلاس های عملی رو برو بعد هنوز تجربه کافی رو نداری نمیتونی اختلاس کنی..

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

با سلام، متن مصاحبه آقای فرهاد پور و خانم ابراهیمیان رو خوندم.خوب بود .از جفت تون ممنونم.جواب اقای فرهاد پور نسبت به سوالی که درمور سوالات مرحله اول بود واقعا عالی بود.سپاس فراوان

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

آها راستی از آقای انصاری هم ممنونم

آها راستی از آقای انصاری هم ممنونم

nanogirl

New Member
لایک ها
107

این پستوخیلی وقته میخواستم بذارم فرصت نمیشد!
مقایسه اتاق دختراو پسرای دوره به روایت تصویر
اولااینکه این عکس در اوایل دوره که هنوز اتاقمون مرتب بوده گرفته شده
دوماهرچند روز یکبار اتاق توسط من سروسامان داده میشد وگرنه دیگه نمیشد توش زندگی کرد
سوما سوزان 99درصداوقات نبود و دونفری این بلارو سراتاق اوردیم
چهارما روزهای اخر دیگه فقط برای خواب میرفتیم توی اتاق ودرحدی که من موقع خواب یک کوه لباس ووسیله رو ازروی تختم میریختم کنارتختم که بتونم روش بخوابم!
پنجما!روز اخر دوست گرام من روسری گمشده شو توی کیف لپ تاپش پیداکرد:1:
ایا اینجاهنوز کسی هست که فکرکنه دخترا مرتب ترن؟خخخخ
عکس بعدی هم بستنی های زیبای روز دختره که فقط دخترا خوردن!البته من گفتم پریما دابل میکس چاکلت بری باشه!منتها پریما خالی گرفتن!مهم این بود که فقط ماخوردیم و خیلی هم چسبید!
درضمن رمزی حرف زدن در مکان های عمومی ازجمله فروم اصن کارپسندیده ای نیست!یا مشخص کنید قضیه بانک چیه یا ماهم رموز زیبای چیز و اپسیلونمون را رو خواهیم کرد!

اتاق دخترا

اتاق پسرا
اینم بستنی ها

ali.a1375

New Member
لایک ها
60

دوماهرچند روز یکبار اتاق توسط من سروسامان داده میشد وگرنه دیگه نمیشد توش زندگی کرد
چهارما روزهای اخر دیگه فقط برای خواب میرفتیم توی اتاق ودرحدی که من موقع خواب یک کوه لباس ووسیله رو ازروی تختم میریختم کنارتختم که بتونم روش بخوابم!
عکس بعدی هم بستنی های زیبای روز دختره که فقط دخترا خوردن!البته من گفتم پریما دابل میکس چاکلت بری باشه!منتها پریما خالی گرفتن!مهم این بود که فقط ماخوردیم و خیلی هم چسبید!
درضمن رمزی حرف زدن در مکان های عمومی ازجمله فروم اصن کارپسندیده ای نیست!یا مشخص کنید قضیه بانک چیه یا ماهم رموز زیبای چیز و اپسیلونمون را رو خواهیم کرد!

اتاق دخترا

اتاق پسرا
اینم بستنی ها
اولا دخترا باید این فاجعه ای رو که تو اتاق به بار اوردن توجیه کنن بعد به دنبال رمز گشایی از لغات مرموزی مثل بانک باشن،
ثانیا در مورد بستنی یه اتفاقاتی تو طبقه ی پسرا افتاده که شما از اونا بی خبرید،
ثالثا .......

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

البته این نکته قابل به عرضه که عکسی که از اتاق پسرا گذاشتید در گالری باشگاه هست پس توسط کادر خودشون گرفته شده و مسئولین باشگاه هم سرزده نمیان تو عکس بگیرند! مطمئن باشید قبلش کلی اتاقو مرتب کردن ...
با همه ی این اوصاف! من به عنوان شاهد عینی میگم اتاق پسرا(طرف استانی!) در هر حال مرتب تره ... البته به غیر از اون میز نزدیک تلویزیون که انواع خوراکی ها یا آثارشونو از دوره های مختلف تاریخی میشد پیدا کرد ...
در ضمن آقای انصاری این پست قبلیتون فقط قضیه رو مبهم تر کرد ...
(به یاد فروم قدیم!) یکی به من پخ بده قضیه بانکو توضیح بده ... لطفا! :)

kfxray13

New Member
لایک ها
201

اون عکاسا خیلی هم سرزده اومدن عکس گرفتن! ما کلن اتاقمون ترتیب خوبی داشت. ینی بدترین حالتش هم خیلی بهتر از اون عکسه بود!
در واقع اصلن مرتب نمی کردیم ، اما وسایلمون خیلی کم تر بود!!

