حمید آنالیز

Well-Known Member
لایک ها
1,322
پاسخ : دلنوشته ها

من از طرف خدا پیغام اوردم
خدا گفت ویندوزت چیه ؟؟xp?? Seven?? Eight??
ویندوز ویندوز المپیاده!!ورژن دانشپژوهان جوان ۹۴

saideh

New Member
لایک ها
156

اخه ادم هروقت دلش میگیره یا نارحته دوس داره با کسی صحبت کنه نه وقتی خوشحاله.....درسه ادم باید تو همه چی تعادل داشته باشه...........ولی متاسفانه نمیشه کاری کرد...........

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بخدا بگو شرط سختی گذاشتی........بگو من گریه رو بیشتر از خند دوس دارم:(:(...........قربونت همیجوری میسازیم تا وقت مردن.......چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟:39::39::7::7:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

اخه ادم هروقت دلش میگیره یا نارحته دوس داره با کسی صحبت کنه نه وقتی خوشحاله.....درسه ادم باید تو همه چی تعادل داشته باشه...........ولی متاسفانه نمیشه کاری کرد...........

بخدا بگو شرط سختی گذاشتی........بگو من گریه رو بیشتر از خند دوس دارم:(:(...........قربونت همیجوری میسازیم تا وقت مردن.......چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟:39::39::7::7:

saideh

New Member
لایک ها
156

اینا همه درس ولی فک کنم با حرف من قانع شدی نه؟؟؟؟؟؟؟همیشه زندگی اونی نمیشه که ما انتظار داریم یا میخایم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون عکسا باهال بود ی خنده مصنوعیم برا بعضی وقتا بد نیس........دیگه نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:176:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

اینا همه درس ولی فک کنم با حرف من قانع شدی نه؟؟؟؟؟؟؟همیشه زندگی اونی نمیشه که ما انتظار داریم یا میخایم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون عکسا باهال بود ی خنده مصنوعیم برا بعضی وقتا بد نیس........دیگه نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:176:
گمون کنم 200تا دارم :-\
زندگی درسته نمیشه اونی ک تو میخوای
ولی تو میتونی زندگی رو مجبور ب تغییر رفتارش کنی

اره قانع شدم

saideh

New Member
لایک ها
156

اون عکسارو میخام........................لطفا..............راسی میگما توکه میگی میتونیم باعث تغییر رفتار زندگی بشیم....نه فک نکنم چون اونطوری باهات لج میکنه گند تر میشه زندگیت.............تو چطوری با زندگیت راه اومدی؟؟رفتارشو تغییر دادی؟؟؟؟؟؟؟به منم بگو شاید کمکم کرد؟؟؟؟خوشحالم قانع شدی غیرممکنه من با کسی حرف بزنم قانع نشه.........:198::71::210:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

اون عکسارو میخام........................لطفا..............راسی میگما توکه میگی میتونیم باعث تغییر رفتار زندگی بشیم....نه فک نکنم چون اونطوری باهات لج میکنه گند تر میشه زندگیت.............تو چطوری با زندگیت راه اومدی؟؟رفتارشو تغییر دادی؟؟؟؟؟؟؟به منم بگو شاید کمکم کرد؟؟؟؟خوشحالم قانع شدی غیرممکنه من با کسی حرف بزنم قانع نشه.........:198::71::210:
من 200تارو چجور اینجا بفرستم
:-\
زندگی لج کنه تو بیشتر لج کن
من لج کردم
الانم بازنده زندگیه
چون من هوش دارم
زندگی هوش نداره
من قدرت دارم
اون قدرت نداره
من اراده دارم
اون اراده نداره

saideh

New Member
لایک ها
156

200تارو که نمیگم خوشکلاشو گفتم....نمیخای بفرسی بهونه نیار....عجبی زود ج دادی..........:176::176:بعدشم تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پرچی سرنوشت باشه همون میشه چه تو هوش داشته باشی اون نداشته باشه چ اراده داشته باشی چ لج کنی..................؟؟؟؟؟؟؟؟متوجه حرفم میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7:

Sani_2

New Member
لایک ها
547

200تارو که نمیگم خوشکلاشو گفتم....نمیخای بفرسی بهونه نیار....عجبی زود ج دادی..........:176::176:بعدشم تا کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پرچی سرنوشت باشه همون میشه چه تو هوش داشته باشی اون نداشته باشه چ اراده داشته باشی چ لج کنی..................؟؟؟؟؟؟؟؟متوجه حرفم میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7:
اگه تو کمتر علامت سوال بذاری شاید بفهمم !!!!
همشون خوشگلن خوووو
.

saideh

New Member
لایک ها
156

تو چیکار علامت سوالا داری.................دیدی توی این بحث کم اوردی و نتونسی قانعم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باشه بابا هرکدومشو خیلی زیاد دوس داری ....فقط توروخدا نگو همشونو دوس داری که جوش میارم..........دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الکی گیر دادی به علامت سوالا.................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:92::210:نمیاره.........اه...............

Sani_2

New Member
لایک ها
547

تو چیکار علامت سوالا داری.................دیدی توی این بحث کم اوردی و نتونسی قانعم کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باشه بابا هرکدومشو خیلی زیاد دوس داری ....فقط توروخدا نگو همشونو دوس داری که جوش میارم..........دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الکی گیر دادی به علامت سوالا.................................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:92::210:نمیاره.........اه...............
من کم نمیارم
اینم چنتا دیگه

saideh

New Member
لایک ها
156

باهال بود .............بازم عکس بده..............لطفا

saideh

New Member
لایک ها
156

چیکار کنم پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7::176::39:

saideh

New Member
لایک ها
156

چرا باید ایکارو بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره راس میگی بخاطر اینکه زندگی خیلی گندو سخته باید شکرش کنم نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا شکرت بابت ای دنیای افتضاحی که به وجود اوردی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
بعدشم اومده میگه هرکسی خودکشی کنه گناه کبیره هس نمیبخشمشو میبرمش تو جهنم!!!!!!!
:7:اخه به چه امیدی توی این دنیا زندگی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی ادم نمیتونه به هیچ کسو هیچ چیز اعتماد کنه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:7::92:

آخرین ویرایش توسط مدیر

M.Banparvar

Well-Known Member
لایک ها
495

حرف شما قبولاما واقعا شما انسان بی غم دیدید تا حالا ؟؟ما وقتی حالمون بده همش میایم اینجا مینویسیم از اشک و گریه و... اما وقتی حالاین نیومدیم از خنده بگیمکاش تعادل رو رعایت میکردیممگه نه ؟
سلام،راستشو بخواید ما ایرانیا یه خصلتی داریم و اونم اینه که مثبت ها رو کوچک و منفی هارو بزرگ میکنیم!یعنی از بچگی اینو بهمون با رفتار و کلامشون یاد دادن!این یعنی انسانهای شاکری نیستیم!حتی خودمنم گاهی اینطوری ام!زندگی کردن رو بلد نیستیم و فقط نظاره گر دیگرانیم وحسرت میخوریم اما نمیدونیم اگه ما جای اون شخص بودیم وسختی های زندگیشو میکشیدیم شاید ازپا میفتادیم...!برای همین ایران بسیار کشور افسرده ایه!باید از همین سن وسال «گذشتن»و«فراموش کردن»رو یادبگیریمشاید منم بلد نباشم...

بالا