شیرزاد ، ایشالله دانشگاه شهید بهشتی قبول میشی و علی تو رو با شیوه های نوین بانکداری اسلامی آشنا میکنه. رییس بانکه اون. من ی عضو ساده بیش نیستم. نمیتونم حرفی بزنم!

علی، از یوسف چ خبر؟

yousef

New Member
لایک ها
50

سلام کیوان، دوست همرنگ من! خوبی؟ خبر خاصی نیست جز اینکه علی داره خرخونی میکنه شدید!!!!!!!!!!

ali.a1375

New Member
لایک ها
60

سلام کیوان، دوست همرنگ من! خوبی؟ خبر خاصی نیست جز اینکه علی داره خرخونی میکنه شدید!!!!!!!!!!

ای خدا! تو این دوره زمونه چه دوستایی پیدا میشه! یکی بیاد یوسفو بگیره که داره کتابای مرجعو پیش خرخونی میکنه، این یعنی پیش خونی همراه با خرخونی!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط مدیر

UN(A)kNOwn

New Member
لایک ها
225

اون عکاسا خیلی هم سرزده اومدن عکس گرفتن! ما کلن اتاقمون ترتیب خوبی داشت. ینی بدترین حالتش هم خیلی بهتر از اون عکسه بود!
در واقع اصلن مرتب نمی کردیم ، اما وسایلمون خیلی کم تر بود!!

شیرزاد ، ایشالله دانشگاه شهید بهشتی قبول میشی و علی تو رو با شیوه های نوین بانکداری اسلامی آشنا میکنه. رییس بانکه اون. من ی عضو ساده بیش نیستم. نمیتونم حرفی بزنم!

علی، از یوسف چ خبر؟
دقیقا، علت این اختلاف بین اتاق پسر ها و دختر هارو در نقل قول درشت کردم!
دانشگاه شهید بهشتی؟ اونکه اصلا سخت نیست ...! :) برای اینکه یکم چالشو بیشتر کنیم میخوای دانشگاه تهران قبول شم ها؟ بعد انشاءالله تو تهران یک جلسه با علی ملاقات می کنم یک شعبه بانک تو دانشگاه تهران میزنم ... سخت هم که نیست اصلا ...!

ای خدا! تو این دوره زمونه چه دوستایی پیدا میشه! یکی بیاد یوسفو بگیره که داره کتابای مرجعو پیش خرخونی میکنه، این یعنی پیش خونی همراه با خرخونی!!!!!!!!!!!
شما الآن شاهد یک پدیده ی جالب هستید، دو تا دوست خوب خرخون که هر دو با خرخون جلوه دادن دیگری مظلوم نمایی می کنند و در حقیقت هر دو حتی بیشتر از اون چیزی که به دیگری نسبت می دند درس میخونند ... خودم تا حالا این کار هارو کردم که میگم ...
درود بر خرخونی! :97:

راستی چه خوب شد که دوباره یک بحثی باز شد تو فروم! چند وقت بود خیلی سوت و کور شده بود!

kfxray13

New Member
لایک ها
201

کرخوئن.

.نوشته شما بسیار کوتاه است . طول نوشته باید حداقل 10 حرف باشد

yousef

New Member
لایک ها
50

همه دوستانی که ما رو میشناسن میدون کی بیشتر میخونه... تازه من که فعلا با این وضع چشام نمیتونم بخونم.

aphu77-G

New Member
لایک ها
85

کرخوئن.

.نوشته شما بسیار کوتاه است . طول نوشته باید حداقل 10 حرف باشد
کرخوء** فکر نکنم به بوشهری گفته باشید نه؟؟به
دو دلیل چون اگر بوشهری باشه یکم سیگنال میده بنده بفهم یا شما جلوش معنیش رومینویسیدب
ن
ظرم بوشهری نباشه راستش معنیش رو نمیدونم ، کرخوءن یعنی چه؟؟؟درض
من ی
بار امتحان کنید بگید اوپیچک...جمیعا هنگ میکنند جز اقای فرهادپور:) اوپیچک خیلی باحاله معجزه میکنه:))

ali.a1375

New Member
لایک ها
60

اصن بیاید یه قرارداد بذاریم به جای خرخون بگیم قرطاس! خیلی قشنگ تره!!!!! بزرگ خرخون ها یعنی یوسف هم خیلی از این کلمه خوشش میاد.

nanogirl

New Member
لایک ها
107

اولا درمورد اینکه گفته بودین بی نظمی رو توجیه کنم
برهان:جهان در حال رفتن به سمت انتروپی بالاتر و بی نظمی بیشتر است و چون اتاق ما بخشی از جهان است پس رفتن ان به سمت بی نظمی امری کاملا طبیعی است!
بعدم نحوه پوشش خانم ها به صورتیه که اساسا میزان لباس بیشتری رو میطلبه-چادر و مانتو و روسری و....-
بعد ما درطول روز بین4-10 بار از خوابگاه بیرون میرفتیم اگر قرار بودهردفعه همه رو جز به جز مرتب میکردم کلی وقتم میرفت!پس ترجیح دادم یه سریارو بندازم رو تخت که چروک نشه! بقیه رو هم پرت کنم پایین تخت که دسترسی بهش اسون تر باشه!.پس طبیعیه که چراخانوم هاوسیله بیشتری باید باخودشون بیارن
بعدم من خودم نصف چمدونم کتاب بود که وقتی فهمیدم گزارشکار فقط15 صفحه ست و نصف کتابایی که بازجر اوردم بی استفاده موند شکست عشقی وحشتناکی خوردم!2تاشکست عشقی دیگه هم خوردم!حذف شدن اف تی ای ار که کلی برافهمیدنش زحمت کشیدم وقت گذاشتم و بی جواب موندن سوالاتی که کلی برای پیداکردن جوابشون ذوق داشتم!
درمورد بستنی هاهم شم گیس سفیدانه م بهم گفت به پسراهم بستنی دادن ولی فقط صداشو در نیاوردن!پس گویا درست بوده...
بچه هامصاحبه همه رو گذاشتن روسایت حتی اقای اسدی رو!مال منوهنوز نذاشتن!فکرکنم مورد منکراتی داشته خودم خبر ندارم!....

آخرین ویرایش توسط مدیر

bmeng

New Member
لایک ها
76

:) چه جالب!!:87:دوره ی با حالی بود پس!:))ایشاللا همتون موفق بشین!الان نانو تو کشور حرف اولو میزنه!در همه ی زمینه ها!!امیدوارم دختر خانوما یه کاری نکنن که کشورمونم مثل اتاقشون بشه:205: به هرحال شما سکرت دخترا رو فاش کردین!واقعیت همیشه این بوده ولی ما تا حالا لو نداده بودیم:)):35:
اخه پسرا فقط خودشونو میارن. خودکار کاغذم از دخترا قرض میکنن!با چی میخوان اتاق به هم بریزن:21:والااااا!!!!

AlcorStar

New Member
لایک ها
73

اتاق دخترا

اتاق پسرا
اینم بستنی ها

فاطمه من شارژر لپتاپ و شارژر گوشیم و فلش ها و مقنعه و جوراب هام و چادرم (!!!!) رو روز آخر از سوئیت شما وقتی همگی تخلیه کرده بودید و رفته بودید پیدا کردم :)))
ضمن اینکه کلی جزوه و کتاب و چند تا ساعت رو میز مونده بود همچنان از دوستان

لایک ها
181

البته این نکته قابل به عرضه که عکسی که از اتاق پسرا گذاشتید در گالری باشگاه هست پس توسط کادر خودشون گرفته شده و مسئولین باشگاه هم سرزده نمیان تو عکس بگیرند! مطمئن باشید قبلش کلی اتاقو مرتب کردن ...
با همه ی این اوصاف! من به عنوان شاهد عینی میگم اتاق پسرا(طرف استانی!) در هر حال مرتب تره ... البته به غیر از اون میز نزدیک تلویزیون که انواع خوراکی ها یا آثارشونو از دوره های مختلف تاریخی میشد پیدا کرد ...
در ضمن آقای انصاری این پست قبلیتون فقط قضیه رو مبهم تر کرد ...
(به یاد فروم قدیم!) یکی به من پخ بده قضیه بانکو توضیح بده ... لطفا! :)
ما خداییش اتاقامون خیلی مرتب بود ولی اون میز نزدیک تلویزیون معرکه بود! چهار پا با بارش توش گم میشد! از پوست تخمه تا ماست های موسیر پر،نیمه پر و خالی! اینم بگم ما کلا چشم اندازمون از نشستن سر کلاس تغذیه ی بعدش بود(و صد البته ذخیره کردن اونا برای دوران خوب تو اتاق بودن!) یعنی هر چی دستمون میرسید میخوردیمو بر میداشتیم برای بعدا! کلا باحال بودیم!

بالا